Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś tańszy sposób na zadowolenie 100% w osadzie?

Cieżko powiedzieć... Kliniki są drogie i dają podobno największy progres zadowolenia, w przypadku tańszych opcji pewnie też się da, ale potrwa to dłużej. Sam miałem aktywnych 15 kliniki i tak wbicie 100% trwało ok. 7h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 realnych w grze?

Tak, 7 realnych godzin i cały czas siedziałem w Sanktuarium. Konsole poprostu zostawiłem włączoną i w tym czasie odkurzyłem xone ;p Do ok. 95% poszło względnie szybko, później skakało tylko o 1%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać hasło do tego mechanizmu w podziemiach w kościele. (SZlak wolności) . Szlak mnie trafia mam tyko jedną litere. Nieaktualne. Mam. Po ciemku nie zauważyłem tych płyt.

Edytowane przez dziadek_mruz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to było to:

 

Railroad

 

Co ten F4 ze mną zrobił.. idąc w domu widzę wazon i myślę czy po rozłożeniu będzie 2 czy 3 ceramiki -,-

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem w Battlefroncie podbiegam do zwlok przeciwnika i probuje z niego podniesc loot  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem w Battlefroncie podbiegam do zwlok przeciwnika i probuje z niego podniesc loot  :laugh:

Podobna sytuacja. Grając kampanie w Halo 2 podbiegłem do skrzynki mechanicznej i chciałem zebrać loot :)

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam chyba jakiegoś buga : jestem w istytucie , wszystkie drzwi pozamykane , winda która jechałem jest już nieaktywna .  Ręce opadają  , zero możliwosci jakiegokolwiek ruchu. ( jestem odkładnie na korytarzu gdzie przez szybe widać zamknięte dziecko).  Korzystałem z tego terminala wczesniej.  Mimo tego do drzwi potrzebny klucz. Kaplica . Pomocy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy stawianiu teleportu mam do wyboru cztery możliwości - 3 frakcje i samemu

Wybierając kogokolwiek blokuje sobie resztę u innych-jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje placówka zbieracka oraz jak zarabiać na własnych sklepach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje placówka zbieracka oraz jak zarabiać na własnych sklepach?

Jak zarabiać? Normalnie - budujesz sklep, przydzielasz ludzi i kasa płynie. Im więcej osadników, tym większy przychód. Kasa trafia do warsztatu i stamtąd możesz sobie ją wyjąć. Co do pierwszego pytania, to pewnie bym Ci odpowiedział, gdybym wiedział czego tłumaczeniem jest "placówka zbieracka" (ja nie mogę, co za barany tworzyły lokalizację...) :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w wersję polską więc nie wiem jak nazywa się w angielskiej wersji:p tam też można przydzielać ludzi więc może te w warsztacie jakieś skladniki ze smieci sie pojawiają. Właśnie mi chodziło gdzie te kapele można odebrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. W krypcie 75 jest figurka do zdobycia, zeby się do niej dostać, potrzebuje karty do drzwi. Zabiłem wszystkich gości w tej krypcie, i żaden nie ma karty do drzwi. Czy jest jakieś zadanie poboczne, związanie z tą kryptą ? Szukając filmiku na YT, zaraz na wejściu do krypty aktywuje się poboczne, zadanie żeby przeszukać krypte. Ktoś , miał może taki błąd ? Dodam że mi się żadne zadanie poboczne nie aktywuję. Ten typek co powinnien mieć, tą karte, nie ma jej. Przez to nie mam dostępu do drzwi, żeby zabrać ostatnią figurkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj, że gra lepiej działa na patchu 1.02, bo wywalili cienie z lokacji gdzie gra nie wyrabiała. Najśmieszniejsze jest to, że na PC także zostały wywalone. Ot taka optymalizacja.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2:04 masz idealnie pokazane jak dojść. Rozwalić musisz jednego gościa który jest w środku krypty 75. To miejsce jest tam specyficzne bo wygląda jak kawałek miasta w samej krypcie. W budynku będzie ten który ma kartę.

Powodzenia.

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2:04 masz idealnie pokazane jak dojść. Rozwalić musisz jednego gościa który jest w środku krypty 75. To miejsce jest tam specyficzne bo wygląda jak kawałek miasta w samej krypcie. W budynku będzie ten który ma kartę.

Powodzenia.

 

Zrobiłem tak, jak na filmiku. Gościu nie ma karty. Chyba musiało się zbugować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac od nowa, bo moja "stara" postac zaczela mi niszczyc gre. Niszczyc to moze zle slowo. Poprostu nudno sie robilo.

Zrobilem zawodnika, ktory jak ninja z ukrycia zabijal kazdego jednym strzalem (bron z tlumikiem). Kazdy dostawal strzal "z przyczajki" x ilestam i od razu bylo po walce.

 

Wczoraj zrobilem sobie debila-silacza, ktory brzydzi sie bronia palna. Ma walczyc w zwarciu jak Conan Barbazynca.

Nazwalem go Arnold

 

Poczatkowe staty:

Sila - 9 (docelowo 10 i wiecej)
Wytrzymalosc - 9 (docelowo 10 - by wziasc perka na leczenie sloncem, nie wiem czy warto ale dla "funu")
Percepcja - 1 (na cholere mi percepcja??)
Charyzma - 3 (mialem dac 1, ale jest tam perk na samotna wedrowke)
Inteligencja - 1 (hehe ma byc debilem)
Zrecznosc - 1 (na co mi zrecznosc jak jestem silaczem??)
Szczescie - 5 (dla savanta)

Przy pierwszym awansie wzialem perka savant (losowo przydziela wielokrotnosc punktow doswiadczenia). I co najfajniejsze on dziala dosc czesto smiley.gif
Na 4 levelu oddalem jakies zadanie ... bummm odpalil sie savant x3 i mi 2,5 levela wskoczylo smiley.gif
Co do rozgrywki to jak pisalem wyzej olalem wszelka bron palna.
Zrobilem sobie dzieki kowalstwu kastet z ostrzami i ....nie ma to jak urwac leb przeciwnika dobrym ciosem.

Od razu gra nabrala rumiencow i nuda zniknela. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W walce wrecz jest jeden problem - niektorych przeciwnikow nie chcesz dopuscic do siebie blizej bo wtedy tobie urywaja glowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak, jak na filmiku. Gościu nie ma karty. Chyba musiało się zbugować.

Jest zbugowane. Tu masz rozwiązanie: 

sam tak zdobywałem i platynka wpadła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalo mi tylko trofeum na 100% zadowolenia osady. Jakies porady jak szybko to zrobic ? Wiem ze byl wklejany link z filmikiem ale moze ktos ma jakies tipy dodatkowe ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie takie, jeżeli mam juz zainstalowanego F4 z nowym patchem tym 1,02. to czy jeżeli teraz skasuje gre i zainstaluje od nowa to czy bede mógł poźniej zainstalować ten patch 1,02? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×