Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem tego pokazu. Okazuje się, że chłopaki mają taką fantazję, że nie musimy martwić się o jakość odwiedzanych miejsc. Większość z nich jest świetna, pojawiają się natomiast też takie, które zrywają czerep. Graficznie jak dla mnie bardzo spoko, nie byłem i nie będę osobą, która stawia grafikę na pierwszym miejscu. Ma być, jak jest niezła to spoko - ale i tak jest drugoplanowym szczegółem. Niektóre momenty wydawały mi się aż niemożliwe do pociągnięcia na PS3, cholera z tymi smokami latającymi nad kładka lub nawet atakiem szkieletu smoka - mistrzostwo.

Nie widzieliśmy żadnego motywu, który wskazywał by na motyw podróży w czasie - różnych okresów. Ale może źle to odebraliśmy i chodzi o podróż w czasie do starych/pradawnych/legendarnych czasów? Nie wiem...

Liczę, że co do samego mechanizmu zmienią niewiele - lub nic. Tak jest dobrze i koniec.

Ciekawe na czym to odpalili - klawisze A i B to raczej nie trójkąt i kwadrat. PC, czy jakiś X360? Żadnej informacji o tym to minus. No i nic o dacie premiery.

Podsumowując - mamy na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AB to oznaczenia klawiszy na X360...w końcu to było w USA pokazywane a tam króluje xbox dlatego musieli pokazać grę na konsoli M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem Was w bład wcześniejszym wpisem. Jednak blokując cios mieczem postać straciła coś z paska życia. A biorąc pod uwagę, że jest juz pewnie dość mocna rozwinięta dlatego straciła tak niewiele. Tak więc moje obawy były bezpodstawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRaCeGuitar może też być na PC, jeśli grali na padzie to przyciski są oznakowane w grach jak na konsole. Jeśli PC wersja DS2 będzie prezentować ten sam poziom portowania co DS1 to możemy się i tak spodziewać, że gra będzie dokładnie tak wyglądać na konsolach.

A co do samej gry. Dla mnie klimatycznie miazga. Niestety, niektóre elementy mi się nie podobają. Bardzo szybko regenerująca się stamina, używanie leczenia podczas ruchu, brak estusa (no chyba, że kryształy go zastępują teraz i jest ich ograniczona ilość), szybkość ataków bohatera, noszenie 3 broni. Ale nic, to są rzeczy, które bardzo łatwo mogą ulec zmianie i oby się tak stało, bo szkoda, żeby ostatni bastion "trudnych" gier upadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę, Ci co mówili o grafice rzucającej na kolana pisali o next-genach.

Serio myślałeś że chodzi o PS3 i XBOX360?

Nie mogli pisać nic o Next Genach, bo w momencie premiery trailera sama gra była w baaardzo wczesnej fazie produkcji. A wersji Next Genowej nie ma potwierdzonej nawet teraz, więc o czym mogli mówić wtedy? Po prostu pieprzyli od rzeczy i tyle - nie usprawiedliwiajmy na siłę bzdur.

Przeciwnicy wyglądają super...ale walka z nimi wydaje się bardzo łatwa. Może dlatego, że są dość wielcy a co za tym idzie bardzo wolni.

"Wydaje się" ;) Jeśli ogląda się gameplaye kogoś obcykanego w Demon's i Dark Souls, to wszystko też wydaje się być banalne, a wiadomo jak jest w rzeczywistości. Nie wiadomo zresztą z jakiego etapu gry pochodzi gameplay - możliwe, że to jakieś podrzędne mobki, nawet jeśli ich rozmiar temu przeczy.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci na starcie pokazu dający po 112 duszyczek to takie Undead Burg jakby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mała ilość dusz powinna coś sugerować. Z drugiej strony jest gość ściągający nas jednym walnięciem topora, więc po staremu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym a może w DkS2 specjalnie będzie mała ilość dusz z przeciwników żeby ludzie nauczyli się bać o to co już wyfarmili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy również zapowiedź bardziej dostępnej warstwy fabularnej, mam tylko nadzieje że będzie odpowiednio stonowana.

Fajny motyw z toporem, podejrzewam że jest to coś na zasadzie mini bossa/gry jak widać topór wbił się w czaszkę więc pewnie działa to tak samo niezależnie od poziomu postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście o stopień trudności nie musimy się martwić. Ta postać, którą pokazali jest na ok 80-100slv (patrząc na ilość vit i staminy, a i str musi mieć koło 40 żeby walczyć tymi wszystkimi brońmi) .A o aspekt spłycenia trudności i braku zaszczucia bałem się najbardziej vide: Dead Space 2 i 3". Zresztą FS podobny mamnewr zastosowali na pokazie DS1, tam też była skoksowana postać aby gracze w demie nie ginęli w pierwszej sekundzie.

Co do grafiki...w tej produkcji nie interesuje mnie ona w ogóle. Poziom z Dark Souls wystarcza mi swobodnie, także bardzo liczę, że pogram już na PS3. Jakoś do nowej konsoli mi się nie spieszy, mam jeszcze ze 20 samych tytułów AAA do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DkS2 i NextGeny plotki rozwiane...

Ostatnie dni obfitowały w wiadomości ze studia From Software, które szykuje Dark Souls II. Zobaczyliśmy sporo grafik, ale także przedstawiono nam 12 minut rozgrywki w grze. Jednakże wielu graczy jest zasmuconych faktem, że gra nie pojawi się na konsole następnej generacji. Dziś twórcy odpowiedzieli na pytania fanów. Mało tego - pojawił się kolejny zwiastun gry.

Na pytanie, dlaczego Dark Souls II nie pojawi się na PlayStation 4 oraz kolejnego Xboxa, odpowiedział Yui Tanimura, producent gry:

Dyskutowaliśmy o nadchodzących nowych konsolach, to fakt. Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że nie rozważaliśmy możliwości wypuszczenia Dark Souls II na nowe platformy. Jednakże, jeśli tak by się stało, nie moglibyśmy wypuścić gry jeszcze przez długi czas. Chcieliśmy, aby DS II ukazało się jak najszybciej. Czujemy, że jest możliwość przekazania czegoś więcej, niż miało to w przypadku pierwszej części - nawet na PS3 oraz X360. Rozumiemy, że ludzie jeszcze grają w pierwszą odsłonę DS. Równocześnie słyszymy wiele głosów fanów, którzy domagają się kontynuacji. To jest kolejny powód dla którego Dark Souls II ukaże się na obecnej generacji konsol.

Myślę, że to wyczerpuje temat. Odpowiedź prosta i szczera. Chociaż przyznam, że jestem bardzo ciekawy kolejnej gry From Software - takiej, która już ukaże się na PlayStation 4. Na dokładkę, pojawił się nowy zwiastun gry. Zobaczymy ponure miejsca, które odwiedzimy w trakcie rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna wiadomość. DS pojawił się jesienią i mam nadzieję, że następca również...W tej grze akurat grafika ma trzeciorzędne znaczenie :)

A na next geny pewnie otrzymamy inny produkt.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź prosta i szczera wyglądałaby mniej więcej tak:

Dyskutowaliśmy o nadchodzących nowych konsolach, to fakt. Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że nie rozważaliśmy możliwości wypuszczenia Dark Souls II na nowe platformy. Jednakże, jeśli tak by się stało, nie zarobilibyśmy na grze za dużo $ ze względu na niewielką ilość konsol zainstalowanych na rynku. Potencjalnych nabywców na ps3/x360 są dziesiątki mln vs żałosne pare mln na next-genach przez najbliższe 1-2 lata od ich premiery więc wicie, rozumicie- rozważaliśmy ale nie za długo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze.

Dłużej z nostalgią będziemy wspominać PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj wspominać ? przeca nikt nie zmusza Cię do sprzedawania konsoli ;D

Ja np. zostawie sobie ps3 na wszelki wypadek żeby nie wywalać kasy w gaikai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żona mnie zapewne zmusi :P

wspominasz czasem tytuły rzędu CrashBandicoot, czy nadal odpalasz na szaraku leżącym w salonie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaraka niestety nie mam :( ale gierki z ps2 jak mam ochotę to dalej odpalam na ps2 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu cieszę się, że DS2 będzie jednym z kozackich tytułów, z którymi po latach będziemy kojarzyć czarnulkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, na ostatnim ujęciu nowego zwiastuna widać te charakterystyczne łuki z katedry w Anor Londo, czy mi się zdaje? Gdzieś wyczytałem o tym, że poznamy drogę Lorda Gwyn - prequel.

Kupuję w dniu premiery - fajnie będzie razem siedzieć na forum i razem dzielić się uwagami. I pierwsze Dark i Demon's poznałem jednak trochę po premierze.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice, chłopaki potrafią budować klimat...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwypij, dokładnie. Ja także zapoznałem się ze wcześniejszymi tytułami znacznie później niż inni. Największą frajdę w tych tutyłach sprawia mi rozmowa o rozgrywce, gdzie obecnie się znajduje, co zrobiłem, jak udało sie pokonać bossa i za którym razem. To jest klimat tej gry. I bardzo się cieszę, że zacznę DS2 od samej premiery gdy nie będzie jeszcze filmików na YT :) Nie będzie mnie kusiło żeby zerkać. Przyznam szczerze, że DS tak właśnie zacząłem bo nie wyobrażałem sobie aby móc tą grę przejść w inny sposób. Natomiast Demon, w ktory grałem później przechodziłem już bez wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie tuż po premierze, to zupełnie inne granie niż rok później. Ja z Demon's Souls i Dark Souls zapoznałem się dosyć późno, więc poradniki, czy gameplay'e, czy nawet pomoc ludzi na forum była nieoceniona :) no ale aż takim hadcorem nie jestem, by próbować wszystkiego samemu. Orientujecie się kiedy dokładnie mam być premiera? Oby nie koniec października, bo wtedy mój portfel chyba nie wyrobi z taką ilością tytułów "must have" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to na razie nadal nic nie wiemy. Żeby tylko załapać się w 2013, śliczny prezent na Święta ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×