Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Orstein i Pan dusza kosa zaliczeni, czas na dziure w majuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co musze zrobic zeby do moonlight sworda wrzucic czar crystal sword mam 74 inteligencji i nie wiem co dalej

 

Zakładam, że chodzi Ci o ten miecz z duszy pajeczycy a nie podróbke od tego brodatego NPC? Jeżeli tak to na niego nie da się nałożyć żadnego czaru

 

Kiedyś się dało, ale zmienili to patchem

 

Nadal można zbuffować mlgsa crystal magic weaponem używając glitcha, ale to jest oszustwo. Jeśli tak bardzo chcesz zbuffować to musisz zrobić tumble buffa(musisz mieć w lewej łapce katalizator a w prawej broń którą możesz zbuffować, robisz przewrót i w tym samym czasie w którym robisz przewrót, używasz katalizatora i zmieniasz broń broń buffowalną na mlgsa, wtedy postać zbuffuje go).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było - SP na DLC jest już na PSS - 104,00 złocisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z więżą (gargulce) i ze szczurami w krypcie? Mój SL = 49.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z więżą (gargulce) i ze szczurami w krypcie? Mój SL = 49.

Jak prosisz o pomoc to pisz soul memory a nie soul level, i w krypcie nie można wzywać pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było - SP na DLC jest już na PSS - 104,00 złocisze.

Lol? Lololol? Nieźle, a miało być za 79zł (ponad stówę miały wynieść pojedyncze DLC osobno). Ciekawe czy czas/zawartość będą tego warte... Ja póki co pasuję.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 65 SL, 420k SM wbite. Gdzie można robić bronie z duszy bosa? 

Koleś wpadł mi na coopa, nie dość że dał przykoxowane itemki to jeszcze dał mi 2kk dusz... straciłem motywacje na tej postaci. Czas zacząć od nowa...

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co trzeba zrobić żeby dostać się do Memory of ...???Jestem pod koniec ng+ mam pierscień króla i dalej nic się nie dzieje przy drzewach ,w ng nawet niewiem co zrobiłem bo na samy końcu sobie przypomniałem o drzewach XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw odwiedzić Ancient Dragona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wcześniej ubiłem AD,dzięki Adki

Nie musisz go zabijać, wystarczy z nim pogadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam pojedynek ze smoczkiem ^_^ Wie ktoś gdzie jest nagrobek od laski która lvluje? Wybiłem każdego i tylko za nią tęsknie ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być w majuli. Jeżeli tam nie ma to w ostatnim miejscu w jakim ją widziałeś. Ożywienie kosztuje a i tak nie jest permanentne. Musisz płacić za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :P Pomoże ktoś na smoczku? 2,9kk SM i 173 SL.

Użyj bonfire ascetic na ognisku przy tym lesie we mgle i wejdz tam. Idź w prawo, trzymaj się ściany i po paru sekundach zobaczysz ciało z pierścieniem Gowera. To Ci bardzo ułatwi walkę ze smokiem, ten pierścień absorbuje cały damage w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giant Lord -> Mahda czy jak jej tam było  i koniec :P (szkoda tylko, że gine na lordzie jak świnia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giant lorda jest łatwy sposób. Jak tylko tam wejdziesz, to leć od razu do przodu, nie interesuj się tymi dwoma giantami. Po prawej stronie będzie leżał jeden martwy giant, stan za nim, a ta spadająca marmurowa głową zabije te dwa granty za Tobą. Poczekaj aż opadnie kurz i wal do lorda. Nie podchodz za blisko, poczekaj aż walnie mieczem, uskocz i grzej na schody po jego lewej stronie. Od tej pory wal w niego magia i co tam jeszcze masz. Unikanie jego ciosów jest bardzo proste. Możesz również używać bonfire ascetic na ognisku przed nim bo to najlepsza lokalizacja do farmienia dusz. Po chyba czterech ramach będzie Ci dawał 300k. 15-20 minut (z hexami 10 minut) i masz milion dusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem klasę postaci tak jak jest na filmiku który dam niżej z maga na łucznika... Niestety nie zorientowałem się, że nie mam ogromnych strzał tylko te zwykłe i bije po 30.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od znajomego, że można mieć wszystkie itemki na start i czary i dusze. Wie ktoś coś na ten temat? Podobno trzeba coś skopiować czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji na konsole czy na PC ? Ciekawe jak ? :ohmy:

Na konsole, podobno trzeba zamienić jakiś plik z zapisami. Nie wiem jak to zrobić (podobno trzeba skopiować coś z pendrive) i masz wszystkie przedmioty oraz dusze (ile chcesz). Udowodnił mi to ponieważ stworzył dla mnie taką postać i przełożył itemki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole, podobno trzeba zamienić jakiś plik z zapisami. Nie wiem jak to zrobić (podobno trzeba skopiować coś z pendrive) i masz wszystkie przedmioty oraz dusze (ile chcesz). Udowodnił mi to ponieważ stworzył dla mnie taką postać i przełożył itemki.

 

Błądzisz. Zaprawdę powiadam Ci, nie tędy droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od znajomego, że można mieć wszystkie itemki na start i czary i dusze. Wie ktoś coś na ten temat? Podobno trzeba coś skopiować czy coś.

Może idź pograć w Skyrim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×