Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was z płynnościa w grze? Bo u mnie coś nie za ciekawie, w takim Forest of fallen giants dźwięk strasznie się rozjeżdża, no i oczywiście da się zauważyć spadki animacji, głównie przy walce z mobkami. To samo w Lost Bastille, choć może nie tak bardzo odczuwalne.. Też macie problemy w tych lokacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby wyzerować statystyki postaci należy spełnić jakieś wymagania czy mogę to zrobić w dowolnej chwili i dowolną ilość razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyro możesz podłączyć do dowolnej klasy ponieważ nie wymaga ona pakowania w staty.

Siła pyro leży w rękawicy którą już podczas 1 przejścia mozesz mieć na maxa.

 

Ja np: cały czas od Iron Keep biegałem juz tylko w Smelter Demon Set + Pursuers GreatShield + Drangleic Sword + Pyro.

Smeltera i Pursuera podbiłem na maksa a sworda na +4. Taki zestaw dawał radę całe NG i w NG+ też. 

Oczywiście jeżeli chodzi o DMG to nigdy nie dogonisz maga albo tego kto atakuje pyro.

 

Mój Flame Swaeth potrafił zabrać po 900HP jednym strzałem a taki jeden atak Climax'em u maga potrafi one shootować nawet Ancient Dragona.

Niestety DMG ataków magicznych jest jak zwykle wywalony w kosmos.

Rzeczywiście Flame Swathe ma 0,5-1k DMG zależnie od bossa.

Na szczęście w PvP nie ma to żadnego znaczenia, wystarczy odpowiedni sprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was z płynnościa w grze? Bo u mnie coś nie za ciekawie, w takim Forest of fallen giants dźwięk strasznie się rozjeżdża, no i oczywiście da się zauważyć spadki animacji, głównie przy walce z mobkami. To samo w Lost Bastille, choć może nie tak bardzo odczuwalne.. Też macie problemy w tych lokacjach?

 

Brak jakichkolwiek spadków...stałe 30/29 bez problemu.

 

Czy aby wyzerować statystyki postaci należy spełnić jakieś wymagania czy mogę to zrobić w dowolnej chwili i dowolną ilość razy?

 

Musisz mieć Soul Vessel żeby restartować statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ostatni demon w Iron Keep pokonany. Powiedźcie mi, czy kupno zbroi ze Smelter Demona jest warte kasy, którą za nią trzeba dać? I czy wystarczy ona do końca gry?

 

No i polećcie jakiś miecz na dalszą część podstawowej rozgrywki (końcówka Tseldori i dziura w Majuli). Póki co chodzę z Drangleic Sword +3, ale strasznie ciężko go rozwijać dalej, bo brakuje Twinkling Titanite. Mam '32' do siły, jak coś.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie...Drangleic na +4 jest już mega kosą na NG...a co do kamieni to u merchanta będziesz mógł kupić albo wydropić na potęgę z jaszczurek w Dragon Arie.

 

Co do Smeltera to sam przeszedłem całą grę posiadając set smeltera...i nic lepszego nie znalazłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie są jakiś fajne miejscówki na farmienie human effigy? Nie licząc psów w Lost Bastille ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A narzuciłeś pierścień na lepszy drop ?

ten co zwiększa "szczęście "? Właśnie nie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold Serpent Ring +1 daje Ci lepszy drop z mobków.

 

A tak...jak ktoś ma Low Dex i Mid STR to polecam Dragon Curved Sword.

Idealny dla każdego ponieważ ma małe wymagania a na +1 już podstawowy DMG wynosi z 280.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak jakichkolwiek spadków...stałe 30/29 bez problemu.

Nie przesadzajmy, gra tnie często, właściwie to non stop w niektórych lokacjach, ale nie utrudnia to w żaden sposób gry jak Blighttown w DS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Old Iron King padł za drugim razem solo, byłoby za pierwszym (został mu dosłownie 1% zdrowia) ale się zjebałem do lawy :). Zastanawiam się właśnie o ile banalniejsza byłaby część walk, gdyby nie jakieś pizdelniki na arenach, albo gdyby one same nie były wielkości kawalerki.

 

Tak czy siak wyfarmiłem Gyrm Greatshield specjalnie, ale okazało się że nie użyłem jej ani razu w czasie walki - robienie uników okazało się bardziej opłacalne, bo po każdym ataku bossa mogłem mu oddać kilka razy i padł w sumie w 30s. To tak na przyszłość, dla tych co też grają powoli :P.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co wyłapałem to lag podczas odpalanie menu i czasami dźwięku też związanego z menu. Tak to dropów nie uświadczyłem.

 

@up a wiesz że jak staniesz w miejscu gdzie idziesz do primal bonefire to żaden jego atak Cię nie trafia ;D ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@up a wiesz że jak staniesz w miejscu gdzie idziesz do primal bonefire to żaden jego atak Cię nie trafia ;D ?

Próbowałem na początku tam się kitrać, ale przełaził na prawą stronę eee... "areny" i mnie dosięgał każdym atakiem :D.  Dziwiło mnie to, bo poszedłem pomagać ludziom i trzymał się tylko lawy na środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo to jest drugi myk ;D że jego ataki nie trafiają tam ;D no znaczy prawie wszystkie nie trafiają xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram buildem Mastodon Halberd + Greatshield + Dark Set + Pyro i gra się bardzo przyjemnie. (staty: 50/30/30/10/40/19/3/6 [knight])

Pyro bardzo polecam, bo nawet z rękawicą +10 bez statystyk obrażenia są bardzo znaczne. (używam: Flame Swathe, Firestorm, Chaos Storm lub Toxic Mist)

Zbroję weź taką żebyś miał ciężar poniżej 70%, dużo zmienili z poise w grze i mimo wszystko sama zbroja może nie starczyć.

Zabiłem już 10 bossów w NG+, gram solo + NPC i wielkich problemów nie miałem, uniki + cierpliwość, 1-2 strzały i regeneracja staminy.

Jak ktoś mówi, że jest ciężko chyba zapomniał w jaką grę gra :P

 

 

Pyro możesz podłączyć do dowolnej klasy ponieważ nie wymaga ona pakowania w staty.

Siła pyro leży w rękawicy którą już podczas 1 przejścia mozesz mieć na maxa.

 

Ja np: cały czas od Iron Keep biegałem juz tylko w Smelter Demon Set + Pursuers GreatShield + Drangleic Sword + Pyro.

Smeltera i Pursuera podbiłem na maksa a sworda na +4. Taki zestaw dawał radę całe NG i w NG+ też. 

Oczywiście jeżeli chodzi o DMG to nigdy nie dogonisz maga albo tego kto atakuje pyro.

 

Mój Flame Swaeth potrafił zabrać po 900HP jednym strzałem a taki jeden atak Climax'em u maga potrafi one shootować nawet Ancient Dragona.

 

 

 

Dzięki. Coś będę kombinował, bo wkurza mnie jak mnie jakieś fantomy napadają i pykną mnie 2 razy jakimś czarem i pomnie. Z innymi daję sobie jakoś radę. TRaCeGuitar co trzeba podbić w statystykach by bezstresowo władać pyro? Tylko rękawice?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć totalnie easy mode na bossów i kłaść ich na strzała to polecam Climax build.

 

Build pod hexy i duża ilość dusz na sobie i kładziesz wsio na strzała. Oczywiście build dobry tylko na bossów z racji tego że praktycznie one shootujesz ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne lamerskie pytanie: jak otwierać iluzoryczne ściany/drzwi, gdy pod nimi jest wiadomość, że "przed Tobą iluzoryczna ściana". Gdy naciskam na krzyżyk na padzie, to wyświetla mi wiadomość, zamiast tą iluzoryczną ścianę otworzyć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz neta...wtedy wiadomość zniknie i będziesz mógł otworzyć ewt. zaatakuj ścianę.

 

Ale jednak najszybciej jest po prostu wypisać się z PSN.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:triangle:  - przełącznik akcji. Podchodzisz do ogniska i masz "Odpocznij przy ognisku" i "odpal pochodnie". Iluzoryczne ściany otwierasz albo "z buta" czyli atakiem, albo za pomocą Kamienia Farosa (nie pamiętam pisowni), ale to już inna bajka.

 

Mało która gra na PS3 chodzi w płynnych 30 fps, a już na pewno nie seria Souls. Nie wierzycie ? Odpalcie grę na PC z ogranicznikiem klatek i zobaczycie co to jest PŁYNNE 30 FPS. No ale znam takich co zapierają się, że Vanquish chodzi w 60 klatkach, albo, że nie widzą różnicy pomiędzy 30 a 60. W DS II nie wpływa to na rozgrywkę, spadki są całkiem częste, ale na tyle małe, że nie przeszkadzają. Nie mam zamiaru pisać do twórców petycji o oszukiwaniu mnie fałszywymi trailerami jak ludzie od "słabszych tekstur" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa co-op w multi? Bo nie wiem czy są jakieś problemy z ich strony czy tak szybko wywalał błąd jak chciałem kogoś przyzwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne lamerskie pytanie: jak otwierać iluzoryczne ściany/drzwi, gdy pod nimi jest wiadomość, że "przed Tobą iluzoryczna ściana". Gdy naciskam na krzyżyk na padzie, to wyświetla mi wiadomość, zamiast tą iluzoryczną ścianę otworzyć :/

Ja nigdy nie miałem takiego problemu - weź pod uwagę, że sporo z tych wiadomości to trolling i iluzorycznych ścian wcale nie ma w pewnych miejscach :P.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem takiego problemu - weź pod uwagę, że sporo z tych wiadomości to trolling i iluzorycznych ścian wcale nie ma w pewnych miejscach :P.

 

JAk mnie takie dowcipne mendy wkurzają. Przeważnie poznaje się ich po tym, że znak jest bezpośrednio przy ścianie - normalni stawiają je troszkę przed...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×