Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Patricko

Serio? Bo Skyline'a nie będzie? W GT mam tylke japońców, że bokiem mi wychodzą. Chętnie pojeżdżę samochodami europejkimi i amerykańskimi.

 

 

Bez urazy, ale co mnie to obchodzi jako fana samochodówek i człowieka, który chciał kupić tą grę? Ma być większość marek najpopularniejszych fur i basta, na starcie, a nie w DLC.

Mamy rok 2014, a nie 1994 żeby takie cyrki odwalać. Mieli dość czasu.na przygotowanie wszystkiego, a najważniejszych rzeczy nie będzie...

Nie czaje jak można jeszcze bronić tak idiotycznych decyzji o braku podstawowych rzeczy w grze. Potem tylko płacze jak to nas ruchają, ale gdy to robią, to zawsze znajdzie się ktoś, kto powie że jest ok..

 

BTW.

Japońska motoryzacja jest tak bogata oraz różnorodna, że nie kończy się na "Skajlajnie"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie ma chyba starszych samochodów, tylko te w produkcji, więc nie wiem co, poza GT-Rem i ewentualnie nowym NSXem mogliby nam dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Serio? Bo Skyline'a nie będzie? W GT mam tylke japońców, że bokiem mi wychodzą. Chętnie pojeżdżę samochodami europejkimi i amerykańskimi.

 

Nie, bo co news to hmm rozczarowanie...

Efekty pogodowe pozniej.

Gra wychodzi w bardzo kijowym okresie (niedlugo pozniej pCARS i The Crew)

Gra nie bedzie miala wczesniej zapowadanego znizkowego kuponu na PS+ w pudelku

 

Tak wiec nie bardzo wiem jak ma na siebie zarobic? W moim wypadku nie chodzi nawet o brak japonczykow tylko o sformulowanie bedzie DLC czesc darmowa a czesc platna.

Czyli zrobmy cos sieciowego, dajmy 55 wozow, pracujmy nad kolejnymi 40 z czego 10 damy moze za free a za 30 skasujemy bo przeciez taki model musi sie udac.

 

Otoz wcale nie musi... Czy czekam na DC tak czekam, czy kupie pudelko? nie dopoki nie ogram plusowej wersji i nie stwierdze czy gra jest warta pieniedzy.. I z cala pewnoscia nie kupie pudelka zanim nie pojawia sie patche...

Nauczony  tym co czytam na temat tego jak gry sa wydawane, jak łatane, jak dodawany jest obiecany kontent nie kupuje gier na premiere.

 

Evo przespalo moment kiedy ludzie by sie zabijali o te gre...

 

 

 

 

 

Mamy rok 2014, a nie 1994 żeby takie cyrki odwalać.

 

Obawiam sie ze to wlasnie dlatego ze mamy 2014 to takie cyrki odwalaja :P 1994 to rok premiery pierwszego NFS nie mial moze super ilosci fur ale w jakosci byl przeskok i przelom. A DLC pojawily sie duuuzo duuuuzo pozniej :) ;)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sam fakt tego, że będzie DLC jest aż tak szokujący? Prawie każda gra je ma, a na pewno każde wyścigi. Sam nie mam zamiaru kupować pełnej wersji do premiery pCARS (chyba, że wersja z + mnie oczaruje). Jeśli chodzi o przespanie to może nie koniecznie, bo kto wie jak wyglądałaby ta gra, gdyby wyszła na premierę PS4? Na zeszłorocznym E3- na niecałe 0,5 roku przed premierą, mieli grę ukończoną w 30%, a przecież po ukończeniu trzeba jeszcze odbugować, więc może opóźnienie wyjdzie im na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o DLC, tylko o to, że to demo, większość rzeczy dostanie dopiero po premierze, która miała się odbyć już w zeszłym roku. Po prawie roku obsuwy, gra dalej nie jest ukończona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to, że będą DLC nie jest szokujące. Szokującym jest natomiast fakt, że wychodzi na to, że przez ten rok prawie nic nie zrobili. Japońskie samochody w DLC, zmienne warunki może też w DLC dadzą?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sam nie mam zamiaru kupować pełnej wersji do premiery pCARS (chyba, że wersja z + mnie oczaruje).

 

I dokladnie o to chodzi - Ja, Ty, Patricko i wielu wielu innych graczy wypowiadjacych sie na polskich czy zagranicznych forach czy komentujacych ta gre ma takie podejscie ogram co dadza w plusie.

Gdyby gra wydana zostala wczesniej (zakladajac te 50 wozow i 55 tras (w tym wariacji) w pelnej wersji), to ludzie by sie na nia rzucili bo poza NFS R nie nic ma PS4. Wczesniejsze wydanie mogloby usprawiedliwic to ze warunki pogodowe zostana dodane pozniej. Na jesieni w ciagu 5 tygodni bedzie premiera 3 gier - ludzie nie rzuca sie a dokonaja wyboru tymbardziej ze maja 20% PS+ edt. Pamietaj o tym ze teraz wyniki sprzedazy zbiera sie z pierwszego miesiaca i kwartalu to goracy okres jest nazwazniejszy. I stad teoria ze przespali moment kiedy wielu polecialo by kupic te gre.

 

Czy fakt ze gra sie opoznila wyjdzie jej na dobre pewnie - jakosciowo pewnie tak, sprzedazowo smiem watpic. Bo tak mamy obsuwe a efekty podogowe i tak beda w łatce pozniej... jak pisali Kryman i Kloose - to co w takim razie przez ten rok robili? Hajp na te produkcje opadl...

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię w gry wyścigowe czasem pograć i na temat DriveClub podzielam wasze opinie. Ogram grę z Plusa i zamiast wydawać na pełnego DriveCluba kupię pCars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś czy w DriveClub będzie singleplayer ? Ponieważ mój internet z cyfrowego polsatu ma zablokowaną możliwość gry online bez możliwości odblokowania : <

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie :) Gra jest nastawiona na społeczność, ale ma być kariera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ten brak efektów pogodowych na starcie jest sporym problemem, skoro jest to jeden z najbardziej promowanych aspektów gry, ale pomimo tego, DriveClub nadal wygląda mi na ciekawą produkcję, a po zagraniu w demo na Gamescomie jestem pewien, że zakupię go w okolicach premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możesz powiedzieć o modelu jazdy? Kompletny arcade czy coś poważniejszego? Do jakiejś gry można porównać? I grafika pewnie rządzi, co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko w sumie stwierdzić bo nie gram w samochodówki. Ale auto prowadzi się strasznie ciężko, łatwo wpaść w poślizg nie puszczając gazu na zakręcie, w wyjść z niego jest niezmiernie trudno. Jeśli to jest bardziej arcade to nie chcę grać w symulacje. Grafika zmiata, auta wyglądają przepięknie.

Ktoś coś wie o ustawieniu poziomów trudności?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim autem jechałes?
To miejsca legenda jest ze auta w symulatorach maja sie prowadzic trudno. Np auta GT3 sa w rzeczywisci łatwe i w symulatorach tez sie łatwo prowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna plotka...Gra ma nie mieć replayów :)

Co jak co, ale w tej grze chciałoby się popatrzeć na te fury i pejzaże w replayach.

 

https://translate.google.it/translate?sl=it&tl=en&js=y&prev=_t&hl=it&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fneofz.net%2Fwp%2Frumour-driveclub-non-avra-i-replay%2F&edit-text=

 

Jeszcze chwila i się okaże, że hamulce też będą w DLC :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że DriveClub miał być zręcznościówką.

Jechałem Mercedesem AMG i Pagani Huaryą. Tym drugim trochę łatwiej szło, a może po prostu grałem 4 raz i już ogarniałem sterowanie.

 

Zastanawia mnie to z drugiej strony trochę, że większość rzeczy jest "not at launch". Tak jakby ten rok obsuwy służył im tylko do optymalizacji menu głównego.

Edytowane przez Sajlenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zdecydowałbym się na zakup gry na płycie to będzie to pełna wersja czy dopiero po patch-ach dodadzą pogodę itp?? czy tylko ta okrojona wersja dotyczy PSS???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna plotka...Gra ma nie mieć replayów :)

Co jak co, ale w tej grze chciałoby się popatrzeć na te fury i pejzaże w replayach.

 

https://translate.google.it/translate?sl=it&tl=en&js=y&prev=_t&hl=it&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fneofz.net%2Fwp%2Frumour-driveclub-non-avra-i-replay%2F&edit-text=

 

Jeszcze chwila i się okaże, że hamulce też będą w DLC :teehee:

 

Ej nie smiejmy sie :P

Moze to usieciowienie i uspolecznienie rozrywki wplynelo na to... ze tworcy wymyslili nastepny wyscig... akcja.... dynamika a nie replaye

A szkoda bo po przejechanym zapisanie powtorki lub jej obejrzenie to czasami frajda - wiec cos jakby sie nie popisali. 

 

 

To co Patricko robimy zaklady jak dobrze sie sprzeda pudelkowa wersja w pierwszym miesiacu? :P

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System zniszczeń w DriveClub :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę najgorszy system z możliwych w grze wyścigowej ... wróć z pobocza na drogę za 3, 2, 1, bo inaczej sami Cię zrespimy! :sad:

Te niewidzialne ściany to też porażka na całej linii ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w niektórych momentach ledwo na pobocze wjeżdża i już chce mu resetować. Ale grafa na tym nagraniu wygląda obłędnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×