Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak polecaliście Wieśka, że w końcu mam. Mimo to ukończyłem wcześniej Farcry 4 (nuuudna, do trójki nie ma startu niestety - w ostatniej scenie z decyzja co zrobić z Paganem zajęła mi jakieś 0,2 sekundy byle by już skończyć tą grę) oraz Infamous (fajna, ale nie tak dobra jak 1 i 2 z PS3). Teraz czeka mnie pewnie parę miesięcy z Wieśkiem z przerwami na Diablo 3.

Po włożeniu płyty dostałem info, że ściąga się patch prawie 19GB, robi wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Ci zaczynania tej wspaniałej historii. Czekają Cie dłuuugie godziny gry =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie luźne pytanko do tych co grę ukończyli (niektórzy nawet przecież dwa razy):

myślicie, że widzieliście w niej już wszystko?

 

Pytam dlatego, że przechodzę drugi raz i nadal potrafię napotkać mini zadanie, którego wcześniej nie widziałem.

Głównie są to wykrzykniki, które chyba pojawiają się w wybranych miejscach.

Ja naprawdę staram się "lizać ściany" w tej grze, ale jak dziś poczytałem wątek o tych wykrzyknikach na forum cdpr, to mi szczęka opadła :D

Ilość tych poukrywanych misji jest niesamowita i nadal są takie, na które jeszcze nie trafiłem.

Szkoda, ze na chwilę obecną chyba nie ma żadnej mapki ze wszystkimi tymi zadaniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas przechodzenia gry drugi raz natrafiłem na zadania których nie widziałem w pierwszym (bardzo długim i dokładnym) przejściu gry. Zadań w Wiedźminie jest bardzo dużo i łatwo je przegapić. Masz rację, przydałaby się mapka ze wszystkimi zadaniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię, że jest ktoś, kto zaliczył w tej grze absolutnie wszystko :-)

U mnie trofea na 100%, ale mam świadomość jak wiele pominąłem.

Gdybym wyjechał na pół roku na bezludną wyspę tylko z tą grą to pewnie zobaczyłbym wszystko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalo mi tylko kilka trofeow do platyny. Juz wiem z czym bede mial problem. Z headshotami i popchnieciem przeciwnikow. Jakies porady, jak sie za to zabrac i w jakich miejscach najlepiej to wykonac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin -> rewelacja... ja się biorę teraz za serce z kamienia! a na platyne brak czasu...


 


Przy okazji... znalazłem dzisiaj w necie mój filmik z 2006-2007 roku kiedy byłem mega nakręcony wiedźminem :) dzisiaj jak na to patrzę to z jednej strony śmiać mi się chce, a z drugiej strony przypominam sobie jak byłem wkręcony w wiedźmina... w sumie dzięki części 3 wróciło to samo :)


 


film:


http://v.youku.com/v_show/id_XMjM1MjE0NjIw.html 


 


 


 


jak widać co w necie raz się pojawi to nie ginie...


Edytowane przez kontys88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie postanowilem wrocic po paru miesiacach do Serca z kamenia, ktore zaczalem i zostawilem. Czy jest jakas opcja, zeby zaczac caly dodatek od nowa? Niestety w opcjach zadan mam tylko kontynuacje zadania, a juz wypadlem z klimatu i chcialbym sie wkleic na nowo...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko nowa gra i wtedy możesz zagrać w sam dodatek.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba byłoby to jedyne wyjście. Narazie poradziłem sobie inaczej: dla przypomnienia obsługi menu i pada misje poboczne, a część wątku głównego z youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wybory podejmowane w podstawce mają jakieś znaczenie w dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To jakby osobny rozdział w życiu Białego Wilka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widzę w tej grze masę problemów technicznych jak lewitujące postacie, lagowanie podczas jazdy po krainach, mikroskopijne lagi podczas dialogów, pauzy co zwrotkę w występie blond Priscilli czy przenikanie tekstur, obiektów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty.

Jednak te detale nie są w stanie przysłonić zajebistości tej gry.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widzę w tej grze masę problemów technicznych jak lewitujące postacie, lagowanie podczas jazdy po krainach, mikroskopijne lagi podczas dialogów, pauzy co zwrotkę w występie blond Priscilli czy przenikanie tekstur, obiektów?

Przeczytałeś całe 385 stron tego wątku, że twierdzisz iż tylko Ty?

Czy po prostu chcesz rozpocząć kolejną już dyskusję na temat błędów w tak dużej i rozbudowanej grze rpg z otwartym światem, która była tu już wiele razy wałkowana?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie doświadczyłem nic z powyższych, no chyba tylko to na występie Priscilli. Raz jakiś koń się wtopił kopytem w płotek, miał pasek hp nad sobą jak zwykły mob i włączał mu się agresor jak do niego podchodziłem. A i 3 razy wyrzuciło mnie do menu konsoli. Nigdy nie grałem w bardziej dopracowany open world.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, nie mialem praktycznie zadnych bledow. Jedno co mi sie przytrafialo to jak zsiadalem z plotki nad jakakolwiek kaluza to Geralt przez chwilke plywal w powietrzu, obok konia, przebierajac rekami :D

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grze z tyloma nagrodami spodziewałem się dopieszczone produktu. Gra robi wrażenie, lecz niestety warstwa techniczna ją psuje. Najbardziej irytująca mnie "czkwaki" gry podczas jazdy koniem i "czkwaki" w dialogach. Tak jakby animacja się doczytywała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grze z tyloma nagrodami spodziewałem się dopieszczone produktu. Gra robi wrażenie, lecz niestety warstwa techniczna ją psuje. Najbardziej irytująca mnie "czkwaki" gry podczas jazdy koniem i "czkwaki" w dialogach. Tak jakby animacja się doczytywała.

Widze, ze chcesz wywolac gownoburze kolego. W moim przypadku gdzie przeszedlem wieska wyciakajac prawie wszystko (do platyny brakuje mi tylko dokonczenia fabuly w n+ na najwyzszym poziomie trudnosci), bledy ktore napotkalem byly tak nieistotne w caloksztalcie gry, ze nie zawracalem sobie nimi glowy tylko czerpalem esencje swiata ktory mi podano. Polecam to samo, bo jak doczepiasz sie pierdol to palka w dlon i niech cie topielec zagryzie. Sa gry mniejsze z duzo wiekszymi bledami

Wyryto na telefonie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego AbovePL napiszę Ci tak;

Wiedźmin ma tak skonstruowany świat (questy, dialogi, design, muzyka, system walki i rozwoju...), że to o czym wspomniano powyżej (błędy, które są i taki jest fakt) po prostu nie psuje zabawy.

Tytuł splatynowany z przeogromną przyjemnością.

Dla kontrastu;

od tygodnia dosłownie walczę z Fallout4.

No kurczę.... po zglitchowanym F3 (gra sama w sobie uniemożliwiła mi się dokończyć) wierzyłem, że F4 to będzie miodzio jak przy Wiedźminie.

Myliłem się.

Chcesz zobaczyć co to są irytujące błędy wpływające na ogólny odbiór gry? Odpal Fallouta czwartego.

A może jesteś po sesji z tą grą i z automatu już każdy błąd Cię wyprowadza z równowagi?

Ja po kilku godzinach z F4 stwierdziłem, że nie będę się z tym męczyć. Zaliczę na szybko główną fabułę i gra powędruje na półkę.

Niech każda gra openworld prezentuje taki poziom jak W3, to każdej poświęcę 150h.

P.S.

Od dzisiaj w empiku W3 za 139pln.

Tylko czy jest ktoś, kto tego jeszcze nie kupił? :-)

Edytowane przez adick007
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce niczego wywoływać tylko po przeczytaniu całej sagi i opowiadań byłem strasznie napalony na grę. Nim ją w ogóle włączyłem kupiłem przepustkę sezonową. W ciemno licząc, że się nie zawiodę i po części tak jest, ale widząc tyle nagród spodziewałem się tytułu dopieszczonego do granic możliwość, a dostałem coś co robi wrażenie i sprostało moim oczekiwaniom względem książek, lecz z problemami natury technicznej. Jestem wzrokowcem i widzę takie rzeczy tym bardziej, że bardzo chciałem, aby tytuł ten był idealny. Mimo wszystko bawię się świetnie i na jednym przejściu się nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×