Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ponieważ gdyż stwierdzam iż Last Giant nie jest większym bossem ;D to jest boss który praktycznie jest tym samym co Phalax albo Asylum Demon w poprzednich cześciach...czyli najłatwiejszym bossem i wstępem do przygody ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie mam iść:( :P

 

W wieży Heide - dostaję wpier... (a i wbiłem się tam na bosa to spadłem w przepaćz tej areny okrągłej :P)...

 

Do dziury jak wskoczę to załapuję zgon (po upadku na deski z tej wysokości ;) )...

 

W lokacji tutorialowej nie mam co robić już :P

 

Tak gdzie The Last Giant też zwiedziłem wsio :P

 

Zostaje to z tym posągiem tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie na serio musisz do Heide lecieć...mobki są tam silne ale bossowie słabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... to ja za słaby tam na nich jestem :P ;)

 

A ten boss to Ten zza mgłą na tej okrągłej arenie?? (z przepaścią na około) to mnie przeraża ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo widziałem że jednak zdania były podzielone co do tej ognistej rękawicy a więc czy mógłby ktoś punkt po punkcie w spoilerze napisać co należy zrobić żeby strzelać ta rękawicą i do kogo się udać jeśli coś trzeba wykupić bo nie chcę po omacku wydawać dusz i później żałować że po darmo się je wydało. Byłbym wdzięczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ratujesz NPC'a na drugiej ścieżce z Majule, ona w nagrode sprzedaje Ci pyro i pozwala podbić poziom rękawicy.

Rękawice znajdziesz w skrzyni za bossem na statku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieży Heide musisz zabić wszystkie mobki i musisz użyć dźwigni wtedy cała arena ci sie zbuduje.

 

Kur... to ja za słaby tam na nich jestem :P ;)

 

A ten boss to Ten zza mgłą na tej okrągłej arenie?? (z przepaścią na około) to mnie przeraża ;)

 

No to zapowiada się zacny wpierdol :D

Muszę pobiegać po lesie i innych miejscówkach troszkę dusz zebrać i podbić staty :P

 

PS: A z bronią to jakaś masakra :( Jak na razie albo Miecz z Heide albo ten Flame (zdobyłem przt tej bestii ziejącej ogniem) tylko chyba trzeba co nie co ją upgradować co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej rzucić summoning sign przy pursuerze albo coś i tam expić?

 

Ludzie non stop szukają kogoś do pomocy. Godzina zabawy i masz tyle dusz że możesz nawet 60SL wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ratujesz NPC'a na drugiej ścieżce z Majule, ona w nagrode sprzedaje Ci pyro i pozwala podbić poziom rękawicy.

Rękawice znajdziesz w skrzyni za bossem na statku.

 

Rękawice mam tylko właśnie nie wiem gdzie się udać. Jestem własnie w majule u tej babki gdzie jest ten mechanizm gdzie gdy się go zatwierdzi to wyskakuje"mechanizm nie porusza się" To tutaj? Babka ma jakieś cudy do sprzedania ale to chyba nie to. Hm nie wiem co robić a strasznie by mi się przydała ta umiejętność strzelania z tej rękawicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej rzucić summoning sign przy pursuerze albo coś i tam expić?

 

Ludzie non stop szukają kogoś do pomocy. Godzina zabawy i masz tyle dusz że możesz nawet 60SL wbić.

 

A gdzie ten Pursuer jest :P ??

 

Bo mi kiedyś (jak już ustaliłem na forum) wyskoczył randomowo jak po konarze wlazłem na mur i po drabince na górę :P

 

A przy bossie Last Giant też mogę rzucić znak ;) (tylko do tego jakiś item jest potrzebny czy nie??)

 

Sorry ale pytam bo MEGA noob jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam co tam piszecie wcześniej, bo każdy sporo do przodu w stosunku do mnie ;) a nie chcę sobie walnąć zonka.

 

Pierwsze 8-10 godzin za mną. Pierwszy boss w piachu, za drugim podejściem. Taka rozgrzewka. Generalnie zginąłem chyba z 5 razy - muszę to sprawdzić - tylko gdzie?

 

Początki jak to początki - bywają ciężkie. Taj=k jest i tu. Nie wiem co i jak, nie wiem gdzie iść - ale coś mi tam świta. Chomikuję każdą duszę, nie straciłem jeszcze ani jednej - także trzaskam ile wlezie w mój ulubiony fizolski build.

 

Jak pisałem pierwszy boss gryzie piach - olbrzymy są banalne hehe.

 

Możecie mi delikatnie powiedzieć jak załapać się jako support dla innych? Czy muszę wpaść na coś specjalnego, czy zdobędę soapstone u jakiegoś bossa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co ukończyli grę - 

zabiłem większość bossów, poza tym odkryłem jakaś kraine z latającymi smokami i tam na górze siedzi takie ogromne smoczysko. Zabić go?

Wszystkich bossów już chyba ubiłem, nawet tych 2 co pilnują trony czy coś w tym stylu. Pierścień króla mam i już tam chyba wszystko zrobiłem. Nie wiem teraz gdzie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zabiłeś Vendricka ? ( koleś który kręci się tam gdzie podnosisz Kings Ring ) Ancient Dragona ( ten smok właśnie ) Dark Lurkera ( opcjonalny boss w DCoO ), Grant Giant ( boss ożywiony za pomocą Ash Heart czy jakoś tak ) ?

Ogólnie najpierw na spokojnie pogadaj z tym smokiem, da Ci przedmiot potrzebny do pójścia dalej...potem dopiero życzę powodzenia w walce ;d

Odwiedź jeszcze opcjonalne krainy i najmocnieszy dungeon w grze czyli Dark Chasm of Old do którego nie wejdziesz bez poziomu w pewnym covenancie.

 

 

A w miejscu o którym piszesz to warto przelecieć...tam jest z 7 jaszczurek z kamykami i można nieźle dzięki temu podbić eq.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten Pursuer jest :P ??

 

Bo mi kiedyś (jak już ustaliłem na forum) wyskoczył randomowo jak po konarze wlazłem na mur i po drabince na górę :P

 

A przy bossie Last Giant też mogę rzucić znak ;) (tylko do tego jakiś item jest potrzebny czy nie??)

 

Sorry ale pytam bo MEGA noob jestem ;)

 

Hę?? :) Jakiś chętny mi odpowiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie się dowiedziałem, że przegapiłem rękawicę do Piromancji na statku - nie ma żadnej możliwości powrotu tam po skorzystaniu z globusa i przeniesieniu się do Lost Bastille?


A gdzie ten Pursuer jest :P ??

Od miejsca gdzie wyskoczył Ci randomowo idziesz dalej. Zaraz obok możesz wysadzić ścianę otwierając skrót, interesuje Cię jednak dalsza droga - po drabince na dół, potem w lewo i dalej przejściem, którego pilnuje opancerzony kolega. Potem wejście po prawej (po lewej masz panoramę z olbrzymim mieczem i możliwość otwarcia kolejnego skrótu) i prosta droga właściwie do samego końca.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie mam iść :sad: :P

 

W wieży Heide - dostaję wpier... (a i wbiłem się tam na bosa to spadłem w przepaćz tej areny okrągłej :P)...

 

Do dziury jak wskoczę to załapuję zgon (po upadku na deski z tej wysokości ;) )...

 

W lokacji tutorialowej nie mam co robić już :P

 

Tak gdzie The Last Giant też zwiedziłem wsio :P

 

Zostaje to z tym posągiem tak??

To był mój pierwszy boss. Muszę powiedzieć, że chyba najłatwiejszy. Przecież on ma tylko 2 ciosy. Chodzisz ciągle blisko niego i okładasz po plecach. No łatwiej na pewno nie będzie :) Idź tam i walcz a potem będzie jeszcze ciekawiej,

 

 

Nie czytam co tam piszecie wcześniej, bo każdy sporo do przodu w stosunku do mnie  ;) a nie chcę sobie walnąć zonka.

 

Pierwsze 8-10 godzin za mną. Pierwszy boss w piachu, za drugim podejściem. Taka rozgrzewka. Generalnie zginąłem chyba z 5 razy - muszę to sprawdzić - tylko gdzie?

 

Początki jak to początki - bywają ciężkie. Taj=k jest i tu. Nie wiem co i jak, nie wiem gdzie iść - ale coś mi tam świta. Chomikuję każdą duszę, nie straciłem jeszcze ani jednej - także trzaskam ile wlezie w mój ulubiony fizolski build.

 

Jak pisałem pierwszy boss gryzie piach - olbrzymy są banalne hehe.

 

Możecie mi delikatnie powiedzieć jak załapać się jako support dla innych? Czy muszę wpaść na coś specjalnego, czy zdobędę soapstone u jakiegoś bossa?

zwiedzaj świat a podobnie jak w DS1 pewien jegomość Ci pomoże. Uważaj też na niektóre przymierza gdyż sprawiają, ze nie da sie grać online a rywale są 2 razy silniejsi. Ja tak grałem nieświadomy przez pierwsze 10h :)

Kurde, właśnie się dowiedziałem, że przegapiłem rękawicę do Piromancji na statku - nie ma żadnej możliwości powrotu tam po skorzystaniu z globusa i przeniesieniu się do Lost Bastille?

Od miejsca gdzie wyskoczył Ci randomowo idziesz dalej. Zaraz obok możesz wysadzić ścianę otwierając skrót, interesuje Cię jednak dalsza droga - po drabince na dół, potem w lewo i dalej przejściem, którego pilnuje opancerzony kolega. Potem wejście po prawej (po lewej masz panoramę z olbrzymim mieczem i możliwość otwarcia kolejnego skrótu) i prosta droga właściwie do samego końca.

Przez wieżę Heide też jest dojście do przystani niczyjej. A gdzie tam była rękawica? Od tego gościa siedzącego na przystani obok statku? Ze mną nie chciał gadać.

Edytowane przez rafal777
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...ponieważ dzięki niemu dostaniesz klucz a tym kluczem otworzysz drzwi...a za tymi drzwiami czeka sowita nagroda ;D

Gdzie ponownie pojawia się ta postać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez wieżę Heide też jest dojście do przystani niczyjej. A gdzie tam była rękawica? Od tego gościa siedzącego na przystani obok statku? Ze mną nie chciał gadać.

Wieżę i przystań to ja ma już w 100% zaliczone :P. Rękawica była/jest

w skrzyni, w pomieszczeniu za bossem. A ja poleciałem prosto do globusa, nie znając jeszcze jego przeznaczenia.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie się dowiedziałem, że przegapiłem rękawicę do Piromancji na statku - nie ma żadnej możliwości powrotu tam po skorzystaniu z globusa i przeniesieniu się do Lost Bastille?

Od miejsca gdzie wyskoczył Ci randomowo idziesz dalej. Zaraz obok możesz wysadzić ścianę otwierając skrót, interesuje Cię jednak dalsza droga - po drabince na dół, potem w lewo i dalej przejściem, którego pilnuje opancerzony kolega. Potem wejście po prawej (po lewej masz panoramę z olbrzymim mieczem i możliwość otwarcia kolejnego skrótu) i prosta droga właściwie do samego końca.

Haaaa no byłem tam przecież ;) tylko jak jest ta panorama z mieczem to w lewo jest bodajże mgła i boss the last giant tak?? a w prawo są zamknięte drzwi?? (i tam jest boss??) dobrze pamiętam? pytam bo z pracy piszę i nie jestem na 100% pewny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaa no byłem tam przecież ;) tylko jak jest ta panorama z mieczem to w lewo jest bodajże mgła i boss the last giant tak?? a w prawo są zamknięte drzwi?? (i tam jest boss??) dobrze pamiętam? pytam bo z pracy piszę i nie jestem na 100% pewny :P

Tak, w lewo szło się do windy prowadzącej do bossa, natomiast po prawej, na tym samym poziomie co miecz, jest droga prowadząca do Pursuera. O ile dobrze pamiętam, to drzwi były początkowo zamknięte, ale otwiera je klucz który dostajesz po zabiciu Giganta.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie się dowiedziałem, że przegapiłem rękawicę do Piromancji na statku - nie ma żadnej możliwości powrotu tam po skorzystaniu z globusa i przeniesieniu się do Lost Bastille?

Wróć do ogniska w tej przystani coś tam, statek znowu będzie stał tam gdzie poprzednio. Tez tak zrobiłem...

Hę?? :) Jakiś chętny mi odpowiedzieć :P

Ten pursuer zawsze pojawia się na tej mini arenie o której mówiłeś, ale tylko jeden raz. jeżeli go zabiłes no to masz bossa z głowy. Jeśli nie, to musisz najpierw ubić olbrzyma, wziąć klucz rycerza i będziesz mógł otworzyć drzwi prowadzące do jego lokalizacja pursuera. Jeżeli dobrze pamiętam to te drzwi są zaraz na prawo za tym grubasem co dwóch kolesi rzuca z góry fire bombami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rookie question, bo zwyczajnie zapomniałem, jak to było w DS1. Skąd dorwać rysik, za pomocą którego można zostawiać pomarańczowe wiadomości, czy też ostrzeżenia innym graczom? Biały mam, za pomocą którego zostawiam znak do przyzwania przed bossami. Ale chodzi o te czerwone/pomarańczowe informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DS2 rysik nie jest już wymagany, po prostu wciśnij start i z przedostatniej "zakładki" menu wybierz opcję wiadomości ;).

 

Swoją drogą fajnie, że wytłumaczyli tu fabularnie istnienie tych wiadomości, znaków i tym podobnych (chyba że było coś o tym wspomniane w jedynce, ale sobie nie przypominam).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona sl122, 37h43min, nie wiem gdzie to jest napisane ale zakładam że mam poniżej 40 śmierci.  Jeszcze sporo do roboty na NG mi zostało to pewnie przejde na następne NG za jakieś 20-30h. Miałem wielkie oczekiwania i pierwsza połowa gry nawet je spełniła, jednak dalsza część gry mnie zawiodła i to bardzo. Jako pierwsza połowa gry miała zachowany balans Soulsów, tak dalsza część gry była pełna momentów kiedy była beznadziejnie trudna. Bossowie mnie zawiedli bo postawiono na ilość a nie na jakość , żaden nie zapadnie raczej mi do pamięci, muzyka jest bo jest. Szkoda że zmienili tak wiele elementów hypowanych na trailerach :P Z tego co mi się podobało to całkiem nieźli NPC i ogólna estetyka, sprzęt,projekt lokacji na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×