Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to w trybie budowania można usunąć beczki z jeziora i tym samym promieniowanie. Problem z głowy. Ewentualnie można otoczyć je płotem.

 

 

 

Właśnie myślałem, że to pomoże ale po usunięciu beczek promieniowanie nadal jest. Chyba, że jakąś pominąłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 30 godzin a jeszcze nie ruszyłem głównej fabuły, niby mniejszy świat ale tak nawalony klamotami i możliwościami ze jestem w szoku coś mi mówi ze jeszcze nie raz będę przechodził innym buildem jestem w szoku glitche sa ale na tyle małe ze nie przeszkadzają w przechodzeniu gry ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy zaczynaliście budować? W tym pierwszym mieście to najlepiej wszystko skasować do fundamentów (łącznie z latarniami itp.)i stawiać od podstaw czy inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 30 godzin a jeszcze nie ruszyłem głównej fabuły, niby mniejszy świat ale tak nawalony klamotami i możliwościami ze jestem w szoku coś mi mówi ze jeszcze nie raz będę przechodził innym buildem jestem w szoku glitche sa ale na tyle małe ze nie przeszkadzają w przechodzeniu gry ;)

jak sprawdzacie ile przegraliście H :D ? Szukałem i nigdzie nie mogę znaleźć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w F4 nie gralem ale w grach Bethesdy jest to napisane przy nazwie zapisu gry, zobacz, moze sie nie myle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich,

Wiem, ze to forum dla fanow playstation:) fallouta kupilem niestety na platforme microsftu bo w sklepie gdzie bylem mieli tylko takowa. Posiadam rowniez ps4 wiec wlasciwie mi nie zalezalo. Zwracam sie z pytaniem do Was... Czy moze ktos tak jak ja kupil wersje na xbox one, i ma problem z pobraniem (z kodu) fallouta 3? - ktory zostal dolaczony do gry.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up podobno jest problem przez www xbox live i trzeba to zrobic z poziomu xbox 360. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzacie ile przegraliście H :D ? Szukałem i nigdzie nie mogę znaleźć

Zrob reczny zapis gry - na zapisanym pliku widac ile godzin masz trzasniete ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał jądrowy i śruby skąd to wziąć? Chyba że to towar deficytowy o ile w przypadku materiały jądrowego jestem to w stanie zrozumieć ale śruby? Czyszczę wszystko co napotykam na drodze ale śrub to ja nie potrafię nigdzie znaleźć. Ktoś kto już ma obcykaną gierkę jest w stanie mi powiedziec skąd wziąć śruby. Materiał jądrowy tez będę wdzięczny jak ktoś da namiary. znalazłem jeden już sam nie wiem gdzie i nie wiem co o tym myśleć czy to deficyt czy źle szukam?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem, że to pomoże ale po usunięciu beczek promieniowanie nadal jest. Chyba, że jakąś pominąłem...

Hmmm... no ja u siebie promieniowania nie mam. Może być tak, że trzeba też jakieś samochody w tym jeziorze usunąć? Ja tam wywaliłem wszystko do gołego placu, także nie pamiętam które :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos tak jak ja kupil wersje na xbox one, i ma problem z pobraniem (z kodu) fallouta 3? - ktory zostal dolaczony do gry.

Ja kod wklepalem przez www i f3 pojawil mi się do pobrania na konsoli - na xo. Zadnych problemow nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakąś opcja aby wypisać się z frakcji? Chciałem odejść z mineotow( tak to chyba się pisze) aby poświęcić się bractwu stali;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo mozna byc w kilku frakcjach

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można być w kilku frakcjach. Problem pojawi się kiedy będziesz miał towarzysza nie lubiącego danej frakcji. Mogą pojawić się zgrzyty pomiędzy wami. Np koleś w kapeluszu od Minutemanów nie lubi Bractwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kształtować relecje z towarzyszami? Od czego to zależy? Kilka razy wyskoczyła mi informacja, że ten robot z Sanktuarium pochwala moje zachowanie, jednak nie mam go za towarzysza. Jeszcze jedno pytanie czy pozostali towarzysze są 'śmiertelni'?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja chodzę z babka i fajne teksty sypie ;) jest nieśmiertelna na zasadzie jak dostanie to 2 min siedzi taki cooldown. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzicie z psiakiem? Ze mną wszędzie biega

Babci murphy dałem psycho:)

Musiałem wczytywać zapis

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psa zostawilem, jest nudny i sie blokuje w przejsciu - inne postacie sypia fajnymi tekstami i sa bardziej uzyteczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psa zostawilem, jest nudny i sie blokuje w przejsciu - inne postacie sypia fajnymi tekstami i sa bardziej uzyteczne ;)

No wlasnie... nie moge sie zdecydowac na kompana  do wyboru mam 

paladin danse, nick valentine, strong

nie moge sie zdecydowac :P ten trzeci mnie wkurza najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieralem pieska ale to raczej wynika z mojej sympatii do pieskow

Natomiast ostatnio zmienilem na Nicka bo szkoda mi czasu na lamanie zabezpieczen w terminalach.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy zaczynaliście budować? W tym pierwszym mieście to najlepiej wszystko skasować do fundamentów (łącznie z latarniami itp.)i stawiać od podstaw czy inaczej?

Noo ja wszystko w sanktuarium przerobiłem na stal co było można i... brakło mi stali na skończenie budynku :( ogólnie też miałem, mam problem z zaczęciem budowy osady. Nie wiem jak się za to zabrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie jak się dostać do

zbrojowni w Zamku

?

 

EDIT. Dobra, rozkminiłem ;D

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał jądrowy i śruby skąd to wziąć? Chyba że to towar deficytowy o ile w przypadku materiały jądrowego jestem to w stanie zrozumieć ale śruby? Czyszczę wszystko co napotykam na drodze ale śrub to ja nie potrafię nigdzie znaleźć. Ktoś kto już ma obcykaną gierkę jest w stanie mi powiedziec skąd wziąć śruby. Materiał jądrowy tez będę wdzięczny jak ktoś da namiary. znalazłem jeden już sam nie wiem gdzie i nie wiem co o tym myśleć czy to deficyt czy źle szukam?

śruby znajdziesz, ale jest ich znikoma ilość. Mają je czasem sprzedawcy jako materiał, lub zainwestować w perkę i wtedy pozyskujesz je z rozbierania pancerzy na stole płatnerskim. 

 

Ja gram od początki z pieskiem na poziomie przetrwanie. Głównie służy mi jako tragarz  :biggrin: zbieram wszystko jak leci i w bazie mam tyle zapasu mając 30 poziom, że mógłbym spokojnie ze 2 bazy zbudować  :laugh:

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×