Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

To sprzedaj ja i tyle. Ciebie Drako nie interesuje 1000 nowych twarzy, a dla innych to dobra wiadomość.

Tylko że my jej nie kupiliśmy po to żeby ją sprzedać. Każdy kto ja kupił był zapewniony o całkowicie nowej jakości. W dobrej wierze polecieliśmy do sklepu i kupiliśmy. Okazało się że nas bardzo nieładnie okłamali(gameplay jak najbardziej na plus). Dlaczego ta chytra firma nie zachowała sie normalnie i nie przesunęła premiery żeby wydać gotowy produkt. Tak się po prostu nie robi albo inaczej mogli tak zrobić ale np ja w następnym roku już nie dam im zarobić tylko używkę wezne. Ja zachowałem się ok w dniu premiery legalnie kupiłem zapewniany na wszystkie strony że to nowa jakość. O to mamy pretensje do konami i dajemy temu upust bo wydaliśmy ciężko zarobione pieniądze a oni nas okłamali. To bardziej dziwi nas chwalenie konami przez niektórych ludzi. Doładowanie im to raczej coś normalnego i wskazanego w sytuacji jaką zastaliśmy po premierze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch poprawi :

1.Bramkarzy

2.AI

3.Strzały

4.Płynność dryblingu

5. Bugi

DLC doda 1000 nowych twarzy i zamieni te istniejące brzydkie ja np Rafaela z United.

To była tylko kwestia czasu :). Jak ten 1000 nowych twarzy będzie zrobiony jak facjata CR7 czy Neymara to mega! Na raty i będzie zajebista gierka :)

Edytowane przez (L)egionista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent

Jezeli czujesz sie oszukany zakupionym towarem to składaj reklamacje do Konami w postaci tweetow do Community Managera, ale na litość Boska nie katuj nas 10 takimi samymi narzekajacymi postami dziennie. Jest to po pierwsze nudne,a po drugie pozbawione celu. Wejdź lepiej jeden z drugim w odpowiednie działy feedback i spróbuj pokazać Konami co powinni poprawić w patchu 1.02, a nie bezsensu narzekaj bo i tak to nic nie da.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudne te forum się robi. Ludzie przestańcie narzekać ! bo rzygać się chce

Pany ściągnęłem patch od WENB i coś jest nie tak nie chcą się wczytać koszulki itp. dziwne bo robiłem to już mnóstwo razy nie czaje co mogłem źle zrobić

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam, sledze temat pesa i fify od poczatku. Cale zycie gralem w fife ale nietsety cos sie stalo i znudzila sie po prostu. Gralem w demo 14 i to samo. Sprobowalem PESa i pozytywnie sie zaskoczylem...

Nie ma sensu pisac o tych wszystkich bledach juz wyzej wymienionych ale jedno jest pewne w koncu jest szansa na fajny symulator pilki. Dla mnie na poczatku bedzie ciezko bo  troche inaczej sie gra ale wszystko do nauczenia. pozdrawiam Was i chetnie pogram z kims nie za dobrym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z kolegami ostatnio dość często ... turnieje robimy ale niestety tylko w demo. Od dziś mam pełną wersję :biggrin:. Każdemu z nas się podoba i chaosu w sumie nie ma czasami są zamieszania pod bramką ale to dodaje mi przynajmniej emocji :biggrin:

WHAT??????????????????????????????????????

 

Znaczy ty nie grałeś kilka dni temu w pełną wersję (a ta dostała łatkę 1.01 i trochę różni się od dema), ale oczywiście zabrałeś się już wtedy do polemiki???? Kur.wa grubo. Magia internetu, byle coś napisać, ale coś ci powiem: wtedy choć się z tobą nie zgadzałem kompletnie, to szanowałem twoje zdanie. Bo na tym to wszystko powinno polegać.

 

Jednak skoro ty masz zwyczaj komentowania na zasadzie wymienionej wyżej (nawet nie grałem, ale napiszę, am  kij tam), to wątpię by ktoś chciał więcej brać cie na poważnie. Obiektywne spójrz na sprawę, a myślę, ze przyznasz mi rację.

 

 

Acha, wiesz co? Mówiłeś, że spodziewasz się, że grałem "gimbazę na Ronaldo". Nie drogi panie, od kilku lat grywam w piłki TYLKO (podkreślam TYLKO ) na pełnym manualu.Jesli grasz, to wiesz, że nie ma za bardzo sensu robić tego na takim sterowaniu, bo już tak łatwo nie wychodzi.  Graszw ogóle na manualu? Nie? Mam ci mówić, że jesteś gimbus bo  grasz na asystach? Nie, ja ci tak nie powiem, nie jestem pierdolnięty. Dla mnie to tylko gierki, taka zabawa, nie dziele ludzi na gimbusów na podstawie gier video.

 

A Realu i Barcerlony nie lubię w rzeczywistości, gdy ktoś wybierał w 13 Real, brałem Juventus . No i powiem ci więcej: jak większości chyba, przez te Reale Madryt all the time znudził mi się multi bardzo szybko, grałem już tylko ze znajomymi.

 

Edytowane przez Jakubek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek: co za idioci, że zrezygnowali z wydania gry na polskim PSS...

 

Tyle wtop, a ja nadal jestem wierny PESowi. Zakupiłem z obcego regionu i czekam aż się ściągnie. Od kilku dni gram w demo do upadłego i cieszę się grywalnością. Prawda jest taka, że przez te niedoróbki wiele gier już by się nie podniosło z kryzysu, ale przynajmniej gameplay w tym roku miażdży (mówię to z perspektywy osoby, która gra w PESa od lat). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WHAT??????????????????????????????????????

 

Znaczy ty nie grałeś kilka dni temu w pełną wersję (a ta dostała łatkę 1.01 i trochę różni się od dema), ale oczywiście zabrałeś się już wtedy do polemiki???? Kur.wa grubo. Magia internetu, byle coś napisać, ale coś ci powiem: wtedy choć się z tobą nie zgadzałem kompletnie, to szanowałem twoje zdanie. Bo na tym to wszystko powinno polegać.

 

Jednak skoro ty masz zwyczaj komentowania na zasadzie wymienionej wyżej (nawet nie grałem, ale napiszę, am  kij tam), to wątpię by ktoś chciał więcej brać cie na poważnie. Obiektywne spójrz na sprawę, a myślę, ze przyznasz mi rację.

 

 

Acha, wiesz co? Mówiłeś, że spodziewasz się, że grałem "gimbazę na Ronaldo". Nie drogi panie, od kilku lat grywam w piłki TYLKO (podkreślam TYLKO ) na pełnym manualu.Jesli grasz, to wiesz, że nie ma za bardzo sensu robić tego na takim sterowaniu, bo już tak łatwo nie wychodzi.  Graszw ogóle na manualu? Nie? Mam ci mówić, że jesteś gimbus bo  grasz na asystach? Nie, ja ci tak nie powiem, nie jestem pierdolnięty. Dla mnie to tylko gierki, taka zabawa, nie dziele ludzi na gimbusów na podstawie gier video.

 

A Realu i Barcerlony nie lubię w rzeczywistości, gdy ktoś wybierał w 13 Real, brałem Juventus . No i powiem ci więcej: jak większości chyba, przez te Reale Madryt all the time znudził mi się multi bardzo szybko, grałem już tylko ze znajomymi.

To, że od dziś mam swoją pełną wersję  to nie znaczy, że nie grałem prędzej w full. Grałem u kolegi i wiem o czym pisze. Gram na manual z kolegami. W pes 2013 grałem na asystach bo po prostu bez sensu było grać na manual jak 99 % ludzi na necie grało na asystach i do tego RM albo Barca.

A Ty w ogóle z kąd się urwałeś 40 postów... hmmm jakiś New znawca

Lons nie czaje ściągnąłem patch i nadal nic heh cały czas north london itp. nie wiem co jest a zaznaczam zawsze wszystko było ok hmmm

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz on nie ma 40 postów bo to Michał Anioł aka Orson, ktory został zbanowany. Pamiętasz Michała Anioła? To ten typek tj jego alter. Hejter pełna gębą.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie posty, w których ktoś próbuje wmawiać innym, że granie na manualu to pokaz skilla (ofc co jest wierutną bzdurą :yes: ), bo takie wnioski można wyciągnąć z takich wypowiedzi. Zabawnym jest również gdy tzw. "no-name" bawi się w wyrocznię pesową, małego góru w dziedzinie, o której nie ma pojęcia. Pozwolę sobie zacytować mądre zdanie z pewnego artykułu na temat polskiego pesa: "Turnieje lanowe w naszym kraju są na słabym poziomie pod względem organizacyjnym jak i "sportowym", następców starej gwardii nie widać, nie słychać, bowiem siedzą oni wygodnie przed monitorami i "ćwiczą napinkę internetową" udając pro-graczy obok, których nigdy nie stali."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz on nie ma 40 postów bo to Michał Anioł aka Orson, ktory został zbanowany. Pamiętasz Michała Anioła? To ten typek tj jego alter. Hejter pełna gębą.

A to ten filozof od siedmiu boleści, któremu każdy proponował żeby wykazał się na boisku online i z nikim nie grał haha a taki mądrala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to on. Teraz cwaniak ma zmienne ip i nie mozna go tak łatwo zbanowac :biggrin:

To już jest trochę nienormalne żeby zakładać nowe konto po to żeby ludzi wkurzać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z wyborem drużyny? Jak wybiorę Legię to przeciwnik ma szansę wybrać Real? 

 

Jak wejdziesz w tryb ogólny to tak ale masz do wyboru kategorie i tam pokazuje którymi drużynami można tylko grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem fife 12, PES 13 i teraz chyba wezmę fife 14. Jestem okazjonalnym graczem i po prostu fifa daje mi więcej hecy. Żadna nie jest idealna i jedna ma coś, czego nie ma druga.

W PES dobija mnie między innymi to, że po wślizgu, piłkarz wstaje po godzinie i nie ma szans na dobiegnięcie do piłki oraz zachowanie obrony - może tego nigdy nie rozkminiłem, nie wiem, ale nikt z obrony nigdy nie biegnie do bezpańskiej piłki.

Również brak języka polskiego i licencji nie jest bez znaczenia. I ciekawe czy online znowu mamy 45 sekund na wybranie drużyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem fife 12, PES 13 i teraz chyba wezmę fife 14. Jestem okazjonalnym graczem i po prostu fifa daje mi więcej hecy. Żadna nie jest idealna i jedna ma coś, czego nie ma druga.

W PES dobija mnie między innymi to, że po wślizgu, piłkarz wstaje po godzinie i nie ma szans na dobiegnięcie do piłki oraz zachowanie obrony - może tego nigdy nie rozkminiłem, nie wiem, ale nikt z obrony nigdy nie biegnie do bezpańskiej piłki.

Również brak języka polskiego i licencji nie jest bez znaczenia. I ciekawe czy online znowu mamy 45 sekund na wybranie drużyny...

Licencje to najmniejszy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytajac wasze komentarze,opinie to Pro 14 ma ogromny potencjał ale zabity przez niedoróbki mam pytanko jakie w gameplayu ? są one az tak razace??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×