Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniały jest ten tryb. Magiczny. Mam ciągłe wrażenie, że zaraz rzucę padem o ziemię.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się ściga i w ogóle, ale...

 

- tylko dwie trasy? przez bite 3 tygodnie?

- niebieskie itemki z SRL nie dają kompletnie nic?!? WTF? to po co one w ogóle są?

- zmniejszające się bramki to tani chwyt żeby wyścig był bardziej wyrównany

- fizyka nie do końca daje radę w tych wyścigach

- nie czuć pędu, za wolne to jakieś

- brakuje jakichś specjałów, dopalaczy, działek, min itd. byłoby znacznie fajniej

 

W ogólnym rozrachunku, jak dla mnie, miła odskocznia od strzelania, ale za mało i za nudno.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się event podoba, jest szybko i fajnie. Szkoda tylko, że tak mało rozbudowany. Dwie trasy? No liczyłem na minimum 4 na każdej planecie chociaż.

Jak jedzie 6 obok siebie to niezła beka, a jak się gra ze znajomymi to już w ogóle polew.

Zmniejszające bramki są dobre, dzięki temu żeby uciec na pierwszym miejscu to trzeba już dobrze jechać. Gdyby były takiej samej szerokości to trochę lipa by była. Mi to osobiście nie wadzi, jadąc na pierwszym trzeba się trochę sprężyc.

Lipa też, że praktycznie większość nowych sparrowow jest tylko za Silver coiny. Chyba za nightfalla jest szansa i za range z paczki.

Klaksony też takie o dupe rozbić trochę.

Pamiętajmy, że event jest darmowy, nie ma co marudzić.

Mogło być lepiej, ale niestety nie jest aż tak wspaniale.

Jak będzie więcej tras i więcej dymu na torach to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem zapytać dla kogo jest ta gra?

 

Ja osobiście uwielbiam  MMO (na pc gram głównie w GW2, codziennie praktycznie, kiedyś AION), do Demo Destiny siadałem już kilka razy, ale grałem przeważnie sam, ja osobiście lubie gry w ktorych w multi mam z kim pograć i wiem co dzieje się na ekranie. Szukam obecnie jakiegoś fps'a, a że lubie mmo to pomyślałem o Destiny. Jednak dużo słyszałem o farmie, że trzeba siedzieć godzinami przy grze by coś osiągnąć. Dlatego pytam was, dla kogo jest ta gra? Dla hardkorwych graczy, czy raczej laików, którzy tak jak ja siadają do konsoli dla relaksu i w  dupie mają trofea?

 

Aha, czy przy zakupie gry na co zwrócić uwagę? zy wystarczy zwykły ''Destiny'' z allegro, czy potrzebny mi jakiś kod aktywujący konto (podobnie jak w grach mmo na pc)

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dla każdego, ale to nie jest MMO. Ma naleciałości z tego gatunku, ale nim jest. Traktuj tą grę jak strzelanka coop i tyle.

Nie porównuj jej do typowych MMO.

Kupować teraz musisz wersję Destiny Legendary Taken King. Musisz mieć po prostu wszystkie dodatki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dla każdego, ale to nie jest MMO. Ma naleciałości z tego gatunku, ale nim jest. Traktuj tą grę jak strzelanka coop i tyle.

Nie porównuj jej do typowych MMO.

Kupować teraz musisz wersję Destiny Legendary Taken King. Musisz mieć po prostu wszystkie dodatki.

a moze byc uzywka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, musi być nowa, bo dodatki są w formie kodów do pobrania ze sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, musi być nowa, bo dodatki są w formie kodów do pobrania ze sklepiku.

Nie musi byc nowa, moze miec uzywana podstawke a dlc w postaci konta psn. Ja tak zrobilem, ze dlc wbilem na nowym koncie, dzieki czemu mogłem sprzedac dalej

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUNGIE znowu w formie.

 

No to buffneli auto rifle :crazy:

 

Auto Rifles
  • Small increase to base damage
    • Low RoF (Suros Regime, An Answering Chord): 0.3% increase from previous base damage
    • Med RoF (Zhalo Supercell, Paleocontact JPK-43): 0.7% increase from previous base damage
    • High RoF (Arminius-D, Necrochasm): 0.04% increase from previous base damage

A jak ktoś nie kupił książki a wydropił gear ekskluzywny dla posiadaczy książki to będzie sobie mógł na niego teraz już tylko popatrzyć (fajne miałeś ledżinsy Patricko).

 

Unfortunately, that Record Book debuted with a nasty bug that let some players acquire the rewards without purchasing the item.

Fortunately, to preserve the new system and to defend the value that some of you have earned by spending your Silver, we’ve fixed that bug.

If you acquired the exclusive SRL-branded items without acquiring the Record Book, you’ll still find them in your inventory. You just won’t be able to equip them until you buy the book. Don’t dismantle them if you want to keep them.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z tym wyścigami, naprawdę. Klnę na cały dom, aż muszę język zagryzać by nie przesadzać. Cały czas jesteś pierwszy, by na ostatnim okrążeniu zaciąć się na ch*j wie czym. Kamień czy kij go wie. Albo na Mobku (Apotheon bodajże), albo na innym graczu, albo gracz postanowi grać tak, aby tylko wkur*iać innych. Jeszcze ten błąd gdzie sparrow jest do góry nogami i jakoś nie za bardzo chce mu się obrócić spowrotem. Te wyścigi są tak randomowe jak ta cała gra.

Czuje się jak bym grał NFS Underground gdzie na ostatnim 7mym okrążeniu wszystko się....

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam książkę :P

 

Co do wyścigów to mi się tam podobają, nie narzekam. Jak się na czymś zatnę to trudno. Wyścigi są na tyle szybkie, że zaraz można się zrewanżować.

A nie będę się wkurzał przez takie pierdoły. Sporo ludzi robi też błąd w postaci nie używania hamulca na mocnych zakrętach.

Jak się skończy boczny dopalacz to hamulcem można się fajnie wspomagać. Ogólnie płynna jazda to tutaj podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamiast uderzyć w ścianę to mi po niej wjechał bardzo wysoko i w powietrzu obrócił mi się do góry nogami i Kabum!

Jak i na innym wyścigu wyjechałem do połowy w płot i się zaciąłem i Kabum.

Crash Team Racing to to nie jest, ale przy tych wszystkich wybuchach, to kto wie :-P

Po tych patcha i hotfixach, to które bronie są teraz dobre? Jak czytałem to Handguny jeszcze bardziej znerfili.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze Pvp, ale zakładam, że nadal pulsy (nirvens, bad juju, red death czy hawksaw).

 

Ale ja mam książkę :P

 

A to sorry. Szlachta szasta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, opłaca się kupować na ten moment Destiny? Czy jestem zmuszony do nudnego farmienia itemów żeby do czegokolwiek dojść, coś wiadomo o kolejnych dodatkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś do gry to raz dwa wbijesz ja 290 Lighta od 0 wbilem w 6 dni i zacząłem chodzić na raidy

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartofel, twoja stopka wywala taki komunikat .. 

 

post-11979-0-38966700-1449850294_thumb.p

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta promocja na PSS z Destiny za 124zł Taken King to pelna wersja czy tylko dodatek?

 

Polecacie kupić grę na oddzielnym koncie i gdyby sie nie spodobało to sprzedać :)? Przejdzie coś takiego?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie. Tyle że za dużo za to kasy nie dostaniesz :P

124zł to chyba warto nie? A podobno za samą płytkę z Destiny można dostać ok 50zł( za podstawkę), wiec chyba lepiej zrobić nowe konto wykorzystac kody i w razie co sprzedać :).. Pewnie z 80zl by się udało wyrwać?

 

Pytam, bo kompletnie nie znam się na takich zabiegach z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę pograć w Destiny na samej podstawce? Czy muszę mieć wersje The Taken King?

Podstawka to teraz w/g mnie, takie rozszerzone demo, Jeżeli myślisz poważnie o tej grze, i chcesz wszystkiego powąchać to TTK  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda ze TTK to ostatni dodatek, a tworcy beda rozwijać gre przez mikrotransakcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą dawać eventy z mikro kosmetycznymi. Dokładnie tak jak teraz jest SRL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ma być jeszcze dodatek z rajdem na Marsie. Prawda to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×