Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz za "bossem" jest jeszcze dróżka w lewo, możliwe że niewidoczna w pierwszym momencie :).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem hype'u i kupiłem wczoraj angielską wersję elektroniczną :D Generalnie po początkowej irytacji ("jak on się ku*wa porusza?!") zaczyna mi się gierka podobać. Wziąłem maga i zacząłem podbijać siłę (na start STR tylko 3), żeby móc nosić tarczę i jakiś sensowny miecz. Obecnie 24 SL, miecz zadający obrażenia 125 i Soul Arrow o podobnym dmg i gra się aż miło. Teraz w końcu podbiję hp i staminę i będzie elegancko. Doświadczenie z poprzednich Soulsów się przydaje i gra nie doprowadza mnie do rozpaczy jak na początku DeS czy DS. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Darklurker padł...położyłem go dosłownie w 15s...jak ktoś ma z nim problemy to niżej piszę jak pokonać go z palcem w nosie bez nawet dania mu szansy na atak. Żadne glitche ani cheaty. Można to zrobić nawet na 1SL.

 

 

Eq:Saint's Hood + Penal Handcuffs + Dark Rebel's Greatshield + Pyromancy Globe na +8/9 lub 10.

 

Oprócz tego czerwony pot na leczenie HP i odnowe spelli ( pot robi to za jednym zamachem ).

 

Pyro: Flame Swathe.

 

Reszta całkowicie dowolna.

 

Jak już dojdziemy do bossa to pierwsze co robimy to podbiegamy do niego i używamy pyro. Natychmiast raz za razem, dzięki czemu zabieramy mu po ponad 1k hp. Kiedy skoncza sie czary to odnawiamy je potionem i powtarzamy. 

 

Po pięciu atakach z tego czaru DarkLurker pada i nawet nie daje rady się podzielić.

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge stworzyc 2 postac i grac raz 1 a raz 2? Czy save sie nadpisuja i nie moge grac 2 postaciami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaci możesz miec ile chcesz a co ?

 

EDIT: M'kay...wystartowałem już na NG+ po 80h zabawy na NG...powiem tyle że w porównaniu do NG+ z DS i DkS...tutaj w DkS2 to jest prawdziwa rzeźnia...ojj lepiej się dobrze przygotujcie.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle że w porównaniu do NG+ z DS i DkS...tutaj w DkS2 to jest prawdziwa rzeźnia...ojj lepiej się dobrze przygotujcie.

W to akurat uwierzę. Z ciekawości wrzuciłem do ogniska w tutorialu Bonfire Ascetic i pojawiły się black phantomy i jacyś żołnierze z orłami na rękach. Boje się pomyśleć co by było jak bym nawrzucał tego w dużych ilościach na NG+. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pociesze Cię ;D ale moc ognisk przechodzi z NG na NG+ xD czyli jak teraz masz na NG ognisko na poziomie 2 czyli NG+ to po przejściu na NG+ to ognisko robi się na NG++ ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym bossem:

Chodzi o bossa Velstadt The Royal Aegis, przed jego komnatą jest z 6 rycerzy i nieskończona ilość magów.

Da się jakoś zrobić żeby magowie się nie odradzali w nieskończoność?

W pewnym momencie walczyłem z 3 rycerzami i 4 magami, o rezultacie nie muszę chyba mówić :n

UPDATE:

Wiem, że się da bo pomogłem innym graczom i u nich po jedynym zabiciu maga nie odradzał się.

Pytanie tylko jak tego dokonać?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Knieji Upadłych Olbrzymów nie daleko za drugim ogniskiem można wejść na taki mały dach gdzie widzimy olbrzymiego ptaka, który przynosi w szponach rycerza. Ja się zagapiłem podziwiając tegoż ptaka i nagle wyrósł przede mną ten biały rycerz i zdjął na hita

:biggrin: Nie pamiętam ile życia miałem. Nie można jeszcze raz z nim podjąć walki? Bo jak wróciłem z ogniska to niestety, ale kolejny raz nie chce się pojawić :/

Edytowane przez NeuroN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegnij lewą stroną i pod końcem zdążysz przywołać jednego gościa do pomocy i wbiec w mgłe dostając może 1 raz lub 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TR - odpowiedz tylko tak lub nie, bez spoilerowych szczegółów :biggrin: - rozumiem, że na NG+ pojawiają się BP, nowi przeciwnicy itd, i podobna sytuacja jest po "dopakowaniu" ogniska? I przy okazji, jak wygląda sprawa ze wspomnianym nie raz ponownym respieniem bossów?

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym bossem:

Chodzi o bossa Velstadt The Royal Aegis, przed jego komnatą jest z 6 rycerzy i nieskończona ilość magów.

Da się jakoś zrobić żeby magowie się nie odradzali w nieskończoność?

W pewnym momencie walczyłem z 3 rycerzami i 4 magami, o rezultacie nie muszę chyba mówić :n

UPDATE:

Wiem, że się da bo pomogłem innym graczom i u nich po jedynym zabiciu maga nie odradzał się.

Pytanie tylko jak tego dokonać?

Pod schodami przed tą halą z przeciwnikami jest hollow który bije w dzwon, jak go zabijesz samemu nie trafiając w ten dzwon to magowie się nawet nie pokażą.

Edytowane przez MachoMan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki znalazłem już wczoraj, zmyliły mnie wiadomości od graczy mówiące 'Don't you dare...' itp.

Myślałem, że jak zabiję w dzwon to stanie się coś złego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym bossem:

Chodzi o bossa Velstadt The Royal Aegis, przed jego komnatą jest z 6 rycerzy i nieskończona ilość magów.

Da się jakoś zrobić żeby magowie się nie odradzali w nieskończoność?

W pewnym momencie walczyłem z 3 rycerzami i 4 magami, o rezultacie nie muszę chyba mówić :n

UPDATE:

Wiem, że się da bo pomogłem innym graczom i u nich po jedynym zabiciu maga nie odradzał się.

Pytanie tylko jak tego dokonać?

 

Ja tam sprintem miedzy nimy biegłem XD 

 

TR - odpowiedz tylko tak lub nie, bez spoilerowych szczegółów :biggrin: - rozumiem, że na NG+ pojawiają się BP, nowi przeciwnicy itd, i podobna sytuacja jest po "dopakowaniu" ogniska? I przy okazji, jak wygląda sprawa ze wspomnianym nie raz ponownym respieniem bossów?

 

Na pytanie o NG+ odpowiedź brzmi tak, jest tak jak napisałeś.

 

A co do pakowania ogniska to jeżeli w NG dopakujesz ognisko na poziom 2 ( czyli moc przeciwników robi się jak na NG+ ) to po przejściu na NG+ wszystkie ogniska z automatu są na poziomie 2 ale to ognisko które wcześniej dopakowałeś za pomocą BA, staje się ogniskiem na poziomie 3 ( NG++ ).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej :P

 

Czy istnieje coś takiego jak handel między graczami / wymiana broni / gifty?? / wymiana waluty ;) ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzisiaj zaczynam swą przygodę z DS II i mam jedno pytanie na początek.Któryś z darów wybieranych przy tworzeniu postaci jest unikalny lub ma jakąś szczególną wartość?

Nie chcę przekopywać wszystkich postów,żeby nie popsuć sobie zabawy.

Edytowane przez Gregorhio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej :P

 

Czy istnieje coś takiego jak handel między graczami / wymiana broni / gifty?? / wymiana waluty ;) ?? :P

Taki "stary wyjadacz" i nie wie :P  :P  :P  ? Handel raczej nie, ale możesz komuś dropnąć item, tak jak i ktoś tobie. Co prawda gram dopiero kilka godzin, ale wygląda na to, że działa to tak samo jak w poprzednich Soulsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa tak samo...nie wiem jak to jest z duszami, ale jak się umówisz że kumpel Cie invadeuje i go zabijasz to wtedy chyba dostajesz wsio jego dusze jakie ma na sobie.

 

@Gregorhio tylko ten pendant co do niczego nie służy jest unikalny...reszte możesz dostać w grze.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dusz na czarną godzinę nie da się gdzieś magazynować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dusz na czarną godzinę nie da się gdzieś magazynować :P

Witamy w serii DS :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania: 1) Gdzie znajde item "Petrified Egg" ? 2) czy jak opuszczę swoją gildię to strace posiadaną w niej range ?? 3) Po co mi dowody zabicia ludzi oraz pomocy im ?

Edytowane przez loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania: 1) Gdzie znajde item "Petrified Egg" ? 2) czy jak opuszczę swoją gildię to strace posiadaną w niej range ?? 3) Po co mi dowody zabicia ludzi oraz pomocy im ?

1.Poszukaj na youtube bo tego sie nie da dokładnie wytłumaczyć.

2.Nie.

3.Potrzebne ci będą do dołączania do niektórych przymierzy, leczenia hostów, lvlowania niektórych przymierzy i do pojedynków o ile sie nie myle.

 

 

Hej.

Dzisiaj zaczynam swą przygodę z DS II i mam jedno pytanie na początek.Któryś z darów wybieranych przy tworzeniu postaci jest unikalny lub ma jakąś szczególną wartość?

Nie chcę przekopywać wszystkich postów,żeby nie popsuć sobie zabawy.

Z przedmiotów początkowych weź sobie petrified something i wyrzuć do gniazda, lub life ring reszta nie jest zbyt przydatna.

Edytowane przez MachoMan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w serii DS :P.

 

Prawdopodobnie jest na to sposób ale jeszcze go nie sprawdzałem xD wsio niby legalnie ale czasochłonne XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten banan na twarzy, gdy znajdujesz pierścień i okazuje się, że to Cloranthy Ring :D Stamina w tej części jest na wagę złota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up dlatego trzeba latać z Third Dragon Ring ;D to jest jak gwiazdka z nieba ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×