Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie wielkie - człowiek czeka, próbuje być cierpliwy i rozważny, ale nie, napisze parę osób na forum i nie dość, że kupiłem, to jeszcze na PSN, bo sklepy przecież dziś zamknięte. Jeszcze 13 GB i jedziemy, jakby co to zwracacie mi kasę.

Podpinam się do pytania o miejsce na bazy, stawia się je gdzie chce? I w ogóle co taka baza daje, domyślam się, że służy za magazyn, ale co jeszcze z niej wynika?

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mnie też namówili tyle że czekam do jutra :) w poprzednie fallouty nie grałem więc mam nadzieję że się odnajde w tym świecie

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crafting jeszcze przede mną. Na razie po prostu chodzę z buta i zwiedzam. Jak zwykle u Bethesdy gra zachęca do schodzenia ze ścieżki i zwiedzania okolicy. Strzela się przyjemnie. Bronie są kapitalnie zaprojektowane. No i zaliczyłem pierwszy spadek fps w fabryce samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa specjalne miejsca wyznaczone do stawiania baz, najpierw trzeba je oczyścić (questy odpowiednio prowadzą).

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno - niby F4 leci na starym silniku, niby graficznie jest średnio to dlaczego na PC ta gra wygląda lepiej?

Przecież to co prezentuję F4 nawet na PC nie powinno być problemem dla konsol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najbardziej upierdliwy błąd jaki spotkałem to po wyłączeniu pipboya miałem dalej to:
12240101_1049878511712723_19808636670515

 

 

 

Tak z innej beczki, w jakich miejscach macie wybudowane swoje osady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę wrócę z pracy to biorę sie za porządne rozbudowanie bazy, w sumie wybuduje miasto ;) zasieje pole zrobię prąd a potem wam sie pochwale, bo jak na razie na przetrwaniu bez dobrej wyprawki na przygodę nie ma co iść i myślec padam od jednego dźgacza ;;) (komar)

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom przetrwanie jest ogólnie irytujący ze względu na beznadziejnie powolną regeneracje, mogli zostawić szybką regeneracje na stimpaku, to by było w porządku. Osobiście chyba obniżę poziom, bo szkoda mi czasu na czekanie.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refleksje po 10 godzinach gry:

Fallout 4 to ulepszony Fallout 3,

- trochę ładniejsza grafika

- dużo lepszy crafting (teraz opłaca sie zbierać wszelkie śmieci bo wszystkie surowce mogą się przydać)

- bardzo fajna jest grafika z profitami dzięki temu łatwiej zaplanować rozwój postaci

- ogrom wszystkiego co kochają uciekinierzy z krypt (zamki do otwierania, termianle do hakowania itp itd.)

- fabularnie jest za wcześnie żeby cokolwiek napisać

 

 

Fallout 4 powiela glitche i bugi poprzednich części, ale fanom to napewno nie będzie przeszkadzać, podobnie jak spadki płynności które nie wpływają na rozgrywkę tak jak w wiedźminie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi mili, którzy juz pobudowali osady. Jak to jest u Was z tym ogrodzeniem? Pomiędzy elementami jest szpara czy sa ładnie spasowane ? Ja za Chiny ludowe nie wiem jak je dopasować.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płot spasować jeszcze ujdzie weź dach spasuj to dopiero majstersztyk wykonać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z tym edytorem i ogólny zamysł - super sprawa. Jednak samo budowanie to mordęga :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj i wsiąkłem w klimat strasznie :), nie grałem w część 3 dlatego może mnie  tak ta gra wkręciła, poza tym też lubię gry osadzone w takich czasach.

Co do grafiki na którą więszkość narzeka, to mnie ona nie przeszkadza.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno - niby F4 leci na starym silniku, niby graficznie jest średnio to dlaczego na PC ta gra wygląda lepiej?

Przecież to co prezentuję F4 nawet na PC nie powinno być problemem dla konsol...

Widocznie jest problemem, chyba ze myslisz ze Bethesda i inni producenci to takie wredne malpy i specjalnie robia graczom na zlosc tworzac gry o slabej grafice na nowych konsolach

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a gdzie te wszystkie śmieci mogę rozłożyć na czynniki pierwsze?bronie w warsztacie rozbieram ale gdzie te wszystkie popielniczki, tostery i inne duperele rozebrać na części pierwsze? Niemoge tej opcji znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi: jak połączyć kablem generator i przekaźnik rekrutacyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a gdzie te wszystkie śmieci mogę rozłożyć na czynniki pierwsze?bronie w warsztacie rozbieram ale gdzie te wszystkie popielniczki, tostery i inne duperele rozebrać na części pierwsze? Niemoge tej opcji znaleźć.

Śmieci rozbierają się automatycznie podczas tworzenia, innej opcji chyba nie ma.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieci rozbierają się automatycznie podczas tworzenia, innej opcji chyba nie ma.

Czyli co tworze ww bazie np łóżko i gdy niema jakiegoś metalu a Dany metal np znajduje się np w tosterze to samoczynnie zostanie rozebrany ten toster żeby te duperele do budowy np łóżka pobrac? Dobrze rozumiem. A co jeśli chce zmniejszyć ciężar ekwipunku i chciałbym samoczynnie go rozebrać na części to co niema takiej opcji?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co zbierzesz mozesz rozebrac na czesci w okolicy warsztatu. Odpalasz opcje budowania - wybierasz przedmiot lezacy na ziemi - rozwalasz przedmiot

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda. Śmieci z ekwipunku można składować bez ograniczeń w warsztacie.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze robi się cos innego poza czyszczeniem osad z przeciwników? Non stop nic innego tylko: Idź tam, pozabijaj wszystkich i zdobądź zaufanie mieszkańców bo to jest bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadań jak z Wieśka tu raczej nie uraczysz a co do generatora i i kabla musisz stawiać słupy z cewka i wtedy po troszku robisz sieć ;) pozdro a jeśli chodzi o przekaźnik stawiasz go byle gdzie i obok generator kabel łączysz trójkątem ;)

Edytowane przez Aborygen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie serwisy chyba troche zaspaly i recenzji caly czas brak. Chyba szybciej sam napisze

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×