Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem wczoraj wieczorem te dodatkowe zmiany. Np w przypadku bossa na statku teraz ma on do pomocy 2 dodatkowych cyków, którzy w mig zdjęli mi staminę i boss jednym strzałem mnie załatwił  :down:

Orientuje się ktoś który lvl jest bardziej ruchliwy by móc przyzywać ludków do pomocy? Udało mi się zabić wszystkich bossów samemu więc w NG+ mogę lecieć już na luzie z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ognisku musisz do slotu dodać wybrane pyro.

 

Panowie takie fajne liczydło znalazłem, przydać się wam może do minmaxu sli https://sites.google.com/site/darksouls2stats/

 

Slotów własnie (fizol maksymalny) nie mam. Kupiłem ten pierścień za 28000 i zobaczymy...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem w siłę i wiare głównie dla jednego konkretnego cudu. Niestety nie zauważyłem i okazało się, że zajmuje 4 sloty...ale i tak warto. Boost 50% do ataku i 75% do obrony przez 1 minute. Na niektórych bossów wystarczy jedno użycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze opisy NG+ autentycznie mnie przerażają :biggrin: Widzę że From zaszaleli tym razem.

 

Jeszcze co do NPC i Bossów - jeśli damy dupy w czasie walki i NPC zginie, a boss padnie, to na tym samym playthrough można spróbować jeszcze raz, jeśli zrespimy bossa i przeciwników przy ognisku. Ale jeśli faktycznie robi się taki hardcore jak piszecie, to wydaje mi się że pod trofea zrobię nową postać (tak w Demon's chociażby :)).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG+ w pierwszym DkS było wyraźnie trudniejsze od NG - skok energii przeciwników był spory i czuło się go na początku. Tak jak na końcówce NG czułem się niezłym wymiataczem, tak w NG+ bywało, że się mocno zdziwiłem...

 

Z tymi slotami to kaszana, pierścień dał mi 1 slot - czyli w sumie mam cały jeden. Oj tam, zawsze radziłem sobie bez użycia czarów (etc) - tu też będzie luzik.

 

Boss w Żelazowej Woli nie jest chyba taki zły - na razie pomagam innym i udało się go kilka razy nam w 3kę trzasnąć. Pewnie samotnie będzie ciężej - bo kumulacja ciosów spada na mnie, ale sam znów zadam więcej obrażeń.

 

Póki co to gargulce chyba były najtrudniejsze - zresztą - nie lubię tej presji czasu w walkach. Jednego okładasz a tu już drugi, a zaraz trzecie, czwarty... te pakietowe walki są wymagające. Póki co każdy boss padł bez mrugnięcia...

 

No i szczurki się zapowiadają średnio. Tam to jest pakiet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG+ w pierwszym DkS było wyraźnie trudniejsze od NG - skok energii przeciwników był spory i czuło się go na początku. Tak jak na końcówce NG czułem się niezłym wymiataczem, tak w NG+ bywało, że się mocno zdziwiłem...

Z tego co koledzy piszą wynika, że na NG+ w DS2 dochodzą...

Nowi przeciwnicy, Black Phantomy, dodatkowe przeszkadzajki przy bossach i... pewnie coś jeszcze.

Ale przyznaję, że trochę mi brakowało w jedynce podobnych motywów, to zawsze jakaś namiastka PBWT z Demon's Souls :).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Chcialbym zapytac o jedna istotna rzecz.Mam problem z gra sieciowa w Ds2 a sprawa wyglada nastepujaco nie mam widocznyn znakow przywolania innych graczy od dwoch dni mam ten problem na ng+ wczesniej wszystko dzialalo ok. Widze innych graczy poruszajacych sie po lokacji i sam moge zostawic znak.

Macie jakies rozwiazanie dlaczego tak jest.

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Chcialbym zapytac o jedna istotna rzecz.Mam problem z gra sieciowa w Ds2 a sprawa wyglada nastepujaco nie mam widocznyn znakow przywolania innych graczy od dwoch dni mam ten problem na ng+ wczesniej wszystko dzialalo ok. Widze innych graczy poruszajacych sie po lokacji i sam moge zostawic znak.

Macie jakies rozwiazanie dlaczego tak jest.

Z gory dzieki

Po ostatnim update spieprzyli gre sieciową po całości musisz to przeczekać. Ewentualnie może to być wina tego że masz zbyt wysoki/niski sl lub w opcjach gry masz ograniczenie gry pomiędzy regionami. Ja też nie widziałem znaków, ale po tym jak zmieniłem na bez ograniczeń to wszystko dobrze działało.

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym znakami to jest jakiś żart!!! od 2 dni próbujemy ze znajomymi sie połączyć i wogóle nie widzimy swoich znaków.... oczywiście postać człowieka ,  inne znaki widzimy i możemy się łączyć , level ten sam. w opcjach gry Dozwolana miedzy regionami... Próbowałam z dwójką znajomych z PL ja z Ie i lipa... mimo że w DkS nie było z tym żadnego problemu. Ktoś wie o co może chodzić ? aa i probowaliśmy nawet z tym pierścieniem co wybiera się bogów... ale też nic....

 

 

poprawka: znalazłam kalkulator : http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Summon+Range+Calculator#.Uy67rIVsHk8

 

i niestety mimo spełnionych warunków poprostu nic....!

Edytowane przez bebolek20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim update spieprzyli gre sieciową po całości musisz to przeczekać. Ewentualnie może to być wina tego że masz zbyt wysoki/niski sl lub w opcjach gry masz ograniczenie gry pomiędzy regionami. Ja też nie widziałem znaków, ale po tym jak zmieniłem na bez ograniczeń to wszystko dobrze działało.

 

 

Po ostatnim update spieprzyli gre sieciową po całości musisz to przeczekać. Ewentualnie może to być wina tego że masz zbyt wysoki/niski sl lub w opcjach gry masz ograniczenie gry pomiędzy regionami. Ja też nie widziałem znaków, ale po tym jak zmieniłem na bez ograniczeń to wszystko dobrze działało.

 

 

Po ostatnim update spieprzyli gre sieciową po całości musisz to przeczekać. Ewentualnie może to być wina tego że masz zbyt wysoki/niski sl lub w opcjach gry masz ograniczenie gry pomiędzy regionami. Ja też nie widziałem znaków, ale po tym jak zmieniłem na bez ograniczeń to wszystko dobrze działało.

A mam jeszcze jedno pytanie odnosnie tego ze weszedlem na samym poczatku gry do trumny i moja postac przybrala kobieca postac da sie to jakos cofnac.

Dzieki Macho za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to mam 191 lvl na ng+ ale jeszcze sprawdze w ustawieniach

A wiecie moze gdzie znajduje sie black knight swor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Trzeba wejść jeszcze raz.

Jakie przymierza trzeba zrobić na maksa do platyny? Słoneczny już mam.

 

Krasnoludków ( Bell Keepers ), ZłoWypełzłoZDziuryCovenant ( Dark coś tam od DarkLurkera ) i SunBroJollyCooperation Covenant ( Heirs of Sun )...

 

Reszte czarów z covenantów można kupić na NG++ od merchanta.

 

Krasnoludki możesz farmić offline i tak samo ZłoWypełzłoZDziury...ale najlepszy covenantn SunBroJollyCooperation musisz online...

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia u merchanta w Majuli...a oddałeś Ember kowalowi już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A odnośnie tych zadań z Npc to są jakieś przedmioty, które możma przekazać czy każdy sam musi zrobić? Mi się już nie uda w tej grze a w Ng+ piszecie,że ciężko będzie a nie sądze, że będzie mi się chciało robić postać od nowa dla platyny. A może..?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A odnośnie tych zadań z Npc to są jakieś przedmioty, które możma przekazać czy każdy sam musi zrobić? Mi się już nie uda w tej grze a w Ng+ piszecie,że ciężko będzie a nie sądze, że będzie mi się chciało robić postać od nowa dla platyny. A może..?

Nie da rady dawać musisz samemu robić.

 

Edit.

Tak jak pisał Castiel możesz kogoś przyzwać do pomocy z bossami, może ci pomóc ten pierścień co skupia uwage przeciwników na tobie, to wtedy nie będą atakowali NPC a ty będziesz całą walke tankować z tarczą w łapie.

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A odnośnie tych zadań z Npc to są jakieś przedmioty, które możma przekazać czy każdy sam musi zrobić? Mi się już nie uda w tej grze a w Ng+ piszecie,że ciężko będzie a nie sądze, że będzie mi się chciało robić postać od nowa dla platyny. A może..?

Spoko ktoś Ci na pewno pomoże. Zawsze kogoś można przyzwać byś był Ty, phantom i jeszcze ktoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za słows otuchy. Czyli da się na Ng+ to zrobić. A macie pomysł na jakim Sl się zatrzymać na Ng+, żeby mieć spore szanse na przywołanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za słows otuchy. Czyli da się na Ng+ to zrobić. A macie pomysł na jakim Sl się zatrzymać na Ng+, żeby mieć spore szanse na przywołanie?

120 dla tych co na starych buildach grają, 150 to nowy standard ale wolno się wprowadza, 130 jest najbezpieczniejsze bo można być zsummowanym i przez tych i przez tych.

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś fajne miejsce na coopa na ng sl120, żeby walki były stosunkowo szybkie, łatwe i dostawało się dużo dusz ? Wcześniej pomagałem przy Velstadtcie, ale po 30 rundkach mi się przejadł :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś fajne miejsce na coopa na ng sl120, żeby walki były stosunkowo szybkie, łatwe i dostawało się dużo dusz ? Wcześniej pomagałem przy Velstadtcie, ale po 30 rundkach mi się przejadł :P

 

Byłeś u Sinner ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 195 lvl

Macho ustawilem to wszystko tak jak mi pisales i nadal jest lipq bo jak nawet wyskoczy mi znak to po zakaczeniu go wyskakuje mi komunikat ze znak zniknal ze nie moge przywolac cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×