Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aby mieć jej znak przed Smelterem, trzeba wcześniej zagadać do niej w Earthen Peak, a kto wie czy nie trzeba też we wcześniejszych lokacjach. Sam boss jest w sumie łatwy, nawet nie trzeba rolek robić aby unikać wszystkich ataków, ja zwykle krążę wokół bossa.

 

A co do Ancient Dragona to jak ktoś wcześniej pisał, pierścień Gowera znacznie ułatwia sprawę :) Daje nam szansę na pomyłkę przy uciekaniu przed zionięciem, niwelując całkowicie obrażenia, tylko trzeba pamiętać aby być plecami odwróconym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Komarzysko ciekawi mnie jak zdobyles wszystkie czary, pyromancje, hexy itp pare sekund po sobie. ;P Sam musze przez to przebrnac i potrzebuje pomocy. Chyba najlepszy sposob to kupienie i zdobycie wszystkich, ktorych sie da i potem ng++ do wellangera po pozostale?

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak piszesz. Trzy przejscia gry i kupujesz brakujące moce u ducha na zamku. Mozna to zrobić wczesniej, ale trzeba sie bawić w pvp i nabijać lvl w konwenantach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak nudzą ci mago/cudo/hexownicy w PvP to nie nudzi chyba nic innego na świecie :)

Ale czasami idzie trafić na kogoś kto preferuje walkę w zwarciu :)

Po wygranej walce z magiem/hexerem (a zdarza się coraz częściej po podbiciu ADP do 30) piszę zawsze wiadomośc " Magic will be punished in pvp" . ;)

3 razy trafiłem na gostka (Italianiec - PSNid coś w rodzaju Audace) w secie Havela i szybką rolką - a wkurzył mnie bo zawsze po walce zamiast sie kulturalnie ukłonić pokazywał gest podcinania gardła - i nijak go nie można było ugryźć moja broń Dark Knight Halberd +5 która zawsze daje konkretny damage u niego robiła śmiesznie niski, cwaniaczek jeśli tylko zbliżałem się szybko mnie stunował gołymi pięściami. Ktoś ma metodę na takiego typka?

Fighter - dzięki za udział w Psychocaście - bardzo fajnie się słuchało.

Edytowane przez mack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wygranej walce z magiem/hexerem (a zdarza się coraz częściej po podbiciu ADP do 30) piszę zawsze wiadomośc " Magic will be punished in pvp" . ;)

3 razy trafiłem na gostka (Italianiec - PSNid coś w rodzaju Audace) w secie Havela i szybką rolką - a wkurzył mnie bo zawsze po walce zamiast sie kulturalnie ukłonić pokazywał gest podcinania gardła - i nijak go nie można było ugryźć moja broń Dark Knight Halberd +5 która zawsze daje konkretny damage u niego robiła śmiesznie niski, cwaniaczek jeśli tylko zbliżałem się szybko mnie stunował gołymi pięściami. Ktoś ma metodę na takiego typka?

Fighter - dzięki za udział w Psychocaście - bardzo fajnie się słuchało.

Nie ma sprawy. Zawsze chętnie wystąpie w kolejnych:) tym razem będę bardziej aktywny podczas rozmowy. Chłopaki nie dali mi dojść do słowa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma sprawy. Zawsze chętnie wystąpie w kolejnych:) tym razem będę bardziej aktywny podczas rozmowy. Chłopaki nie dali mi dojść do słowa:D

No właśnie trochę było wzajemnego przerywania sobie. Ale żeby było bez przerywania ekipa podcastu musi być bardzo zgrana - wzorem tutaj dla mnie jest Forumogadka. Mimo to słuchanie całego podcastu o Soulsach było mega miodne. Dzieki Twojej wzmiance wiem dlaczego mój "kręciołek" halabardą fajnie bije rolkujących w tył - bo po prostu odwracają się plecami :P

Może coś podpowiesz jak walczyć (bez magii) z typem w Havelu, szybko rolkującym ?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś nagrany ten podcast? Tak do posłuchania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A posłucham sobie, wszystko co związane z DMs/DS mnie interere .

W wawie w level up był turniej ? ech, ja z wawy i taką akcję odpuściłem :/

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o moc zadawanych obrażeń przez rękawice pyromancji jest ona zależna tylko od jej ulepszenia? Czy też podniesienie któregoś skilla również wpłynie na jej moc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słucha się zajebiście(muza w tle wypas wiadomo)

Myślałem że na chwilę włączę a już 40 min słucham .

I aż mi się zachciało znów DS2 odpalić, chyba się stęskniłem a raptem ze 4 dni chyba nie grałem .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posłucham sobie, wszystko co związane z DMs/DS mnie interere .

W wawie w level up był turniej ? ech, ja z wawy i taką akcję odpuściłem :/

na forum dks wbij tam tego sporo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajter kiedy forum będzie dostępne w tapatalku? Wstyd waćpan że jeszcze nie dodaliście jego obsługi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o moc zadawanych obrażeń przez rękawice pyromancji jest ona zależna tylko od jej ulepszenia? Czy też podniesienie któregoś skilla również wpłynie na jej moc?

Faith/int podniosą w małym stopniu dmg, najwięcej dmg dostaniesz właśnie dzięki ulepszaniu płomienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem banalną, a jakże przydatną funkcję;

lornetka w jednej dłoni, w drugiej catalyst i napieprzamy czarami z widoku first person [celownik na czuja]…

W poprzednich częściach też w ten sposób można było wykorzystać lornetkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po trzech dniach ubiłem tego Smelter Demona, nie wiem czemu tak się jakoś na nim zaciąłem. Ufff

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po trzech dniach ubiłem tego Smelter Demona, nie wiem czemu tak się jakoś na nim zaciąłem. Ufff

ale jaka satysfakcja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No bez kitu, żadna inna gra nie ma tego czegoś co powoduje, że trzy dni tłuczesz dziada i ci się nie nudzi tylko za wszelką cenę chcesz go pokonać. Szczęście nie do opisania potem.

 

Nie mówiąc już o próbowaniu różnych sposobów, a to w lekkiej zbroi i szybkie uniki, a to opancerzony jak czołg. Żadna inna gra nie ma tego czegoś.

Edytowane przez dwaduzepe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu, żadna inna gra nie ma tego czegoś co powoduje, że trzy dni tłuczesz dziada i ci się nie nudzi tylko za wszelką cenę chcesz go pokonać. Szczęście nie do opisania potem.

Nie mówiąc już o próbowaniu różnych sposobów, a to w lekkiej zbroi i szybkie uniki, a to opancerzony jak czołg. Żadna inna gra nie ma tego czegoś.

ja od premiery gram non stop. Ps4 zakurzone ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Hidden Weapon tylko dostane jako nagrode w Bell Keeppers czy później w ng++ będę mógł kupić z innymi brakującymi czarami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Bell Keepers, ale rangę możesz zdobyć offline.

W Belfry Sol od czasu do czasu pojawia się NPC Black Phantom którego zabicie liczy się do rangi.

Idziesz tam jako human będzie on stał po lewej przy wejściu do wieży, jak go tam nie ma wracasz do ogniska i sprawdzasz ponownie.

U mnie pojawiał się plus minus raz na trzy próby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tarcza potrafi zatrzymać ziew Ancient Dragona

Widziałem na jakimś filmiku nie wiem czy to fake czy prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Mozesz tez uzyc specjalnego ringa i ustawiac sie plecami do niego pod sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do gry online bo się to tu przewijało i nie wiem czy ktoś w końcu dał na to odpowiedz. Chodzi o to czy ktos wpadł w końcu na to od czego zależy to że gdy będąc pustym pomagamy komuś w online i nagle gdy wracamy do swojego świata to jesteśmy "żywym". Czy ktoś wie od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×