Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż czekam na łatkę, nie chce mi się walczyć w samych gatkach, zabrali mi rynsztunek wilka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż czekam na łatkę, nie chce mi się walczyć w samych gatkach, zabrali mi rynsztunek wilka.

 

A może któryś z wiedźminów pożyczył :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opuszczają bialy sad w ng+ pozbędziesz sie poprzedniego ekwipunku bo wszystko nowe będzie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może któryś z wiedźminów pożyczył :biggrin:

Może Lambert, bo sejw jest niedługo po jak ograłem go w gwinta :)

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Lambert, bo sejw jest niedługo po jak ograłem go w gwinta :)

 

Albo (KTO NIE PRZESZEDŁ GRY,NIECH NIE WCHODZI)

Vesemir  zza światów :P

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co się z tym spotkałem pierwszy raz, ale niestety. Zostałem oszukany, nie wiem, czy to indywidualny przypadek,

czy ktoś miał podobnie.

Mianowicie na PSN przedpremierowo była obniżka ceny na pierwsze DLC do Wiedźmin 3. Kupiłem, zapłaciłem jak zawsze

dodanej do konta karty, oczywiście wszystko ok, bez problemu, zaczęło się odliczanie do premiery, czyli do 00:00 13go.

Po kilku godzinach dostałem e-mail, że zamówienie anulowano, bo problem z kartą, albo brak funduszy.

 

Strasznie nie fair ze strony Sony za takie posunięcia. Nie sądziłem, iż takie wałki robią.

 

P.S. oczywistym jest, że żadnego problemu nie mam z kartą, ani z pieniędzmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale wczoraj wrzuciłem do kosza dlc, ale nie mogłem zapłacić, ciągle mi się zawieszało. Dzisiaj cena skoczyła już do 42zł, a ja w portfelu mam 40zł, a karta mi nie działa (pko)... super a myślałem że dzisiaj odpalę, a tak trzeba będzie jakoś kombinować...

 

czemu jeszcze nikt nie komentuje dodatku? :)

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić wczoraj ten dodatek ok 23.00.  Dodałem go do koszyka itd., następnie wpisałem swoja kartę i wydawało mi się że wszystko gra. Plik się ściągnął i zainstalował. Dziś po pracy szukam i nie widzę, więc sprawdzam historie zakupów i widzę że anulowane ponieważ nie zapłaciłem. Ok.  Sprawdzam i fakt dopiero widzę że moją kartą nie da się zapłacić (pekao). Jednak przy wpisywaniu ją zaakceptowało. Dla wyjaśnienia to był mój pierwszy zakup na polskim koncie mojego syna (moje nadal jest angielskie jako podstawowe), wcześniej od premiery ps3 ja byłem w uk.  i nigdy problemów nie miałem z niczym. I wszystko rozumiem tylko czemu ściągnęło mi 58 groszy z konta za transakcję skoro ta karta jest nieakceptowana to już nie rozumiem. Pozostaje kupić zdrapkę gdzieś i doładować konto.  Naprawdę tu w Polsce wszystko musi być pod górkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na najwyzszym poziomie trudnosci jest naprawde ciezko, trzeba sie czasem ostro nakombinowac :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie w Polsce, ja jestem w UK i zakupu chciałem dokonać na angielskim koncie,

problemów z kartą nie mam, wczoraj dwa razy chciałem kupić dodatek i za każdym razem

anulowane zamówienie. Nie wiem o co chodzi, kilka dni wcześniej kupiłem InFamous SS.

Wszystko zawsze bez problemów, teraz dla próby dodałem do portfela z kart 10gbp, poszło

bez problemów, jak zawsze.

Pewnie problem zrobili z DLC do Wiedźmina, tylko nie ma sensu się odwoływać z powodu 1 funta.

 

A kasy za wczorajsze kupno nie pobrało, zwyczajnie anulowało zamówienie.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś w cenie pomylił i by musieli się przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie kupowałem wczoraj około 19:00 kartą na PL koncie za 35,70zł i jest okej, tyle też kasy z konta zabrało. po 12 w nocy mogłem już grać. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie w Polsce, ja jestem w UK i zakupu chciałem dokonać na angielskim koncie,

problemów z kartą nie mam, wczoraj dwa razy chciałem kupić dodatek i za każdym razem

anulowane zamówienie. Nie wiem o co chodzi, kilka dni wcześniej kupiłem InFamous SS.

Wszystko zawsze bez problemów, teraz dla próby dodałem do portfela z kart 10gbp, poszło

bez problemów, jak zawsze.

Pewnie problem zrobili z DLC do Wiedźmina, tylko nie ma sensu się odwoływać z powodu 1 funta.

 

A kasy za wczorajsze kupno nie pobrało, zwyczajnie anulowało zamówienie.

 

Pozdrawiam :cool:

A na koncie masz włączone automatyczne płatności? To może być przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś edycje z kartami do gwitna i kod jest do wykorzystania do 2077 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś edycje z kartami do gwitna i kod jest do wykorzystania do 2077 roku :)

 

Niczym Cyberpunk 2077.Przypadek ? Nie sądzę.... ;) :biggrin:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak podczas jednej z rozmów z Ciri, wspomina ona jak podróżowała po różnych krainach. Jeden z opisywanych przypominał Cyberpunk 2077. Ciekawe czy w Cyberpunk'u będzie taki mały spin-off :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dostałem wiadomość od sprzedawcy z allegro, że producent nie przewidział takiego popytu na wersję z kartami i na razie produkt jest niedostępny. Teraz muszę czekać do 2 tygodni aż dostanę swoje pudełko. Na pocieszenie wcisnęli mi jakieś badziewie na PC gratis  :thanks:

Także wolny weekend zapowiada się pasjonująco. Chyba zapisze się na nadgodziny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ukończyłem dodatek powiem tyle :D Miodzio !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobrze pamiętam że oprócz tego nowego dodatku, ma wyjść jeszcze jeden?

Coś mi się obiło o uszy, że po wyjściu drogiego dodatku, są szanse na wersję Goty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobrze pamiętam że oprócz tego nowego dodatku, ma wyjść jeszcze jeden?

Coś mi się obiło o uszy, że po wyjściu drogiego dodatku, są szanse na wersję Goty :-)

 

Drugi dodatek ma wyjść dopiero do czerwca 2016.Wczoraj na gryonline o tym czytałem .Jeszcze sporo poczekasz na wersję goty.Ja mam już11 godzin z dodatkiem i jestem dopiero po drugiej misji fabularnej :)

 

PS.Pamiętacie tą akcję  z glitchem na perły ? W dodatku pod koniec pierwszej misji głównej może nas zaczepić Urzędnik skarbowy,i będzie nas się pytał o przypisywania majątku z owych pereł :P

 

Ja dostałem dyplom.Póżniej wrzucę zdjęcie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyta tez o kilka innych znanych cheatow ale nie bede spoilerowal ;p

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobrze pamiętam że oprócz tego nowego dodatku, ma wyjść jeszcze jeden?

Coś mi się obiło o uszy, że po wyjściu drogiego dodatku, są szanse na wersję Goty :-)

Tak, Krew i wino.

Po tym screenie nie moge sie juz doczekac.

be8bf49e2741feb53d85944ae23577f3.jpg

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za miasto?

 

 

Drugi dodatek ma wyjść dopiero do czerwca 2016.Wczoraj na gryonline o tym czytałem .  :biggrin:

 

To jakieś oficjalne stanowisko wydawcy/dystrybtora? Z tego co wiem nie zmieniono oficjalnych zapowiedzi wg których następny dodatek (znacznie dłuższy niż obecny swoją drogą) ma ukazać się w I kwartale 2016 r., czyli do końca marca.

 

Mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej także dlatego, że chciałbym kupić dwie pozostałe talie do gry w gwinta (a wszystko idzie w tę stronę, że faktycznie zostaną dołączone do drugiego dodatku) ;). Mogliby też wydać osobno dodatową talię Skellige która pierwotnie miała ukazać się w grze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×