Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła beka. Widziałam, że w pewnym momencie usunęli komentarze, a łapki w dół stanowiły tak 1/3 całości :P Na oficjalnym forum lament, że pokupowali nowe karty po 2k zł, a wg nich ultra się tylko kamieniami różni od minimum  :pardon:

 

Beka z blacharzy od zawsze, na zawsze.

morph sciagaj gameplaye z gamersyde'a i naciesz oczy a nie piszesz jakies elaboraty o parity.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czacha w odroznieniu od niektorych nie jest zaslepionym fanbojem, tylko ma oczy ktorych uzywa do patrzenia  :P Klepcie po pupciach, klepcie .. to jest teraz modne  :thumbsup:

 

Filmiki pobralem - ładne kolorki i ładne doczyty obiektów .. to juz widzielismy .. tak jak gumowe drzewa  :laugh:

 

Preorder sciagnal sie na dysk konsoli, cisnienia brak .. bo i tak nie bedzie kiedy pograc  :whistling:

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz kupuje się oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła beka. Widziałam, że w pewnym momencie usunęli komentarze, a łapki w dół stanowiły tak 1/3 całości :P Na oficjalnym forum lament, że pokupowali nowe karty po 2k zł, a wg nich ultra się tylko kamieniami różni od minimum  :pardon:

I pytanie teraz gdzie się podziały te standardowe argumenty wyższości PC, czyli 60 lub więcej FPS, rozdzielczość do 4K, możliwość konfiguracji wielu monitorów czy też ekskluzywne dla PC efekty graficzne. Kłuje, że na konsoli wygląda równie dobrze. Zawsze odnoszę wrażenie, że większość z tych osób, które tak narzekają robią to tylko i wyłącznie dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był piątek, ciepły dzień, przechodziłem obok euro agd i... pojawił się impuls w czaszce, ale dlaczego, przecież nie miałem kupować, gdzie moje zasady.....

Pierwszy raz w życiu zakupiłem pre-order... Sam jestem w szoku do dnia dzisiejszego...

f62aa47c4bdb9274d92477197f1e136d.jpg

e4ecf01c12f822a6d03ed7211a4c177c.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Reklama dźwignią handlu, a stracić "dziewictwo" z Wiedźminem, to nie wstyd ;)

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka z blacharzy od zawsze, na zawsze.

lol nawet mi się nie chce Twoich własnych wstawek tu wklejać :D Ty chorągiewko Ty ;p

 

a filmiki oblookałem i anulowałem preorder. Nie będę czekać, aż mi tu na to zadupie doleci - idę grzecznie, acz szybkim krokiem 19 do sklepu i kupuję :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha w odroznieniu od niektorych nie jest zaslepionym fanbojem, tylko ma oczy ktorych uzywa do patrzenia  :P Klepcie po pupciach, klepcie .. to jest teraz modne  :thumbsup:

 

Filmiki pobralem - ładne kolorki i ładne doczyty obiektów .. to juz widzielismy .. tak jak gumowe drzewa  :laugh:

 

Preorder sciagnal sie na dysk konsoli, cisnienia brak .. bo i tak nie bedzie kiedy pograc  :whistling:

Nie kłam czacha - siedzisz nad tym trailerem i patrzysz nad kąt nachylenia drzew itd. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezła beka jak pocięli tą grę, żeby mogła na PS4 pójść. Gdzie Ci wszyscy lamentujący o parity, gdzie ci od płaczów kiedy równano w dól do Xbona - teraz wszystko cacy, bo Wiesiek.. bo eee polska lol 

beka jest, gdyż większość tutaj udających, że nie zostaliśmy wydymani tak samo jak np. przez Ubi (a może nawet bardziej, gdyż REDom się po prostu ufało - i jak widać gra obroniła się sama) najprawdopodobniej robiona była w trakcie, tudzież zaraz po meczach naszej reprezentacji futbolowej, a slogan "Polacy nic się nie stało" to już chyba wryty w genom mają :/ 

Gra rewela, sam miód przyznaję, ale cieszyć się, że wygląda tak samo na  biednym technologicznie APU i na ultra na wypasionych piecach? Faktycznie gud dżob  :thumbsup:

Ale mam się czuć wydymana, bo gra na mojej platformie do grania wygląda dobrze? Nie martw się, PCtowcy z Titanami będą mieć 60fps+, ostrzejsze tekstury i mniejszy pop-in - ogólnie gra będzie wyglądać i działać lepiej. Niektórzy by pewnie chcieli, żeby na konsolach były tekstury rodem z PS2, no bo to "złomsole" i tak z zasady mają mieć minimalne ustawienia, bo kosztują 1,5k a nie 5k. Ostatnio grałam w takie Shadow of Mordor, który wygląda jak high na PC - tu też to zasrane parity, tak? Ech.

 

A z tym robieniem, to se daruj takie głupie teksty, bo to poziom gimnazjum, ewentualnie rynsztoka.

 

Już się w tym temacie nie odzywam, bo faktycznie chore to jest - narzekanie złe, chwalenie złe. Niech ta gra już wyjdzie, bo ludziom się poprzewracało we łbach.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok. Coś napiszę, bo niekiedy ciężko się czyta te masterrejsowe wypociny (obojętnie w którą ze stron).

Wcześniej czytałem już te info jakoby ludzie na innych platformach płakali, że gra wygląda identycznie, że będzie potrzeba kompa za grube tysiące żeby to uruchomić (chyba, że w 640x480). Hehe.

Gra nie wygląda jak na dawnych i słynnych zapowiedziach. Ok, trudno. PS4 ma odpowiadać high z PC i możliwe, że tak jest. Został pokazany na youtube ten filmik porównawczy i faktycznie wielkich różnic nie można uświadczyć.
Oczywiście już są głosy, że komp, który to uciągnie, musi być kilka razy droższy. A tu bęc - błąd. Również z podobnych informacji w sieci (chyba także z testów od Niemców) - gra do ultra detali miałaby jakoby wymagać Radeona 280x. Tak, tak - kartę, która jest trochę lepsza na papierze od układu z PS4 i już rok temu kosztowała około 1000zł.

W wielkim skrócie. Zależy jak się na tę sytuację patrzy. Faktem jest, że gra wygląda inaczej niż na zapowiedziach. Faktem też jest, że gra wygląda pięknie na PS4. Wychodzi na to, że gra wygląda niewiele lepiej na PC, ale uwaga(!) kosztującym także niewiele więcej, a nie żadne kilka razy więcej. Jest logika.

W jeszcze większym skrócie. Ludzie jeszcze trochę i grajcie, i cieszcie się grą. :biggrin:

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka z blacharzy od zawsze, na zawsze.

 

 

Już widzę Bansai jak będziesz w W3 grał na PS4...taaa. 

 

Nie wiem czy już ktoś wklejał link do PC Games Hardware, ale zrobili dokładne testy i wersję PC na ultra w FHD są w stanie spokojnie pociągnąć 770 GTX i 280-ka  Radeona. Nic nie napisali o poziomie FPS, ale zakładam, że płynnie jest równoznaczne z conajmniej stałymi 30 klatkami. Tak więc myślę, że na konsolach można spodziewać się poziomu medium/high bez znacznych spadków płynności. 

 

Info po niemiecku http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Technik-Test-1158845/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie Grabeq o tym artykule pisałem. :) Niektórzy wielce narzekają, że pc'owcy wygadują bzdury, że gry na konsolach wyglądają okropnie, a sami prezentują podobny poziom pisząc o komputerach, które muszą kosztować krocie, żeby uciągnąć ten tytuł na podobnych detalach. :biggrin: Nie muszę dodawać, że obie strony nie mają racji. Gierka wydaje się wspaniała i skończmy już te pitolenie o detalach. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie.

 

Kurde nie mogę się już doczekać. A tu takie rarytasy jeszcze wrzucają do sieci.

 

Obejrzyjcie ten film. Ileż ja bym dał, aby komuś się chciało w ten sposób zrobić sagę Wiedźmina.

 

:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

http://www.gamersyde.com/hqstream_the_witcher_3_wild_hunt_a_night_to_remember-34647_en.html

 

p.s. polecam zassać sobie ten film bez kompresji w 1080p 60k/s.

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mam się czuć wydymana, bo gra na mojej platformie do grania wygląda dobrze? Nie martw się, PCtowcy z Titanami będą mieć 60fps+, ostrzejsze tekstury i mniejszy pop-in - ogólnie gra będzie wyglądać i działać lepiej. Niektórzy by pewnie chcieli, żeby na konsolach były tekstury rodem z PS2, no bo to "złomsole" i tak z zasady mają mieć minimalne ustawienia, bo kosztują 1,5k a nie 5k. Ostatnio grałam w takie Shadow of Mordor, który wygląda jak high na PC - tu też to zasrane parity, tak? Ech.

 

A z tym robieniem, to se daruj takie głupie teksty, bo to poziom gimnazjum, ewentualnie rynsztoka.

 

Już się w tym temacie nie odzywam, bo faktycznie chore to jest - narzekanie złe, chwalenie złe. Niech ta gra już wyjdzie, bo ludziom się poprzewracało we łbach.

Uu dość osobiście odebrałaś, zapewne mając ku temu powody :)

Czuj się wydymana kiedy i jak chcesz, mnie to mało interesuje, ocenę poziomu także pozostawię Tobie, gdyż najwidoczniej o rynsztoku i gimnazjach wiesz zdecydowanie więcej niż ja.

Także, zostawiwszy zwyczajowe uprzejmości za sobą pozwolę sobie wytłumaczyć zaistniałą sytuację w trochę bardziej zrozumiały sposób  – może tym razem zaskoczysz o co chodzi – bo nie jest to na pewno, jak w swojej głupiej wypowiedzi insynuowałaś, brak radości z tego jak gra wygląda na PS4. Bardzo cieszę się, iż producenci dali radę napisać kawał tak dobrego kodu, który poleci bez problemu (lub z małymi) na PS4 – tyle, że W3 nie jest exem – jest grą multiplatformową, a developer wydaje w tym samym czasie ten sam produkt, na 3 różne platformy i jako taki wydawca, powinien być oceniany. Nie wiem jak w Twoich kręgach ocenia się podobne zagrania, ale zrównanie finalnego produktu w dół do najsłabszej platformy, nie jest zbyt eleganckim posunięciem, tym bardziej, że sam developer zarzekał się, iż takiego czegoś nie będzie – więc nie dziwię się, że takie jak Ty Janusze, wiwatują na stojąco dostawszy produkt, dzięki któremu mogą choć przez chwilę pozostać w złudnym przekonaniu, iż mają tak samo jak inni. Bo oni wydali 5k, a ja 1,5k – jaka ja byłam mądra i zapobiegliwa i niech się teraz udławią – mamy swoje 5 minut :biggrin:

Następnym razem czytaj ze zrozumieniem, gdyż nie była to wypowiedź mająca w przekazie jakiekolwiek fanbojstwo, czy inne wojenki konsolowo-Pctowe, a zwyczajna krytyka zachowania wydawcy, który wydaje bardzo dobry produkt,  popełniając przy tym dużą PR-ową wpadkę, za którą jest teraz przez wielu rozliczany - a zupełnie niepotrzebnie, gdyż jak pisałem wcześniej, gra sprzedała i obroniła się sama.

Edytowane przez m0rph
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na Gamersyde pojawiły się filmiki w idealnej jakości z wersji PS4 z zainstalowanym patchem 1.01.

 

Nacieszcie oczy :)

 

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_our_ps4_videos-16541_en.html

 

Też tak wam tnie? Nie wiem czy wina netu, ale  czy ustawie 270p 30fps czy 60 fps strasznie tnie. Pasek buforuje się kilka centymetrów przez tym co aktualnie jest grane  a mmo wszystko tnie. Neta mam 10-20 Mbit więc wątpię że jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph.Pisałeś pośrednio do mnie, więc odpisałam. Dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu, bo nie umiesz jej prowadzić w kulturalny sposób. Wyzywanie mnie od januszy, bo mam PS4. Chyba jesteś na złym forum. Ciekawe, czy byłbyś takim chojrakiem na żywo i powiedziałbyś mi to wszystko w cztery oczy.

 

Jeszcze raz powtarzam, jedyny mój powód do radości to ten, że gra ładnie wygląda na konsolach. I tak powinno być, bo to konsole nowej generacji, a nie W3 na PS3. To, że ktoś wydał 5000 zł na sprzęt to jego osobista sprawa, Wiedźmin to nie jedyna gra jaka wychodzi w tym roku. Gra będzie lepiej chodzić na takim sprzęcie, to chyba oczywiste. A co do downgrade'u to nie wiem jakie wymagania musiałaby mieć gra, żeby wyglądała tak jak na trailerach. Już teraz ludzie narzekają, że nie pograją, bo są za wysokie. Nie da rady wszystkim dogodzić.

 

Polecam się zapoznać z tym filmikiem, bo quaz dobrze mówi, może komuś się otworzą oczy.

 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem sagę :D Teraz lekkie przypomnienie co działo się w pierwszych dwóch częściach i jestem gotów :)

Wtorku nadchodź!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tego gościa i dobrze mówi wręcz dosłownie i racjonalnie bez żadnych teori spiskowych kto jest najbardziej winny my ludzie zeta się nakręcamy na coś co mogłoby być realne gdyby każdy miał PC z NASA a tak prawa rynku i bieda ludzi wiąże się z niższą jakością i jest to względne Wiec cieszmy się z tego co mamy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzałem tego gościa i dobrze mówi wręcz dosłownie i racjonalnie bez żadnych teori spiskowych kto jest najbardziej winny my ludzie zeta się nakręcamy na coś co mogłoby być realne gdyby każdy miał PC z NASA a tak prawa rynku i bieda ludzi wiąże się z niższą jakością i jest to względne Wiec cieszmy się z tego co mamy ;)

Oczywiście, że sami gracze są winni. Co działo się z ASSasynem Unity? kłamstwa twórców przed premierą, podrasowane screeny, obietnice epickiej gry, ochy, achy... co wyszło? Wiadomo, MASAKRA niedorobiona. PO pół roku, TONACH poprawek - można zagrać. Niedawno zapowiedzieli kolejną część obiecując "cuda". Co zrobią trolle? Kupią preorder. Kto potem będzie najwięcej płakał po forach i komentach? W 80% trolle z preorderami. Decyduje się ktoś na preorder dowolnej gry, bez demka, którego nie dostał (jawne olewanie i naciąganie graczy przez twórców) lub chociaż bety? Jeśli potem napisze złe słowo o grze - powinien być spalony żywcem, albo chociaż połamane ręce...Od czasów GT5 na PS3 nie kupuję preorderów, odchodzi mi rozwolnienie w temacie kiedy gra będzie w paczkomacie i czy obiorę o 23-ej czy 23,30 :biggrin: Kupię parę dni później, może z tydzień. Szczególnie bawią mnie "gracze" z 50-150 grami na koncie PSN, ZERO Platynek albo 1-2 i ich tutaj wypociny ileż to oni w Wieśka będą grali, co to oni tam nie zrobią :biggrin:

Niech już ta gra wyjdzie Wam z paczkomatów i niech zaczną się posty typu "jak przejść, co zrobić, jak zdobyć" itp. to przynajmniej wpisy już o samej grze, ludzi, którzy grają...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie bawią mnie "gracze" z 50-150 grami na koncie PSN, ZERO Platynek albo 1-2 i ich tutaj wypociny ileż to oni w Wieśka będą grali, co to oni tam nie zrobią :biggrin:

A od kiedy to ilość zdobytych Platyn jest wyznacznikiem bycia prawdziwym graczem? No chyba, że chcesz się w ten sposób dowartościować...
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A od kiedy to ilość zdobytych Platyn jest wyznacznikiem bycia prawdziwym graczem? No chyba, że chcesz się w ten sposób dowartościować...

Jest wyznacznikiem ile czasu poświęciło się grze, co "widziało" w tej grze, zdobyło, odkryło wszystkie lokacje, tajemnice, smaczki twórców itp. Zawsze można dowartościować się preorderem i posiadaniem gry parę godzin wcześniej...

 

Zawsze można speedrunem przejść Bloodborna, a potem pisać, że mało bossów, postać z niskim lvl, mało lokacji i skrótów albo w DC przejechać jeden drifft byle jakim autem i pisać, że sterowanie w tej grze to kicha... 

 

Wracając do tematu, Wieśka sam kupię, pewnie na weekend po premierze, chyba, że będą jazdy z grą. Szczerze w to jednak wątpię, z poprawką/łatką zaraz po instalacji pewnie będzie HIT urywający dupę.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tomi nie gniewaj się, ale bzdury pleciesz. Każdą fabularną grę przeszedłem w całości i do końca, znajdźki też bardzo lubię i często z żoną razem ich szukamy w każdej grze. A mimo to platyn mam mało, bo mam dom, rodzinę, pracę i nie mam czasu ani chęci na siłę przechodzić każdej gry kilka razy żeby na internetach poszpanować pucharkami.

 

Co do preorderów to zgoda - najbardziej mnie śmieszą ci co kupują preorder, a potem hejtują jaka gra jest skopana. Mało tego - tych co wolą trochę poczekać nazywają cebulakami ;)

Jednak co do Wiedźmina to akurat wydaje mi się, że wiadomo czego się spodziewać - wyśmienitej gry i dobrej zabawy :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@m0rph.Pisałeś pośrednio do mnie, więc odpisałam. Dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu, bo nie umiesz jej prowadzić w kulturalny sposób. Wyzywanie mnie od januszy, bo mam PS4. Chyba jesteś na złym forum. Ciekawe, czy byłbyś takim chojrakiem na żywo i powiedziałbyś mi to wszystko w cztery oczy.

 

Jeszcze raz powtarzam, jedyny mój powód do radości to ten, że gra ładnie wygląda na konsolach. I tak powinno być, bo to konsole nowej generacji, a nie W3 na PS3. To, że ktoś wydał 5000 zł na sprzęt to jego osobista sprawa, Wiedźmin to nie jedyna gra jaka wychodzi w tym roku. Gra będzie lepiej chodzić na takim sprzęcie, to chyba oczywiste. A co do downgrade'u to nie wiem jakie wymagania musiałaby mieć gra, żeby wyglądała tak jak na trailerach. Już teraz ludzie narzekają, że nie pograją, bo są za wysokie. Nie da rady wszystkim dogodzić.

 

Polecam się zapoznać z tym filmikiem, bo quaz dobrze mówi, może komuś się otworzą oczy.

 

Co do zagadnienia kultury wypowiedzi w stosunku do konkretnego adwersarza, powinnaś sama się nad tym zastanowić w momencie, jak zaczęłaś oceniać mój poziom wypowiedzi. Aczkolwiek za Janusza faktycznie i szczerze przepraszam bo to nie mój styl. 

 

Co do quaza - to wszystko co mówi ma sens tylko i wyłącznie jeśli patrzymy na sławetnego gifa z 2013 roku i wersję ostateczną - tego to i 2 nowe Tytany nie uciągnęły w 60fpsach. Tyle, że w międzyczasie zdarzyły się kolejne prezentacje i kolejne zapewnienia twórców, że nie będzie żadnego downgradu - znaczy, że w przeciwieństwie to youtubera i jego tajemniczego źródła, oni najwidoczniej nie wiedzą jak się tworzy gry, jeszcze w grudniu 2014 zapewniając o braku downgradu. Zgadzam się, że proces ten to wiele różnych rzeczy na niego się składających, ale te same tekstury na 3 platformach? Żaden "znawca" branży mi nie wmówi, że wersję PC trzeba było tak samo ciąć jak wersję na APU next genów, gdyż trochę siedzę tak w samym projektowaniu, jak i optymalizacji wyświetlania złożonych graficznie obiektów - zresztą do tego wystarczy zdrowy rozsądek i podstawowa wiedza na temat możliwości danych platform.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Kupię parę dni później, może z tydzień. Szczególnie bawią mnie "gracze" z 50-150 grami na koncie PSN, ZERO Platynek albo 1-2 i ich tutaj wypociny ileż to oni w Wieśka będą grali, co to oni tam nie zrobią :biggrin:

 

Bananowy dzieciaku, nie każdy ma czas zdobywać platyny w grze. Jakież to smutne, że masz takie podejście.

Studia, dziewczyna, żona, zdrowie, dzieci, praca. Mam wymieniać więcej? Nie traktuj innych przez pryzmat samego siebie :)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×