Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też się dziwię. Może użytkownicy Xboxa są mniej bystrzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec co z tymi covenantami czy jak zrobie na ng do 3 poziomu covenant to na ng+ juz bedzie na 3 poziomie czy odnowa bede musial robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit juz nieaktualne wszystko wiem :)

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha to się uśmiałem z tego trolingu :D

Mistrzostwo:)

Sam kiedyś dałem się zrobić w uja :P

Zinvadował mnie typ napisał mi PM czy mam jakąś część seta do oddanie(jakaś wymyślona nazwa)

Napisałem że nie i odpisał żeby iść za nim to pokarze mi gdzie leży .

I przy ognisku giantów tam co się zeskakuje z góry na gałązkę postawił znak  że niby tam .

Wlazłem ... faktycznie coś się świeciło mówię wezmę i mu dam, a on w tym momencie użył czaru force czy jakoś tak, i spadłem na dół zabijając się .

Sam byłem w szoku czego ludzie nie wymyślą ale beke miałem sam z siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak sie wbija covenant krwi na wyzszy poziom

Musisz zabijać przeciwników na arenie, chyba przy 500 zabiciach dostaniesz 3 rangę (1 zabicie dodaje ci 1 do licznika, jedna przegrana odejmuje 1 od licznika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok w aldia's keep daje chyba od 90k dusz w ng do ok 140k w ng+7 i dalej. Od ostatniego ogniska masz 20 sekund speed runa do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że po zabiciu ostatniego bossa jak jestem człowiekiem to mogę w tej lokacji przywoływać innych graczy. Po co mam ich przywoływać? Po przejsciu przez mglę znikaja. Jest jakiś cel tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który boss zrzuca najwiecej dusz przy ciaglym uzywaniu bonfire ascetic przed Dragon Shrine?

No i jak Ci idzie polowanie na ring?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że po zabiciu ostatniego bossa jak jestem człowiekiem to mogę w tej lokacji przywoływać innych graczy. Po co mam ich przywoływać? Po przejsciu przez mglę znikaja. Jest jakiś cel tego?

Nie ma to większego celu. W drugiej części, można być najechanym przez red/blu nawet po ubiciu bossa. Przechodząc przez mgłę, odsyłasz najeźdzców do domu i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście po spożyciu większej ilości alkoholu?

Ja wczoraj wieczorem zrobiłem sobie sesyjkę, z której niewiele pamiętam... jakie było moje zdziwienie dziś, gdy sprawdziłem postępy :P

Jakaś wena mną chyba tchnęła

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@adick 007, coś może w tym jest. Onegdaj tkwiłem dość długo przy Gargulcach. Kiedyś wracając ledwo żywy nad ranem z imprezy, postanowiłem wbrew sprzeciwom żony odpalić Darka 2.

Przejechałem te nieszczęsne Gargulce jak czołg i jeszcze stłukłem Grzesznicę, po czym zsunąłem się na wyro. Do dzisiaj nie wiem jak to zrobiłem.

Generalnie morał nasuwa się sam. Chcesz mieć hard, bądź trzeźwy. A jak chcesz easy, chlej ;)

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macho a gdzie mozna to sprawdzic ile ma sie punktow?

Nie da sie musisz samemu liczyć(za wygrane dostaje się red eye orby to za każdą przegraną możesz wyrzucać jednego orba, lepszego licznika w grze nie znajdziesz :P).

 

Który boss zrzuca najwiecej dusz przy ciaglym uzywaniu bonfire ascetic przed Dragon Shrine?

Najwięcej dusz Ci wydropi Giant Lord, a zaraz za nim Rotten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doj...łem ;/ trzeba jednak na milion dusz polować bo zwiedzanie nie popłaca, wczoraj jebnał mnie mastodont masakra jakaś :ohmy: Tymbardziej, że ja ciągle Deprived gram, początek mam ogarnięty.

Gdzie żeś się pchał, że musiałeś się z nim spotkać? W doors of pharros czy jakoś tak po prostu przebiegasz kolo niego a w zamku nawet nie musisz iść do tego holu z nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś poleca jakiś dobry set na dual mace ?

Set w sensie że pancerz ? Wybór pancerza nie ma aż takiego znaczenia, chyba że weźmiesz sobie na maxa ulepszony set havela z głową smeltera, jak chcesz coś stosunkowo lekkiego z całkiem niezłą obroną to sobie weź set Alvy.

 

 

Wogóle bez sensu jest ta kalkulacja dusz zamiast level w coopie najbardziej nietrafiona opcja w DS2, do PvP jest wporzadku.

Tak swoją drogą soul memory to najgorsza rzecz która została dodana do tej gry i jest okropnym pomysłem i do coopa i do pvp, całkowicie zrujnowała pvp i praktycznie nie da się walczyć z normalnymi ludźmi. Stare zasady były o wiele lepsze.

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ng+ praktycznie skończone i tak się zastanawiam nad jak najszybszym dojściem do zamku w ng++ po brakujace zwoje...

mam praktycznie wszystkie dusze z ng+ i sporo z ng jak by to skonsumować + dobić sl zbierając dusze jeszcze teraz na ng+ na jakims bossie może udało by sie uzbierać potrzebna ilość na otwarcie kapliczki w ng++?

Kombinował już ktoś tak?

Edytowane przez Artuus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że szybciej będzie nabić odpowiednią ilość dusz, ale jednak się okazało, że sporo mniej czasu zajęło mi przelecenie przez lokacje i zabicie tych 4 głównych bossów niż farmienie dusz. Tym bardziej że lokacje w tej części są bardzo malutkie, mobki można omijać i biec od ogniska do ogniska. Ja bym na Twoim miejscu odpuścił farmienie, chyba że masz jakiś sprawdzony szybki sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia nieuwaga i po ptokach, teraz mam 67lvl i 230k bede robic na milion dusz farmiąć Rottena, bo wkurza mnie ten boss w Iron Keepie (ten ostatni). Wogóle bez sensu jest ta kalkulacja dusz zamiast level w coopie najbardziej nietrafiona opcja w DS2, do PvP jest wporzadku. Kurde znowu mnie ubił w Iron Keepie pierwszy boss :D

Ktoś poleca jakiś dobry set na dual mace ?

Poniekąd "namowiłeś" mnie na kolejną próbę przejścia całej gry bez zgonu i właśnie padłem pierwszy raz w undead crypt. Zablokowałem się na kamieniach i mnie jedna z tych zjaw dopadła. Szkoda bo został tylko łatwy Velsdadt, trudny i zarazem czasami beznadziejnie łatwy Giant Lord, średnio łatwi throne watcher i defender no i łatwa Nashandra. Jutro pewnie też spróbuję, acokolwiek trochę mi się nie chce. Dobra rada, graj offline i nie ma co farmic tego miliona dusz. Mniej czasu zajmie Ci pokonanie czterech godzin. Ja padłem w undead crypt, a grałem dokładnie 8h 39m. Żadnych speed runow i od czasu do czasu papierosek. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy mają kanał YT. Dostałem propozycje współpracy od TGN.

Ktoś o nich słyszał? I na czym polega ta współpraca?

Ktoś z was spotkał się z czymś takim?

"I came across your YouTube Channel today and wanted to reach out to introduce myself. First off, my name is Colton and I am a Content Scout Recruiter for the TGN Network."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj padłem na 70lvl 300k dusz pierdzielona jaszczurka mi przez przypadek nałożyła petrification ;/

A jakim buildem grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy mają kanał YT. Dostałem propozycje współpracy od TGN.

Ktoś o nich słyszał? I na czym polega ta współpraca?

Ktoś z was spotkał się z czymś takim?

"I came across your YouTube Channel today and wanted to reach out to introduce myself. First off, my name is Colton and I am a Content Scout Recruiter for the TGN Network."

 

http://tgn.tv/tgn/

 

No wygląda to chyba całkiem poważnie...napisz do zioma czego od Ciebie oczekują i już.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual mace na początku zaczynałem deprived ale dużo farmienia jest na poczatku b. czasochłonne. Teraz zaczynam Warriorem, również dual mace.

Polecałbym Ci grać sorcerem, jest najłatwiej. Zdobędziesz ring i w ng+ przelevelujesz sobie postać na jaka chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i nie trać czasu na farmienie na początku gry. Lec najpierw do heide's tower of flame, zabij pierwszych trzech rycerzy żeby dostać ten kosciany pył do estusa i podnieść jedna platformę do walki z bossem. Potem speedrun do bossa, którego łatwo ubijesz z npc. Możesz zjeść jego duszę i masz 15k na start. To samo zrób z olbrzymem w fallen giants - kolejne chyba 14k, purserem, lekko ponad 20k i wróć do tower of flame i zabij z npc Old dragon slayera - ponad 20k. Ja w zasadzie zjadłem ich dusze bo pod maga do niczego mi się nie przydawaly. Dopiero chyba z tych dwóch thrones watcher I defender można wykorzystać duszę do miecza i tarczy

Cały czas używałem tego miecza heide i bazowej laski, które upgradowalem jak tylko mogłem a po walce z grzesznica wydawalem u kolesia w majuli 16k no i miałem dostęp do seta Alvy, która oczywiście też upgradowalem. Pamiętaj też żeby w iron Keep nie walczyć ze smelterem bo pisales wcześniej ze na nim zginąłes. Wał od razu do ostatniego bossa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×