Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę najgorszy system z możliwych w grze wyścigowej ... wróć z pobocza na drogę za 3, 2, 1, bo inaczej sami Cię zrespimy! :sad:

Te niewidzialne ściany to też porażka na całej linii ...

 

Z tym respieniem to tak wiele gier to ma ze ja jakos nie moge sobie przypomniec ktore sa wyjatkiem od tej reguly. Toz nawet w GT6 masz respa na niektorych torach podczac niektorych wyscigow (doswiadczylem tego na Circuit de la Sarthe z tym ze nie ma odliczania przez to respienie jeszcze bardziej wybija z rytmu).

 

Co do niewidzialnych scian, fakt ogladajac ten film mialem nieodparte wrazenie ze tak to bylo w NFS 1 z 1994r. Tylko ze to hmmm 2 dekady temu ;)

 

Biorac  pod uwage wszystko co wiemy o grze:

- pogoda tak szeroko reklamowana bedzie w patchu

- trasy to jazda po rynnach

- graficznie wyglada bardzo ladnie

- byc  moze brak powtorek (co jest kompletnie niezrozumiale)

- zniszczenia na poziomie kosmetycznym

- photo mode [o ktore nie dbam] tez w patchu

 

To ja jakos jej nie wroze dlugiego zycia ani wielkiego zarobku... - PS+ 20% edt bedzie krolowal, dopoki sie nie znudzi.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyny pozytyw tej gry to grafika, w takim razie podziękuje już tej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, Evolution się porwało z motyką na słońce. Mogą się na ten grze ostro przejechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden plus, każdy z moich znajomych będzie ja miał, będzie z kim pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grze, w której najważniejszą rzeczą jest dobra zabawa i ściganie się dla klubu czy że znajomymi oczekujecie dobrego systemu zniszczeń to chyba źle wybraliście grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grze, w której najważniejszą rzeczą jest dobra zabawa i ściganie się dla klubu czy że znajomymi oczekujecie dobrego systemu zniszczeń to chyba źle wybraliście grę.

 

Nikt jeszcze niczego nie wybrał, możesz być spokojny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grze, w której najważniejszą rzeczą jest dobra zabawa i ściganie się dla klubu czy że znajomymi oczekujecie dobrego systemu zniszczeń to chyba źle wybraliście grę.

 

Z calym szacunkiem, chyba nie zrozumiales czego mozna oczekiwac. Nikt tutaj nie oczekuje zniszczen mechanicznych wplywajacych na prowadzenie auta. Jesli ktos by takich oczekiwal to faktycznie zgoda zle wybral gre. 

 

Niemniej po grze z piekna grafika, ktora jest silnym punktem marketingowym, ktora jest spolecznosciowym arcade (lub sim-cade jak kto woli), mozna oczekiwac ze bedzie widowiskowa - tak wiec nie tylko otarcia ale i gniecenie blachy, popekane szyby, urwanie zderzaka czy odpadniecie maski dodalo by tejze widowiskowosci, bez wplywu na mozliwosci jezdne pojazdu ktory akurat prowadzimy. 

 

Brak opisanych powyzej uszkodzen nie jest powodem zeby gre odrzucic, ale jednym z powodow aby ograc plusowa wersje zamiast biec do sklepu po pudelko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia dostaniecie w DLC ;)

Ja raczej full wersji nie zamierzam nabywać - poprzestanę na wersji z Plusa, ale naprawdę się zastanawiam, co autorzy robili przez ten rok obsuwy i jak to "demo" prezentowało się rok temu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi zniszczenia zwisaja. Jesli gra posiada foto mode, to zniszczenia powoduja ze fotki mozemy robic tylko na poczatku wyscigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi zniszczenia zwisaja. Jesli gra posiada foto mode, to zniszczenia powoduja ze fotki mozemy robic tylko na poczatku wyscigu.

 

Coz mamy rozne zdanie na ten temat.. 

Photo mode jesli sie nie  myle bedzie patchem. 

 

Co do zdjec czemu tylko na poczatku? ja w paru grach robilem zdjecia z powtorek gdzies tuz przed meta gdzie poobijany niemilosiernie bylem o dlugosc maski przed rywalem :) to byl fun :) a potem olalem photo mode... 

Pozatym ciekaw jestem co bedziemy mogli robic w photo mode skoro plotka glosi ze gra nie ma replayow......

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja to chyba olewam, biore xboxa z forza 5 i pod koniec wrzesnia Forza Horizon 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dlatego ja wziąłem sobie X1 Day One Edition :D i gram w Forze od samego początku :D jedyny ból że nastawiłem się na Audi a muszę dokupić w DLC XD. Ale tak to póki Driveclub nie wyjdzie mam co robić do tego Forza Horizon 2 i później Project Cars :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dlatego ja wziąłem sobie X1 Day One Edition :biggrin: i gram w Forze od samego początku :biggrin: jedyny ból że nastawiłem się na Audi a muszę dokupić w DLC XD. Ale tak to póki Driveclub nie wyjdzie mam co robić do tego Forza Horizon 2 i później Project Cars :biggrin:

Masz obydwie konsole?

Którą zostawiasz tylko dla exów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, X1 dla Ex'ów mam :P ale to nie znaczy ze nie kupie czasem multiplatformy na X'a, np. na "faze" kupiłem sobie w Wiedeńskim Media Markcie na wyprzedaży za 10 Euro w Folii NBA Live 14 :biggrin:. Tak,tak wiem że "Gó**o". Xbox1 nie jest jakiś mega wypaśńy ale żeby odpalić PS4 najpierw odpalam X'a. A dokladniej mam to na takim patencie, że w Xboxa mam wpiętego Plejaka i szybciej manewruje między grami :biggrin: czy to frza czy jakies tam Infamousy :biggrin: 

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najdziwniejsze połączenie jakie widziałem :D ale dobra, nie róbmy offtopa bo to temat Driveclub a nie konsolowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, X1 dla Ex'ów mam :P ale to nie znaczy ze nie kupie czasem multiplatformy na X'a, np. na "faze" kupiłem sobie w Wiedeńskim Media Markcie na wyprzedaży za 10 Euro w Folii NBA Live 14 :biggrin:. Tak,tak wiem że "Gó**o". Xbox1 nie jest jakiś mega wypaśńy ale żeby odpalić PS4 najpierw odpalam X'a. A dokladniej mam to na takim patencie, że w Xboxa mam wpiętego Plejaka i szybciej manewruje między grami :biggrin: czy to frza czy jakies tam Infamousy :biggrin: 

Eeee jakich Exów?? Przecież na Xboxie nie ma czegoś takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tania kierownicę do Driveclub polecacie?

Maniakiem nie jestem ale na kierownicy było by fajnie pośmiać dlatego chce tanio bo będę grać sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tania kierownicę do Driveclub polecacie?

Maniakiem nie jestem ale na kierownicy było by fajnie pośmiać dlatego chce tanio bo będę grać sporadycznie.

 

Do watku o kierownicach to pytanie sie bardziej nadaje.

 

Odpowiedz  - zadnej!

 

Logitechy nie beda wspolpracowac z PS4.

 

Do wyboru zostaje tobie:

- T80 DC edt - kierownica za 400pln bez ForceFeedback (imo slaby deal)

- jesli bedzie dzialac  - ale narazie nie znalazlem podtwierdzenia - to moze T100 jest FF ale za to  kat obrotu kolka maly co akurat dla mnie jest minusem. Ceny sprawdz na porownywarkach.

- T300 - ale to ponad 300eur - wiec zdecydowanie nie wpasowuje sie w "tanio".

 

Polecam jesli masz PS+ ograj to co dadza sprawdz jak spisuje sie na padzie, jesli gra sie Tobie sposoba mozesz myslec o kierownicy i pelnej wersji.

Bo inaczej to wydasz kase a sprzet bedzie sie kurzyl... znow w mojej opinii jesli juz kupowac kiere to przynajmniej do 3-4 gier zeby nie lezala w kącie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

We are pleased to recommend the following Thrustmaster® racing wheels which are tested and fully compatible with both PS4 system features and with DRIVECLUB™:

 
·    T80 Racing Wheel 
·    T80 DRIVECLUB™ Edition
·    T300 RS
·    T300 Ferrari GTE Wheel
 
We are unable to comment on whether other racing wheels will be fully compatible with PS4 system features or with any current or future PS4 games

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-General/PS4-Steering-Wheel-Compatibility/td-p/22085967

 

FCUK YOU SONY

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam na male zboczenie z tematu. 

 

Ale nastapilo to czego sie obawialem... jedne gry obsluguja takie kolka inne gry inne. 

 

To chyba najgorszy scenariusz. Jak pisalem powyzej kupujac DFP w 2007r. ogrywalem na niej arcadowki, sim-cade, GT5, GT6... conajmniej 5 tytulow bylo.. co wiecej wracalem nawet do tych starszych ot tak dla zabawy wiec kiera byla w uzyciu (zarowno na PC jak i PS3). 

 

majac na uwaze to co napisal Pablos - zostalismy bez wyboru... T300 albo pad. 

 

Jesli chcemy miec pewnosc ze to kiera w pelni obslugiwana przez PS4 z grami ktore moga pojawic sie w przyszlosci... 

 

Szczerze powtorze sie, jako osoba ktora nie ma jeszcze current gena chyba jesli chodzi o racing pomysle o zmianie platformy...

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiasz pc i gry typu aseto corsa czy jednak bardziej xo i forze?. A co do kierownictwo to straszna lipa, sam chciałem kupić kierownicę pod wyścigi na ps4 ale widzę ze to nie ma już sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiasz pc i gry typu aseto corsa czy jednak bardziej xo i forze?. A co do kierownictwo to straszna lipa, sam chciałem kupić kierownicę pod wyścigi na ps4 ale widzę ze to nie ma już sensu.

 

przeciez xbone ma chyba jeszcze slabsze wsparcie dla kolek?

 

Obstawiam PC i wszystko co pociagnie moj lapek w polaczeniu z DFP. 

licze ze 720p i low detale w pCARS wyciagne, po takim downgrade ustawien bede mial wersje prawie jak na PS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje pad + wersja gry z PS+

 

Nie będę ładował ceny konsoli w kierę jak oni jeszcze kilka razy zmienią zdanie co jest kompatybilne a co nie.

Za 2 lata jak będzie solidna porcja gier wyścigowych można wrócić do tematu i zastanowić się nad kółkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niezbyt eleganckie rozwiązanie, ale jak ktoś wywalił na kierownicę tego tysiaka ;)

Z PS4, niestety jeszcze nie działa to tak jak trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×