Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hymm...to teraz mam dylemat...bo jak pójdę wyżej z levelem to już moge nie zdobyć czarów za covenanty...a jak się okaże to prawdą to wtedy mój level to za mało żeby przejść aż do NG++ i DC.

 

Pytam ponieważ lecę runa jak w DS czyli chcę wbić 712SL i ciekawi mnie czy nic przez takie przekokszenie nie stracę z czarów,hexów itp itd

Nic nie stracisz wszystko da się wyfarmić od przeciwników (nawet Sunlight Medal czy jak pisałem wcześniej Bell Keepers), a czary wcześniej niedostępne można kupić u pewnego jegomościa w NG++.

Chociaż moim zdaniem lepiej Sunlight Medals (x30) zdobyć za 'jolly cooperation' :) Jest to po prostu dużo szybsze i nie frustruje jak zabijanie xx raz tego samego przeciwnika.

Najlepiej zdobyć czar za Rank 3 w Heirs of The Sun i czar za Rank 2 w Bell Keepers i wtedy masz 100% pewności że nie musisz już grać w ogóle online.

Jestem tego na 100% pewny, tutaj potwierdzenie: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ag_8zDTp7F7jdGhGcWhxWXNsUC1qWHhQZ1FxZ2VvM0E&usp=sharing#gid=5

 

Wczoraj w końcu dotarła do mnie przesyłka z game.co.uk i ku mojemu zdziwieniu oprócz gry w paczce była koszulka z motywem z gry :)

Doszedłem też do Drangleic Castle i powiem tylko, że jak myślałem że ciężej nie będzie (Iron Keep) to gra cały czas mnie zadziwia.

Sprawdzałem co-op z rana przed pracą i wygląda, że wszystko wróciło do normy.

 

Zmieniłem build na Pyro Warriora, nawet bez INT/FTH rękawica+10 daje rade spokojnie radę i są sytuacje że pyro bardzo pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień zwiększający udźwig bohatera znalazłem w lokacji przystań jest to ostatni domek na dole przed statkiem po lewej stronie w którym znajdują się trujące wazy a obok biała ściana. Uderzan w ścianę ona znika i sekret jest nasz.

Pierścień o którym wspominał ktoś wyżej ten który chroni od śmierci znalazłem po odkamienieniu figurki. Znajduje sie gdzies dalej nie pamietam dokładnie ale na jakimś trupie leżał. Trzeba trochę pomyszkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace pisał na poprzedniej stronie o SoftBanie co jest prawdą:

A wiecie że dostajecie SoftBana jak wyłączycie neta podczas inwazji innego gracza ?

 

From przygotowało jeszcze jedną o wiele bardziej 'karającą' (nieuczciwych) graczy mechanikę.

Jeśli podczas inwazji wyjdziemy z gry, wyłączymy konsolę lub wylogujemy się z PSN zostaniemy oznaczeni.

Jak zrobimy to w krótkim odstępie czasu (dzień, tydzień, miesiąc?) wystarczającą ilość razy stracimy możliwość gry w co-op.

Możemy przywrócić taką opcję przez przedmiot Bone of Order, ale jeśli znowu będziemy wychodzić stanie się to znowu.

Jednak tym razem już nie mamy Bone of Order i prawdopodobnie tą postacią nigdy nie pogramy już w co-op :)

 

Bone of Order dostajemy raz na początku gry i na razie na 99% nie ma możliwości zdobycia tego przedmiotu ponownie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki pierścień który zwiększa obrażenia od broni typu pchnięcie a ja posługuję sie halabardą która ma cios pchnięcie ale w opisie jest cięcie. Czy ten ring zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać aż ktoś to zbada, ale możesz to w prosty sposób sprawdzić.

Ten pierścień nie zadaje tak po prostu zwiększonych obrażeń trzeba spełnić pewne warunki, a dokładnie zadaje większe obrażenia przy kontr ataku.

Kontr atak występuje wtedy jeśli zaatakujesz przeciwnika, podczas gdy jego animacja ataku się rozpoczęła, ale jeszcze się nie zakończyła.

Druga sprawa to działa tylko przy atakach typu pchnięcie, zależy od broni bo np. w DS1 dało się używać pierścienia z mieczem Zweihander :)

Więc jak już wiesz o co chodzi możesz sprawdzić czy pierścień zadaje zwiększone obrażenia, gdy używasz halabardy.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień zwiększający udźwig bohatera znalazłem w lokacji przystań jest to ostatni domek na dole przed statkiem po lewej stronie w którym znajdują się trujące wazy a obok biała ściana. Uderzan w ścianę ona znika i sekret jest nasz.

Pierścień o którym wspominał ktoś wyżej ten który chroni od śmierci znalazłem po odkamienieniu figurki. Znajduje sie gdzies dalej nie pamietam dokładnie ale na jakimś trupie leżał. Trzeba trochę pomyszkować.

Ten pierścień ratujących od śmierci, tez jest w tej lokacji że statkiem. W jednym z początkowych domków, po lewej stronie, trzeba rozwalić dwie szafy stojące koło siebie, za nimi jest wnęka i tam leży ten ring. Jego naprawa kosztuje 3 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Czy warto konsumować dusze? Mam duszę The Last Giant-a i Pursuer-a oraz kilka pomniejszych...

 

Gram mało bo czasu brak więc mam zaledwie 28 SL i dlatego się zastanawiam CZY na tym etapie gry lepiej skonsumować i podnieść staty / może ulepszyć broń (co lepiej?? Bo biegam z Flame Swordem który znalazłem w pieczarze z bestią ziejącą ogniem w Lesie Gigantów + Shield, jakiś zwykły)...

 

Czy zostawić te duszyczki na jakiś zbożny cel :D Do czegoś później się przydadzą... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto zostawić, wszystkie dusze bossów do czegoś służą.

Najlepszym sposobem na podniesienie levelu na twoim poziomie jest co-op i pomaganie innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poźniej można odkamienić kolesia, który za dusze nosów robi unikalne uzbrojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lokacji przystan jest krasnal sklepikarz u którego można sprzedawać sprzęt więc sprzedałem co miałem ale że resztę trzymałem w schowku więc udałem się do ogniska przełożyłem całą resztę wróciłem a jego niestety już nie było.

Pytanie zatem gdzie go mogę spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lokacji przystan jest krasnal sklepikarz u którego można sprzedawać sprzęt więc sprzedałem co miałem ale że resztę trzymałem w schowku więc udałem się do ogniska przełożyłem całą resztę wróciłem a jego niestety już nie było.

Pytanie zatem gdzie go mogę spotkać?

looo to da sie ten caly szrot komus opchnac? Hurrraaa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looo to da sie ten caly szrot komus opchnac? Hurrraaa ;)

Ceny są niskie ale dobre i to, tyle, że ja jak i kolega pobiegłem do ogniska aby cały szrot zebrać, a pijaka już nie było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jaki ja mam teraz problem z tym dark convenantem...

maxuje go miedzy innymi raz, że po trofkę złotą - dwa żeby zdobyć dusze Darklurkera i tym samym osłabić Vendricka. Pierwszą otchłań oczyiściłem, drugą również, trzecią też gdzie namęczyłem się nie lada, wskoczyłem tam i myślałem, że mnie cofnie do dziadka i znowu skok w othłańi dopiero solówka z bossem, a tu ... Od razu z 3 otchłani skok do bossa, a jak polegne z bossem to od nowa 3 otchłań +boss. Tragedia. Żeby tego było mało każdy skoks w otchłań zabiera mi 1 kukłę człowieka. Już mam wykupione kukły u ze 3 merchantów, pofarmione na psach, odebrane od wiedźmy w ilości sztuk -6. No i nie mam już nic... Nie wiem co czynić :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - dobrze by było dojechać do jakiegoś rozsądnego poziomu SL (98SL po 33 godzinach), takiego umożliwiającego pomoc innym.130? 160? Jakieś przecieki co do najbardziej ruchliwego zakresu macie może?

 

Gry jeszcze nie skonczylem, mam za soba okolo 20 bosow, 75 lvl i okolo 45h . Od samego poczatku jak gram nie mam problemu z dolaczaniem do coop i pvp. Mysle ze na NG dojade maksymalnie do 100 ale poki co i tak moja postac jest wystarczajaca silna by nie levelowac wyzej.

Mysle ze na NG nie ma co levelowac za wysoko bo gra sie robi zbyt prosta... ale pewnie najgorsze przede mna :)

 

@brzana

Pijak jeszcze sie pojawi w innej lokacji, ale ceny ma smieszne wiec w sumie nie ma co zalowac.

Edytowane przez Augiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak pomoge komus ubic bossa w co-opie to dostaje tyle samo dusz co w single jak bym ja go zabil? I czy dostaje item dusze owego moba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak pomoge komus ubic bossa w co-opie to dostaje tyle samo dusz co w single jak bym ja go zabil? I czy dostaje item dusze owego moba?

 

Nie. Wybacz, ale uwazam ze Twoje pytanie jest troche dziwne, dlaczego nie sprawdzic tego samemu podczas gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny za sprzedaż sprzętu są bardzo dobre weź porównaj w ds1 tam to były śmiesznie niskie. Btw gdzie się pojawi ten pijak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Czy warto konsumować dusze? Mam duszę The Last Giant-a i Pursuer-a oraz kilka pomniejszych...

 

Gram mało bo czasu brak więc mam zaledwie 28 SL i dlatego się zastanawiam CZY na tym etapie gry lepiej skonsumować i podnieść staty / może ulepszyć broń (co lepiej?? Bo biegam z Flame Swordem który znalazłem w pieczarze z bestią ziejącą ogniem w Lesie Gigantów + Shield, jakiś zwykły)...

 

Czy zostawić te duszyczki na jakiś zbożny cel :biggrin: Do czegoś później się przydadzą... ??

 

Zostawiaj. Nie opłaca się ich zjadać, ponieważ nie daja wcale tak dużo dusz.

 

Kurde jaki ja mam teraz problem z tym dark convenantem...

maxuje go miedzy innymi raz, że po trofkę złotą - dwa żeby zdobyć dusze Darklurkera i tym samym osłabić Vendricka. Pierwszą otchłań oczyiściłem, drugą również, trzecią też gdzie namęczyłem się nie lada, wskoczyłem tam i myślałem, że mnie cofnie do dziadka i znowu skok w othłańi dopiero solówka z bossem, a tu ... Od razu z 3 otchłani skok do bossa, a jak polegne z bossem to od nowa 3 otchłań +boss. Tragedia. Żeby tego było mało każdy skoks w otchłań zabiera mi 1 kukłę człowieka. Już mam wykupione kukły u ze 3 merchantów, pofarmione na psach, odebrane od wiedźmy w ilości sztuk -6. No i nie mam już nic... Nie wiem co czynić :|

 

Dude a wiesz że jak wejdziesz w najłatwiejszą dziurę i ja przejdziesz to wtedy też bedziesz miał bossa ? Nie męcz się i idź do tej w Shaded Ruins. Tam jest tylko 4 przeciwników na krzyż przez całą drogę więc spokojnie bez straty życia przejdziesz i na bossa bedziesz miał siły.  Jedna rzecz...musisz mieć na sobie ring zapobiegający śmierci. Z racji że płacisz human effigy za wejście to lepiej go nie tracic na wracanie do pełnej kondycji.

 

Dark Rebel's Shield to podstawa tam..wbijasz jej troche poziomu + incase na dark i blokujesz praktycznie wsio ataki od Dark Lurkera. Z racji że on atakuje Dark a ty z tarcza masz 100% Dark Resistance, to rozwalasz go jak chcesz...chyba ze cos pojdzie nie tak xD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

aua, nie wiedziałem.. :P Tylko skąd ja teraz human effgy nabiore ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - dobrze by było dojechać do jakiegoś rozsądnego poziomu SL (98SL po 33 godzinach), takiego umożliwiającego pomoc innym.130? 160? Jakieś przecieki co do najbardziej ruchliwego zakresu macie może?

Jak chcesz coopa to lvluj do 120, jak chcesz coopa i pvp to do 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human Effigy do kupienia u merchantów przeważnie. Jak masz pyro glove i Great Combustion dwie sztuki to położysz go raz dwa, ponieważ on jest słaby przeciwko ataką ognistym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak pomogę komuś obić bossa w co-opie to dostaje tyle samo dusz co w single jak bym ja go zabił? I czy dostaje item dusze owego moba?

 

Podbijam pytanko bo nie z ciekawości zżera ta kwestia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dostaje sie mniej dusz. Battle tested...za np: zabicie bossa u siebie dostaniesz 12k a za pomoc tylko 6k.

 

Ktoś chętny do ubicia ze mną Ancient Dragona ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traceguitar: Z ta piromancją miałeś rację. Trafiłem chyba na przeciwnika któremu nic nie brało mocy po trafieniu wszyscy inni normalnie zabiera im moc. Dzięki za info. 

Mam pytanie co do oręża a mianowicie kiedy trafia się na coś mocniejszego. Ja w zasadzie od początku idę z tym mieczem HEIDE plus 4 ulepszenia i w zasadzie na razie nic lepszego nie znalazłem. Mama za sobą 30 godzin level gdzieś 70 i jestem po bossie The Lost Sinner a więc moje pytanie kiedy można się spodziewać jakiś lepszych broni. I kiedy można się spodziewać tego kowala który za dusze bossów zrobi konkretny sprzęt. Jestem teraz w lokacji gdzie odkamieniłem ta laskę co tą dzwignię blokowała zaraz obok maluji. A więc czy za niedługo można się spodziewać jakiegoś lepszego oręża lub kowala który ma konkretny sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowala możesz już mieć po wizycie w Lost Bastille, musisz po prostu go ożywić.

 

A lepsze bronie to pojęcie względne xD ja całą grę praktycznie przeleciałem z Drangleic Sword.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×