Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Byłeś u Sinner ? 

Sinner ? Na 125 ? Ja ją zrobiłem na 40 :P

 

Na 195 lvl

Macho ustawilem to wszystko tak jak mi pisales i nadal jest lipq bo jak nawet wyskoczy mi znak to po zakaczeniu go wyskakuje mi komunikat ze znak zniknal ze nie moge przywolac cos takiego

Ja miałem podobnie, po tym patchu tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia u merchanta w Majuli...a oddałeś Ember kowalowi już ?

Tak, dull ember. U którego merchanta? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy kamienie sprzedawała panna, którą odpetryfikowaliśmy - pewnie o nią chodzi, chyba że jeszcze z czasem ktoś się pojawia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możecie to podajcie na jakich lvl mieliście spory ruch. Najlepiej jak ja teraz jestem na NG+. Znaków praktycznie nie ma. 1 raz udało mi się przyzwać typa i to był jeden znak jaki mi się pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 107 levelu i znaków mam pełno, z przyzywaniem i byciem przyzywanym nie ma problemu - wczoraj pomagałem ludziom przy Rottenie, dzisiaj przy Meduzie i Smelter Demonie i ruch był. Ba, nawet w  Lost Bastille idzie się załapać.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 107 levelu i znaków mam pełno, z przyzywaniem i byciem przyzywanym nie ma problemu - wczoraj pomagałem ludziom przy Rottenie, dzisiaj przy Meduzie i Smelter Demonie i ruch był. Ba, nawet w  Lost Bastille idzie się załapać.

Jestem na NG+

 

Przed którym bossem??? 

Tym z rogami i mieczem co tak płonie po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o bossa  na końcu tego zamku gzdie jest pełno ognia i lawy? Przed tym bossem jest jakiś npc? Prosze doprecyzuj bo zbyt domyślny nie jestem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dull ember jest na zwłokach które wiszą na balkonie- tarasie?! Trzeba tam przeskoczyć.

Myślę, że problem na Ng+ z co op-em jest taki, że większość graczy jeszcze jest w Ng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint's Hood i Dark Rebel's Greatshield   skąd wziac?  tak samo te czerwone miksturki na zaklęcia i Hp? Cały czas sie emcze z tym darklurkerem........ Juz nie mam nawet Human effigy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Effigy kupisz u wampira w Undead Crypt, tam gdzie mówi żeby nie produkować światła.

 

Tarcza wypada z Salamander pod drodze do Last Giant. Wchodzisz tam w drzwi i zabijasz.

 

Miksturki na HP i zaklęcia niestety nie pamiętam ale na pewno masz mase herbów na odnowe zaklęć i sam o tym nie wiesz.

 

Cały Saint's Set dostajesz od Licia of Lindeldt jak masz 30 Faith lub jak ją zabijesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co mają w ekwipunku Black Knight Greatsword i Black Knight Ultra Greatsword - czy ten pierwszy jest szybszy w ataku? Jeśli tak do dużo? Używam Ultra Greatsworda i jest ciężko. 3 ataki i po staminie, ale DMG zacne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z greatswordami mogłem machnąć jakieś 4-5 razy zanim stamina zeszła a z ultra też trzy razy i heja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Effigy kupisz u wampira w Undead Crypt, tam gdzie mówi żeby nie produkować światła.

 

Tarcza wypada z Salamander pod drodze do Last Giant. Wchodzisz tam w drzwi i zabijasz.

 

Miksturki na HP i zaklęcia niestety nie pamiętam ale na pewno masz mase herbów na odnowe zaklęć i sam o tym nie wiesz.

 

Cały Saint's Set dostajesz od Licia of Lindeldt jak masz 30 Faith lub jak ją zabijesz.

Niestety w UC wykupiłęm już wszystkie, wykupiłem też u tego dzida-lidera mrku i tej babuli ze skrzynią na plecach... ;/ farmiłem też na psach aż do momentu jak zniknęły. Salamndry wiem, ze są na dole ale jak tam sie dostać ?:P Licia z kolei to ta co przesuwa ten mechanizm ? bo ją zabiłem to mi tylko jakaś różdzka i klucz wypadł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Salamndry wiem, ze są na dole ale jak tam sie dostać ?

Albo zeskoczyć, po lewej od drabiny; albo przez jaskinię na małym dziedzińcu na zewnątrz (na końcu tunelu widać Salamandrę); albo...

Zdobyć Iron Key w Iron Keep i otworzyć drzwi przed areną, gdzie walczyłeś z Last Giantem

 

Tak czy siak warto wiedzieć, że Salamandry są dość ciężkie do ubicia.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×