Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po co sa te strzaly ktore wyprodukowac mozna przy pracowni chemicznej? Zrobilem strzal ktory powoduje ze moze sie wykluc mucha z ciala. Zazylem to, zabilem kogos i nic.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sa te strzaly ktore wyprodukowac mozna przy pracowni chemicznej? Zrobilem strzal ktory powoduje ze moze sie wykluc mucha z ciala. Zazylem to, zabilem kogos i nic.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

 

 

Potrzebna Ci jest ta broń

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F4 aktualnie w PSStore za 169pln w świątecznej promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę zabrzmieć niepoważnie, ale pytam serio. Gdzie znaleźć zwykłe okulary? Najlepiej w miejscówkach na początku gry. Bo by pasowały do mojej postaci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę zabrzmieć niepoważnie, ale pytam serio. Gdzie znaleźć zwykłe okulary? Najlepiej w miejscówkach na początku gry. Bo by pasowały do mojej postaci. 

Chyba nie tylko do Twojej postaci ;P Pierwsza para zwykłych okularów leży na biurku obok terminala, którym otwierasz wyjście z Krypty 111, czyli jakieś 15 minut gry. Wystarczająco blisko początkowych miejscówek dla Ciebie? ;) Moja bohaterka, której super do twarzy w okularach, nadal nosi właśnie tą pierwszą parę.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie głupie pytanie ale gdzie mam szukać rzeczy do rozbudowania bazy. Po prostu zbierać wszystko co mi się nawinie pod ręce?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie głupie pytanie ale gdzie mam szukać rzeczy do rozbudowania bazy. Po prostu zbierać wszystko co mi się nawinie pod ręce?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Absolutnie wszystko. Po zwykłe aluminiowe puszki, tacki na tosterach, wiatraczkach, zabawkach kończąc ( z nich pozyskujesz stal). Stal możesz odzyskać utylizując złom (Np. ze starych budynków, w których pełno złomu) a drewno z drzew. W sumie Stal i drewno są najważniejsze do rozbudowy bazy. Natomiast do broni to głównie śruby, szkło i inne tego typu komponenty.

 

Jakby ktoś chciał to poniżej wrzucam tabele surowców. Bardzo przydatna dla kogoś kto chce modyfikować bronie:

 

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1636&PART=5050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie wszystko. Po zwykłe aluminiowe puszki, tacki na tosterach, wiatraczkach, zabawkach kończąc ( z nich pozyskujesz stal). Stal możesz odzyskać utylizując złom (Np. ze starych budynków, w których pełno złomu) a drewno z drzew. W sumie Stal i drewno są najważniejsze do rozbudowy bazy. Natomiast do broni to głównie śruby, szkło i inne tego typu komponenty.

Jakby ktoś chciał to poniżej wrzucam tabele surowców. Bardzo przydatna dla kogoś kto chce modyfikować bronie:

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1636&PART=5050

Dzięki, no to będę grzebal wszędzie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To korzystając z okazji, może ja zadam pytanie:

 

Warto dołączyć do Bractwa Stali? Pytam bardziej o to, czy jak się zwiąże z nimi czy to wpłynie jakoś na moje przymierze z Mineuatami (czy jakoś tak) ? Co do samego Bractwa. Mam wątpliwości. Natknąłem się na pewne nagranie, które jasno daje do zrozumienia, że nie są to chodzące aniołki z aureolą xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To korzystając z okazji, może ja zadam pytanie:

Warto dołączyć do Bractwa Stali? Pytam bardziej o to, czy jak się zwiąże z nimi czy to wpłynie jakoś na moje przymierze z Mineuatami (czy jakoś tak) ? Co do samego Bractwa. Mam wątpliwości. Natknąłem się na pewne nagranie, które jasno daje do zrozumienia, że nie są to chodzące aniołki z aureolą xDD

Ogolnie do pewnego momentu mozesz byc czlonkiem wszystkich frakcji. Pozniej zaczynaja sie pojawiac zadania fabularne ktore powoduja ze niektore frakcje staja sie wrogie. Czy warto to juz proponuje grac wg wlasnego sumienia, dla mnie nie bylo warto

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kupilem gre na europejskim koncie dokladnie na niemieckim odpalam u siebie na koncie i jest po ang, jakies porady gdzie i co zmienic zeby miec te polskie napisy?

Tutaj sony dało dupy. Na ps3 jeśli miałeś ustawiony jezyk konsoli na polski to wszystkie gry instalowaly się po polsku (niezależnie od tego gdzie się mieszka). Na ps4 jeśli chcesz mieć grę w naszym języku to musisz kupić ja w Polsce albo w PlayStation Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sony dało dupy. Na ps3 jeśli miałeś ustawiony jezyk konsoli na polski to wszystkie gry instalowaly się po polsku (niezależnie od tego gdzie się mieszka). Na ps4 jeśli chcesz mieć grę w naszym języku to musisz kupić ja w Polsce albo w PlayStation Store.

Wiesz, że piszesz okropne bzdury?

Na PS4 jest taka sama sytuacja jak na PS3, niezależnie od tego czy kupujesz pudełko czy cyfrę.

Jeśli na płycie jest polski i masz polskie menu to zainstaluje się polski, ale jak nie ma to nie. Dotyczy to obu generacji.

Praktycznie każdy exclusive ma polski język, a z multiplatformami różnie bywa.

Akurat Fallout po polsku jest tylko u nas, ale np. GTA V ma jedno wydanie i wszędzie są PL napisy. To skąd się kupuje gre ma ogromne znaczenie, bo wiele edycji zza granicy nie ma polskiego.

Tu nie ma magii i polski język z kosmosu się nie weźmie jeśli gra z danej dystrybucji go nie ma. Nie ważne czy Ps3 czy Ps4.

Kolega mógł spytać po prostu czy F4 z Niemiec ma polskie napisy. Zresztą było to już tu poruszane. F4 tylko z naszej dystrybucji ma pl napisy niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że piszesz okropne bzdury?

Na PS4 jest taka sama sytuacja jak na PS3, niezależnie od tego czy kupujesz pudełko czy cyfrę.

Jeśli na płycie jest polski i masz polskie menu to zainstaluje się polski, ale jak nie ma to nie. Dotyczy to obu generacji.

Praktycznie każdy exclusive ma polski język, a z multiplatformami różnie bywa.

Akurat Fallout po polsku jest tylko u nas, ale np. GTA V ma jedno wydanie i wszędzie są PL napisy. To skąd się kupuje gre ma ogromne znaczenie, bo wiele edycji zza granicy nie ma polskiego.

Tu nie ma magii i polski język z kosmosu się nie weźmie jeśli gra z danej dystrybucji go nie ma. Nie ważne czy Ps3 czy Ps4.

Kolega mógł spytać po prostu czy F4 z Niemiec ma polskie napisy. Zresztą było to już tu poruszane. F4 tylko z naszej dystrybucji ma pl napisy niestety.

Na ps3 95% gier kupionych w sklepach i z drugiej ręki miałem z językiem polskim. Na ps4 mam teraz chyba 12 gier, tylko AC: Black Flag i dark souls 2 mam po polsku (kupione w PS Store). Wiedźmin, far cry, until down, fallout i inne mam tylko po angielsku (wersje pudelkowe). Dodam tylko ze na ps3 poprzednie fallouty, assasyny, far cry mialem po polsku. Wyjasnisz? Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie przypadek. Wszystko zależy od dystrybutora jakie języki umieszcza na płycie.

Czasami wersja z Ameryki może mieć polski, a czasem tylko gra z Polski ma polski. Gra grze nie jest równa i nie ma znaczenia która to generacja. Trzeba przed zakupem zawsze poczytać w necie i spytać na forum.

W każdym razie Sony nie ma nic do tego kto jakie języki umieszcza w swoich grach (chyba, że exy), a już na pewno nie jest w stanie wymusić jakie mają być, wszystko zależy od dystrybutora.

Jak już chcesz marudzić to na pewno nie Sony jest temu winne.

U konkurencji sytuacja jest dokładnie taka sama, na PC również, tyle że tam zawsze można ręcznie sobie wszystko dograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie przypadek. Wszystko zależy od dystrybutora jakie języki umieszcza na płycie.

Czasami wersja z Ameryki może mieć polski, a czasem tylko gra z Polski ma polski. Gra grze nie jest równa i nie ma znaczenia która to generacja. Trzeba przed zakupem zawsze poczytać w necie i spytać na forum.

W każdym razie Sony nie ma nic do tego kto jakie języki umieszcza w swoich grach (chyba, że exy), a już na pewno nie jest w stanie wymusić jakie mają być, wszystko zależy od dystrybutora.

Jak już chcesz marudzić to na pewno nie Sony jest temu winne.

U konkurencji sytuacja jest dokładnie taka sama, na PC również, tyle że tam zawsze można ręcznie sobie wszystko dograć.

2-3 gry uznalbym za przypadek, ale nie wszystkie. No zresztą nie ważne juz czyja wina. Teraz wszystkie gry kupuje na steamie, fallouta dostałem w prezencie, na ps4 będę kupował tylko exclusive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niemieckiej wersji nie ma pl napisow. Mialem ten sam problem i oddalem gre. Kupilem polska wersje z napisami. I pytanie. Dlaeczego jak stawiam pulapki typu cewka tesli, miotacz ognia to zaraz sie psuja? Mam postawic licznik zeby temu zaradzic? Jak to ma sie psuc tak to bez sensu te pulapki, bo nawet nic nie zrobily, a juz zepsute. Dodam ze mam podlaczone do tej platformy naciskowej.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pułapka jest jednorazowa i pewnie któryś z osadników w nią wlazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ma rację, na PS4 jest tak samo jak było na PS3 jeśli chodzi o języki.

Jeśli na płycie jest polski i masz polskie menu to zainstaluje się polski, ale jak nie ma to nie.

Jedynie tutaj sprostuję, bo instalują się z tego co zauważyłem wszystkie języki, a po prostu przy odpalaniu gry wybierany jest odpowiedni. Chodzi mi o to, że nawet jak się będzie instalować grę z ustawionym językiem konsoli na angielski to po przestawieniu na polski dana gra uruchomi się z naszym tłumaczeniem (o ile oczywiście jest dostępne).

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stornie bethesady w supporcie jest wyraźnie napisane jakie są języki w danym regionie PL jest tylko u nas i w Rosji. 

 

http://help.bethesda.net/app/answers/detail/a_id/31175/~/what-languages-does-fallout-4-support%3F

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ma rację, na PS4 jest tak samo jak było na PS3 jeśli chodzi o języki.

Jedynie tutaj sprostuję, bo instalują się z tego co zauważyłem wszystkie języki, a po prostu przy odpalaniu gry wybierany jest odpowiedni. Chodzi mi o to, że nawet jak się będzie instalować grę z ustawionym językiem konsoli na angielski to po przestawieniu na polski dana gra uruchomi się z naszym tłumaczeniem (o ile oczywiście jest dostępne).

Generalnie chodziło mi o to, że nie może być to wina tylko dystrybutorów bo na ps4 mam chyba z 10 gier w wersji pudelkowej i żadna nie jest po polsku. Na ps3 np. far cry 3, oba fallouty miałem z polskimi napisami a na ps4 far cry 4 i fallout 4 mam tylko angielskie napisy. Czyli co, na ps3 dystrybutorzy tych serii dali polskie tłumaczenie a na ps4 stwierdzili, że jednak już nie dadzą? Trochę to dziwne. Dark souls 2 w wersji pudelkowej na ps 3 miał polskie napisy, dark souls 2 kupiony w ps store na ps4 miał polskie napisy a bloodborne kupiony w wersji pudelkowej ma tylko język angielski. Po to place za PlayStation Plus i w końcu bądź co bądź niemałe pieniądze za gry żeby pograć sobie w gry z polski napisami. W 21 wieku nie powinno to być wielkim problemem żeby gra ściągnęła sobie dubbing/napisy z ps store. Howgh

P.S. Sorry za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Oba Fallouty z napisami pl? Na PS3 ? Ciekawe :) F3 kastrat owszem ale NV?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Sorki za offa.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Oba Fallouty z napisami pl? Na PS3 ? Ciekawe :) F3 kastrat owszem ale NV?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Sorki za offa.

Oba, kupione w gamecenter albo cexie juz nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba, kupione w gamecenter albo cexie juz nie pamietam

W ogole slabo pamietasz bo NV nie mial polskich napisow na ps3.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×