Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pewnie banalne pytania, czy DS2 posiada online pass i jest wersji PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pewnie banalne pytania, czy DS2 posiada online pass i jest wersji PL?

Nie ma OP, i z polskiej dystrybucji są polskie napisy. Nie wiem, jak z kopiami spoza kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia gry właśnie czeka na poczcie, o 18:00 odbieram i gramy :D. Zaczyna ktoś od początku i chciał by pograć? Od kiedy jest jakiś kamyszek do przyzywania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knieja upadłych olbrzymów czy jakoś tak. Jako, że grasz pierwszy raz to pewnie ogarniesz to po 2h. Da Ci to koleś o imieniu Pate jak zrobisz związanego z nim questa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz zależy od Ciebie, wiadomo że postaciami atakującymi dystansowo gra się łatwiej, ale sam musisz zdecydowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Demon's Souls umiałem zagrać jedynie magiem (może dlatego, że bałem się w to grać "lol"). Tu powinno mi iść znacznie łatwiej ale nadal zastanawiam się nad postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 DLC zapowiedziane, miejscówki prezentują się obiecująco, będzie grobowiec, będzie śnieżna kraina. Ciekawe tylko jak z długością, oby się nie okazało, że każde DLC to 1 lokacja i 1-2 bossów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 DLC zapowiedziane, miejscówki prezentują się obiecująco, będzie grobowiec, będzie śnieżna kraina. Ciekawe tylko jak z długością, oby się nie okazało, że każde DLC to 1 lokacja i 1-2 bossów.

Gdyby każde DLC to coś o rozmiarach Artorias Of The Abys to byłoby zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, czy znacie jakąś tarcze którą można zdobyć na początkowych etapach? Potrzebuje do mojego maga lekkiej tarczy, do blokowania ciosów. Btw. Jest jakiś sposób na większą ilość pocisków na początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, czy znacie jakąś tarcze którą można zdobyć na początkowych etapach? Potrzebuje do mojego maga lekkiej tarczy, do blokowania ciosów. Btw. Jest jakiś sposób na większą ilość pocisków na początku?

przy drugim ognisku w lokalizacji upadłych olbrzymów (w wieży) będziesz miał sprzedawcę, który sprzeda Ci ten sam bazowy czar za 1500 dusz, wiec razem będziesz miał 60 (tylko musisz podlevelowac DST żeby mieć miejsce na drugi czar). Aczkolwiek nie bardzo opłaca się kupować bo zaraz przy balistach będziesz miał do wziecia mocniejsza wersje tego czaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, czy znacie jakąś tarcze którą można zdobyć na początkowych etapach? [...]

 

Po pokonaniu Prześladowcy [Pursuer] za jego areną wskocz w wyrwę. Znajdziesz tam set Dragnleic. Tarcza jest niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pokonaniu Prześladowcy [Pursuer] za jego areną wskocz w wyrwę. Znajdziesz tam set Dragnleic. Tarcza jest niezła.

Właśnie go ubiłem ale ptasior mnie wywalił ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi pierścień zdobyty:)

uje5ahy3.jpg

Czas na PvP, będzie ubaw;)

e4ujutaj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy z Mist Forest (ten las z mgłą :P), nie widze drogi dalej. Jest ktoś chętny pomóc? Mój SL 45 bodajże.

Albo możemy pograć przy wieże nieopodal Grzesznicy.

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy z Mist Forest (ten las z mgłą :P), nie widze drogi dalej. Jest ktoś chętny pomóc? Mój SL 45 bodajże.

 

To wbrew pozorom malutka lokacja. Od wejścia do niej trzymasz się lewej "ściany" - w międzyczasie po drodze będzie jedna odnoga w lewo, gdzie jest NPC ze sprzętem do trofeum. Natomiast dalej, na wprost jest przejście do kolejnej lokacji. Całe 20 sekund biegu od początku do końca.

 

Jeśli chcesz trochę poeksplorować, to znowu - od wejścia trzymaj się tym razem prawej strony, okrążysz w ten sposób całą lokację, a przy okazji możesz zbierać widoczne we mgle skarby (zwracaj uwagę na skrzynie i nie daj sobie założyć backstaba).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony na samym środku tej lokalizacji jest skrzynia z ringiem, który skraca czas rzucania czarów, a WikiFlesh gra magiem, wiec mu się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzcie się przejść do dużego domu w Majuli. Tam na sam dół gdzie jest skrzynia. Będzie tam na was czekać niespodzianka(w skrzyni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak juz się ją otworzyło wcześniej? Czy muszę ng++ zaczynać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co musze zrobic zeby do moonlight sworda wrzucic czar crystal sword mam 74 inteligencji i nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co musze zrobic zeby do moonlight sworda wrzucic czar crystal sword mam 74 inteligencji i nie wiem co dalej

Zakładam, że chodzi Ci o ten miecz z duszy pajeczycy a nie podróbke od tego brodatego NPC? Jeżeli tak to na niego nie da się nałożyć żadnego czaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×