Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Rzut oka na zawartość kolekcjonerki:

XuMe5aH.jpg

 

PS.

Ja chyba wezmę cyfrową wersję kolekcjonerską, jak będzie kosztować koło 300zł max.

Jedyne co mnie interesuje to Expension Packi, bo cała ta makulatura + słaba figurka niestety nie są tym czego się spodziewałem po kolekcjonerce :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny kolekcjonerek:

Full wypas: $149.99

Wersja bez figurki Ghosta: $99.99

Cyfrowa wersja kolekcjonerska: $89.99.

Drogo i biednie, zwłaszcza jak przeliczymy $ na €, a potem na walutę Trzeciego Świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba odpuszcze i wezme normal wersje z ps store;p Wzialbym ghost edition ale 150 dolcow...bleh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ile będą kosztować u nas osobno te Expension Packi :)
Bo jak już to biorę kolekcjonerkę bez szajsungowatej figurki :laugh: pewnie w cenie około 400 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 150€ + a u nas pewnie z 550zł to minimum cena. Nieopłacalne zupełnie, chyba że ktoś sra kasą to co innego :) Wtedy sam bym wziął :P

Zobaczymy, czy pojawi się cyfrowa kolekcjonerka u nas i w jakiej będzie cenie. Jak w miarę rozsądnej to można się zainteresować, ale o czym ja marzę :) PSStore i rozsądna cena...

Pytanie też, na jak długo wystarczy ta zawartość z tych Expension Packów, bo jak to jest po jednej misji, za które gówno będzie, to też biere normalną edycję i nara :P


Filmik z unboxu kolekcjonerki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko i tak kazdy z nas kupi te 2 exp packi. Tego akurat jestem  pewny. Pytanie czy wylozysz  na nie polowe kasy teraz czy pozniej jak wyjda. Ja wybieram opcje nr 2=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Q. I’ve already redeemed my Destiny Beta code on Bungie.net. Now what?

 

On July 10th, you’ll be able to visit your profile page on Bungie.net and select the platform of your choice. For PlayStation systems, you’ll also need to select a region.

 

On July 17th, we’ll begin emailing PlayStation players their Destiny Beta codes.

 

On July 23rd, we’ll begin emailing Xbox players their Destiny Beta codes.

 

Destiny Beta codes will also be visible via your Account Profile/Redeemed Codes page, secured behind your login credentials.

Źródło http://www.bungie.net/7_The-Destiny-Beta/en/News/News?aid=11643

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość expension packów:

 

Będą to nie tylko map-packi, ale nowe misje fabularne, bronie, sprzęt, itd. Ogólnie coś nowego dla każdego trybu, czyli wstępnie można się zainteresować :)


Patricko i tak kazdy z nas kupi te 2 exp packi. Tego akurat jestem  pewny. Pytanie czy wylozysz  na nie polowe kasy teraz czy pozniej jak wyjda. Ja wybieram opcje nr 2=]

 

Tyle, że w wersji kolekcjonerskiej cyfrowej zawsze to jest trochę taniej. Jak jeden Expension pack będzie kosztować 60zł, to w kolekcjonerce zapewne wyjdzie coś taniej.
No nic, zobaczymy co tam z majstrują. Na razie czekam na betę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
*DESTINY EXPANSION PASS

Expand your Destiny adventure with brand new story missions, cooperative activities, competitive multiplayer arenas, and all wealth of all new weapons, armor, and gear to earn. The Destiny Expansion Pass includes Destiny Expansion I: "The Dark Below" and Destiny Expansion II: "House of Wolves." In "The Dark Below," you'll discover an ancient tomb has been unsealed. Beneath the surface of the Moon, a dark god has answered centuries of prayer, and a dark army has risen. Explore the true depths of the Hellmouth. Stop the dark Hive ritual and survive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełeczko z kolekcjonerki 

fI04Cfx.png

cv1kuIs.png

Qq5hl5L.png

 

Na tym zdjęciu Ghost wygląda troszkę tandetnie  :down: imho

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tyle i juz? Ehh tak jak rok temu ide biegac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Ghost wieje masakryczną tandetą :) Poza tym bądźmy szczerzy, kto będzie się taką pierdołą zajmować mając Destiny w konsoli?
Cała reszta to zbędna makulatura, której koszt produkcji pewnie nie wyniósł nawet z 50zł. Jedynie stalowe pudełko na Destiny, ale nie będę dopłacać drugie tyle, żeby je mieć :)

Niestety, ale kolekcjonerka zwykła jak wszystkie inne, nawalone pierdół, które po 10 minutach wędrują do szafy i gniją tam miesiącami.

 

Martwi mnie te 9 dni bety. Liczyłem na znacznie więcej :/

Na pewno ten dzień, góra dwa można doliczyć, no ale mimo wszystko słabo.

Ale tak jak pisałem wcześniej, będzie większy głód na pełną wersję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Martwi mnie te 9 dni bety. Liczyłem na znacznie więcej :/

 

Max 8 pamietaj 3 dni mainteance = servery wylaczone (zalezy o ktorej wylacza 21 i wlacza 23 zeby sie nie zrobilo 7 dni=]) 

 

Moze dodadza jeden dzien jak w alphie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest tandeta :laugh: takie duże uniwersum, tyle potworów a oni z takim czymś wyskakują :sweat:
Nie postawisz tego nigdzie .. na dodatek gada :laugh: aaaaa już wiem :

Beztytuuj_ewerpxr.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Sony aktualizuje PSStore i wrzuca tą Guardian Digital Edition :P Chce widzieć z jak chorą ceną wyskoczą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 dni bety to troszke mało.. ale na tyle dużo, bym zakręcił się jak korek przy pełnej wersji :D nie moge się doczekać. Obawiam się, że tyle rzeczy będzie do robienia, że nie będę wiedział od czego zacząć... i będę po prostu podziwiał widoki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę info o cenach dodatków:

 

Dodatki kupione w zestawie z grą (każda z edycji kolekcjonerskich) mają wynosić około 35$.

Kupowane osobno, będą kosztować 20$ każdy. Przerabiając $ na € to można zaoszczędzić nawet z 40 - 50zł na tych dodatkach kupując kolekcjonerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli powiedzmy 25zl na dodatku, ja pasuje kupie kazdy osobno.

Gdyby chociaz OST byl w srodku, to bym sie skusil na kolekcjonerke, a tak to rybka;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w temacie, odrazu z premierą gry wychodzą jakieś dodatki? czy będą je stosunkowo wypuszczać, jak po porstu osobne DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle DLC dostepne pozniej. Wydaje mi sie ze Expansion Pass to cos na ksztalt premium w BF z tym ze tylko na 2 dodadtki.( Chyba maja byc tylko 2 w sumie to na wszystkie, aczkolwiek pewny nie jestem. Oni  cos wspominali po 2 dodatki na gre, maja byc cztery odslony Destiny w ciagu 10 lat. Kazda ma miec po 2 dodatki)

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię tutaj -> https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/games/destiny/cid=UP0002-CUSA00219_00-DESTINYTHEGAME01  taniej zapewne nie znajdę ;)

 

10 dni bety niby mało, ale może być w sam raz, żeby jeszcze bardziej się napalić i przy okazji nie znudzić. Mundial się już skończy także będzie dużo czasu na granie :biggrin:

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×