Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chyba tam gdzie ty u tego kowala i też nie wiem co robić mówi tylko o ogniu że potrzebuje żaru. Próbowałem z nim mówić z pochodnia i rękawica piromancji i ciągle to samo potrzebuje "ognia,ognia, ognia" Co trzeba mu przynieść i gdzie to znaleźć. Mówię o tym kowalu drugim gdzie się wysadza ścianę i on tam siedzi sobie i ciągle mówi o tym ogniu. Jestem w kropce co mu trzeba dać?

Po pierwsze zapal pochodnie u niego w pomieszczeniu, idź do ogniska i wróć do niego. Zobaczysz, że wrócił do pracy, ale dalej nie będzie chciał nic zrobić dopóki nie przyniesiesz mu fire ember. A to znajdziesz dopiero później, chyba w ruinach, ale głowy sobie nie daje obciac

To jest NPC z bractwa krwi (pvp), zeby z toba rozmawial musisz posiadac dowod zabicia kogos w innym swiecie (poprzez Red Eye).

Dzięki. Warto pogadać z nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja mój błąd ember :thanks:  Jest w Iron Keep czyli po polsku Żelazna warownia do której się dochodzi po Dolinie Żniw tylko trzeba dobrą drogę obrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mnie namierzyć(R3) gdy jestem niewidzialny?

Edward Snowden mówił ostatnio, że każdego da się namierzyć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam.

 

Gdzie mogę znaleść babkę która sprzedaje zwoje miracles dla kleryków?

 

Pojawiła się po ubiciu bossa w Wieży Heide, by wkrótce zniknąć.

 

 

Wiecie gdzie ją można znaleść?

Edytowane przez Caico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam.

Gdzie mogę znaleść babkę która sprzedaje zwoje miracles dla kleryków?

Pojawiła się po ubiciu bossa w Wieży Heide, by wkrótce zniknąć.

Wiecie gdzie ją można znaleść?

Jest teraz w tym okrągłym pomieszczeniu z mechanizmem w drodze z Majuli do wieży heide. I przy okazji otworzy Ci go za 2k dusz jak będziesz chcial Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, kto to ten Straid?

I gdzie jest ten skorpionowy npc?

Ani jednego ani drugiego nie kojarzę, a przeszedłem już chyba pół gry, jak nie więcej.

Skorpion po drodze do Najki + jego sumonning sign się później pokazuje przed bossem i można popatrzeć jak dwa skorpiony sie biją ;D, Straid w Lost Bastille, blokuje droge do jednego boenfire'a.

 

Warto coś jeszcze prócz tarczy brać u Straida? Gdzie mozsna znaleźć fire emblem dla drugiego kowala?

 

Czary z racji tego że później ich nie dostaniesz...no i łuk w sumie...tak to więcej od niego nie brałem.

Za każdego zabitego bossa NPC w grze dostają nowe przedmioty w sklepach oraz niektóre z kamyczków można kupować do woli.

 

 

Gra zaliczona...51h i 165SL...nie powiem, nie ubiłem dwóch bossów w grze tylko ale mam zamiar zaraz to naprawić tylko trochę podkokszę...Ancient Dragon i Blacklurker Here I Come ! 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz w tym okrągłym pomieszczeniu z mechanizmem w drodze z Majuli do wieży heide. I przy okazji otworzy Ci go za 2k dusz jak będziesz chcial

 

Dzieki wielkie.

Gram Knightem. Chciałbym uzywac cudu Leczenie. Kupiłem zwój i dzwonek i przy ognisku podczas dostrajania zaklec wyskakuje napis "Za mało miejsc na zaklęcia". Da się używać cudów na Knigcie na tym etapie gry? Wiarę mam na 12 tyle i potrzeba na leczenie. Nie powiem bardzo przydałby mi się ten skill podczas farmienia souli na trashu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć albo pierścien który da Ci sloty na czary albo wpakować punkty w stat ATn który zwiększa sloty na czary...pierwszy slot dostajesz w okolicy 10 pkt w ATN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, kolejna porcja przemyśleń i opinii na świeżo.

 

Ubiłem dziś obydwu bossów w Huntsman's Copse, przy czym Charriota dopiero za drugim podejściem. Niby znałem lokację z bety, ale jednak zaszło tam sporo zmian (głównie w typach i ilości przeciwników, szkoda że zrezygnowali z tych Black Phantomów :sad:). Za drugim podejściem padł też "boss" w Belfry Luna. Padłby za pierwszym, ale wyjątkowo ostatnio zaliczam faile z powodu lockowania, które działa jak chce. Ot, jestem zalockowany na przeciwniku, wyprowadzam atak (nie dotykam nawet prawej gałki)... a tu nagle postać mi się lockuje na innym przeciwniku, stojącym 3 metry dalej. A ja dostaję po pleckach :).  Szkoda, że system ten nadal szwankuje po tylu latach.

Za drugim razem załatwiłem też szczury (pobiłem trochę poison resitance) i przyłączyłem się do covenantu.

 

Nie czułem się na siłach, by lecieć na bossa w Sinner's Rise, więc poszedłem ogarnąć nowe wcielenie Blighttown. Omójboże co za masakra. Zginąłem tam więcej razy, niż przez całą grę do tej pory. A ile dusz straciłem, to wstyd przyznać. Nawet nasza "stara znajoma" dała mi radę, bo się zablokowałem między jakimiś belkami i nie mogłem się ruszyć. Może w weekend w końcu zdecyduję się skończyć z tą lokacją raz a dobrze, albo pójdę na bossa w Sinner's.

 

Pobawiłem się też trochę w multi, działa lepiej niż w DS1, ale czasem też pojawiają sie cyrki z backstabami od przodu - ot, taki urok tego systemu najwyraźniej. Cóż, nie śpieszę się jak widać.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jakoś 2 godziny temu ukończyłem grę :) zajęło mi to 36 godzin- SL 134. Ostatnie lokacje chyba najzajebistsze :P Gra na prawdę kozacka, czy lepsza od jedynki? Nie wiem, trzeba by było najpierw ochłonąć i wydać na trzeźwo werdykt. Teraz zaczne walić NG + i chyba zresetuje sobie statystyki i zrobie maga. 


Tak apropo, ktoś wie jak ubić Vendricka?

gościu ściąga mnie na 2 strzały, a ja mu z kolei odejmuje po 16... Co jest grane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

 

musisz zebrać grand souls...jest ich pięć. Każda dusza zmniejsza mu obronę i przy zebraniu już czterech ja wchodziłem mu po 180hp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

 

musisz zebrać grand souls...jest ich pięć. Każda dusza zmniejsza mu obronę i przy zebraniu już czterech ja wchodziłem mu po 180hp.

 

tak doczytałem właśnie o tym

tylko skad te dusze zebrać ? Ubiłem praktycznie (chyba) wszystkie bossy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dzisiejszym maratonie od 7 do 22.30 mam już 25 godzin za sobą z okładem. Jestem zadowolony, póki co nie śpieszę się, samemu ciężej tłucze się przeciwników, ale śmigam i dopnę swojego.

 

Podlevelowałem sobie dziś pomagając innym graczom, to dobry sposób nauczenia się ataków bossów. 

 

A gdzie do rozgryzienia wszystkich zablokowanych ognisk, kamiennych posągów itp? Będzie trochę kombinowania...

 

Warta, warta każdej złotówki. Płynność gry jest bardzo dobra-podoba mi się to bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem - SL 115, czas 37h . Za krótko, dawać DLC! Jedna rzecz od pierwszych godzin niepokojąca, niestety do samego końca zawiodła - bossowie - najmniej charakterystyczni w serii, połowy już nawet nie pamiętam. Druga sprawa, Mansion of the Dragons (tak to nazywali na pokazach) mogli bardziej rozbudować, liczyłem na wielki kompleks, a było dość skromnie w tej kwestii. No i trzecia sprawa, oczywiście znów nie uważałem wystarczająco i do końca nic z fabuły nie zrozumiałem poza tym, że jesteśmy przeklęci xD

 

A tak btw, gdzie znajdę Darklurkera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubiłeś ponieważ inaczej byś miał ;D 

 

 

Musisz odwiedzić Dragon Shrine za Dragon Arie i pogadać z Ancient Dragonem wtedy dostaniesz Ashen Mist Heart.

Dzięki niemu możesz wchodzić w posągi Gigantów i tam w każdej lokacji jest jedna dusza.

Kolejna dusza jest do zdobycia w Gultch w ukrytym pokoju gdzie musisz zabic dwa giganty.

Jedna z dusz jest również do zdobycia poprzez zabicie Ancient Dragon'a

 

 

@up Darklurker,Ancient Dragon i Lord Giant czyli niby najsilniejsza trójca.

 

Ancient Wiadomo gdzie, Lord Giant też...a Darklurker jest w opcjonalnym dungu do którego masz dostęp tylko jezeli jesteś w covenanvie Dark. 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubiłeś ponieważ inaczej byś miał ;D 

 

 

Musisz odwiedzić Dragon Shrine za Dragon Arie i pogadać z Ancient Dragonem wtedy dostaniesz Ashen Mist Heart.

Dzięki niemu możesz wchodzić w posągi Gigantów i tam w każdej lokacji jest jedna dusza.

Kolejna dusza jest do zdobycia w Gultch w ukrytym pokoju gdzie musisz zabic dwa giganty.

Jedna z dusz jest również do zdobycia poprzez zabicie Ancient Dragon'a

 

 

@up Darklurker,Ancient Dragon i Lord Giant czyli niby najsilniejsza trójca.

 

Ancient Wiadomo gdzie, Lord Giant też...a Darklurker jest w opcjonalnym dungu do którego masz dostęp tylko jezeli jesteś w covenanvie Dark. 

No to trójka :P a jest niby 5. Lorda wiadomo ubity- Dragona nie wiedziałem, że można bić ? Myslalem ze tylko pogadać ? Darklurker- nie mam pojęcia. Może jeszcze po tej lasce dropi co siedzi przed 2 jeźdźcami w zamku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem nie zabiłem jej xD

 

A co do AD to po tym jak go zaatakujesz to staje się on w pełni agresywny. Praktycznie jak dostaniesz byle jakim jego atakiem to leżysz martwy ;D a on potrafi 3 aoe pod rząd nawet walić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, to teraz moje wrażenia z dnia dzisiejszego.

 

Frustruje mnie niesamowicie Iron Keep. Pobocznego bossa, Smelter Demona nie potrafię pokonać. Mój build postaci jest ściśle rozwijany pod siłę i energię, więc z magią nie ma nic wspólnego. Nawet z pomocą NPC jest ciężko. Z kolei dojście od pierwszego ogniska do kluczowego bossa (chyba, do bossa) jest mega wyczerpujące. Docieram już do tej drugiej lokacji, którą pilnują żółwie z młotami. Widzę w oddali przejście z mgłą, ale dotarcie tam to póki co wyzwanie. A ognisk po drodze nie widać :/ Jakieś sugestie?

 

Na wieczór odpuściłem Iron Keep i ruszyłem w kierunku Shaded Ruins. Panna Skorpionka padła z pomocą jednego gracza, więc poszedłem dalej do Doors of Pharros. Wpadłem nawet w odwiedziny do bardzo niesympatycznego przerośniętego szczura, ale rozumiem, że on jest opcjonalny i nie muszę go tykać? Jeśli tak to w jakim kierunku się udawać? W górę mapy? Szukając innego bossa?

 

A i jeszcze jedno. Kowal zbudował drabinę w dole w Majuli. Szkoda, że taką krótką. Rozumiem, że lepiej zapłacić mu 12 tys. dusz, zamiast 3,5 tys.?

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Iron Keep to jest ognisko zaraz przed bossem. Dokładnie blisko wyjścia gdzie na koncu juz jest tylko jeden Armored Turtle.

 

Musisz wejść po drabinie na górę i tam masz. Jest tam też wyłącznik pułapek

 

A co do drabiny to każda prowadzi w inne miejsce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, to teraz moje wrażenia z dnia dzisiejszego.

 

Frustruje mnie niesamowicie Iron Keep. Pobocznego bossa, Smelter Demona nie potrafię pokonać. Mój build postaci jest ściśle rozwijany pod siłę i energię, więc z magią nie ma nic wspólnego. Nawet z pomocą NPC jest ciężko. Z kolei dojście od pierwszego ogniska do kluczowego bossa (chyba, do bossa) jest mega wyczerpujące. Docieram już do tej drugiej lokacji, którą pilnują żółwie z młotami. Widzę w oddali przejście z mgłą, ale dotarcie tam to póki co wyzwanie. A ognisk po drodze nie widać :/ Jakieś sugestie?

 

Na wieczór odpuściłem Iron Keep i ruszyłem w kierunku Shaded Ruins. Panna Skorpionka padła z pomocą jednego gracza, więc poszedłem dalej do Doors of Pharros. Wpadłem nawet w odwiedziny do bardzo niesympatycznego przerośniętego szczura, ale rozumiem, że on jest opcjonalny i nie muszę go tykać? Jeśli tak to w jakim kierunku się udawać? W górę mapy? Szukając innego bossa?

 

A i jeszcze jedno. Kowal zbudował drabinę w dole w Majuli. Szkoda, że taką krótką. Rozumiem, że lepiej zapłacić mu 12 tys. dusz, zamiast 3,5 tys.?

Mi w koncu udalo sie pokonac wlasnie tego smelter demona. Chyba najbardziej wkurzajacy boss do tej pory. Dokladnie poznalem jego ciosy i nie bronilem sie w ogole tylko robilem odskoki. Jak robisz odskoki to jestes w stanie wladowac mu wiecej ciosow po jego ataku niz broniac sie tarcza. Zwykle wchodza 3 ciosy, a to robi juz dosc duzy uszczerbek na jego zdrowiu (heide sword w dwoch rekach). Bronic sie w tej walce nie oplaca, bo i tak dostajesz przez jego fire damage. Oplaca sie go pokonac aby miec mozliwosc kupienia jego zbroii o ile ma sie wystarczajacy udzwig zeby ja zalozyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×