Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie przepadam za grami wyścigowymi tak DriveClub zdobyło moje zainteresowanie. 

 

Wiadomo jaka bedzie cena bundla Ps4 + DC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie* mamy reflexy aut na mokrym asfalcie (nawet w barierce VW się odbija).

*były w Gran Turismo 4 na PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neogaf zrobił fajną reklamę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista reklama :) no gra wygląda obłędnie

Zaczyna mnie interesować choć ostatnio mnie odpychała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

There’s enough soundtrack for a double CD, all-new, original music by Welsh electro-dance group Hybrid. And that soundtrack has been remixed by contemporary heavy-hitters like DJ Shadow and Noisia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Mam pytanie - wiem, że na premiera DC miał być dla każdego PSplusowicza za free dorzucany. Potem okazało się, że nie będzie full wersja tylko cześć gry (takie bardzo rozbudowane demo). Potem premiera została super-opóźniona, a jeszcze potem twórcy mówili że w wersji darmowej będzie można nawet platyne zdobyć, potem premiera jeszcze opóźniona i w końcu nie wiem czy jeśli mam PS+ to otrzymam grę czy nie...

To jak to jest - nadal aktualne, że każdy posiadacz abonamentu PS+ otrzyma jakiś tam większy fragment gry, czy taka opcja poszła już do lamusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadomowe, że do plusa pełna wersja nie trafi na 101%. Za darmo robią grę? :)

 

Co do reszty to tak, gra będzie w plusie i będzie podobno można wbić platynę. Ma być tylko jeden rejon z 10 trasami bodajże i kilka samochodów na krzyż.

Tak jak mówisz, to jest większe demo. Komu się spodoba to kupi, a komu nie to oleje po wersji z plusa.

 

Moim zdaniem dali dupy i stracili masę $$$. Mieli wypuszczać grę zaraz po premierze konsoli, bo do dzisiaj by schodziła ta gra jako jedyna sensowna samochodówka.

A tak? Konkurencja w postaci Project Cars i The Crew na pewno nie pomoże. Pomijając masę innych gier, na które ludzie czekają.

Tak to by kupowali bo by nic innego nie było, a teraz? Przegapili idealne okno na sprzedaż, bo woleli lepsze menusy robić... Ich wola :)

Ja pewnie pocioram w wersję z Plusa i fulla raczej nigdy nie kupię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor projektu poinformował za pośrednictwem twittera, że opcja robienia zdjęć zostanie dodana już po pojawieniu się tytułu na rynku, a więc podobnie jak będzie to miało miejsce z efektami pogodowymi.

pssite

Ciekawe co jeszcze dostaniemy dopiero po premierze - koła, kierownice, milion drzew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Docieraja do mnie rozbiezne informacje... 
Z jednej strony na konferencji bylo ze DC pojawi sie w pierwszym roku zycia konsoli (wczesniej w temacie ktos wstawil odpowieni filmik), pozniej gdzies pojawila sie informacja ze mial byc na premiere (http://ca.ign.com/articles/2013/10/18/driveclub-delayed-but-ps-plus-bonuses-updated-for-ps4-launch), potem wycofali sie z dodatkow czyli znizki na abonament PS+ jesli ktos kupi pudelko na premiere. 
 
Wiec mozna mysle, spokojnie przyjac ze prawda lezy gdzies po srodku i ze jednak jakis poslizg byl. To co mnie matrwi ze mimo poslizgu 2 rzeczy maja byc dodane pozniej w patchu (efekty pogodowe i fotoalbum). O ile fotoalbum to rzecz mogaca cieszyc ale nie zwiazana z sama rozgrywka o tyle efekty pododowe juz moga zmienic odczucia plynace z gry. 
 
Tak wiec matrwi mnie trend wypuscmy cos i obiecajmy ze cos dodamy - przypomina mi to sprzedawanie rozwojowych wersji gier (GT5 i GT6 - tak bedzie patch z dzwiekami/poprawe dzwieku odnotujemy dopiero w GT7 ale GT6 tez cos dostanie... no ludzie...) 
 
Do tego PS4 brakuje dobrych scigalek (a ja lubie takie gry i znimi spedzam najwiecej czasu) aktualnie jest NFS Rivals i... hmm chyba nic wiecej. Wiec DC spoznil sie wydany wczesniej mogl podbic serca graczy czekajacych na wyscigi bo na bezrybiu i rak ryba (innymi slowy gra by sie i tak sprzedala).
 
W momencie premiery bedzie juz czul oddech zblizajacych sie The Crew i Project Cars. Fakt ze ma trafic do PS+ (dobry dla nas graczy) z pewnoscia nie jest dobry dla firmy bo jesli gra nie chwyci tak jak miala mniej osob kupi pelna wersje. Po prostu ludzie beda ogrywac 20% PS+ "Edyszyn" (5 tras, 10 wozow) czekajac na inne tytuly z samochadami w roli glownej. 
 
Kolejna rzecza ktora mnie zastanawia czy patche beda przeznaczone tylko dla pelnej wersji czy moze PS+ Edition tez sie ich doczeka... 
 
I na koniec prosze mnie zle nie zrozumiec - gra na filmikach, obrazkach wyglada rewelacyjnie, jest sliczna i mam ochote w nia pograc - niemniej jak juz zakupie PS4 to z pewnoscia nie polece do sklepu po pudelko a najpierw zapoznam sie z wersja dla plusa.
 
========================================================================
EDIT:
 
No i poznalismy zawartosc DriveClub Special Edt.
 
 
  • Specjalna okładka tekturowa, potraktowana folią i okraszona unikalną grafiką z gry
  • Natychmiastowy dostęp do samochodów: McLaren P1, Mercedes-Benz C63 AMB Coupe Black Series, Ferrari 458 Italia, Aston Martin v12 Vantage S, Alfa Romeo 4C
  • Dwa ekskluzywne zestawy do zmiany loga i samochodu w grze
  • Dwie naklejki z logo gry

A to wszystko za 69,99€ (RRP). 

 

Szczerze jakos mnie to nie powala... a w porownaniu np ze standardowa versja Wiedzmina wypada jak ubogi krewny.. 

Tak wiem ze to dwie zupelnie rozne gry, ale co za problem odrobinke wiecej sie wysilic.... a moze uwazaja ze nie musza.... 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GloriousBlandCaterpillar.gif

 

 

DapperAptArmadillo.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że te efekty pogodowe będą dodane później :sad:

Nie czaje bazy... Co oni robili przez ten czas? Nie ma zmiennej pogody, trybu foto, teamy do max 8 ludzi... Owszem, gra wygląda pięknie i będzie to na pewno najładniejsza samochodówka, przynajmniej do momentu GT7.

Nie dość, że polecieli w kule z premierą, do gry nie dodali pewnie nic, a najlepsze funkcje "będą potem". Czyli jasno do zrozumienia nam dają, żeby gry na premierę nie brać w żadnym wypadku.

Grę pewnie w tydzień można spokojnie ograć, a potem co? Czekać na patch z ładną pogodą?

Jak nie puszcza większego dlc za free wraz z tym updatem, to nie widzę sensu takiego zabiegu.

Owszem, można stwierdzić że gra do multi, ale coś czuje że multi tutaj długo nie pociągnie, może jedynie dzięki wersji z plusa, żeby zrobić sztuczny tłum na serwerach.

Zupełnie nie czaje polityki wydawniczej tej gry... No, ale co ja się tam znam ją tylko gram w te gry...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego dziś ogłosili, ze auta Japońskie będą w... update:D Ta gra to jest parodia developingu... Nie zdziwie się jak za pogodę będzie 15 zł, za auta 20 zł... :D

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Lol... Evolution popłynie przy tej grze ostro.

A mogli wrócić do WRC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Serio? Bo Skyline'a nie będzie? W GT mam tylke japońców, że bokiem mi wychodzą. Chętnie pojeżdżę samochodami europejkimi i amerykańskimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyline? A taki GTR albo chociaż 370Z? Myślę, ze parę aut by się znalazło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×