Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wreszcie jestem w grze. Ruszam z duszą na ramieniu...nie czytam ani słowa, żeby sobie nie walnąć jakiegoś drogowskazu, ułatwienia czy czegoś w tym stylu.

 

Jeżeli chodzi o Black Armour Edition - jestem zachwycony wyglądem opakowania. Jest świetne, ciężkie, solidne, cudownie wykonane. Żadnego napisu i folia, która nakłada na metalowe opakowanie napis Dark Souls. Zapłaciłem za nią 190 zł i uważam, że warto było chwilę poczekać...

 

Bonus od Amazona głowy nie urywa, ale niech sobie leży w szufladzie...

 

Bronie bonusowe są trzy razy mocniejsze od bazowego mieczyka (testowane na czymś w stylu świni w wersji mini - obrażenia 10 do 30).

 

Pierwsze śmierci już za mną...i już w wersji zgniłem przemierzam świat.

 

Niestety tłumaczenie władowało się z automatu.Daję mu szansę, ale jest nienaturalne w pierwszym odczuciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wreszcie jestem w grze. Ruszam z duszą na ramieniu...nie czytam ani słowa, żeby sobie nie walnąć jakiegoś drogowskazu, ułatwienia czy czegoś w tym stylu.

Jeżeli chodzi o Black Armour Edition - jestem zachwycony wyglądem opakowania. Jest świetne, ciężkie, solidne, cudownie wykonane. Żadnego napisu i folia, która nakłada na metalowe opakowanie napis Dark Souls. Zapłaciłem za nią 190 zł i uważam, że warto było chwilę poczekać...

Bonus od Amazona głowy nie urywa, ale niech sobie leży w szufladzie...

Bronie bonusowe są trzy razy mocniejsze od bazowego mieczyka (testowane na czymś w stylu świni w wersji mini - obrażenia 10 do 30).

Pierwsze śmierci już za mną...i już w wersji zgniłem przemierzam świat.

Niestety tłumaczenie władowało się z automatu.Daję mu szansę, ale jest nienaturalne w pierwszym odczuciu.

Powodzenia, przyda się hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Gdzie znajdę lidera szczurzego przymierza?

Druga sprawa to czy po zabiciu końcowego bossa od razu zaczynam NG+  czy mogę biegać dalej?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, przyda się hehe

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash

Zaraz za pierwszym bossem w "Grave of Saints" Z tym że przyszykuj się że ten boss jest naprawdę nieprzyjemny :/

Edytowane przez loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stanąłem na szczurach. Nie było nikogo do przyzwania. Za szybko mnie zatruwają. Ogólnie ciężko tam jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ile jest wyjsc z Majuli?

do lokacji startowej, do lasu, do wiezy Heide, tam gdzie siedzi ten rycerz a przejscie blokuje posag

cos jeszcze bo jestem za slaby na wieze, a posagu ruszyc nie moge :p i zastanawiam sie gdzie najlepiej isc...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile jest tych "głównych" bossów ?

ubiłem na razie 3. Tego grzesznice, wielkiego pająka i takiego brzydala zbudowanego ze zwłok.



I od razu jaką broń polecacie na knighta? Robie build typowy siła/wigor.

Edytowane przez Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Gdzie znajdę lidera szczurzego przymierza?

Druga sprawa to czy po zabiciu końcowego bossa od razu zaczynam NG+  czy mogę biegać dalej?

 

Jest zaraz za jednym z bossów.

Jak chcesz ng+ to musisz powiedzieć babce że chcesz ruszyć w nową podróż.

 

Panowie ile jest tych "głównych" bossów ?

ubiłem na razie 3. Tego grzesznice, wielkiego pająka i takiego brzydala zbudowanego ze zwłok.

I od razu jaką broń polecacie na knighta? Robie build typowy siła/wigor.

 

To jeszcze nie ubiłeś nawet połowy bossów potrzebnych żeby pójść dalej niż 1/3 gry.

Ja biegam chwilowo z Drangleic Sword + 3 i jest dobrze...po 200hp jednym uderzenim zabieram.

 

Ja stanąłem na szczurach. Nie było nikogo do przyzwania. Za szybko mnie zatruwają. Ogólnie ciężko tam jest?

 

Szczury musisz sam ubić...nie ma tam możliwości summonowania.

One będą sie respić non stop dopóki nie zabijesz bossa szczura.

 

Hej ile jest wyjsc z Majuli?

do lokacji startowej, do lasu, do wiezy Heide, tam gdzie siedzi ten rycerz a przejscie blokuje posag

cos jeszcze bo jestem za slaby na wieze, a posagu ruszyc nie moge :P i zastanawiam sie gdzie najlepiej isc...

 

Wyjść z Majuli jest pięć.

 

 

Tak w ogóle myślałem że magowie zostali osłabieni w DkS2...nigdy nie byłem w większym błędzie. Pomagałem kolesiowi ubić bossa a on go ściągnął na jednego strzała. Ponad 1,5k DMG...i po co ja mu tam byłem ?.

 

Tak w ogóle mam 11 Sun Medal na oddanie znowu jakby ktoś chciał.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zwykli przeciwnicy są wystarczająco trudni żeby adrenalina mocno skoczyła. Ale jak już wspomniałem mnie chodzi o bossów. Żeby na 8 bossów tylko 2 robiło ze mnie mielonego?

Jak sobie przypomnę Flame Lurkera albo Caprę z poprzednich części, to do dziś chcę mi się płakać.

A co do tej trudności związanej z leczeniem się, to też się nie zgadzam. Ogniska są co kawałek, a w Majuli babka ma nieograniczoną ilość kamieni.

Nie żebym marudził bo gra jest miodna, ale jak dla mnie nie jest aż tak trudna. Może dlatego, że jestem weteranem serii :biggrin:

I jeszcze pytanie. Gdzie znajdę ten item do odblokowywania posągów? Bo jeszcze ani jednego nie znalazłem.

Ja się w sumie zgodzę, bo np Demon's Souls nawet teraz robi na mnie o wiele większe wrażenie pod względem poziomu trudności. Następne części były już tylko łatwiejsze, co nie oznacza, że łatwe, bo to są nadal trudne i wymagające zaangażowania gry.

Mam już za sobą: The Last Giant, Dragonrider, The Pursuer, Old Dragonslayer, Flexile Sentry, Ruin Sentinels, Lost Sinner, Scorpioness Najka, Royal Rat Authority, Skeleton Lords, Covetous Demon i jakiegoś bossa, którego nazwy przytoczyć nie mogę, bo jej nie pamiętam, a na wiki nie ma go zapisanego - coś w stylu Pinwheela, znajduje się on niedaleko przed pająkiem Dukes Dear Freja.

 

A teraz walczę właśnie z

tym pająkiem, gargulcami, przeszukuję miejscówkę z młynami gdzie pokonałem Covetousa ( szukam innego bossa i może przejścia dalej ), a także planuję zaatakować bossa z bety, tego w rydwanie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjść z Majuli jest pięć.

To cos przegapilem? Bo chce powoli isc dalej ale taka droga abym za bardzo wpier.... nie dostal :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

 

Pierwsza ścieżka to tam do Last Giant.

Druga ścieżka to ta z wikingiem i pyromantką.

Trzecia ścieżka to dziura w Majuli

Czwarta ścieżka to ta na Heide.

Piąta ścieżka to odbicie w lewo, zamiast w prawo na Heide.

 

 

Dla wszystkich bojących się o upgrade broni..

 

 

później w naszej wiosce pojawi się merchant który sprzedaje wszystkie możliwe kamienie.

 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pierwsza ścieżka to tam do Last Giant.

Druga ścieżka to ta z wikingiem i pyromantką.

Trzecia ścieżka to dziura w Majuli

Czwarta ścieżka to ta na Heide.

Piąta ścieżka to odbicie w lewo, zamiast w prawo na Heide.

Dla wszystkich bojących się o upgrade broni..

później w naszej wiosce pojawi się merchant który sprzedaje wszystkie możliwe kamienie.

shit jak to moglem ominac??? :p jutro jak sie uda to poszukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co przeszli Iron Keep..

czy przed bossem Old Iron Kingiem (ten demon z lawy) jest gdzieś bonefire? Bo średnio uśmiecha mi się bieganie przez kilku rycerzy ze 4 te żółwie pancerne i pułapki z ognia... Zanim tam dojde to zostają mi ze 2 estusy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital...nie pchaj się do dziury chwilowo...mimo że można tam zeskakiwać to lepiej odłożyć to na później.

 

@up jest...zaraz jak masz ostatnie pomieszczenie przed wyjściem na otwarty teren. Idziesz po drabinie w górę i tam masz.

 

A tak...pamiętajcie że w DkS2 są ukryte pomieszczenia i iluzoryczne ściany.

 

Jedne rozwalamy atakiem a drugi otwieramy naciskajac X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Możesz troszke bardziej szczegółowo tą miejscówke opisać?Bo za cholere niemoge znaleźć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki poradom ogarnąłem samemu bossa w "Huntsman's Copse" i śmigam dalej.

 

Niby trzech szkieletorów, ale faktycznie, jak się ubijało po jednym, a potem rozwalało posiłki, to szło gładko. Wgl to dopiero po ubiciu ostatniego dużego pojawiły się te cztery szkieletory w formie kół, więc dało się ich ubić bez problemu, bo nikt nie przeszkadzał. W sumie było to dziwne, bo dotychczas po ubiciu jednego dużego, atakowali wszyscy na raz. Duże, małe do tego rozwalające koła.

 

Teraz "Harvest Valley" i już ogarnięte drugie ognisko. Oby do bossa było niedaleko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Możesz troszke bardziej szczegółowo tą miejscówke opisać?Bo za cholere niemoge znaleźć ;p

 

Zanim wyjdziesz na dach i ścieżkę do bossa masz pokoje z utrudniaczami że tak to nazwę. I ostatni taki pokój to miejsce gdzie zieją w różnych kierunkach ogniem. Tam przy jednej ścianie jest drabina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może gdzie mogę znalezc/kupić tą gałązke do ozywiania ludzi zmieniany w kamień? Jak grałem pierwsza postacią to miałem to, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to znalazłem. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim bronmi latacie, bo ja mam 105lvl, a nadal biegam z tym heide swordem, ktorego sie zdobywa prawie na samym poczatku ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim bronmi latacie, bo ja mam 105lvl, a nadal biegam z tym heide swordem, ktorego sie zdobywa prawie na samym poczatku ^^

Też z nim latam, +4 póki co i sprawuje się najlepiej, ale zobaczymy jak będzie w dalszej fazie gry.

Z powodu stosunkowo małej liczby kamieni (mimo ubicia paru jaszczurek) wolę trzymać się sprawdzonego sprzętu.

Zapytam za to jakie tarcze polecacie - nie za wielkie ale stosunkowo dobrą stabilnością? Póki co mam srebrną z orłem +2.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam z mieczem półtoraręcznym na +4. Lvl 72 . Tarcza Pawęż +2.


 TRaCeGuitar jestem chętny na te medale jak je jeszcze masz. Mam Cię dodanego do znajomych. Dzięki za odpowiedź odnośnie szczurów.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z zupełnie innej beczki. Czy ktoś może sprawdzić ile zajmuje DS2 na dysku? Zastanawiam się nad powrotem do PS3 tylko dla tego tytułu i mam na oku Super Slima z 12GB dyskiem, za nieduże pieniądze, dlatego też potrzebna jest mi powyższa informacja. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×