Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

 

Myślę,a raczej jestem pewien,że u nas te z się takowe pojawią. Sam pytałem w Avansie,to mi powiedziano  żebym przyszedł dzień przed premierą,bo oni sami nie wiedzą co im przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ciągle wygląda mi na ładną wydmuszkę. Każdy materiał wygląda niemal identycznie i sprowadza się do latania i strzelania. Mimo tego zaryzykowałem i złożyłem zamówienie. 249 złotych, nigdzie nie znalazłem taniej. Mam nadzieję, że poza grafiką zaoferuje sporo zabawy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianGrecky - po stramie jest to podkręcony Infamous 2 więc nie spodziewaj się jakichś hiper nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFAMOUS_E3_2013_March_2014_02.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia kogoś kto skończył grę:

 

Best next-gen game so far.

+ Best console visuals so far (need to see Ground Zeroes though)
+ Game is super fun. Traversal is great with all powers.
+ All the powers are amazing
+ Great setting
+ Great audio

- One quirk I had is that you can't move the camera while meleeing. Not that big of a deal but it would be nice to be able to plan your next movement, especially since the game can be fast paced depending on how you play
- I had a couple frame rate dips (maybe 2-3 times where I noticed it) but really this is a minor inconvenience. Most of the time it's really smooth. Feels like it's above 30 a lot of the time. I'm not sure though.
- Other than the story, there aren't really that many side missions? At least that I've seen, they're mostly just healing people, detecting things (you'll see), etc. Not really that varied outside of the main story.

Great game. I'd probably give it 8.75/10. And I'd highly recommend it to any PS4 owner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie napiszę.

Rockalone2k - "Remigiusz Maciaszek" z Youtube robi razem z Sony konkurs, gdzie można wygrać PS4+ Infamous: Second Son oraz gadżety. Szanse na wygraną są małe, ale warto wziąć udział, może komuś się poszczęści.

Link do konkursu i do informacji z tym związanych: http://jarock.pl/rock/wygraj-ps4-infamous-second-son-konkurs/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyli ponownie - InFamous 2 na koksie :D

Nie wiem jak inni ale ja właśnie czegoś takiego oczekuję :P

Nie jest to nowe IP tlko właśnie InFamous więc większośc graczy któa ograła poprzednie części spodziewa się właśnie czegoś podobnego :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie multiplayer?

Hmmmm udzielę Ci strasznie wyczerpującej odpowiedzi .... Nie,nie będzie multiplayera ^_^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i cała gra zostanie przemycona w obrazkach. Wygląda jednak zacnie :) No i trochę tych ludzików na ulicach jest. Wcześniej miasto wydawało mi się totalnie wyludnione. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też, zwłaszcza że ludzie jak grają to głównie po dachach łażą a tam wiadomo że ludzi nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutrzejsza poranna myśl "byle do piątku" w tym przypadku będzie miała podwójne znaczenie...odliczamy dni do premiery InFamous Second Son :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy odliczacie 5 dni do premiery a moja czarnula w serwisie, ale będę Wam panowie zazdrościł tego, że już gracie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam aż pierwszym napalonym się znudzi i zaczną puszczać we wtórny obieg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ten fragment gry z misją na brzegu morza, w której z furgonetki uciekają więźniowie rozdał karty (ale to w sumie początek, to musi być mocny). Jeżeli cała gra będzie w ten deseń, to nic tylko zacierać ręce  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam aż pierwszym napalonym się znudzi i zaczną puszczać we wtórny obieg

No właśnie tak myślę, że zanim konsola wróci to wyrwę już za 70 moooże 60 procent ceny i wtedy wyjdę zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×