Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

• 6,461,871 Player Games Played!

 

Do tej pory sprzedało się na pewno ponad 7mln PS4 (dane z kwietnia) .. ciekawe jaki procent "alfowiczów" stanowili posiadacze PS4? ;)

 

 

A właśnie, czy ktoś znalazł jakiś gameplay lub porównanie z PS3?

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa była tylko i wyłącznie na PS4. Poza tym nie licz tego, że 1 gracz = 1 konsola. Na pewno wielu dostało klucze na multi konta na tej samej konsoli. Mimo wszystko dane imponujące.

Co do PS3 to dopiero beta pokaże jak ta gra tam wygląda i nie zdziwię się jak to będzie najładniejsza, albo jedna z ładniejszych gier na poprzednią generację. Nie bez powodu mamy 30 klatek na PS4, gdzie spokojnie pociągnęło by 60. Lokacje też jakoś mega rozbudowane nie są, choć liczę, że będą większe w finalnej wersji.

Najwyższa pora na porzucenie starej generacji, bo gry wydawane na wszystkie platformy tylko na tym cierpią, a twórcą dostaje się po dupie za robienie kaszy graficznej i nie tylko. Było fajnie, ale "time to move on" .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby kogoś interesowały numerki z alfy :)

 

• 149,522,313 Primary Weapon Kills
• 21,782,610 Secondary Weapon Kills
• 4,002,737 Heavy Weapon Kills
• 21,687,298 Super Ability Kills
• 2,819,211 Orbs of Light Gathered
• 6,850,773 Control Points Captured in the Crucible
• 1,195 Deathless Medals awarded in the Crucible
• 4,356 Splatters with the Sparrow
• 667,966 Public Events Joined
• 60,491,944 Fallen Dregs Dispatched with Extreme Prejudice
• Too many to count: Guardians served in Dance Parties
• 6,461,871 Player Games Played!

 

Mnie interesuja tylko te cyferki : 

Sep 9, 2014 

79days 22 hours 37 min 20sec w momencie pisania tego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to za cholere nie przekonuje mnie tlumaczenie, ze na PS4 bedzie 30fps bo gra wychodzi rowniez na PS3, a zdaje sie ze tak to tlumaczyli. Tylko co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie potrzebuje 60fpsów aby dobrze się bawić przy tej zajebistej grze :P Przy alfie spędziłem więcej czasu niż w nie jednej pełnej grze przykładowo Killzone itd..

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy FPS jednak by się te 60 klatek przydało. Zwłaszcza w PvP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 30fps nie przeszkadza, jedynie nie rozumiem ich tłumaczenia .. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety się nie zacznie. Wyraziłem tylko swoje zdanie, i na tym kończę rozważania o klatkach...

@down poluzuj kołnierzyk przy koszuli, bo nikt tutaj nie płacze...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z klatkami . Dopoki ktos nie wkleil linka w ktorym byl artykul o 30 klatkach, nikt z was nawet tego nie zauwazyl ze to jest "tylko" 30 klatek. Destiny  ma ile ma, nie wiecej i nie mniej .

 

prosze kloose specjalnie dla Ciebie.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z klatkami . Dopoki ktos nie wkleil linka w ktorym byl artykul o 30 klatkach, nikt z was nawet tego nie zauwazyl ze to jest "tylko" 30 klatek.

Proszę cię. Jak jedno osoba czegoś nie widzi to nie znaczy, że całe miasto ma tak samo.

Ja od 1s gry widziałem, że gra chodzi 30fps. Jednak mi to nie przeszkadzało i bawiłem się świetnie. Dużo bardziej rzucały mi się dziwne rwania. Jakby gra nie chodziła do końca stabilnie. Myślałem, że to spadki klatek, a jak później się okazało jest to wzrost klatek, dokładnie do 31fps. Obraz wtedy "rwie" i opóźnienia kontrolera nie są stabilne. Jak widać gra walczy by nie chodziła szybciej niż 30fps :-P

Mi 30fps nie przeszkadza, jedynie nie rozumiem ich tłumaczenia ..

Tez tego nie kumam. Rozumiem, żeby był cross play PS4-PS3 to wtedy to pasuje. Było by uczciwie i w ogóle, bo bez sensu jak gracze PS4 mieli by 60 klatek, tamci 30 i weź tu graj uczciwie PvP.

Ale ja rozumiem to tak: "Nie daliśmy 60fps na PS4, bo inne konsole są za słabe. Jeszcze się na nas obrażą."

Bless!

PS: Post nie ma celu obrazy innych użytkowników, gry jak i innych konsol. Przed przeczytaniem skonsultuj się ze sklepem monopolowym lub zielarskim.

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty tak na serio wyczułeś zmianę klatek z 30 na 31?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś ty :-P

Ale miałem uczucie, że coś jest nie tak. Dlatego prędzej myślałem, że to jakieś spadki. Na Eurogamerze przeczytałem o tym, że klatki przebijają limit. W końcu to była tylko Alpha ;-)

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy pierwszy raz odpaliłem gra wyglądała jakoś tak mało płynie. Po minucie gdy zacząłem strzelać do przeciwników juz mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wahania klatek są chyba najbardziej odczuwalne w PvP  - przynajmniej dla mnie...

 

PS. a wiadomo już, co dostaniemy za te parenaście kodów które wklepywało się na bungie.net, czy to dalej niespodzianka?

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. a wiadomo już, co dostaniemy za te parenaście kodów które wklepywało się na bungie.net, czy to dalej niespodzianka?

 

Nie i oby tak zostało do pełnej wersji, albo do bety, ale wtedy to progres musi przechodzić, inaczej by to sensu nie miało żadnego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich kodach mówicie?

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paręnaście kodów na jedną betę?

Było 17 (nie 14 - mój błąd) kodów, które wklepywało się na Bungie.net, które mają coś dodawać w grze - na początku tego tematu ich poszukaj...

@update -> http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/1pe7cd/heres_a_complete_list_of_all_the_destiny_trading/

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jaki ból dupala xbotów, że content na PlayStation ma być ekskluzywny przez nawet rok :P

Bungie zdradziło! Jak można się wiązać z Sony! Blablablabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dust Palace Strike
2. Mapa do multiplayera - Exodus Blue
3. Wyjątkowe pancerze dla każdej z klas
4. 2 bronie (rewoler + karabin)
5. 3 statki

 

Tu nie chodzi o zawartość, ale o to jak poronieni są Ci ludzie :) Przede wszystkim Bungie nie ma z tym nic wspólnego tylko Sony dogadało się z Acti.

Tak samo jak M$ dogadał się z Acti w sprawie codów. Najwyraźniej posiadaczom tej konsoli udzieliło się hamburgerowe myślenie, czyli "my najlepsi, reszta się nie liczyć!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×