Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

... spokojnie jakieś zestawy można wyrwać za 600 w media Markt czy w czymś innym.

W MM wszystkie 3 dostępne zestawy z PsVita stoją po 799 zł, odkąd siedzę w temacie to też nie pamiętam żadnej ciekawej promocji tej sieci więc ich bym raczej nie polecał, w czymś innym nie sprawdzałem ale na obecną chwilę poza wymiataniem "półkowników" z Empiku nic ciekawego tutaj nie stwierdzono :yes: Jak ktoś ma więc jakieś konkretne oferty do wrzucenia tutaj to możemy o nich podyskutować, rozmawianie o nieistniejących promocjach zbyt wiele nie pomoże :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo w czerwcu w Mm w Krakowie ten sam zestaw co zakupiłem kosztował na sklepie 639zl jak znajdę zdjęcie to wstawię bo pamiętam ze kumplowi wysyłałem bo szukał jakieś okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz, wierzę na słowo, nie da się przecież być na bieżąco zawsze, wszędzie i ze wszystkim. Obecnie jednak tam wieje drożyzną i tyle w temacie na dziś, chodziło mi tylko o to aby wspierać się konkretnymi ofertami dostępnymi na teraz, to że kiedyś, gdzieś coś było tanie nie oznacza przecież że tak już będzie zawsze :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ciąg dalszy moich poszukiwań przyniósł tylko stracony czas. W 2 empikach pytałem się czy jest możliwość wysłania mi towaru z innego salonu. Usłyszałem odpowiedź, że tylko z sklepu internetowego ściągają towary do siebie. Do empiku w  galerii łódzkiej (z listy przesłanej przez Tomosior'a) próbuję się dodzwonić od rana z zerowym skutkiem.

Łódź Galeria

Al. Marszałka J. Piłsudskiego 15/23 (CH Galeria Łódzka)
90-307 Łódź
Dodatkowo znalazłem poprzez stronę internetową empiku, że u mnie w mieście jest karta 16Gb do Vity za 99 zł. Pojechałem więc sprawdzić, były tylko 8-ki w "promocyjnej cenie". Więc albo stronka robi mnie w koko albo ekipa ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn pracował w Empiku, stronka pokazuje dane ze stanu w systemie który obsługuje też sklepy. Ekipa robi Cię w jajo, ktoś może im posiał kartę gdzieś na sklepie i nie chce im się szukać. No chyba że ktoś ją zajumał, to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo ma rację. Dziś podzwoniłem i wersja z AC Liberation kosztuje jednak 599 zł. Gość wbił na system i ooo jednak 599. Wszystko zależy od ludzi. Jednym nie chce się nawet iść na magazyn, sprawdzić czy mają fizycznie egzemplarz. Jeden pracownik przenosi towar na inny sklep bez gadania, w innych odbijasz się od ściany. Dziś trafiłem na "panią kierownik" z PMSem. Mają 3 sztuki jak byk, nie wyśle bo nie i spier...aj. Dzwonię do innego sklepu,gdzie mają jedną sztukę i nie ma problemu. Kolego, próbuj dalej. Tyle Ci mogę powiedzieć. Trafisz na wredną babę, to proś o kolegę. On nic nie poradzi, proś o kierownika. Kierownik pokaże Ci faka, próbuj w innym salonie.

Swoją drogą, straszny burdel mają w tym empiku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mimo wszystko czasem nie lubię mieć racji :pardon:

Musisz zadzwonić albo najlepiej pójść do Empiku u siebie i zrobić o tak;

ype7a8u6.jpg

PS: Nie zawsze działa :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vita za 299 plus karta i gra

 

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,16505492,Co_powiecie_na_PS_Vita_za_299_zlotych_.html

 

Jeżeli komuś się uda niech się pochwali :)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko będzie z dostępnością prawie zerowa,szkoda Avansu upadłość.Może ktoś zgarnie,powodzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w ostatniej wyprzedaży Avansu za 549 zł nie było jej prawie nigdzie. Może z 5 sztuk na całą Polskę. Pewnie ściema, żeby tylko ludzi do sklepu ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakiś dobry człowiek i kupi mi PSV w Avans za 299 zł? Oczywiście jeśli będzie i oczywiście nie za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo jeżdżę po południowej Polszy, zwiedziłem spokojnie z 10 lub więcej tych Avansów, w żadnym po ostatniej promocji Vita nie była dostepna. Jedyny sens odwiedzin to tanie akcesoria. No ale nie ma co psioczyć, może rzucili ostatnim sortem z magazynu, chociaż z drugiej strony nie wierzę że nie zgarnie tego ktośkolwiek z obsługi, choćby na dalszy handel :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo - wszystkie Avansy na Śląsku obdzwonione, VITY nie maja od maja w żadnym salonie.

Jeśli komuś uda się gdzieś wyrwać to niech się pochwali.

 

PS. AVANSA przejmuje Media Expert, na stronce avansu jest nawet napisane że sprawy gwarancyjne przejmuje już Media Expert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Skarżysku-Kamiennaj (Świętokrzyskie) vity nie dojechaly :( (a nawet jeśli to obsługa sprzątneła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swoją kartę 32Gb w empiku. Po nabiciu na kasę 74,99 :) chyba dobra cena ;) dzięki Tomo!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jedną kupiłem też ze zniżka 20% i na kasie wyszło 120, no ale Ty to już wygrałeś wszystko co było do wygrania :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swoją kartę 32Gb w empiku. Po nabiciu na kasę 74,99 :) chyba dobra cena ;) dzięki Tomo!

 

Trafiłeś okazję życia. :) Taka powinna być standardowa cena tej karty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki też tak uważam :) nie mogłem uwierzyć jak cena pojawiła się na kasie :) teraz pozostaje czekać na vitę, może też wpadnie za połowę ceny ;)

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, twoja vita nie czyta taśm vhs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×