Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://att.3dmgame.c...rrwsvvwhpcr.jpg

Mod dla hardkorowców.

Man I wish they allowed modding. Some things I'd fix after playing for 3 hours:

- Remove only saving at bonfires

- quicksave

- remove respawning enemies after using bonfire

- add a fucking jump button

- remove having to find your souls after death

- cut all enemy damage in half, remove every single instakill instance

and before you ask, I'm not trolling or joking. I couldn't be more serious.

Hardcore PC master race player :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drk2 nie troluj.

Cheaty w grach byly, sa i zawsze beda. Bylo powiedziane wczesniej, ze nie ma sensu modowac poziomu trudnosci w DS bo gracz moze sam sobie utrudnic rozgrywke, a mechanika jest na tyle przemyslana, ze mu to umozliwia. Ale nie, lepiej strugac trola i jebnac tekstem o Master Race ni uja nie pasujacym do dyskusji.

Ale dobra, specjalnie dla ciebie znize sie do twojego poziomu dyskusji. Wypowiedz "typowego konsolowca" po zapoznaniu z DS:

A gdzie strzalka ktora pokazje gdzie mam isc?

Czemu jak wciskam jeden przycisk to moja postac nie robi 20hit combo?

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drk2 nie troluj.

To było tak apropo tej ogólnie przyjętej opinii

konsole = casuale

pc = hardcory

co by zgodzić się co do opinii, że

jak to zawsze bywa z generalizacja o kant dupy mozna ja rozbic.

Misiu kolorowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drk2, moj mily troliku, jesli pisze w jednej lini o tym jakie sa generalne opinie, a w drugiej lini co osobiscie mysle o tych opiniach, to chlopcze szczekasz na nie te drzewo co trzeba.

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano jak się dobrze wyśpisz fiuknij sobie mocną kawe cobyś się dobrze rozbudził i przeczytaj jeszcze raz mojego posta. I pisz mniej agresywnie, unikaj zwracania się do innych użytkowników per trolu czy misiu kolorowy bo taki buraczany język zaraźliwy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to dobrze....

"Gra Dark Souls II będzie bardziej bezpośrednia i łatwiejsza do zrozumienia” – powiedział Tomohiro Shibuya, reżyser tytułu ze studia From Software, w zapowiedzi nowego numeru magazynu Edge. Ta krótka deklaracja wzbudza olbrzymie emocje wśród fanów Demon’s Souls i Dark Souls, bo dotyczy jednego z podstawowych wyróżników gier japońskiego studia. Ich światy urzekają właśnie między innymi nieprzystępnością i ukrytymi elementami.

Tomohiro Shibuya zastępuje na stanowisku reżysera Hidetakiego Miyazakiego, który odpowiada za styl Demon’s Souls i Dark Souls. Producent przyznał, że wpłynie to na grę. „Jestem osobą, która woli być bardziej bezpośrednia niż subtelna” – stwierdził Shibuya w krótkiej zapowiedzi szerszego materiału na temat gry. Magazyn Edge zastanawia się, czy takie podejście – zapewne konieczne, aby zwiększyć popularność serii - spotka się z dobrym przyjęciem weteranów Dark Souls."

źródło: gry-online.pl

dobry komentarz:

"Z walk z bossami zrobi się QTE, dorobi się kombosy do walk z pozostałymi przeciwnikami, a w dalszych rozdziałach gościnnie pojawi się Myszka Miki. Do tego usuwamy krew, rating 12+ i mamy 5 mln sprzedanych egzemplarzy."

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponizej oficjalna notka prasowa Namco wraz z wypowiedzia nowego rezysera

HOPELESSNESS, DESPAIR, AND IMPENDING DOOM ARRIVES WITH DARK SOULS II

SAN JOSE, Calif. – December 7, 2012 - Leading video game publisher and developer NAMCO BANDAI Games America Inc. today proudly announces that the critically acclaimed Dark Souls™ saga marches forward with Dark Souls™ II, currently in development at FromSoftware in Tokyo, Japan. Dark Souls II will continue a legacy of goading its passionate fan base with unrelenting challenge and suffering that are considered a hallmark of the series; while presenting new devilishly devised obstacles for players to overcome. Dark Souls II will be available for the PlayStation®3 computer entertainment system, the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft, and PCs.

Built upon the foundation established by Souls series creator and Dark Souls II Supervisor, Hidetaka Miyazaki with development helmed by FromSoftware Director Tomohiro Shibuya, Dark Souls II will feature a new hero, a new storyline, and an unfamiliar world for players to survive in while delivering its signature brand of unrelenting punishment that players hunger for. Epic battles with gruesome enemies and blood-thirsty bosses await adventurers as they traverse through a devastated world filled with death and despair; only those who are strong willed or cunning can survive this journey to achieve great glory. Players seeking to share their experience will discover a revamped server-based multiplayer mode that will put a distinct Dark Souls II twist on the concept of playing with others.

Dark Souls II retains the core essence of Dark Souls while evolving to present new twists and challenges that are sure to please longtime fans and attract new comers to the series,” says Carlson Choi, Vice President of Marketing at NAMCO BANDAI Games America Inc. “FromSoftware is going to take a very dark path with Dark Souls II; players will need to look deep within themselves to see if they have the intestinal fortitude to embark on this journey.”

“This new chapter in the Dark Souls saga presents opportunities for us to drive innovation in gameplay design, develop an entirely new story, and expand the scope of the world in which the player interacts with the game. We have taken these necessary steps with Dark Souls II in order to evolve the overall experience of the Dark Souls series,” says Tomohiro Shibuya, FromSoftware Director on Dark Souls II. “The entire development team is striving to make Dark Souls II an experience that is fresh while not forsaking its roots in presenting players with challenging gameplay. Our goal is to surprise and delight our fans with new experiences and plot twists while enticing new players to join our dark journey.”

No ja takich sensacji sie nie dopatrzylem jak redaktorzy w gry-online. Zwrocilbym tez uwage na zdanie:

"Dark Souls II will continue a legacy of goading its passionate fan base with unrelenting challenge and suffering that are considered a hallmark of the series"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostaje nam nic innego jak czekać....i ocenić samemu. Najbardziej w tym wszystkim zaskoczyła mnie data premiery. Wygląda na to, że prace rozpoczęły się tuż po wydaniu części pierwszej oraz, że zmiany będą kosmetyczne. Nie da się wprowadzić rewolucji w tak dużym tytule (i ich przetestować) w tak krótkim czasie w tak małym studiu (7-10 osobowym :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostaje nam nic innego jak czekać....i ocenić samemu. Najbardziej w tym wszystkim zaskoczyła mnie data premiery. Wygląda na to, że prace rozpoczęły się tuż po wydaniu części pierwszej oraz, że zmiany będą kosmetyczne. Nie da się wprowadzić rewolucji w tak dużym tytule (i ich przetestować) w tak krótkim czasie w tak małym studiu (7-10 osobowym :P)

Dokladnie, juz przy DrkS widac bylo, ze uzywali tego samego generatora poziomow, wprowadzili pare zmian, zeby jakos wytlumaczyc stworzenie "nowego" produktu i tyle. W sumie DrkS mogl sie nazywac DS 1.5, a zapewne DrkS II bedzie mogl spokojnie nazywac sie Dark Souls 1.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...tak szybko?

Teraz wszystkie wieksze tytuły będą miały premierę na wiosnę bo wiadomo co na jesień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystkie wieksze tytuły będą miały premierę na wiosnę bo wiadomo co na jesień ;)

Co jest na jesień?

Dark Souls wyszedł 10 października i premiery dwójki też się spodziewałem na jesień właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę was Dark Souls to Dms 1.5 ?

Daj boże niech każdy sequel trzyma taki poziom i wprowadza tyle zmian .....

Co do premiery to ta gra nie musi się obawiać żadnej konkurencji kto ma kupić ten kupi a casuale i tak nie ruszą niezależnie od daty premiery .

Ja tam nie kupuje Assasinów GTA czy innych Codów i czy by wyszły w maju czy grudniu nie ma dla mnie żadnego znaczenia .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest na jesień?

Dark Souls wyszedł 10 października i premiery dwójki też się spodziewałem na jesień właśnie.

Koledze moze chodzilo o nastepna generacje ;) bo chyba nie o CODa :D fani dsow juz teraz maja nastawienie "shut up and take my money" wiec data premiery nie ma znaczenia :) Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy śmieje się z CoDa, a ten "gówniany" shooter sprzedaje się 20 razy lepiej niż gry From Software. I ma 20 razy więcej fanów krzyczących "Shut up and take my money" rok w rok. Uwielbiam Dark Souls, to wspaniała gra, tak samo jak poprzednik, ale to dwie blizniaczo podobne produkcje i zapewne DS II również takie będzie. Jasne, jeśli przyjżeć się bliżej jest sporo zmian, ale to samo można powiedzieć o Call of Duty. Nie gram w gry z tej serii, bo to nie moja bajka, ale wtedy trzeba zacząć się śmiać z Dark Souls II, że From robi trzeci raz to samo na tym samym silniku.

Ja mam do producentów tylko jedną prośbę - niech poprawią multi, bo owszem, jest oryginalne, jest specyficzne, ale jest też wkur*****ce. Dlaczego nie można zagrać ze znajomymi w co-opie tylko trzeba jakieś ustawki "na schodach" czy innych specyficznych miejscach robić ? Po co na siłę utrudniać graczom grę ? Mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Inna sprawa, że i tak to kupię :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie CoD, który już w wypadku MW1 był odgrzewanym kotletem (w kwestii gameplayu nie było nic nowego od czasów MoH, jedynie setting inny) z Demon's i Dark, która nadal są dość świeże pod wieloma względami, a ich formuła nadal otwarta na wszelakie nowości u usprawnienia, to trochę nie na miejscu jest ;)

Dlaczego nie można zagrać ze znajomymi w co-opie tylko trzeba jakieś ustawki "na schodach" czy innych specyficznych miejscach robić

Oby czegoś takiego NIE zrobili. Taki specyficzny system multi to jeden ze znaków szczególnych tej serii i nie powinni tu zmieniać nic. Niech jedynie usprawnią matchmaking.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, że powinni to zmienić. Nie całkowicie przemodelować, ale odpowiednio usprawnić. Szlag mnie trafia jak chcę zagrać ze znajomym, on mi piszę, że postawił znak, a znaku nie ma i tak przez 20 minut. Przynajmniej łączenie ze znajomymi powinno być łatwiejsze, randomy mogą zostawić tak jak są. Nie mamy chatu głosowego ? I tak ludzie piszą do siebie wiadomości, a na Xboxie jest cross game chat więc po jako cholerę to jest potrzebne ?

Demons i Dark Souls to bliźniaczo podobne do siebie gry, gra się w nie niemal identycznie. Dark Souls II będzie na 100% świetną gierką na długie tygodnie grania, ale mam nadzieję, że będzie to zwieńczenie "trylogii", a na Next Genach From Software pokaże coś nowego. Może Sony pokusi się o kupienie tego studia ? Dla nowych Soulsów i Armored Core mógłbym kupić PS4 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi w DS mogło by nie istnieć, nigdy nie grałem PvP a granie singla z pomagierami online zabija tą grę jak dla mnie i ZABLOKOWAŁ bym wręcz tą opcję aż do NG+ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi w DS mogło by nie istnieć, nigdy nie grałem PvP a granie singla z pomagierami online zabija tą grę jak dla mnie i ZABLOKOWAŁ bym wręcz tą opcję aż do NG+ .

Gra online to esencja DS i DrkS, pvp i coop sprawia ze to gra nie na kilkanascie godzin tylko na kilkaset godzin. Granie offline w te gry jest dla mnie bez sensu, to swiadome pozbawienie sie najlepszej zabawy i radochy z tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominając o CODzie miałem na myśli to, że wydawcy DSa nie mają się co przejmować jego premierą ze względu na grupę odbiorców. Ale miło z Waszej strony, że po raz 1000 zaczęła się rozmowa na temat tego czy COD jest gównem czy nie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominając o CODzie miałem na myśli to, że wydawcy DSa nie mają się co przejmować jego premierą ze względu na grupę odbiorców. Ale miło z Waszej strony, że po raz 1000 zaczęła się rozmowa na temat tego czy COD jest gównem czy nie :biggrin: :biggrin:

W takim razie przepraszam, źle cię zrozumiałem, zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominając o CODzie miałem na myśli to, że wydawcy DSa nie mają się co przejmować jego premierą ze względu na grupę odbiorców. Ale miło z Waszej strony, że po raz 1000 zaczęła się rozmowa na temat tego czy COD jest gównem czy nie :biggrin: :biggrin:

No ej, ja CoD lubię :P Ale mimo wszystko Dark Souls to nieco inny poziom, jak by nie patrzeć. Niemniej, rozumiem co miałeś na myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jakie zmiany i nowości wprowadzą żeby trafić do szerszej publiki tak jak to planują. Niby zapewniają, że gra nie straci nic z tego co było wizytówką poprzedników, czyli wymagający gameplay ale jakieś tanie zagrania pod publiczkę muszą do tego dołożyć jak chcą sprzedać tą gre komuś więcej niż tylko fanom D/DkS. Pytanie jak bardzo zepsuje to gre tym ostatnim. IMO zamiast wydziwiać powinni zrobić konkretną kampanie reklamową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas miłośników gry wystarczyłoby ulepszenie grafiki i zlikwidowanie problemu spadku prędkości animacji i co dla niektórych backstabów, ale skoro studio chce zwiększyć sprzedaż to w grze musi znaleźć się coś co przyciągnie graczy, którzy do tej pory szerokim łukiem omijali te pozycje. Podejrzewam - choć chciałbym wyrzucić z głowy tą myśli, że czary itp będą przesiąknięte barwami, będą kolorowe itp a akcje z bossami mogą zawierać element zręcznościowy jak w przypadku God Of War tu wciśnij szybko :triangle: tu :x: itd

Dobrze jak dla mnie byłoby więcej lokacji przepełnionych mrokiem. Krwawe lochy, jaskinie czy jakieś nory smoków itp

Poza tym jak wspomniałem we wcześniejszym poście kilka stron wcześniej chciałbym aby główny bohater pozostał niemy.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QTE wg. mnie nie przejdzie i nie zobaczymy tego w DS.

Jak dla mnie całe to mówienie o większej przystępności sprowadza się do fabuły i tyle.

Radzę poczytać dokładnie wypowiedzi twórców, bo jak na razie jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×