Skocz do zawartości
erwines

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Wileki minus - dla twórców za debilne animacje zabijania.Zamiast powalić szybko i skutecznie przeciwnika,to wymyślili jakieś debilne akrobacje i dobijania.

Jest też wiele innych wkurzających rzeczy,ale to wkurza mnie najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Kto woli.

Ja akurat twierdzę, że zrobili to super.

Jak nie lubisz w grach widowiskowego ubijania to może graj w TV Superstars :biggrin:

(oczywiście bez urazy :) )

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast powalić szybko i skutecznie przeciwnika,to wymyślili jakieś debilne akrobacje i dobijania.

Uważasz, że animacje zabijania są powolne? To poczekaj, aż zdobędziesz "najlepsze" miecze w grze - Pistol Swords. Ja pie*****, który baran w Ubisofcie to wymyślił, należy mu się za to nagroda Darwina za cofnięcie się w ewolucji umysłowej. Edward przebija ofiarę mieczem, naciska spust... i stoi w bezruchu jak paralityk przez dobre 3 sekundy, podczas gdy gość w spektakularnej animacji zwyczajnie osuwa się na ziemię. Goście z toporami potrafią wtedy chyba wyczuć Edwarda węchem, bo lubią w środku takiej akcji pojawić się znikąd zasadzić mu topór na łeb.

 

 

Jak nie lubisz w grach widowiskowego ubijania

Sorry lennox, ale żeby to jeszcze było więcej niż te trzy czy cztery animacje na krzyż. A poza tym, to jest głupie z deczka - abordaż statku, wokół Edwarda co najmniej ośmiu gości czekających na swoją kolej, a on sobie na luzie poświęca 3 sekundy na każdego, zamiast zaciukać takiego raz dwa i przejść do następnego. Za którymś razem kurwica człowieka bierze. Zawsze gdy wreszcie wyszła udana długa seria zabójstw (gdzie wykończenia są szybkie, takie właśnie powinny być normalnie IMO), kierowałem głowę w stronę niebios w podziękowaniu.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ACBF są jakieś krypty,grobowce,tajne lokacje do odkrycia i pozwiedzania? Jeżeli tak to czy jest ich sporo?

Czy upgreade statku jest rozbudowany czy tylko powierzchownie go zmieniamy?

Są miasta do rozbudowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są tajne grobowce, na wyspach jak i pod wodą. Mogło być więcej.

Jest rozbudowany, by maksymalnie ulepszyć statek musisz zdobyć specjalne schematy. Ulepszania statku dzielą się na praktyczne, czyli takie które przynoszą korzyści w starciach (lepsze działa, ilość kul armatnich) i niepraktyczne które cieszą tylko nasze oko, czyli zmieniasz wygląd statku (żagle, ster)

Nie, ale rozbudowujesz swoją flotę i kryjówkę, daj szanse UBI by mieli co dodawać w nowych AC :P

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DoV chętnie dałbym szansę Ubi ale zawiodłem się dzięki AC:Rev a już o ACIII nie wspominam.Za to od ACII nie mogłem się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrzuciło AC1, AC2 tylko liznąłem, za to przeszedłem AC:R, AC III i IV. Jeden woli ogórki drugi ogrodnika córki, mi podeszła bardziej forma gry z AC III i jeszcze bardziej z Black Flag. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam takie pytanie (a właściwie dwa)

 

1. Brakuje mi jednej mapy skarbów. Mam wszystkie wyspy na 100% (wszystkie znajdźki), oberżyści przestali się ze mną dzielić nowinami, a tym samym miejscem ukrycia map, dostałem również mapę za wykonywanie zadań floty. W dalszym ciągu brakuje mi jednak jednej mapy. Ktoś wie, gdzie mogę ją znaleźć? Czy po prostu mam pecha?

 

2. Wspomniane było tutaj o obezwładnieniu celu z góry. Jednak z misji wymaga tego elementu to 100% synchronizacji. I nawet udało mi się to zrobić, tyle że misja została przerwana z informacją, że cel nie może zostać zabity. Ktoś miał coś takiego?

Tym celem jest oczywiście Mędrzec, którego ucieczkę musimy przerwać w ten właśnie sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam takie pytanie (a właściwie dwa)

 

1. Brakuje mi jednej mapy skarbów. Mam wszystkie wyspy na 100% (wszystkie znajdźki), oberżyści przestali się ze mną dzielić nowinami, a tym samym miejscem ukrycia map, dostałem również mapę za wykonywanie zadań floty. W dalszym ciągu brakuje mi jednak jednej mapy. Ktoś wie, gdzie mogę ją znaleźć? Czy po prostu mam pecha?

 

2. Wspomniane było tutaj o obezwładnieniu celu z góry. Jednak z misji wymaga tego elementu to 100% synchronizacji. I nawet udało mi się to zrobić, tyle że misja została przerwana z informacją, że cel nie może zostać zabity. Ktoś miał coś takiego?

Tym celem jest oczywiście Mędrzec, którego ucieczkę musimy przerwać w ten właśnie sposób

1. Jeśli dostałeś tylko jedną mapę za zadania floty to rób kolejne zadania. Wpadnie mapka po jakimś czasie.

2. Musisz powalić a nie zabić. Powalasz wciskając :circle: po tym jak cel się podświetli.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli dostałeś tylko jedną mapę za zadania floty to rób kolejne zadania. Wpadnie mapka po jakimś czasie.

2. Musisz powalić a nie zabić. Powalasz wciskając :circle: po tym jak cel się podświetli.

 No właśnie wcisnąłem kółko, a mimo to przerwało mi misję, stąd moje pytanie. No nic, popróbuję, może to jakiś bug chwilowy był. Co do mapy to myślałem, że tylko jedna we flocie jest. Dzięki za odpowiedź! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania (problemy) związane z wyzwaniami Abstergo..

1- Jak rozbroić i zabić zwinnego strażnika  jego własna bronią... (krzyżyk i kwadrat..?- nie wychodzi ! )

2- Mam pokonać  okręty ścigające gdy są w trzeciej randze... Ścigało mnie już czterech ale (tyle krzyżyków miałam nad paskiem życia Kawki), ale na mapie, jednocześnie - były  tylko dwa...

A może "Trzecia Ranga", ma inne znaczenie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania (problemy) związane z wyzwaniami Abstergo..

1- Jak rozbroić i zabić zwinnego strażnika  jego własna bronią... (krzyżyk i kwadrat..?- nie wychodzi ! )

Ano nie wychodzi, dlatego że zwinni strażnicy używają noży do rzucania, których Edward nie może używać jak normalnej broni. Naraz przy sobie można mieć tylko jedną sztukę, a do tego jak się z takiej broni rozbroi strażnika podczas walki, to Edward albo go schowa do ekwipunku (jak nie ma własnego) albo wyrzuci na ziemię (jak już ma swój). Upewnij się, że masz nóż do rzucania, wybierz go z menu wyboru broni i po prostu rzuć w zwinnego strażnika - zabije go na miejscu. Powtórz dwa razy i z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania (problemy) związane z wyzwaniami Abstergo..

1- Jak rozbroić i zabić zwinnego strażnika  jego własna bronią... (krzyżyk i kwadrat..?- nie wychodzi ! )

2- Mam pokonać  okręty ścigające gdy są w trzeciej randze... Ścigało mnie już czterech ale (tyle krzyżyków miałam nad paskiem życia Kawki), ale na mapie, jednocześnie - były  tylko dwa...

A może "Trzecia Ranga", ma inne znaczenie..?

Odpowiem na drugie , to ile masz X nad paskiem zycia kawki nie oznacza ilosci statkow tylko ich poziom jak masz max X to chyba nawet liniowce cie scigaja , nie moge ci dokladnie powiedziec ile statkow naraz cie zaatakuje bo mi przy max ilosci X tylko dwa i zawsze dwa nie widzialem nigdy wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bogda & Squal

Maxymalnie ścigają nas 2 okręty łowców piratów, jeżeli dobrze pamiętam to wygląda to tak:

1 gwiazdka/krzyżyk - 1x barka

2 gwiadki - barka wyższego lvlu i szkuner

3 gwiazdki - fregata i barka (wymagane do trofika, mi za pierwszym razem też nie wpadł)

4 gwiazdki - liniowiec (max lvl chyba 60, najbardziej ładowny statek, który można dodać do naszej floty) plus fregata.

 

@Eisaku

Wchodzisz w menu swojej floty, na trasach powinny wyświetlić Ci się okręty znajomego, możesz tam je przyspieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak żadne okręty mi się nie wyświetlają? Jestem dopiero w 7 sekwencji, może ta możliwości odblokowuję się później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy wysłał jakieś statki w trasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i wysyła mi wiadomości żebym je przyśpieszył.. a nic nie mam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny jest do online pass do multi? ?? Czy mogę śmiało brać używke i nie martwić się o trofiki onlineowe?

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny jest do online pass do multi? ?? Czy mogę śmiało brać używke i nie martwić się o trofiki onlineowe?

 

On-line pass jest za darmo do pobrania z psstore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć trofeum Sharing Is Caring?

Jak zdobyć? Nie trzeba nic robić żeby je zdobyć, samo wpada. Pływasz po morzu tak długo, aż spotkasz królewski konwój i białego wieloryba, a podczas biegania po mieście trafisz na "socjalną" (?) skrzynię ze złotem (social chest), wszystko przynajmniej jeden raz. To są te specjalne eventy, po odkryciu których ich lokację dostają też Twoi znajomi. Pojawiają się losowo, ale raczej na tyle często, że chyba nie można nie zdobyć tego pucharka. U mnie regularnie coś wyskakiwało, przynajmniej raz na godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×