Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś porada co zrobić z errorem o nazwie "marionberry"? Kupiłem wczoraj znowu grę (sprzedałem z pół roku temu, ale znowu wróciła ochota do grania w Destiny :D ), dzisiaj odpalam i wyskakuje cały czas error, i nie mogę grać... Coś tam wyszukałem na necie, żeby zrestartować modem/router/konsolę i żadna z tych rzeczy nic nie dała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę emotek i Sparrow, który teraz nie robi żadnego wrażenia po wyjściu SRL. Chyba też inne wersje mieczy, a tak to nic poza tym.

Jeden z 3 mieczy, 2 emotki, shader, emblem i sparrow. Jak na sam początek to świetny zestaw na zachętę.

Do tego darmowe legendy z wyścigów... Coin'ów od piątku wypadło ponad 50, mote'ów ponad 100. Light już 260 ...jakoś tak szybciej wszytko idzie.

Crucible po przesiadce z Halo to śmiech na sali. Można z zamkniętymi oczyma na słuch strzelać.

Byle do Xur'a żeby jakieś egzotyki zebrać.

Aha, gram od zera i sparkle nie wykorzystamy. Nie wiem jak można płacić za boost jak w 3 dni wklepałem 40.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie macie Xur'a?

Na Xbone jest przy bramie na przeciwko Speaker'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie z Destiny, jeśli we wrześniu 2016 roky wypuszczą Destiny 2? Zamkną serwery Destiny i wszyscy gracze stracą gear i level postaci zdobyte w ciągu setek godzin gry i będą zmuszeni levelować i farmić wszystko od zera w Destiny 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Destiny przejdzie w Destiny 2 - kupując 2 będziemy mieli dostęp do nowej zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie i ich historie przeniesiesz do dwójki. A serwerów z dnia na dzień nie wygasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że będą wspólne serwery. różne lokacje, rożny equip i wspólna wieża żeby ludzi którzy nie zakupili dwójki skręcało i czym prędzej lecieli do sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem...w takim razie Destiny 2 to będzie jakiś kolejny dodatek do Destiny, coś jak dodatki do WoW-a.

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Może być tylko wspólna wieża albo jakaś inna socjalna lokacja. Pamiętajmy że to zapożycza z MMO.

...ale myślę że znajdą jakiś sposób na interakcję żeby ludzie się hajpowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do września będzie jeszcze jakiś płatny dodatek do Destiny 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już nie być dużych DLC, będą eventy, takie jak SRL teraz i na tym będą hajs zarabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czy ktoś ma jakieś tipy na wyścigi?

Mam Sparrow z prędkością 160 ale za cholerę nie mogę dojechać w pierwszej trójce więc licencja A jest poza moim zasięgiem. Również nie umiem robić tricków. Albo jestem już za stary żeby ogarnąć albo coś istotnego pominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może musisz zakupić jakiegoś boosta do wyścigów? Na tym teraz podobno Bungie zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz jeżdżą już w większości wymiatacze, ale ogólnie trzeba jechać płynnie i zaliczać każdą bramkę.
Na ostrych zakrętach trzeba używać bocznych boostów, żeby jak najszybciej je pokonać, zawsze trzeba trzymać się wewnętrznej strony zakrętu, ewentualnie dobrze ścinać.

Najważniejsze to nie wytracać prędkości i unikać przepychanek, bo na tym zawsze się źle wychodzi.

 

Tricki robisz na d-padzie, wystarczy wcisnąć jakikolwiek w powietrzu i robisz trick.

Ale, żeby tricki robić to też trzeba mieć odpowiedni sparrow do tego, wszystkie nowe się nadają, ale z tych starych to nie wiem ile działa.


Może musisz zakupić jakiegoś boosta do wyścigów? Na tym teraz podobno Bungie zarabia.

Proszę Cię... Nie pisz jak nie masz pojęcia...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, myślałem że coś pominąłem.

Muszę skołować "nowego" wróbla bo mam co prawda legendarnego z prędkością 160 ale sprzed dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatek przecież :P


...tyle że gram od tygodnia.


...no tak. Light ... najgorszy equip jaki mogłem mieć i już trafiłem na noobów jak ja :D


A jednak random :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić te kapcie od Xura dla huntera? NIe mam ani jednej części legendarnego armora xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic to kupuj.

Ja wziąłem buty i Mida Multi Tool :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, ze od niego mozna nosic tylko jedna rzecz? Gdzie sie te coinsy zdobywa w razie co?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sep cho striki farmic^^ Musze wbic te 260 w koncu, a potem polowac na red death

 

@Up to nie ze od niego . Tu chodzi o rzecz egzotyczna.
Mozesz miec zalozona jedna bron egzotyczna oraz jedna zbroje egoztyczna.

Np jak masz main weapon egzotyka to nie mozesz heavy weapon, albo jak masz czapke egzotyczna to juz butow nie zalozysz.

A coiny teraz najlepiej chyba na wyscigach.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coiny lecą 'ze wszystkiego". Najszybciej chyba jednak crucible i wyścigi.

 

Wyścigi zaliczane są do Crucible więc Coin of Three też na nich działa. Wczoraj użyłem 4 monety i wypadł mi engram na ręce :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×