Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ponownie pojawia się ta postać?

 

Tam gdzie jest ta dziura w piasku...to jest ta lokacja po drodze do pająka.

 

@up AD pokonany?

 

Esencją DkS2 jest AD,BL i LG. Bez pokonania ich to tak jakbyś nigdy nie przeszedł dks2 ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD to znaczy ? :P AD nie pokonałem bo to jest beznadziejny boss, pewnie jako jednego z ostatnich go pokonam.

 

@Down

Ancient dragona i black lurkera jeszcze nie pokonałem, chce całą reszte dokończyć.

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ancient Dragon, Blacklurker i Lord Giant ;D trzy najpotężniejsze moby w grze ;D 

 

Przy czym do blacklurkera musisz przejść najbardziej przewaloną lokację z most overpowered mobkami ;D przy których bossowie z gry wypadają czasami blado czyli Dark Chasm of Old ;D

 

Ta trójka co wymieniłem to są opcjonalni bossowie.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ustawić muzykę na 100%, wszystkie inne efekty na 60%.

Kino domowe lub PulseElite.

Wrażenia bezcenne.

Muzyka w DS2 jest wybitna, aczkolwiek nieraz trudno ją wychwycić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że zadzwonisz dzwonkiem i wtedy statek dopłynie...potem już z górki ponieważ musisz iść pomostem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak sie dostać na ten cholerny statek? Wszyscy wybici w pień , latam tam po tych budynkach nic. Help.

Jak trochę poszukasz, to znajdziesz dźwignię. Znajduje się gdzieś w górnych rejonach tego portu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem się z AD, ale jestem na hita, za to GL padł za 3cim razem, dostałem jakiś klucz do drzwi w zamku, tylko nie wiem o które drzwi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z ostatnim bossem...wchodze mu po 13hp XD ja pierdziu przeca to bedzie trwało latami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie. Czy Smelter Demon w Iron Keep jest opcjonalny i da się go jakoś obejść? Bo czytam w sieci i niektóre strony podają go jako "optional", a niektóre jako miniboss w drodze do Old Iron King. Nie ukrywam, że dojście do Smelter Demona jest trudne. Ognisko tylko na starcie lokacji, a kolejne chyba dopiero po pokonaniu bossa... A sam Smelter Demon też wydaje się dość trudny. Mój Falhion +5 ma ponad 200 DM na jeden strzał, a z paska życia bossowi znika niewiele. Znacznie mniej, niż przy wężowej suce, pokonanej chwilę wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ale podobno dużo kombinowania z nim. On jest ogólnie banalny a po pokonaniu go możesz kupić jego zbroję u merchanta która przyda sie na nastepnego bossa.

 

Jedyne co musisz robić to uważać ja atak kiedy wbija miecz w ziemie. Tak to reszta jest do uniknięcia bez używania nawet rolki.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, musisz zrobić tak:

Skaczesz z mostku na dół na lewo i tam będzie zawór, który musisz zakręcić.

Idziesz od zaworu dalej i za winklem będą drzwi, wchodzisz tam do środka po którkiej drabinie do góry i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem jakies glupi blad przy tym smelter demonie, ze jak sie bronilem i on mnie uderzyl to wciskalo mnie w sciane tej komnaty w ktorej walczylismy. Nie moglem sie ruszyc z miejsca dopoki znowu mnie nie uderzyl. Probowalem go pokonac kilka razy, az za ktoryms razem wyzej wymieniony bug przytrafil sie dwa razy i dalem sopie spokoj :P Pewnie ta zbroja ktora sie dostaje ma duzy fire resistance?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwaliła w jednym covenancie ilość inwazji do przeprowadzenia by otrzymać jeden z czarów piromancji. Serio? To już przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest rzeczywiście z tym czasami masakra, ale wszystkie czary będzie można kupić w NG++.

Jeśli ktoś chce zdobyć platynę, a nie chce spędzić z grą 500+h to jest zawsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, gra jest na półkach dopiero od kilku dni, a niektórzy już marudzą na ilość rzeczy do zrobienia i czas na nie potrzebny? :biggrin:

aQqA5XK_460sa.gif

 

Ja platynę w DS1 zrobiłem po ponad roku, a na trofea w ogóle zacząłem zwracać uwagę dopiero w czasie NG+. Przypomnijcie sobie ile czasu i nerwów kosztowało zrobienie niektórych rzeczy w DS1, czy Demon's. Poza tym czy nie było niedawno jęku zawodu (kilka stron dyskusji w tym samym temacie), że wywalenie trofeów związanych z upgradem broni ułatwi platynę i spłyci całość? ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w DS była czystą przyjemnością i mega frajdą (nawet cholerny pure bladestone farmiony ponad 150 razy).

Jeżeli DkS wciągnie mnie tak samo, to nie widzę żadnego problemu, nawet przy tych rzekomych 500h. Najwyżej to później odszczekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwaliła w jednym covenancie ilość inwazji do przeprowadzenia by otrzymać jeden z czarów piromancji. Serio? To już przesada.

 

Pamiętaj że inwazja inwazji nie równa...jako szare duchy trzeba mieć ich więcej, czasami nawet sto ale jak black/red phantom np: wystarczy tylko 10-20..

 

Ja np: w ogóle nie zwracam uwagę na platyne obecnie...najpierw chce przejść grę a potem dopiero myśleć co, jak, gdzie i kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się rozwala ściany gdzie ewidentnie widać że da się to zrobić? Trzeba kupić bomby czy przy takiej ścianie trzeba tak się ustawić co przeciwnik rzuci daną rzeczą w nią i ją rozwali? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się rozwala ściany gdzie ewidentnie widać że da się to zrobić? Trzeba kupić bomby czy przy takiej ścianie trzeba tak się ustawić co przeciwnik rzuci daną rzeczą w nią i ją rozwali? 

Póki co trafiłem na kilka takich miejsc i trzeba było przy nich wykorzystać wybuchowe beczki. Pod jedną ze ścian już leżały, więc wystarczyło rzucić w nie bombą, albo podpalić. Z kolei w innym miejscu beczkę trzeba było sobie samemu przyturlać, ewentualnie poczekać aż przeciwnik ją kopnie.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, musisz zrobić tak:

Skaczesz z mostku na dół na lewo i tam będzie zawór, który musisz zakręcić.

Idziesz od zaworu dalej i za winklem będą drzwi, wchodzisz tam do środka po którkiej drabinie do góry i tyle.

Zrobiłem to już za pierwszym razem. Tzn. Zeskoczyłem z mostu na lewo. Zakręciłem zawór, który wyłączył ogień w tym kotle. Mam wejść tam do tego pomieszczenia? i szukać drabiny? Bo w sumie byłem tam, ale żadnej drabiny nie namierzyłem, przyznaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się rozwala ściany gdzie ewidentnie widać że da się to zrobić? Trzeba kupić bomby czy przy takiej ścianie trzeba tak się ustawić co przeciwnik rzuci daną rzeczą w nią i ją rozwali? 

 

Albo beczkami wybuchowymi, albo przeciwnik może Ci je rozwalić albo zwykłym atakiem albo naciskając X otworzą Ci się ukryte drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ścian to znalazłem już z 10, które można było wysadzić, rozwalić albo otworzyć iksem. Niektóre w miejscach, których nie podejrzewałem (spamowanie krzyżykiem zdaje egzamin).

 

Ciekawe ile jest różnych lokacji na liście przy teleportacji. Mam 15 póki co, ale lista mam nadzieję że będzie się przewijać długo w dół. ;)

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, miałem już pytać wczoraj - wykombinował ktoś jak dostać się do przedmiotu widocznego za prętami w Lost Bastille? Chodzi o miejsce niemal pod sam koniec lokacji - to dość charakterystyczne miejsce, gdzie jest też pełno rzucających się na nas "mumii". Obok pięterka ze świecidełkiem przejeżdża się też klatką, ale nie ma jak wysiąść ;). Zeskok wydaje mi się niemożliwy, ale możliwe że trzeba ustawić się w dobrym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o tym o czym myślę to wystarczyło zeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×