Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Może już było, ale ja nie mogę znaleźć :). Czy można w grze zresetować staty?. Człowiek zacznie kombinować i się potem okaże, że byle królik zabije mnie jednym strzałem ;)

 

Z tego co pamiętam to będzie można zresetować rozdane pkt umiejętności jakimś eliksirem ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest mozliwosc respecu, na forum ktorys tworca to potwierdzal.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak Twoja opinia odnosnie wieska? :)

 

Słuchaj pograłem chwilę bo cały dzień w pracy ;) Więc tyle co z rana odpaliłem i pobierznie pograłem więc nie chcę na razie rozpisywać się co  i jak...

 

Nie uświadczyłem jak narazie żadnych błędów (grałem z patchem 1.01), gra chodzi płynnie... ALE prawda jest taka, że wszystko wyjdzie w praniu gdy się przysiądzie do tytułu :P

 

EDIT: Oprócz poziomów trudności gra na samym początku zadaje pytanie "czy chcemy zasymulować wybory z W2"  :) :) Ja na razie nie robiłem tego bo chciałem czym prędzej obczaić rozgrywkę :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj pograłem chwilę bo cały dzień w pracy ;) Więc tyle co z rana odpaliłem i pobierznie pograłem więc nie chcę na razie rozpisywać się co  i jak...

 

Nie uświadczyłem jak narazie żadnych błędów (grałem z patchem 1.01), gra chodzi płynnie... ALE prawda jest taka, że wszystko wyjdzie w praniu gdy się przysiądzie do tytułu :P

 

EDIT: Oprócz poziomów trudności gra na samym początku zadaje pytanie "czy chcemy zasymulować wybory z W2"  :) :) Ja na razie nie robiłem tego bo chciałem czym prędzej obczaić rozgrywkę :)

 Jak pograsz dłużej daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czuję że ci co zakupili wersje cyfrowe, jutro się rozchorują ;-)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Launch trailer doskonały. Wygląda na to, że fabuła będzie mocno nawiązywać  do sagi Sapkowskiego. Jeśli chodzi o opowieść, nic lepszego tej grze nie mogło się przytrafić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czuję że ci co zakupili wersje cyfrowe, jutro się rozchorują ;-)

Optymistycznie obstawiam że puścimy z kuzynem o tej 12 tylko na godznikę , dwie żeby tylko zobaczyć o co tyle hałasu ...

taa jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś chętny na gafowską EK?  :whistling:

 

11289035_1582897675295061_31214310987494

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymistycznie obstawiam że puścimy z kuzynem o tej 12 tylko na godznikę , dwie żeby tylko zobaczyć o co tyle hałasu ...

 

 

Taaaa.... granie w edycje cyfrowe dopiero po 01:00 :P

 

Gdzieś tam pisali z cdp.pl chłopaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy jestem inny, ale porównując głos wieśka w angielskiej wersji językowej, mam wrażenie że Wiesławowi bardziej pasuje angielski głos niż Polski, Polski brzmi strasznie sztucznie i mam wrażenie robiony na szybko, angielski jest według mnie bardziej tajemniczy i yyy... Wiedźmiński :-D

Zdecydowanie tak, głos w wersji angielskiej jest niesamowity i klimatyczny, w wersji PL slabiutko. Ale już nie słucham więcej wersji angielskiej wiec pewnie przyzwyczaje się. Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdecydowanie tak, głos w wersji angielskiej jest niesamowity i klimatyczny, w wersji PL slabiutko. Ale już nie słucham więcej wersji angielskiej wiec pewnie przyzwyczaje się.

 

Dla mnie to jest WIEDŹMIN :) więc MUSI być PL, a nie żaden Witcher i angielskie głosy lepsze... tfu tfu... TYLKO Polska Wersja...

 

Ale oczywiście szanuję zdanie innych jak ktoś ma potrzebę to wersja płytowa W3 na PS4 ma nawet język RUSKI jak ktoś chce...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście, że zagram po Polsku, ale graczom wersji angielskiej zazdroszczę głosu Wiedzmina :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozenek...słabiutki? To jest jeden z najlepszych lektorów w tym kraju, jeśli nie najlepszy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiesz, może nie slabiutko tylko vs wersja UK mniej klimatyczny IMO.

Ale mówię, jestem pewny, że przywyknę bo to tylko taki detal :)

i więcej obejrzałem materiałów po angielsku wiec pewnie dlatego.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko wersja PL , 1 i 2 część to była mega kopalnia beki z tekstów . Nie jestem jakimś purystą językowym i od dziecka gram po angielsku no ale ..... No wiesiek no :) Szkoda mi Charlesa Dance wiadomo , uwilebiam kolesia od kiedy za dzieciaka bylem 2 razy na obcym 3 ( zeby nie bylo ze od gry od tron ) mega głos przyznaje .

Tak dzis mnie naszło jakie jeszce gorące IP mogliby zgarnąć Redzi po Wiesławie ( prócz Cyberpunk ofc ) ? Thorgal , Kajko i Kokosz (skoro Rare dołuje może jakis duchowy nastepca Banjo Kazoiie ) może Szninkiel ?

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu i wyobrażenia jakie się ma o postaci. Dla mnie Doug Cockle brzmi 50 latek zmęczony życiem i ciężką chorobą alkoholową. Z resztą pamiętam, że na Reedit była ostra dyskusja odnośnie kiepskiego doboru angielskiej obsady w W2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie angielski Geralt wypil za duzo syropu i teraz zamulony z kartki czyta, zamiast surowo, brzmi raczej sztucznie, tak bez angazu. Rozenka nie ocenie jeszcze bo za malo go slyszalem, ale w poprzednich czesciach wychodzilo mu to bardzo dobrze choc nierowno, byly momenty lepsze i slabsze, ale ogolne wrazenia mocno pozytywne.

 

Tak czy siak tylko wersja PL w tym przypadku, ale angielska kiedys chetnie sprawdze.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wersja PL , 1 i 2 część to była mega kopalnia beki z tekstów . Nie jestem jakimś purystą językowym i od dziecka gram po angielsku no ale ..... No wiesiek no :) Szkoda mi Charlesa Dance wiadomo , uwilebiam kolesia od kiedy za dzieciaka bylem 2 razy na obcym 3 ( zeby nie bylo ze od gry od tron ) mega głos przyznaje .

Tak dzis mnie naszło jakie jeszce gorące IP mogliby zgarnąć Redzi po Wiesławie ( prócz Cyberpunk ofc ) ? Thorgal , Kajko i Kokosz (skoro Rare dołuje może jakis duchowy nastepca Banjo Kazoiie ) może Szninkiel ?

Tytus de zoo :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Thorgal [...]

 

ooo tak :) to jest pomysł, fajnie by było zobaczyc grę w tym universum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Coś o tym wiecie ??

 

Z rana odpalałęm i zasysałem patcha (One Day Patch) 1.01 a teraz w domu odpalam (po zassaniu patcha) a tu 1.02 he??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie angielski Geralt wypil za duzo syropu i teraz zamulony z kartki czyta, zamiast surowo, brzmi raczej sztucznie, tak bez angazu. Rozenka nie ocenie jeszcze bo za malo go slyszalem, ale w poprzednich czesciach wychodzilo mu to bardzo dobrze choc nierowno, byly momenty lepsze i slabsze, ale ogolne wrazenia mocno pozytywne.

 

Tak czy siak tylko wersja PL w tym przypadku, ale angielska kiedys chetnie sprawdze.

Kazali mu grać na Eastwood to tak mówi :P

 

Ja zagram za drugim razem na bank po francusku, bo dobrzy aktorzy podkładają głosy.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Coś o tym wiecie ??

 

Z rana odpalałęm i zasysałem patcha (One Day Patch) 1.01 a teraz w domu odpalam (po zassaniu patcha) a tu 1.02 he??

 

Spoko już mam co daje 1.02:

 

- Cross country support for DLCs (według opisu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytus .... Jezus maria to by było epickie , prawie jak u Rockstar :) Aż mi głupio że o tym nie pomyślałem , choć już widzę tą "recenzje" Polygonu hehe

Żeby nie było offtopic , sparwdziłem digital i jak byk ETA się kończy o 00:00 , ale thx za info przynajmniej unikne "masakra , nie działa" jak coś :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych, co widzieli już, lub wiedzą coś więcej o wersji polskiej.

Czy mimika jest tylko pod język angielski, czy w pełnej wersji polskiej postaci mówią po polsku.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×