Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Bez poradnika ciężko te wszystkie karty ogarnąć. Jak coś pominiesz zawsze możesz zebrać to na ng+ z poradnikiem.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że tytuł mam ograny na 100%, 99.9 pytajników odkryte, to granie w to samo i robienie tego samego sprawia mi ogromną frajdę. Co za zajebista gra! Od miesiąca nie mogę pokonać głodu Wiedźmina co przytrafiło mi się pierwszy raz! Współczuje tym, którzy mają rodziny i masę obowiązków, bo wyczekiwane na wolną chwilę i możliwość zagrania jest torturą. Ledwo wytrzymuje te 8 godzin w pracy plus 1,5 godziny treningu, a co dopiero czekać cały dzień. Miałem kupić Uncharted 4, ale za cholerę nie jestem w stanie przerwać sesji z Geraltem.

 

Próbuje zbierać te karty do Gwinta, ale im dalej w las tym trudniej je wygrać i to od najzwyklejszych kupców, kowali! 

 

Polecam każdemu tryb NG+ na najtrudniejszym poziomie trudności. Teraz używanie olejów, odwarów czy eliksirów ma sens i nie jest dodatkiem, a wymogiem. W połowie "zwykłej" gry tytuł był dla mnie za łatwy, a teraz czuje "stracha" przed każdym Utopcem czy najzwyklejszym Nekkerem. Zauważyłem pewien błąd: mimo nałożonego oleju nie wyświetla mi się wskaźnik ile zostało mido końca i przede wszystkim jaki olej mam nałożony. Jedyna informacja to w ekwipunku po najechaniu na dany miecz. Błąd czy zostało to wyłączone na najtrudniejszym poziomie? 

Edytowane przez AbovePL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia, 3 razy już ograłem całą podstawową wersję grę, gra wciąga bardzo mocno, choć po kolejnych przejściach widzę mankamenty nielogiczności, ale to już moje subiektywne zdanie :) Pamiętam że nie trwało długo jak postanowiłem kupić pakiet dodatków, nie jestem zawiedziony. Wiedźmin 3 to gra którą przechodzi się wiele razy, wraca i za każdym razem odkrywa coś nowego. Dopiero za 3 razem odkryłem jakieś nowe wykrzykniki, czy drogowskazy, za 4 razem pewnie znów coś nowego odkryję :) Platyna oczywiście wbita w podstawówce. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna oczywiście wbita w podstawówce. 

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

 

A tak na serio to prawidłowo powinno być: "w podstawce" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie można być pełnoletnim będąc w podstawówce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, można...ale tym raczej by się tak nie chwalił na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Taki joke ... Płotka by się uśmiała :D

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tak podejrzewam, że to całe "Krew i Wino" to będzie jedna, wielka retrospekcja Geralta kiedy podróżował z Drużyną przez Toussaint. I tutaj gracze, którzy znają sagę w końcu zostaną docenieni. Ktoś ma jeszcze takie podejrzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek raczej nie bo CDR sam świetnie pisze nową historie Geralta i nie potrzebuje odtwarzać tego co napisał Sapkowski. Nie wiem też czy granie w opowieść, której zakończenie znamy przed pierwszym podejściem byłoby ciekawe. 

 

Liczę za to na to, że spotkamy Sukkuba z którym spotykał się Regis a może i samego Regisa (mógł się zregenerować). Tutaj jest duże pole do popisu bo jak pamiętamy Geralt przyjął dwa zadania na zabicie i oszczędzenie Sukkuba więc na pewno, któraś ze stron będzie miała do niego pretensje jak znowu się pojawi Toussaint

 

Jaskier ze swoim temperamentem pewnie zatęskni za Anna Henriettą i wpakuje Geralta w jakieś kłopoty co daje możliwość stworzenia całkiem zabawnego wątku

 

Fringilla Vigo pewnie też się pojawi i jest to świetna okazja by dodać kolejny romans do gry

 

Scenarzyści może pokuszą się o odpowiedz na pytanie co sprawia, że Beauclair żyje swoim miłosnym rytmem i tak ciężko z niego wyjechać a nawet trzeźwo w nim myśleć nie tylko z powodu wina ;)

 

Możliwości mają wiele i na pewno dostaniemy całą masę świetnych zadań i historii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny z dodatku Krew i wino.

Orgazm.

 

13043228_1710123532564519_29598590457227

 

13043351_1710123469231192_27326933318549

 

12994487_1710123459231193_47985098466835

 

13083105_1710125729230966_71063170758760

13087298_1710129902563882_77426591759545

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powróci Skolopendromorf a na dwóch widać pancerz który bardzo przypomina ten z pierwszego wiedźmina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pilnować aby zmieścić się z poziomem doświadczenia i poziomem misji, ale już parę razy dałem pupska, i lvl postaci na 12, misja na 5 i praktycznie brak profitów po wykonaniu. Za bardzo z początku gry skupiłem się na znakach zapytania i dlatego szybko poziom nabiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pilnować aby zmieścić się z poziomem doświadczenia i poziomem misji, ale już parę razy dałem pupska, i lvl postaci na 12, misja na 5 i praktycznie brak profitów po wykonaniu. Za bardzo z początku gry skupiłem się na znakach zapytania i dlatego szybko poziom nabiłem.

Nie przejmuj sie tym. Zawsze zostana Ci jakies zadania na zbyt niskim poziomie. Po prostu graj i tyle.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dodatek będzie dłuższy niż niejedna singlowa produkcja z tego roku, na obrazkach wygląda kolorowo ale poczekajmy na trailer albo na gameplay ten dopiero rozwali czachę, jestem bardzo ciekaw jakie zmiany będą w walce i jak długa będzie historia. Serce z Kamienia ludzie pisali że robili w 15 godzin, ja na trzecim stopniu trudności grałem i grałem, i było szalenie trudno ... a jeszcze genialne misje poboczne, pamiętam wioskę kaniballi albo ruiny zamku w lesie, no miazga takie to było zajebiste ... lepsze niż podstawka. Także tutaj warto czekać, i kto wie może jak REDzi zrobią dobry wynik to pokuszą się o jeszcze jedną historię z Geraltem. Nie wyobrażam sobie żeby zrobili Wiedźmina z Cyril, akurat z nią te epizody w Gonie to były najsłabsze i uważam że był jedyny minus w tamtej grze. Poza tym gra na dychę, i a jeżeli chodzi o dlugość oraz całą zawartość to obok GTA najlepsza i największa gra na ps4 ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dodatek będzie dłuższy niż niejedna singlowa produkcja z tego roku, na obrazkach wygląda kolorowo ale poczekajmy na trailer albo na gameplay ten dopiero rozwali czachę, jestem bardzo ciekaw jakie zmiany będą w walce i jak długa będzie historia. Serce z Kamienia ludzie pisali że robili w 15 godzin, ja na trzecim stopniu trudności grałem i grałem, i było szalenie trudno ... a jeszcze genialne misje poboczne, pamiętam wioskę kaniballi albo ruiny zamku w lesie, no miazga takie to było zajebiste ... lepsze niż podstawka. Także tutaj warto czekać, i kto wie może jak REDzi zrobią dobry wynik to pokuszą się o jeszcze jedną historię z Geraltem. Nie wyobrażam sobie żeby zrobili Wiedźmina z Cyril, akurat z nią te epizody w Gonie to były najsłabsze i uważam że był jedyny minus w tamtej grze. Poza tym gra na dychę, i a jeżeli chodzi o dlugość oraz całą zawartość to obok GTA najlepsza i największa gra na ps4 ...

Zamek kanibali?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek kanibali?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

wioska kanibali w lesie zarąbista misja co dostawałeś od karła wiesz zlecenie na znalezienie jego kumpla i tak wychodziła fajna intryga, a druga misja to było szukanie skarbu - na aukcji można było kupić taką statuę takiego ptaka, po rozłożeniu jej na czynniki u kowala w środku był klucz do tej misjscówki i tam był skarb ... dymało się w głąb lasu i takie ruiny jak te z LoTR ... no jak to zobaczyłem no to opad szczęki, w Sercu z Kamienia dodali naprawdę dużo takich miejscówek których nie było w podstawce ... ogólnie tamten region co był ten zaklinacz, i jeszcze bardziej w kierunku lasu. I też taka miejscówa z rycerzami tego zakonu jakiegoś świętego ognia, i też taki most murowany przez rzekę i jakieś zarośnięta opuszczona zabudowa też jakby pozostałości po jakimś mieście, mi się to kojarzyło z Rivendell ... ogólnie opłacało się robić misje poboczne, nawet dla zobaczenia tych nowych miejsc. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to nie wiedziałem ;) a wydawało mi się że robilem na 100% hehe no to drugie przejście z wszystkimi dlc ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden screen [+18] :)

The_Witcher_3_Wild_Hunt_Blood_and_Wine_N

Czyżby puzzle jako nowa mini gra?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny z dodatku Krew i wino.

Orgazm.

 

13043228_1710123532564519_29598590457227

 

13043351_1710123469231192_27326933318549

 

12994487_1710123459231193_47985098466835

 

13083105_1710125729230966_71063170758760

13087298_1710129902563882_77426591759545

 

Mam nadzieję, że podane przez Ciebie uczucie wywołuje 3-ci od góry  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to nie wiedziałem ;) a wydawało mi się że robilem na 100% hehe no to drugie przejście z wszystkimi dlc ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

pytajników nie robiłeś? bo wszystkie te misje to albo zlecenia wiedźmińskie albo pytajniki, albo jakieś poszukiwania tylko nie ma ich od razu, one się odkrywają po misjach... a dzika miałeś? grasuje skurwiel pod Oxnefurdem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu głównego wątku, można później swobodnie śmigać po świecie i np dokończyć wszystkie znaki zapytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Przenosi Cię do stanu świata jakby sprzed finału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×