Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Patricko ja wiem ze to osobne  kategorie , ale przyrownalem egzotic z destiny do legendy z wowa, a nie ze egzotic destiny = legenda destiny.

 

Egzotyczne "gold" bronie to sa te immienne. Thunderlord z e3 2013 jest bronia egzotyczna i o ile mnie pamiec nie myli gosc mowi " Is one of the best ".  

 

7:15

 

 

Legendarne bronie to sa "purple" ktore mozemy kupic u vendora na 20 lvl.

 

rowniez 7:15 

 

 

 

Wiec Egzotic > Legenda.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzięki za rozwianie wątpliwości( temat pvp już przeczytany :) ) - Bardzo causalowe rozwiązanie z tym zrównywaniem, bo zdobywanie legendarów nic nie zmieni w pvp.. Szkoda. Takie mam wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzięki za rozwianie wątpliwości( temat pvp już przeczytany :) ) - Bardzo causalowe rozwiązanie z tym zrównywaniem, bo zdobywanie legendarów nic nie zmieni w pvp.. Szkoda. Takie mam wrażenie.

 

 

Absolutnie nic bardziej mylnego. Destiny bedzie (juz jest w temacie pvp ) BARDZO skilowa gra.  Casuale beda padac jak kawki w pvp, alpha to pokazala. 

 

Mowie to z doswiadczenia, bo ja jestem pvp noobek jesli chodzi o pada i shootery, ale spoko naucze sie , a jak nie to  kogo to obchodzi, phi !

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly motyw z tymi

"zombie"

.. mam nadzieje ze to nie popsuje niespodzianki na koniec fabuly ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj czegoś takiego jak spoiler, nie każdy chce znać fabułę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz więcej słyszę o tej grze to bardziej mnie odrzuca, granie w pve totalnie bezsensu, bo ziomek na pierwszym lvlu może cid rozjebac,bo ma lepszy firerate broni z dmg 0,5.

Max 20 lvl to jest jakiś śmiech,jak oni chcą przyciągnąć graczy na dłużej w takiej grze.Spodziewalem się po Activision rozbudowanej gry jak Wow a narazie zapowiada się gorzej niż polowa tytułów F2p.

Program jeszcze w bete i zobacze,bo to jak destiny jest przehajpowane to bania mała.

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie. Nie zaglądaj do tematu i nie kupuj gry. Po sprawie, masz jeden życiowy problem mniej :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze ma nieco racji, ale ciezko bedzie dyskutowac z fanbojami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma racji, a wiesz dlaczego czy trzeba Ci jak zwykle tłumaczyć?

Ta gra jeszcze nie wyszła, nikt nie wie co będzie w finalnym produkcie. To co było w alfie i co będzie w becie nie oznacza, że będzie takie w finalnej grze. Bungie wie jak zbalansować multi. Wystarczy spojrzeć na Halo i to, że do dzisiaj wielu uważa to za najlepsze multi na konsole. Ale po co się dowiadywać czegokolwiek...

PS.

Czaszka, widzę że lubisz się mnie czepiać i łapać za każde możliwe słówko. Tydzień przerwy od forum Ci pomoże? Bo każdy ma jakąś tam swoją cierpliwość na takie słabe teksty...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra za kilka set milionów $ i 20 lv i 3 mapy pvp xD Jak by już miałby być ten "max 20lv" gdzie widzialem screena kiedys jak koles mial 21lv, ale mniejsza z tym to moze byc system podobny do np Final Fantasy ARR ,ze max lv 50,ale za to mozna miec lvl iteamow np 115lv, ale po co gdybac beta za niedlugo i premiera

Edytowane przez Reku
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Destiny maksymalny level 20?..  okej. Troche mało. Powiem wam, że jestem zaskoczony bo nigdzie nie znalazłem wczesniej tej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, pozwol ze kazdy bedzie mial wlasne zdanie i bedzie je wyrazal bez potrzeby konsultowania z Toba :p

Serio, nie rozumiem skad u Ciebie to przewrazliwienie na punkcie swojej osoby - to ze sie nie zgadzam nie znaczy ze sie czepiam, myslalem ze juz to wyjasnilismy. Jesli masz do mnie personalne watpliwosci to zapraszam na priv a nie wymachujesz szabelka strszac banem. Czytajac Twoje posty wydajesz sie byc rozsadnym i dojzalym czlowiekiem wiec nie bardzo rozumiem skad takie wyskoki. Mi niczego udowadniac nie musisz.. moze po prostu to Ty sie czepiasz mnie? ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Destiny maksymalny level 20?..  okej. Troche mało. Powiem wam, że jestem zaskoczony bo nigdzie nie znalazłem wczesniej tej informacji.

Po prostu w alfie itemy były na 20 level, ale nikt nie wie po co, skoro max level w alfie jaki można było zrobić to 8.

W becie też na bank raczej nie dadzą możliwości dobicia do max levelu, bo to byłoby trochę bez sensu, bo w pełnej wersji już nie byłoby tej satysfakcji.

No, ale zobaczymy. Może 20 level będzie max w becie, a w pełnej więcej? Na razie tego nie wie nikt. Sam mam nadzieję na minimum 50 level.

Zresztą Bungie już mówiło, że max level wbijemy bardzo szybko, a my powinniśmy się skupić na zbieraniu lootu, bo na tym będzie polegać ta gra w sumie.

Bungie ma powiedzieć dużo więcej przed wypuszczeniem bety jeszcze. Wielu mówi, że w "Dniu Bungie" podadzą wszelkie info o becie + o wersji kolekcjonerskiej.

Jakby ktoś nie wiedział, to "Bungie Day" przypada na 7.07, czyli już w poniedziałek. Ale podkreślam, to plotki. Mogą nawet powiedzieć dzień przed betą, albo znając życie nawet w trakcie jej trwania.

PS.

IGN zrobiło bardzo fajny montażyk :P

PS2.

Czacha, nie chce mi się już z Tobą dyskutować. Jeśli dla Ciebie określanie kogoś "fanbojem" to wyrażanie własnego zdania, to nie mam pytań...

Jeszcze jedno, "dojzalym" się piszę przez "rz", tak na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ustalmy fakty.

@Patricko - masz jobla na punkcie tej gry jak i Kościarz i kilka innych osób.

@Czacha - czepiasz się słówek jak kilka innych osób. 

A teraz dajcie se po razie chłopaki i idźcie na wódkę bo skaczecie sobie do oczu jak baby. 

 

Chyba każdy kto czyta ten temat (albo większość) bardzo czeka na tą grę. Ja również. Podzielam zdanie Patricko - gra jeszcze nie wyszła więc nie ma co oceniać czegoś co jeszcze "nie istnieje".

Zagramy w wersję Beta i zobaczymy co z tego będzie. Zawsze można anulować preorder.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

 

Bungie potwierdzilo w wywiadzie ze w pelniaku level maksymalny to 20. Jednak twierdza tez ze gra dopiero sie rozkreca po wbiciu maksymalnego lvla. Tutaj jest artykul:

 

According to an interview with Tech Radar the level cap will be set at 20.  This is an awfully low level cap in comparison to many MMO gamers are used to, but do not panic, Destiny is planned to have future DLC so that level cap is bound to increase.

An interview with Eric Osborne (Community Head at Bungie) this is what he had to say

When you complete the campaign, you’re really just getting started,” Eric stated.   “Once they reach what they believe is the peak in the game, then we really just want to blow their minds with a whole bunch of crazy

 

 

 

A tak w ogole to skonczcye pierdzielic o dupie marynie, poczekajmy spokojnie wszyscy na Bete i wtedy kazdy bedzie mial pole do manewrwu, wychwalac, czepiac sie, whatever. Troche cierpliwosci jeszcze, kazdy pogra i wtedy takie rozmowy beda mialy sens.
Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, po raz kolejny powtórzę - Destiny to nie jest MMO. ;)

Biorąc pod uwagę levelowanie equipu itp. zapowiada się to co było w Guild Wars. Max level też się wbijało bardzo szybko a cała zabawa polegała na quipie i skillach.

Do mnie coś takiego bardziej przemawia niż typowe expienie. Choćby taki Monster Hunter - brak typowego expa - co znajdziesz i skrafcisz z tym biegasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche cierpliwosci jeszcze, kazdy pogra i wtedy takie rozmowy beda mialy sens.

 

na naszym forum?? niedoczekanie twoje :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś czuję, że DLC zobaczymy bardzo szybko, bo chyba Merkury miał być wstępnie w grze podstawowej, ale przenieśli go na DLC.

Chociaż to są moje gdybania, jak będzie to się okaże. Mi mimo wszystko w zupełności wystarczy na długie godziny to co będzie w finalnej wersji.

Skoro w alfę byłem w stanie grać prawie 24h na dobę, to nawet nie chce myśleć co się będzie działo w finalnej wersji :biggrin:

Możliwe też, że jak wyjdzie DLC z Merkurym (nie wiadomo), to podniesie automatycznie level? Chyba, że mają w planie tyle DLC, żeby dobić do 100 :biggrin:

Oj, tutaj Seasson Pass by się przydał :biggrin: Jak nie trawię tego typu rozwiązań, tutaj biorę w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mmo, bo mmo to massive, tu masz instancje do kilku (max kilkunastu) graczy, w pierwszym GW tez tak bylo. Nie mała ilością lvl, a lokacji bym sie martwił, bo to chcac nie chcąc oznacza grind i farmę (największą zmora gier mmo lub mmo podobnych (jak ta)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, tutaj Seasson Pass by się przydał :biggrin: Jak nie trawię tego typu rozwiązań, tutaj biorę w ciemno.

 

Nom mogli by dac tbh. Jestem absolutnie pewny ze takich ludzi ja my jest duzo , duzo wiecej. Sporo by zarobili , kolejne Destiny bylo jeszcze lepsze ( paranoja jeszcze jedynka nie wyszla, a ja juz mysle o dwojce;p muahah)

 

Co do cap`u 20 lvl. Dla mnie to nie ma absolutnie znaczenia, dopoki kontent bedzie na tyle duzy ze sprzet bedizemy zbierac przez miesiace to lvl cap moze byc nawet 1 ;p

 

Boje sie tylko ze po wbiciu lvl bardzo szybko wymaksujemy sprzet i jedyny upgrade bedzie z raidu.

 

Mozliwie ze ilosc potrzebnych punktow w alphie byla randomowa i to zmienia, ale wydaje mi sie ze caly sprzet np z pvp za crucible points mozemy kupic w 2 tygodnie.

 

I tak jak samo wbicie lvl mnie nie interesuje jak dlugo to zajmie, tak o samo gerowanie sie troszeczke sie boje. 

 

Aczkolwiek pozyjemy zobaczymy, ja i tak kupie 100% rzeczy z logo Hunter - Destiny na ps4;p

 

Polecam.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yAjJNyJoYeI#t=154

 

 

Patricko pamietasz jak mielismy taki wysyp w drodze do Devils Lair?

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to tylko kwestia zamkniętej Bety dla posiadaczy PS4 i później płynnie będzie przejście w oficjalną betę również dla innych systemów. ... bo 10 dni? C'm on!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest to fake. Beta na xbox'ie 360/ONE ma zacząć się pod koniec lipca,  myślę ze jest to niemożliwe żeby beta trwała kilka dni dla posiadaczy konsol microsoftu.

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest to fake. Beta na xbox'ie 360/ONE ma zacząć się pod koniec lipca,  myślę ze jest to niemożliwe żeby beta trwała kilka dni dla posiadaczy konsol microsoftu.

Nie zaczyna sie pod koniec lipca , a 21.07.

Beta dla Ps4 ma tylko (albo az) 4 dni headstart.

 

Edit; @down No ok. Dla mnie tydzien to wiecznosc, ale masz racje blizej  konca niz dalej;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 4?

Czuję się oszukany.

Anuluje preorder.

 

...21 to jak dla mnie jest "pod koniec". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×