Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie doładowań, to bardziej opłaca się kupić "zdrapkę" o wartości 100zł za 89.90zł na allegro ;) Doładuj konto na odpowiednią kwotę i samo ściągnie gdy zajdzie taka potrzeba, ale będzie to raczej na kilka dni przed premierą gry, a nie bety.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak to jest z betą i zakupami w PSN?

Mam na koncie PSN 200 zł brakującą kwotę, bodajże 30 czy 40 zł chciałem zapłacić przez kartę płatniczą alior sync (obecnie T-Mobile usługi bankowe). Karta jest akceptowana we wszystkich płatnościach internetowych, np google play spotify pay pal itd.

Wcześniej kupowałem coinsy do FUT i, przy próbie doładowania portfela konkretną kwotą np. ....

dostep do bety juz masz, pobierzesz jak się pojawi w pss, podczas premiery poprosza cię o podanie danych do karty by pobrać to co brakuje, preorder jest o tyle dobry ze mozna z niego zrezygnowac jak sie gra nie spodoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :) Wiem, że są tańsze kody ale przed wypłatą nie chciałem ładować za 300 zł tylko cenę samej gry bodajże 230 i tak też doładowałem za 200 :)

 

Zmyliło mnie to, że była opcja pobierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby komukolwiek to bylo potrzebne, aczkolwiek dla tych ktorzy nie grali w alphe moze pomoc rozeznac sie z sytuacja jaka panuje na Strike.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dalej myślicie, że będzie max 20 lvl ?  :biggrin:

level_28-29.png

 

Zapowiedź IGN ... wygląda świetnie  :shok:

Edytowane przez Malibu19
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze beta bedzie ograniczona do 20? ;) Mam nadzieje ze leveli bedzie znacznie wiecej niz 20.

Fajne zmontowali ten klip :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 sekunda filmiku; napisane 20 lev ale w prawym górnym rogu Kinslayer 29 co oznacza te 29?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 10 sekundzie maja wyzsze levele.. ciekawe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku mówiłem, że 20 to za nisko. 40 albo 50 idealnie. 20 w weekend wbijasz na luzie, a fabuła na tydzień powinna być chociażby. Wg mnie od 30 40 w górę to już optymalnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dalej myślicie, że będzie max 20 lvl ?  :biggrin:

level_28-29.png

 

Zapowiedź IGN ... wygląda świetnie  :shok:

Na zdjęciu bungie z Twittera widać Titana walącego specjał i nad banią ma lvl 21 więc raczej będzie więcej poziomów niż 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajno, to samo IGN robił codziennie z GTA V, także liczę na jakieś fajne soczyste newsy, bez zbytniego zdradzania fabuły i jakiś smaczków, z GTA im się to udało, więc liczę tutaj na podobny zabieg.

Zaczynają od 7 lipca, czyli od Bungie Day, więc może będzie jakaś mała bomba na start :P Przydałoby się w końcu info o kolekcjonerce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na co mam patrzeć? :P

Na serię figurek Halo? ;-)

Zawsze można wkręcić dzieciaka w klocki czy figurki i również się bawić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serię figurek Halo? ;-)

Zawsze można wkręcić dzieciaka w klocki czy figurki i również się bawić.

Dokładnie. Choć lepsze byłyby modele do sklejania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im spechless. 

 

 

Ten trailer IGN...ktos kto go robil , na bank byl pod wplywem Space Magic!

 

Analiza analiza. NIc nie jest potwierdzone wiec to czyste spekulacje jednazke:

 

Wydaje sie ze lvl cap dalej jest na 20lvl . Aczkolwiek statystyka "Light"  ("Light - The stat on armour that increases your level and effectiveness when fighting enemies.") pozwala nam lvl dalej.

Wyglada to bardziej na ksztalt diablowskich paragonow (aczkolwiek nie do konca, bo prawdopodbnie bedziemy ograniczeni do jakis pulapow scisle okreslonych przez  bungie )

 

 

W 10 sekundzie widzimy 2 postacie lvl 28 oraz 29.  

 

Natomiast w 20 sekundzie widzimy jedna z tych postaci  z otwartym menu. 

 

Po lewej stronie dalej jest LvL 20(czyli nasz cap i ma to sens bo wszystkie legendarne przedmioty u vendorow sa na 20 lvl, a przynajmniej byly w alphie).

Na miniaturce z imieniem w prawym gornym rogu widnieje 29. Wiec cos ala system lvl paragonow z diablo. 

Postac ma statystyke Light na 118 (widac ja nad defense). Idac tym tropem nasza postac ma 29 lvl. Czyli 9 lvl ponad cap to nam daje 118/9=13 light na jeden lvl . 

 

Dodatkowo Opis Light oraz jak zdobywamy mote of light. http://i.imgur.com/RdTAJFw.jpg  Dla mnie to potwierdzenie ze soft cap dalej jest na  20 lvl. 

 

 

Jak to dziala, jak ta statystyka ma sie do lvlowania dalej i czy w ogole ma dowiemy sie juz niedlugo.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ta bron red death ma  wykradanie zycia after kill;p

 

ten upgrade z czaszka " Each kill heals youand speeds up reloads."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny opis broni "It is a guardian killer, destroy it on sight". Już nie mogę się doczekać za jakiego questa wpadnie ta spluwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to byc random drop z end game strike albo cos, to jest egzotyczna bron czyli najlepsza.

Aczkolwiek ja nie bede tego uzywac, bedzie lezec w banku. To pulse rifle, a wszyscy wiemy co ja mysle o pulse;p

Ja chce zobaczyc jakiegos egzotika auto rifle;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przelicza damage na pocisk? Bo teoretycznie snajpera powinna mieć największy a autorifle najmniejszy. Pulse i auto mają taki sam damage tylko ten pierwszy strzela seriami? Bo do Pulse ma takie same podejście jak Kosciarz strasznie się z nią męczyłem zaś z auto szło mi o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PVE z żadną nie miałem problemu, jakaś różnorodność musi być, bo wiecznie z jedną nie będziemy biegać :)

Ale jednak w PVP auto-rifle na początek jest najlepszy. Scout rifle (strzela po jednym pocisku) zadaje największy damage i 2 strzałąmi można położyć typa, ALE trzeba walnąć 2x heada pod rząd.

Pulse ma też większy damage i można zabić gościa dwiema szybkimi seriami w tors, ale każdy nabój musi trafić, co przy dynamice tej gry może być trudne.

 

Przeliczenie na pocisk? Każda broń ma inny, wiadomo że im wolniejsza broń tym większy damage zadajesz.

Mój karabin Galahad C, który miał bodajże 106 damage, to nabój zadawał 67, ale walił dość szybko, co daje około 60% damage na pocisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak z pulse rifle próbowałem zabić tego pierwszego bosa. Męczyłem się z 15 min i zjechałem do 75% hp. Bo jedna seria starczała na zdjęcie shielda. Po zmianie na auto dokończenie jej zajęło mi parę minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×