Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

O panie screeny nieziemskie :D Trzeba złożyć zamówienie widzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przestałem sie podniecać screenami, trailerami itd.. Poczekam na recenzje, opinie graczy. Ile to już gier było które przed premierą były określane jako killery, ohy i ahy.. A później wielkie zawody.

Jak coś to się poczeka aż potanieje bo żeby wydać 250zł to bym musiał mieć nasrane w głowie(proszę się nie denerwować, to moja własna opinia)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przestałem sie podniecać screenami, trailerami itd.. Poczekam na recenzje, opinie graczy. Ile to już gier było które przed premierą były określane jako killery, ohy i ahy.. A później wielkie zawody.

Jak coś to się poczeka aż potanieje bo żeby wydać 250zł to bym musiał mieć nasrane w głowie(proszę się nie denerwować, to moja własna opinia)

Kupujac nowa generacje na premiere niepowinno byc to dla Ciebie wielkim szokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle do tego podchodzisz. Ja daje 250,przechodzę i daje kumplowi za 220,potem on puszcza za ile chce, a mnie ogranie tytułu kosztuje pare piw w pubie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie chcę żadnej kłótni :-), zdaję sobie sprawę ile gry kosztują. Po prostu mam ważniejsze wydatki i poczekam aż gra potanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce zobaczyć więcej to użytkownik CelticKennedy teraz streamuje rozgrywkę. Gościu już wyrwał na ebayu.

Szukajcie "Main Story". Wygląda to zajefajnie :)

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś gra na czwórkę, która mnie przyciągnie na dłużej. Szczególnie spodobał mi się patent z graffiti, mam też nadzieję że na terenach miejskich będzie więcej różnych NPC niż w poprzednich częściach.

Swoją drogą warto rozejrzeć się w swoim mieście czy nie ma lokalnych sklepów z grami na konsole. Tam można złapać tytuły w o wiele lepszych cenach niż w marketach.

Ostatnio kupiłem Dark Souls 2 (wer. PL, okładka ANG) za 178zł w lokalnym sklepie gdzie w EURO RTV AGD kosztuje 199. Inny przykład Castlevania 2 169 w lokalnym, 229 w MediaMarkt. Także ruszyć tyłek do sklepu, a nie zamawiać przez internet bądź kupować w sklepach wielkopowierzchniowych. Osobiście Poznaniakom polecam Trytona na Głogowskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś gra na czwórkę, która mnie przyciągnie na dłużej. Szczególnie spodobał mi się patent z graffiti, mam też nadzieję że na terenach miejskich będzie więcej różnych NPC niż w poprzednich częściach.

Swoją drogą warto rozejrzeć się w swoim mieście czy nie ma lokalnych sklepów z grami na konsole. Tam można złapać tytuły w o wiele lepszych cenach niż w marketach.

Ostatnio kupiłem Dark Souls 2 (wer. PL, okładka ANG) za 178zł w lokalnym sklepie gdzie w EURO RTV AGD kosztuje 199. Inny przykład Castlevania 2 169 w lokalnym, 229 w MediaMarkt. Także ruszyć tyłek do sklepu, a nie zamawiać przez internet bądź kupować w sklepach wielkopowierzchniowych. Osobiście Poznaniakom polecam Trytona na Głogowskiej.

Dowiadywałeś się może za ile będzie w Trytonie i kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh cena gry przy sprowadzeniu z UK 190zł, w polszy 250 co za kraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na streaming ... pomijam fakt że wygląda ładnie i jest to stary InFamous po dobrym lifcie.

Wygląda na mało NPC,

mapa jak w poprzednich częściach i oczywiście przemycony Sly Raccoon. Wcześniej Cole miał logo na plecaku.

Teraz bohater ma jako dzwonek w telefonie motyw przewodni ze Sly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRY JEZU :ohmy: (Screeny prosto z gry)

 

1669787_10152291676064630_767353481_o.jp

 

1654527_10152291674184630_228409728_o.jp

 

Jak dla mnie

LNhBGh5.jpg

Edytowane przez Starh
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej grze bedzie swiadczyla jej fabula, a nie polygony - dokladnie tak jak to bylo w poprzednich czesciach. Rozumiem fapowanie, ale nie podzielam go.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej grze bedzie swiadczyla jej fabula, a nie polygony - dokladnie tak jak to bylo w poprzednich czesciach. Rozumiem fapowanie, ale nie podzielam go.

Akurat fabuła w Infamous 1&2 nie była najwyższych lotów. IMO jedyna była pod tym względem nawet lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Starh: Obrazek w spoilerze mnie zmiótł. :P

 

A tym...

 

Patrzcie na to  :shok:

 

Wolę sobie nie spoilerować.

 

Swoją drogą - cienie.

 

1394917041-1.jpg

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az zachciało mi się Alan Wake w nowej lepszej grafice na PS4 marzenia hihihih :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat fabuła w Infamous 1&2 nie była najwyższych lotów. IMO jedyna była pod tym względem nawet lepsza.

Moment w ktorym w jedynce wszystko wychodzi na jaw - jesli to nie bylo najwyzszych lotów to chyba gralismy w rozne gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałeś się może za ile będzie w Trytonie i kiedy?

W czwartek jak byłem po DS II, nie mieli jeszcze cennika, natomiast co do terminu to podejrzewam że na premierę będą mieć parę sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1639721141.jpg

 

 

ibjKeeGBjEGIt9.jpg

 

Waw1Ebb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe wrażenie robi nie tyle sama oprawa graficzna co fakt, że tak wygląda gra z otwartym światem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będą. Dziwne tylko, że do tej pory Sony Polska nie wydało żadnego trailera z polskim dubbingiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×