Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Climax i reszta tych dobrych hexów zjadają dusze, Climax ma pełną moc jak masz 5k dusz, ale zjada wszystkie dusze które posiadasz, jeśli nie masz dusz bądź masz mniej to będzie bardzo słaby, ale zakładam że już o tym wiesz. Jak chcesz to możesz spróbować z magią i Crystal Soul Spearami z Staff of Wisdom, lub Sunlight Spearami z Lightning Dragon Chime- powinny zadawać porównywalny dmg.

Edytowane przez MachoMan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Any % 4souls method

2:03:59 RTA

zyzu8e3a.jpg

Fotka po creditsach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

męczę się niemiołosiernie z Darklurkerem i straciłem wszystkie dostępne (w tym kupione od sprzedawców) Human Effigy przez co nie mam się do niego jak dostać powtórnie :sad:

Próbowałem farmić w Shrine of Amana ale bez skutecznie

Ma ktoś jakąś radę jak zdobyć HE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pogadać z babkami w pierwszej chatce i potem je zabić.

 

A co do taktyki na Darklurkera to tutaj pisałem ją wiele razy. Legalnie koleś pada po 4-5 strzałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human effigy najlepiej farmić na szkieletach w majuli .

Używasz bonfire ascetic i w tej posiadłości na północy na samym dole są ze 4 szkielety a z każdym Bonfire ascetic zwiększa się ich ilość (i siłą rażenia)

Wyfarmiłem tam z 60 HE i nie miałem co z tym robić w Ng/NG+ zwłaszcza że praktycznie nie ginąłem .

Co do sposobu nie tyle na tego bossa co ogólnie na całą grę to cuda/hexy są overpowered i tak jak Tra napisał 5 great lightning spear załatwi sprawę ...walka wręcz jest przerąbana bo po rozdzieleniu na 2 ciężko uniknąć obrażeń .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human effigy masz w skrzynce w forest of fallen giants pod mostem w ilosci sztuk 5. Wystarczy bonfire ascetic uzyc i masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze poważne zacięcie  

Smelter Demon

- nie mogę dziada ubić nawet z dwoma przywołanymi ludzmi. Kilka podejsc i zawsze mnie trafi gnój wreszcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fighter 1:55:58 - ładnie.

dzięki:) jeśli będzie więcej czasu to dam radę jeszcze szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję jakiś kompletny set + ring + potiony na maxymalną ochronę przed ogniem.

Potrzebne do chodzenia po lawie w Iron Keep.

Ktoś rzuci konfiguracją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję jakiś kompletny set + ring + potiony na maxymalną ochronę przed ogniem.

Potrzebne do chodzenia po lawie w Iron Keep.

Ktoś rzuci konfiguracją ?

Set smeltera, quartz ring +2, Flash sweat, poturlaj sie troche w wodzie którą wypuszczają drzwi Pharossa, przed wejściem użyj grzybka Elżbiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak nudzą ci mago/cudo/hexownicy w PvP to nie nudzi chyba nic innego na świecie :)

Ale czasami idzie trafić na kogoś kto preferuje walkę w zwarciu :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nudzą ci mago/cudo/hexownicy w PvP to nie nudzi chyba nic innego na świecie :)

Ale czasami idzie trafić na kogoś kto preferuje walkę w zwarciu :)

niedługo dołączam, właśnie robie dex build

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo jestem w smoczej kapliczce czyli to chyba przedostatnia miejscówka, chodzi o walkę z tym ogromnym smokiem. A więc czy warto kupować w majuli zbroje która chroni przed ogniem czy to wogule niepotrzebny wydatek i przy tym smoku i tak to nic nie da? 

Pytam bo smok gdy na mnie zionie ogniem to na jeden strzał jestem a chciałbym wiedzieć czy ta zbroja która chroni przed ogniem cokolwiek da czy to jednak w starciu z tym smokiem i tak nic nie pomoże? byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. I tak ten smok zabije Cię od razu, no chyba, że masz jakąś kolosalną liczbę HP. Najlepiej zdjąć wszystko i postawić na mobilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja na smoka pochodziłem w samych majtkach i z mieczem :) ciężka walka, na dwóch postaciach razem z parędziesiąt prób i się udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to moze ja jakos zapytam: potrzebuje nakrotszej drogi od poczatku do konca aby przejsc gre do ng++, jakies porady co do lokacji? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to moze ja jakos zapytam: potrzebuje nakrotszej drogi od poczatku do konca aby przejsc gre do ng++, jakies porady co do lokacji? ;-)

Wejdz sobie na wiki i zobacz który boss ma wpisane w kategorii OPTIONALL YES/NO i już wiesz gdzie musisz iść, a gdzie możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, lepiej ogladne SR Fajtera. Bedzie obraz chociaz. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze poważne zacięcie

Smelter Demon

- nie mogę dziada ubić nawet z dwoma przywołanymi ludzmi. Kilka podejsc i zawsze mnie trafi gnój wreszcie.

weź do pomocy lucatiel, ona będzie odciagac bossa i pamiętaj żeby go bić po fali uderzeniowej nie przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź do pomocy lucatiel, ona będzie odciagac bossa i pamiętaj żeby go bić po fali uderzeniowej nie przed.

 

 

Skąd wziąć tą Lucatiel? Właśnie widziałem, że czasami ktoś ją przywoływał i wtedy zazwyczaj pokonywaliśmy dziada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jej znak powinien być zaraz przed wejściem na arenę z bossem.

 

Walka staje się natomiast banalna po wyfarmieniu Gyrm Greathshield. Dropią ją Gyrm Warriors w Pharros Doors (chodzi o tych "grubych" z tarczą i toporem). Po ulepszeniach to już w ogóle nie ma o czym gadać - 100% redukcja obrażeń od ognia.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×