Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym eliksirem "Godzina Wilka" to dowalili :biggrin:

 

EDIT: Chyba złapałem  poważny błąd z misją "Miecze i Pierogi"

 

Na ciężką cholerę, jak długo mam czekać aż ten elficki dryblas w końcu wykuje mój miecz? xD Spokojnie już 2 tygodnie (dni w grze) czekam, aż te zadanie mi się zaktualizuje. I nic. Pytanie więc brzmi: Jak długo jeszcze?
 

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy rynsztunek gryfa mogę wykonać u każdego kowala/płatnerza w Velen ?


Druga sprawa - gdzie znajdę składnik: pancerz/koszula ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy rynsztunek gryfa mogę wykonać u każdego kowala/płatnerza w Velen ?

Druga sprawa - gdzie znajdę składnik: pancerz/koszula ?

 

Z tego co pamiętam to podstawowego gryfa wykonasz wszędzie w Velen.

 

A składnik pancerz/koszula prawie każdy płatnerz ma (ja kupowałem w Kasztelu Wrońce i w Oxenfurcie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie...

 

EDIT: Chyba złapałem  poważny błąd z misją "Miecze i Pierogi"

 

Na ciężką cholerę, jak długo mam czekać aż ten elficki dryblas w końcu wykuje mój miecz? xD Spokojnie już 2 tygodnie (dni w grze) czekam, aż te zadanie mi się zaktualizuje. I nic. Pytanie więc brzmi: Jak długo jeszcze?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to zadanie się nie aktualizuje, po prostu idziesz do niego po paru dniach i pytasz go czy już zrobił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem nie moge znaleść ogłoszenia żeby rozpocząc zadanie Jak Kot z Wilkiem.. Szukałem we wsi Rudnik i we Wrońcach wszędzie tablice puste... Zlecenia na Bestie z Dobrowa też nie ma.. a dlc zainstalowane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem nie moge znaleść ogłoszenia żeby rozpocząc zadanie Jak Kot z Wilkiem.. Szukałem we wsi Rudnik i we Wrońcach wszędzie tablice puste... Zlecenia na Bestie z Dobrowa też nie ma.. a dlc zainstalowane..

To zadanie powinno być znaleSione ;) we wsi Rudnik. Może uruchom grę jeszcze raz, albo to kolejny bug nowego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadanie powinno być znaleSione ;) we wsi Rudnik. Może uruchom grę jeszcze raz, albo to kolejny bug nowego patcha.

Uruchomienie gry ponownie wczytanie save nic nie daje... sprubuję usunąc dlc i nanowo zainstalować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze że od premiery jeszcze gry nie włączyłem :-D, z tymi paCZami niczym jak w Driveclub :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy gier na premierę nie kupuje, ponieważ gra jest zawsze zbugowana i trza czekać na łatki, wiedzmina kupiłem bo coś mnie podkusilło :-). Póki co ogrywam już około 30 godzin far cry 4 i jak go w końcu skończę, zapewne zajmę się Wiesławem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po ponad dwóch miesiącach skończyłem najlepszą grę... nie grę, przygodę życia! Dla mnie 10/10.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko o trofka związanego z Letho

 

W którym momencie trzeba go ubić ? Właśnie zrobiłem z nim zadanie "Duchy przeszłości", ale tam takiej opcji nie było...

Na sam koniec mogłem zaprosić go tylko do Kaer Morhen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po ponad dwóch miesiącach skończyłem najlepszą grę... nie grę, przygodę życia! Dla mnie 10/10.

Mnie jeszcze zostało więcej niż połowa na najwyższym gdzie robię drobne rzeczy inaczej ale juz teraz wiem ze nic w tym roku nie przebije

Nawet U4

Life is Strange czwarty odcinek leży a ja wole Wieśka męczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu pisał, że trzeba go ubić...

Chodziło o leszego na Skellige, a nie Letho.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy gier na premierę nie kupuje, ponieważ gra jest zawsze zbugowana i trza czekać na łatki, wiedzmina kupiłem bo coś mnie podkusilło :-). Póki co ogrywam już około 30 godzin far cry 4 i jak go w końcu skończę, zapewne zajmę się Wiesławem :-)

Gdyby każda gra była tak zabugowana jak Wiesław :P

 

Z nudów postanowiłem wrócić do Dragon Age: Inkwizycji i rozpocząć przygodę na nowo. Po przegraniu w Wieśka 160 godzin naparzam kwadrat jak głupi z przyzwyczajenia żeby atakować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzic ile czasu spędzilo sie w danej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te statystyki to chyba źle zlicza, u mnie jest prawie 20 dni co daje 480h :) Podejrzewam że zlicza też czas kiedy gra i konsola jest w uśpieniu, bo praktycznie za każdym razem tak kończę granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te statystyki to chyba źle zlicza, u mnie jest prawie 20 dni co daje 480h :) Podejrzewam że zlicza też czas kiedy gra i konsola jest w uśpieniu, bo praktycznie za każdym razem tak kończę granie.

To znany blad. Faktycznie konsola liczy czas w uspieniu jako czas gry.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×