Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przed ogniskiem pozwala wymieniać dusze bossów na bronie, a odpetryfikowanie panny pozwoli na dalszy progres w grze. Jeśli nie pali Ci się specjalnie do broni z dusz, to możesz pomóc dziewczynie - w lokacji za nią i tak znajdziesz kolejne gałązki.

No to teraz lost sinner, a tam za tym bossem gdzieś gałązka niby się czai...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się otworzyć Kalpiczkę Zimy … nie wiem jak ale stało się (może ktoś wie jak się ją otwiera?)– napisze jedno wszystko co do tej pory się wydarzyło u mnie a byłem chyba wszędzie (król szczurów, pajęczyna, ten misio z wielkim tasakiem w jarze, olbrzymy, last sin  etc.) to ch …j, zabranie po drodze do zamku piki temu miszczowi to jak zabranie dziecku lizaka – doszedłem w bardzo dobrej formie i humorze do pierwszego ogniska w zamku … i udało mi się pootwierać 4 z 6 drzwi zaraz obok … ja się pytam jak można cos takiego zrobić ludziom??? – wcześniej czyściłem cały poziom i wesoło pośpiewując ruszałem dalej, teraz zbieram co widzę i spier… żeby mi mich nie wyklepali, ale byłem już u królowej i idę dzisiaj zrobić porządek za mgłą …

RADA – nie zabijajcie obu postaci pilnujących drzwi na raz, jeżeli nie chcecie otworzyć drzwi, a już na pewno nie otwierajcie ich więcej niż dwie sztuki do puki nie upewniacie się co jest w środku,

a jeszcze żeby było zabawnej żeby pozwiedzać zamek – drabiny na górze w pomieszczeniu wielkości TOITOI-a pilnuje dwóch szermierzy z mieczami … i musze przyznać że przy próbie wyjścia dostaje taki oklep … że aż miło popatrzeć

robi się interesująco – zajmie mi to jednak więcej czasu niż myślałem

 

co do gałązek - polecam najpierw jednak odblokować dziewczynę, broń która robi ten miszcz z twierdzy na początku (bez ulepszeń) jest na plaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w końcu trochę dłużej i mam parę pytań.

Przeszedłem już spory kawałek gry ale dalej nie mam żadnego fajnego miecza. Mam parę toporów, włócznie z Heide i jakis stary miecz rycerski. Walcze ciągle szerokim mieczem na +4 bo nic ciekawszego nie znalazłem...A pokonałem już wszystkich w stronę Heide, całą ekipe na którą natrafiamy po zeskoku do studni, wszystkich z lasu gigantów. Teraz walcze z pająkiem. I ciągle tym jednym mieczem...Kolejne pytanie. Jak uruchomić ten mechanizm który jest w drodze do Heide? Ciągle pisze mi że nie działa. Co mam zrobić by sie ruszył?

Edytowane przez rafal777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w końcu trochę dłużej i mam parę pytań.

Przeszedłem już spory kawałek gry ale dalej nie mam żadnego fajnego miecza. Mam parę toporów, włócznie z Heide i jakis stary miecz rycerski. Walcze ciągle szerokim mieczem na +4 bo nic ciekawszego nie znalazłem...A pokonałem już wszystkich w stronę Heide, całą ekipe na którą natrafiamy po zeskoku do studni, wszystkich z lasu gigantów. Teraz walcze z pająkiem. I ciągle tym jednym mieczem...Kolejne pytanie. Jak uruchomić ten mechanizm który jest w drodze do Heide? Ciągle pisze mi że nie działa. Co mam zrobić by sie ruszył?

jak dobrze poszukasz to ZNAJDZIESZ mega fajny miecz Drangleic (czy jak się to pisze) i Flame Longsword który po ulepszenia tymi zwykłymi kawałkami tytanitu ROBI się już w miarę ciekawy, a do tego DAG od ognia :) wiem bo też miałem ten problem na początku... Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele ciekawych broni dropi z przeciwników. Do Iron Keep podchodziłem tyle razy, że mam chyba ze 3 komplety zbroi i ze 4 katany, w tym jedną +8 :) Krótko - eksploruj, albo inaczej "szukaj, a znajdziesz" ;) Mała porada - rozmawiaj z NPCami, nie tylko raz, ale dotąd aż skończą im się kwestie. Nie dość, że dowiesz się o nich trochę t często dostaniesz coś w podarku. No i pytanie jakiej broni szukasz ?

 

Pytanko - jak pogadać z milczącym kolesiem, którego spotykamy w Lesie Gigantów i potem w innych lokacjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele ciekawych broni dropi z przeciwników. Do Iron Keep podchodziłem tyle razy, że mam chyba ze 3 komplety zbroi i ze 4 katany, w tym jedną +8 :) Krótko - eksploruj, albo inaczej "szukaj, a znajdziesz" ;) Mała porada - rozmawiaj z NPCami, nie tylko raz, ale dotąd aż skończą im się kwestie. Nie dość, że dowiesz się o nich trochę t często dostaniesz coś w podarku. No i pytanie jakiej broni szukasz ?

 

Pytanko - jak pogadać z milczącym kolesiem, którego spotykamy w Lesie Gigantów i potem w innych lokacjach. 

Jak czytałeś mojego posta to widzisz, że ja do Iron Keep nie dotarłem jeszcze. Zwiedziłem baaaardzo duzo swiata ale tam nei wiem jak sie dostać. Dlatego pokonuje każdego bossa tym jednym mieczykiem szerokim. A to Iron Keep to chyba jakaś początkowa lokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałeś mojego posta to widzisz, że ja do Iron Keep nie dotarłem jeszcze. Zwiedziłem baaaardzo duzo swiata ale tam nei wiem jak sie dostać. Dlatego pokonuje każdego bossa tym jednym mieczykiem szerokim. A to Iron Keep to chyba jakaś początkowa lokacja.

dlatego idź moim śladem bo Flame Longsword jest w lesie gigantów czy olbrzymów (no jak to się zwie), a Drangleic jest niedaleko bossa Pursuer (Przesladowca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi szerokim mieczem +5 gra się wyśmienicie :)

dobry szybki moveset i przy mojej aktualnej staminie łańcuszek ciosów wynosi 7 a chwycony w dwie łapy też potrafi spustoszenie zrobić.

Demon's Souls też przechodziłem 13 razy z tym mieczykiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ten pająk okazał się banalny trzeba własnie było jak to ktoś podpowiedział zaraz po wyjściu w mgłę lecieć na pałę w prawo ot cała filozofia no ale bez tej wskazówki myślałem że porzucę grę dzięki za rady.

 

Teraz takie pytanie gdzie właściwie się udać. Jestem po pająku i wróciłem do miejscówki gdzie są 3 odnogi jedna z tą mglą gdzie atakują mnie niewidzialni rycerze w lesie. A więc tak: tę z tą mgłą już przejechałem i zostały mi 2 odnogi. W jednej na samym końcu gdy zbliżam się do drzwi to pisze że mam za mało potężnych dusz czy coś w ten deseń a druga jak zbliżam się do wrót to pisze coś aby pokazać pierścień królów czy też coś w ten deseń. A więc panowie gdzie teraz należy się wybrać?

 

Byłem jeszcze w tej lokacji PHAROSSA i jest tam pełno tych otworów gdzie wsadza się klucz Pharossa no ale ja mam tyko 3 takie klucze i szkoda mi marnować je bezsensownie bo jestem pewny ze niektóre otwory na klucz nic mi nie dadzą. A wiec czy ktoś ma jakieś wskazówki gdzie się tu dalej udać aby grę popchnąć do przodu?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać gdzie dokładnie znajdę tą rękawice od pyromancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać gdzie dokładnie znajdę tą rękawice od pyromancji?

 

Taaa ja rękawicę na Statku za Bossem w lokacji PRZYSTAŃ coś tam znalazłem :P (w skrzyni)...

 

Proszę, dziękuję nie ma za co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczurzej dziupli jest mnustwo miejsc na Kamienie Pharrosa.

Wszystkie otwierać, czy podpuchy są?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ja rękawicę na Statku za Bossem w lokacji PRZYSTAŃ coś tam znalazłem :P (w skrzyni)...

Proszę, dziękuję nie ma za co :P

W rynsztoku znajdziesz ulepszoną rękawicę pyromancji

Może mi ktoś napisać gdzie dokładnie znajdę tą rękawice od pyromancji?

W rynsztoku znajdziesz ulepszoną rękawicę pyromancji

Może mi ktoś napisać gdzie dokładnie znajdę tą rękawice od pyromancji?

W rynsztoku znajdziesz ulepszoną rękawicę pyromancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wyznacza nowe standardy - ulepszony ekwipunek znajdujemy w Rynsztoku :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyposażenie masz na sobie?? (tj. broń i zbroja?? itp.)

zbroja startowa, Club+10, Ring of Blades, dragon ring, chloranthy ring, i red tearstone ring.

Postać na SL 13 czyli startowa dla warriora:D

Jakie wyposażenie masz na sobie?? (tj. broń i zbroja?? itp.)

zbroja startowa, Club+10, Ring of Blades, dragon ring, chloranthy ring, i red tearstone ring.

Postać na SL 13 czyli startowa dla warriora:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rynsztoku znajdziesz ulepszoną rękawicę pyromancji

 

W Rynsztoku znajdujemy Dark Pyromancy Flame - to zupełnie inny przedmiot, którego siła zależy od naszego poziomu Hollow. I suma summarum wypada to gorzej, niż standardowa rękawica Pyromancy Flame, która jest w skrzyni, w pomieszczeniu za bossem na statku, na końcu No-Mans Wharf.

Dla przykładu - boss w Undead Crypt padł mi właśnie po czterech "razach" za pomocą Firestorm. Rękawica +10.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś trzasnął speedruna poniżej 2h

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jedna z lokacji na które czekałem najbardziej od momentu pierwszych zapowiedzi/gameplayu, zawiodła mnie po całości.

 

Mowa o Dragon Aerie i Dragon Shrine. W Demon's i Dark Souls bywało różnie, ale to chyba pierwsza lokacja w ogóle, które mnie autentycznie męczy i powoduje, ze nie chce mi się kompletnie tam grać, ani próbować. Jeszcze Dragon Aerie z kilkoma smokami i BP zabijającym mnie 5 razy pod rząd uszła, bo można było szybko przez nią przelecieć i wizualnie była w pytę. Ale Dragon shrine? Olbrzymi strażnicy na olbrzymich strażnikach, kładący mnie na dwa hity, na każdym  kroku. To już jest komedia czasami. Nie wierzę, że nie mieli innych pomysłów na urozmaicenie gameplayu, jak nawpieprzania tam kilkudziesięciu wspomnianych przeciwników. W grupach.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest w sumie droga do najtrudniejszego bossa więc nie może być to spacer w parku ;D

 

Mimo wszystko fakt...ten koleś w wielkim obuchem jest przegięty i ma combo składające się z 15 ciosów...spróbuj nie uniknąć albo nie zablokować jednego to już leżysz.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna wycieczka i oczywiście gigant na końcu napieprza we mnie nieprzerwanym łańcuchem ciosów i leżę, nawet nie jestem w stanie uciec bo mnie blokuje po jednym trafieniu. Dżizas, jeszcze w żadnej lokacji w tej części nie widziałem takiego cyrku.


Przy okazji, mam mały problem. W Aldians Keep uwolniłem Navlaana i chyba sobie przesrałem, bo teraz jego BP invaduje mnie w praktycznie każdej lokacji i w dodatku mam często problemy z ubiciem go (nie dość że invaduje w pomieszczeniach pełnych przeciwników, to do tego spamuje dark sorcery). Można to jakoś odkręcić, albo pozbyć się go raz a dobrze? Póki co ubił mnie kilka razy, jako jedyny z  dotychczasowych BP.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup...dalej możesz u niego kupować rzeczy ale skopałeś jego quest i nie dostaniesz od niego nagrody.

 

Możesz go zabić ale nie wiem czy to nie będzie liczone jako kawałek grzechu...no i stracisz dostęp do jego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×