Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

EDIT 2

 te czerwone jaszczurki cos zostawiają? bo moja chyba mnie okradła ....

Nie. Co więcej - eksplodują i mogą nam zrobić kuku. Ktoś z From musi być wyjątkowo wredny :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter, ja wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale czy naprawdę musiałeś psuć fajny filmik tym beznadziejnym techno, czy co to było? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi przykro bo widząc po wyczynach Fightera to gra została uzależniona od jednej cechy - rolki. Może mi ktoś podać ile pkt trzeba zainwestować w tą rolkę by wyglądało to dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze że raczej nic wystarczy zachować zdrowy rozsadek przy obciążeniu się złomem ... zostawiasz tylko to co musisz ;)

 

EDIT

z tym że w Demon zbroja była kompletnie niepotrzebna, a w DARK trochę bardziej ... ale tez nie upierałbym się

Edytowane przez podstepny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda tylko wiesz - po jakimś czasie dochodzi się do takiego oto wniosku - skoro zbroja guzik daje to po co ona w ogóle jest i te wszystkie statystyki?

Tu jest pies pogrzebany bo nie mówię, że chce by najsilniejszy boss zabierał mi jednym ciosem 5% hp, ale jak przy pełnej zbroi i podniesionej porządnej tarczy ściąga mnie jednym strzałem to chyba coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sposób odmówić Ci nieco racji, ale z drugiej strony od tego są bossowie ;) jakby pełna zbroja plus największa tarcza dawały przewagę w grze ... to byłoby nudno i każdy robiłby konserwę o mobilności TITANIC-a

rolowanie - wbrew pozorom i załączanym filmikom na pewno nie jest łatwe i proste ... lata doświadczeń i praca w niejednym terenie DS :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy związanej z npc Hag Melitia czy jak ona tam ma...

Niechcąco ją zabiłem i nie kupiłem klucza dla kowala. Jest możliwość naprawienia tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy związanej z npc Hag Melitia czy jak ona tam ma...

Niechcąco ją zabiłem i nie kupiłem klucza dla kowala. Jest możliwość naprawienia tego?

zacznij od nowa bo to początek gry. Taka rada, bo ileż tam tracisz rozpoczynając od początku? Raptem kilka chwil :p przecież to nie środek gry... WOW i problem rozwiązany ALE ja to Jestem :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam zacząć od nowa moja postacią? nia mam już 2 przejścia zaliczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam zacząć od nowa moja postacią? nia mam już 2 przejścia zaliczone

no to trzeba było w poście ten fakt zaznaczyć... Myślę że ktoś Tobie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odpalił Firestorma i Melentie szlag trafił.

Ma ktoś postać na około 150 lvl i Dragon Scale na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczutałem na forum że groby martwych npc pojawiają się tam gdzie orginalnie sie pojawiali...

tylko że u mnie ona sie nie pojawia...jak na złość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy w lokalizacji The Gutter (Rynsztok) jest jakiś boss? Oblecialem chyba, zabiłem red phantoma Melinde, ale nic innego nie mogę znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie znalazłem, a sprawdzałem ją bardzo dokładnie, może nawet za dokładnie/dogłębnie :down: - dopiero w czarnym jarze (tak się to chyba nazywa, lata taki z chińskim tasakiem porykując "posiekam ci kut...a na plasterki", i to robi)

@Subuki - pojawiają się i owszem, zaciukałem kilka takich - staruszki zaraz na początku- jakoś im z oczu źle patrzyło plus kobiecina która im rozdawała drinki (po staruszkach nie zostały nagrobki, po niej tak), rycerza z niebieskim mieczem co narzekał a i miałem ochotę na jego mieczyk - ten zgina zaraz na początku (tez miał na swoim miejscu nagrobek - opłaciłem później 3k za możliwość pogadania z nim, na pamiątkę mam jego scyzoryk), skorpiona tu mnie nieco poniosło i zginął bo podejrzanie wyglądał (ten po śmierci już nie gadał mimo że ma nagrobek i mu go opłaciłem ... robi tylko hm... , ale pierścionek zostawiał), obawiam się że nawet jak znajdziesz nagrobek to raczej nie pohandlujesz a co najwyżej pogadasz ... o ciężkich czasach ... ponura historia zostać bez kowala

EDIT

poszukaj nagrobku przed wejściem/bramą, wewnątrz budynków nagrobki się nie pojawiają

 

EDIT 2

ma ktoś pomysł skąd zdobyć te najmniejsze odpryski? tytanitu - reszty mam dużo albo nawet więcej a tych małych nawet na lekarstwo

Edytowane przez podstepny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś pomysł skąd zdobyć te najmniejsze odpryski? tytanitu - reszty mam dużo albo nawet więcej a tych małych nawet na lekarstwo

Zwykłe Titanite Shardy dropiły grubasy z młotami z Harvest Valley, z kolei Large TS - opancerzone "żółwie" w Iron Keep. Po pokonaniu Old Iron Kinga odpetryfikowana panna powinna mieć nieograniczoną ilość najmniejszych tytanitów do sprzedaży (chyba że dzieje się tak w ogóle po pokonaniu trzech głównych bossów, bo u mnie King był właśnie trzeci).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wymagania INT i FTH by przystąpić do covenantu tego dziadka na krześle?

Drugie pytanie - jak nazywa się ten item zwiększający agro?

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

1. Nie

2. Redeye Ring

 

NG+ ukończone, grałem od pierwszego bossa do ostatniego na SL150, znaków mało ale zazwyczaj po 2-5 minutach miałem kogoś do pomocy.

Było dużo ciężej niż w NG, ale zginąłem może 10 razy, łuk + cierpliwość i eliminowanie wrogów pojedynczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie tych małych dusz, które można znaleźć w ciałach eksplorując lokacje m.in tj. "Dusza nieznanego żołnierza", "Dusza Dumnego Rycerza". Czy one są do czegoś potrzebne czy tylko do użycia by zyskać więcej dusz na liczniku? Bo te z bossów to wiem, że do ulepszania broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam je zostawiać...zawsze lepiej mieć je w EQ gdzie nie można ich stracić i w razie potrzeby np: wydać na ulepszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie - gałązki

w jakiej kolejności radzicie używać?

pierwsza oczywiście wejście do lasu/puszczy (nie ogarniam tych nazw) ... 

drugą zdobyłem "szponiasty klucz" i mam wielkiego ptaka (bez skojarzeń) ... :biggrin:

 

na chwilę obecną zostaje

w twierdzy skamieniała postać blokująca ognisko

w drodze do skorpiona/bossa - w ruinach, blokada skrzyni

i jeszcze również w tej lokacji postać blokująca przejście - wg mnie najmniej obiecująca bo doszedłem do nie z obu stron, no chyba że ma cuś ciekawego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdza najlepsze wyjście...ale spokojnie, przez całą grę będziesz miał tyle tych gałązek że spokojnie wszystko nimi odblokujesz i jeszcze Ci zostaną.

 

Niestety nie przechodzą one na NG+ i dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×