Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

That graphics... Cholera, to kiedy ten październik? :D 

Zastanawia mnie tylko to czemu pora dnia zmienia się tak szybko, to jest zrobione na potrzeby trailerów czy co? Bo to troche głupie jest, że w ciągu 3 minutowego przejazdu słońce zachodzi całkowicie XD Nie wiadomo też czy będą jakieś dłuższe wyścigi do przejechania (chociaż 10 lapsów?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być tory z punktu A do B i mają być też normalne tory wyścigowe.

Pewnie w prywatnym pokoju czy coś, będzie można sobie spokojnie ustawić ilość lapsów.

Ale w "karierze" na bank max ilość okrążeń to 5 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio mają być tory wyścigowe? Nie przypominam sobie żebym coś takiego czytał, to potwierdzone info? Jeśli tak to nic mi już więcej do szczęścia nie potrzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...chyba się zagalopowałem, także to może być mój błąd :)
Chodziło raczej o trasy w układzie okrążeń, a nie o typowe tory z krwi i kości.

Też bardzo bym je chciał, ale jakoś nie widzę ich w tej produkcji zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 qqlcyv.gif

Według mnie lepiej to teraz wygląda  :thumbsup:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeraża brak jakiejkolwiek reakcji samochodu przy kolizjach z innymi samochodami i otoczeniem.

 

 

Filmik ktory wkleiles obejrze pozniej, niemniej z tych co widzialem wczesniej - faktycznie przytarcie bandy to zwolnienie predkosci, pukanie po blotnikach podobnie i nie widac aby to jakos znaczaco wplywalo na jazde (fakt ze te filmiki ktore widzialem to byly przypadkowe kontakty). 

 

Mysle ze takie a nie inne zachowanie wozow zwiazane jest z idea tej gry a wiec clubami jak i sciganiem online. Inaczej gra mogla by sie zamienic w destruction derby... (a jak probowalem troche pograc w shift online to mialem wrazenie ze ludzie jechali na pale w nadzieji zeby przed zakretem wywalic kogos z toru a samemu zdobyc pozycje, przy czym czesc nie potrafila tego zrobic dobrze i tez wylatywali. po czym zniecheceni opuszczali wyscig). 

 

To jest gra ktora garsciami czerpie z arcade gdzie ma byc ladnie efektownie, jazda ma dawac fun. Jak bedzie w rzeczywistosci przyjdzie sie nam przekonac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, ale pamiętam jakieś stare filmiki, gdzie samochód kosząc znak drogowy wpadał w poślizg i na chwilę był z tego wyścigu "wykluczony". Tutaj natomiast nie widać żadnego efektu negatywnego, a jedynie gra niweluje błąd gracza i ustawia samochód do dalszej jazdy.


Oczywiście też nie chcę DD na torze, bo to potrafi odebrać całkowicie ochotę na granie online (do dzisiaj nienawidzę włochów za online w Gran Turismo 5 i jak widziałem ich flagę wolałem wyjść z wyścigu ;)) Jednak kolizje powinny nieś jakiś negatywny skutek z których jednak gracz może wybrnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Karne minuty/punkty

Lub po prostu opcja organizowania wyścigów z kolizjami i bezkolizyjnych, niech gracze decydują co im pasuje ;)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karne minuty/punkty

Lub po prostu opcja organizowania wyścigów z kolizjami i bezkolizyjnych, niech gracze decydują co im pasuje ;)

 

To pierwsze to tak srednio widze - majac w pamieci pare eventow w GT5 ktore mialy tego typu kary (sezonowe). Druga opcja mile widziana. Jednakze nie zmienia to watpliwosci Smalca - bo co innego wprowadzac kary a co innego zmusic uzytkownika do wyjscia z trudniejszej sytuacji z wykorzystaniem modelu jazdy. 

 

Troche pewnie jeszcze gdybania i watpliwosci sie tutaj pojawi przed premiera....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przejazd przez lasy Kanaday, pięknie to wygląda, a na naszych tv efekt będzie jeszcze lepszy. Prawdziwa, nowa generacja.



Twórcy twierdzą, że na trasie jest milion drzew.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Czuć'' prędkość na tym filmiku, najlepszy efekt w tym gatunku osiągnął pierwszy Shift, a tu wydaje się, że będzie niewiele gorzej. Grafika ładna, model jazdy ciężko ocenić po filmiku. Niemniej jednak szczerze mówiąc wolałbym next-genowego Motorstorma (pacific rift 2) niż DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku jak dobrze ta gra wygląda, przeszła daleką drogę od pierwszego pokazu, filmik z Pagani w roli głównej momentami ociera się fotorealizm. Szkoda że jeszcze tyle trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już ukończona, te 4 miesiące to już optmalizacja i przygotowanie gry do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dc2.gif
 

 

 
rushy.jpg



 

Edytowane przez ONE
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nieźle się to prezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyaliasing strasznie razi w oczy w tych nowych gameplejach. Na pewno to poprawią do premiery. A obiecywali dać nieskompresowane filmiki w poniedziałek.

Chciales powiedziec aliasing razi po oczach. Antyaliasing jest metoda usuwania aliasingu czyli tzw "zabkow".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądajcie koniecznie w słuchawkach!

PS. W tym drugim filmiku jest pokazane menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo nowego gameplyu



Graficznie to jest mistrzostwo świata.

iphv0fMwAJLz8.jpg
iQIKybpMYPg3m.jpg
ipfOjeJIEyohZ.jpg
iIxywr44e9LYc.jpg
iVgLTwqCJfqjM.jpg
itJjgWfm8QmvO.jpg

iFWHYorNPd5VJ.png
ibes3QKATnZGmf.png

iy9W3dxfoPJdT.PNG
i8BlWEmNcPsBz.PNG
iHSWFGiUXnafd.PNG
ibfUYZZp9TtB7U.PNG
iIQmAlvNAYVxU.PNG
i1UIiPqC23M3Q.PNG
ibtnGwBt8tcSk9.PNG
iH2C0nZ3qJHju.PNG
iG7xBQRuRToVL.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten artykuł potwierdza, że warto będzie czekać na tą produkcję. 

 

Gameplay za pleców 

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×