Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Dają te mikrotranzakcje, że ktoś sobie jeszcze pomyśli, że jest to gra F2P.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie, chociaż po tym, jak zostali potraktowani premierowi gracze po wydaniu TTK, raczej nie jestem optymistą.

Dobra, nie ma co gdybać, ważne że Polki dokopały Rosjankom :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak? Że sprzęt z raidu do dupy? Przecież w każdej grze MMO takie coś ma miejsce. Nic nowego i niczego innego się nie spodziewałem. Znów przytoczę WoWa, gdzie przy każdym dodatku staty sprzęt mógł służyć jedynie za eksponat.

Ja się bawiłem świetnie mogąc znów zbierać coraz to lepszy sprzęt, tak samo jak na premierze. Liczę, że w Destiny 2 zrobią dokładnie to samo + dużo dużo więcej innych rzeczy.

Pewnie zapowiedź będzie dopiero na E3, albo jakiejś innej imprezie Sony, ale do czasu E3 to już nic wielkiego nie będzie chyba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, widzę że znowu skupiłeś się na czubku własnego nosa. Nie o broń chodzi, a o content, a co za tym idzie kontent z gry (w szczególności dla osób, które nie skończyły dodatków). Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale ostatnia promocja pokazała ile jest warta gra. TTK około 100, a podstawka + 2 dodatki + TTK ~ 120 zł. Czyli grę z premiery wraz z przepustką sezonową wycenili na ok. 20 zł ;) i nie jest to bezpodstawne, ponieważ gra bez TTK przypomina rozbudowane demo. Tylko skąd masz o tym wiedzieć, jeśli pogrywasz w full produkt.

Jeżeli to norma w tego typu produktach, to sorry, nie wiedziałem i na przyszłość będę mądrzejszy :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do The Order content jak i czas gry jest zatrwazajaco przeogromny, a gry kosztowaly tyle samo ;)

 

Prawda jest taka ze dodatek jest lepszy niz podstawka - szkoda ze tej zawartosci nie bylo od samego poczatku i kazali za to ostro zabulic, ale szczerze to czulem sie jakbym gral w Destiny 1.5. Jedynke mocno shejtowalem, bo sie po prostu mocno rozczarowalem ze po 2 tygodniach nie ma co w niej robic ... ale gdy spojrzec na to z szerszej perspektywy to byly to zarabiste 2 tygodnie ktorych nie dala mi zadna inna gra na konsoli. Zreszta, te 2 tygodnie i tak sie przeciagnelo w 2 miesiace bo nie bylo w co grac ;) Ale to dzieki Destiny poznalem sporo osob z ktorymi gramy do dzis w inne tytuly albo po prostu siedzimy sobie na imprezie gadajac o pierdołach. 

 

Za duzo obiecywali przez co oczekiwania byly zbyt wielkie ... przy dwojce zapewne bedzie powtorka z rozrywki chociaz Bungie zdaje sie sluchac graczy. Zobaczymy czy wyciagna wnioski tym bardziej ze beda mieli konkurenta w postaci The Division.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z czasem tanieje, to mieli gre z dodatkami wycenić na 500 pln, bo ty kupiłeś to na premierę, a teraz używana gra kosztuje 50 pln? A rok gry jaki spędziłeś z podstawka i dodatkami na ile wyceniasz? Ten co kupił gre teraz juz nie nadrobi czasu jaki ty spędziłeś w poprzednich raidach i innych aktywnościach. Żal można miec do tego jak potraktowano graczy podczas aktualizacji do ttk, odebrano daily, weekly, nigtfall (nie pamiętam czy ta aktywność byla wykonywalna na 30lvl?), zabrano trialsy (integralna część HoW), no i cale przeorganizowanie ppdstawowego pvp i strikeow pve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem, że mam żal do spadku wartości, to normalne. Dodam nawet, że nie żałuję ani 1 zł wydanej na premierę > 200h spędzonych z grą spokojnie grę zamortyzowało ;) Druga część już trafiona :) Dokładnie, chodziło mi o zawartość, którą odebrano po wprowadzeniu TTK. Podane kwoty miały tylko zobrazować kastracje na liczbach (z lenistwa nie chciało mi się wypisywać odebranego content-u) ;)

Ale, jak wspomniałem wcześniej, jeśli takie praktyki to norma, to przepraszam. Dla mnie EOT.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko wbijać expa? Bounty + strike te same po kilka razy czy jest jakiś inny sposób :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to żadnego wpływu na rozgrywkę. Wylevelowac postać można w 2 dni jak się chce. Srają się niektórzy, a pojęcia nie mają :)

Owszem, cena chora, ale tak jak mówię, do niczego to nie jest potrzebne. W WoWie też są boosty levelu i jakoś nikt nie płacze. Siedzisz na hajsie to kupisz, nie to wbijesz level normalnie, tym bardziej, że to tylko 25 leveli, dosłownie jeden dzień ostrego grania.

Jak zaczną sprzedawać lepsze szanse na drop, czy coś w ten deseń, to wtedy będzie lipa.

Nie rozumiesz, ze od tego sie zaczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie, gdy dadzą możliwość zakupienia lepszego dropu (zwiększonej szansy na legendy/exo 320) to kończę z destiny przygodę. Mam ograne blisko 1000h i wkurza mnie nadal drop ale wszyscy są na równych szansach jednak gdy ktoś będzie mógł podbić kasą drop lub nawet zakupić pewny drop na 320 to ja odpadam. Może tak jest w innych grach, może nie. U mnie przeleje to czarę goryczy :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieeema !
Jeżeli grę ukończyłem na 29 poziomie bez DLC i teraz wrócę do gry ( z dodatkami ) to ten mój ekwipunek będzie jeszcze coś znaczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieeema !

Jeżeli grę ukończyłem na 29 poziomie bez DLC i teraz wrócę do gry ( z dodatkami ) to ten mój ekwipunek będzie jeszcze coś znaczył?

Tak..świetnie będzie opowiadać wnukom w czym się farmiło kiedyś....ehhhh to były czasy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz na niego quest. 
Wszyscy go maja.
On sie liczy jako heavy weapon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś questa przyjaźni i coś wie o nagrodach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę emotek i Sparrow, który teraz nie robi żadnego wrażenia po wyjściu SRL. Chyba też inne wersje mieczy, a tak to nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbilem 40, gdzie moge sobie kupic//wyfarmic armor na raidy?

 

best staty dla huntera to?

 

niektore przedmioty kupic mogę dopiero jak osiągne rank 3 w pvp, gdzie zobacze progres jaki już zrobilem?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Questach masz reputację.

Heroic Vanguard Strike, tam się najszybciej ubierzesz pod Raid.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Questach masz reputację.

Heroic Vanguard Strike, tam się najszybciej ubierzesz pod Raid.

Do tego strike msuze miec lepszy Gear, chyba 260ligta, ja mam 200 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz tam też zwykłą playliste, jedź po kolei po prostu aż się nie ubierzesz, a za marki kupuj sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×