Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie, które olaliście wczoraj.

 

Jakieś rady w związku z  Rottenem? Męczę się z nim drugi dzień i nie potrafię znaleźć żadnego sposobu. Przyzwałem dziś Lucatiel, ale jest kompletnie bezużyteczna - i tak nie odwraca uwagi bossa ani na sekundę, a pada na dwa hity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być pod nim non stop. To jest podstawa i atakujesz dopiero jak on zrobi swój atak łapami który Ciebie nie trafi ponieważ bedziesz pod nim. Narzuć ogien na miecz to powinno też pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję się go trzymać, ale zauważyłem że czasami reaguję kompletnie losowo na jego ataki - raz faktycznie nie zadają mi obrażeń, innym razem zadają, mimo że wyraźnie widać, że mnie ominęły. Wczytałem że nie ja jeden mam z tym problem :].


Po kolejnej próbie to samo - cały czas zabiera mi 3/4 zdrowia, mimo że mnie NIE DOTYKA. Stoję mu za plecami, on się zamachuje i uderza Lucatiel (widzę wyraźnie, że mnie nawet nie drasnął) - i klops, nie mam większości zdrowia. Mimo podniesionej tarczy. I tak w kółko.

 

Póki co, to jest najtańszy boss z jakim się spotkał w tej serii, serio. Hitmarkery (zarówno jego jak i moje) to jakaś loteria.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blind Spot DMG...tego nie przewidzisz. Tak samo jest jak ktoś niby Cię atakuje z podniesioną tarcza a i tak tracisz hp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej sporo osób pyta o coś lepszego i kiedy będzie (czytaj wypasiona broń :P)

 

Ja biegam z tym od początku samego prawie: 

 

Fire LongSword

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Fire+Longsword

 

Ktoś też z tego korzystał?? (warto ulepszać) bo mam na razie na bazowym poziomie...

A myślę, że broń nie najgorsza?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

pytanie:

W drodze do I bossa na zamku siedzi sobie rycerz Pate

Niestety przez przypadek ubiłem jegomościa i widzę że teraz mam zamknięte przez kratę przejście za nim

Ktoś powie co straciłem nie rozmawiając z nim?

Edytowane przez Artuus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, spoko że po ściągnięciu mu 50% zdrowia dochodzi mu nowy atak magiczny, którego znowu... o niespodzianka, nie mogę uniknąć.  Teoretycznie wystarczy unik, ale znowu kładzie mnie to na jednego hita, mimo że mija mnie o jakieś pół metra. WTF? Nawet z Caprą w DS1 nie miałem takich problemów, a tu jeszcze wyczytałem właśnie, że to "banalny boss". Serio? Czy ja mam coś nie tak z koordynacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma górnej granicy - ale póki co staję na SL100 i kupuję co leci. Chociaż nie zależy mi jakoś specjalnie na niskim SL.

 

Mam kilka kamieni nadających broniom poszczególne atrybuty - ale nie mam pojęcia gdzie mogę to zmienić. Pomóżcie, bo jadę na mieczu półtoraręcznym +5 i chciałbym lekko go zelektryzować tudzież uczynić go ognistym...


Hej sporo osób pyta o coś lepszego i kiedy będzie (czytaj wypasiona broń :P)

 

Ja biegam z tym od początku samego prawie: 

 

Fire LongSword

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Fire+Longsword

 

Ktoś też z tego korzystał?? (warto ulepszać) bo mam na razie na bazowym poziomie...

A myślę, że broń nie najgorsza?? ;)

 

Też go wczoraj dorwałem, ale póki co nie inwestuję. Chcę komplet czegoś odrobinę mocniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłeś całego questa zabijajac go...to sie tyczy praktycznie każdego NPC.a

 

A co do ataków to jak masz niskie Adapt czy jakoś tak to masz gorszy rodzaj uników. Łatwiej Cię trafić samym atakiem i tym co z niego zostaje czyli np: falą uderzeniową albo coś.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak to w końcu jest z pokonanymi bossami. Pisaliście, że można nadal pomagać innym, prawda? U mnie to wygląda tak, że owszem - bez problemu przywołują mnie inni gracze, ale gdy przechodzą przez mgłę bossa, to dostaję komunikat, że "gracz opuścił obszar" no i wyrzuca mnie do mojego świata.

 

O czymś nie wiem? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znak że połączenie z netem lub serwerem zostało zerwane...albo boss one shootował kolesia na starcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jakie npc sprzedaja human efgy? Oprócz tej babuli, takiego typa przed undead crypt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie okej, od razu mogłem postawić znak itd ;). Multi działa, nie wiem co to było :p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jakie npc sprzedaja human efgy? Oprócz tej babuli, takiego typa przed undead crypt ?

 

Wspominano tutaj o pierścieniu chroniącym przed śmiercią PODOBNO o WIELE lepsze niż HE :P

 

Kiedyś go znajdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak to w końcu jest z pokonanymi bossami. Pisaliście, że można nadal pomagać innym, prawda? U mnie to wygląda tak, że owszem - bez problemu przywołują mnie inni gracze, ale gdy przechodzą przez mgłę bossa, to dostaję komunikat, że "gracz opuścił obszar" no i wyrzuca mnie do mojego świata.

 

O czymś nie wiem? :P

 

Gość zobaczył bossa i się skitrał, dając dyla ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie okej, od razu mogłem postawić znak itd ;). Multi działa, nie wiem co to było :P.

 

To nie musiało byc po Twojej stronie ;D

 

Wspominano tutaj o pierścieniu chroniącym przed śmiercią PODOBNO o WIELE lepsze niż HE :P

 

Kiedyś go znajdę ;)

 

Jest o wiele lepszy ale żeby wejść do Dark Lurkera trzeba zapłacić 1HE inaczej nie wejdziesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo boss one shootował kolesia na starcie.

 

Kocham tą serię :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz Ancient Dragona ;D tam nie wolno chodzić w trójkę XD ponieważ zawsze trzeci umiera na starcie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak to w końcu jest z pokonanymi bossami. Pisaliście, że można nadal pomagać innym, prawda? U mnie to wygląda tak, że owszem - bez problemu przywołują mnie inni gracze, ale gdy przechodzą przez mgłę bossa, to dostaję komunikat, że "gracz opuścił obszar" no i wyrzuca mnie do mojego świata.

 

O czymś nie wiem? :P

 

Po zabiciu Smelter Demon w Iron Keep na miejsce Demona pojawia sie Pursuer. Nawet jesli Old Iron King zostanie zabity nadal mozna sumowac ludzi w tej lokacji i nadal bedzie widoczna mgla w wejsciu do komnaty Smelter Demona i jesli przez nia przejdziesz razem z przywolanymi upiorami to gra odsyla ich do domu i zostajesz sam. Co ciekawe mozna wyjsc z tej komnaty a Pursuer zniknie. Nie mam pojecia o co w tym chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierścień jest za figurką za rozdrożem od ogniska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER alert

 

Haha - żmijowata koleżanka parę razy skopała mi tyłek. Wkurzyłem się i trochę postanowiłem powspierać innych - i okazało się, że jeden zółty fantom pokazał przyzywającemu jak pozbyć się trucizny z sadzawki...

 

Za to kocham Deesa - obiecałem sobie żadnych wiki i okazuje się, że się da ;). A to jakieś ognisko przypadkiem człowiek odkryje...

 

Zawartości jest od groma. Na piechotę samemu nie ma szans liznąć tych sekretów. Ależ się podjarałem. Idę na żmijowatą.

 

P.S> Bez jej toksycznego bajorka padła w pierwszym podejściu hehe. No to idę dalej...

 

Heh - podpowiecie z tymi broniami?

Edytowane przez dwypij
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierścień jest za figurką za rozdrożem od ogniska

 

No to żeś opisał lokacje po ch.. fest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przystani w siedzi dziadek który zagadany odpowiada

Nie rozmawiam z upośledzonymi magicznie.

O co mu chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×