Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masz chroniczny problem z logicznym myśleniem. Pewnie dlatego nie dość że nie zrozumiałeś pytania to jeszcze powtórzyłeś je w nieco zmienionej formie. Skoro PS+ jest płatny to jak demo Driveclub może być darmowe.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - model jazdy beznadziejny, Nie jestem fanem tego typu gier, ale tak słabego modelu jazdy nie pamiętam nigdzie, ślizgawka na trolejach nie ważne czy jedziesz 200 czy 60.

Widać gra nie dla Ciebie bo grać nie umiesz :P Nawet Venomem da się jeździć bez poślizgów.

http://youtu.be/WPhrHDlJ-ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka do pogrania z dzieciakami:) Mój 8 letni syn ładnie ogarnia:) A ja mam frajde z malowania samochodów, hihihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że model jazdy nie wszystkich podpasował, szczególnie nowym graczom takim jak ja, co drugą ścianę zaliczałem w tej grze. Głównie dlatego że samochody mają chyba jakieś blokady na kołach i skręcają jak im się chcę, do tego dodać fakt że tor jest zrobiony z lodu betonowego i mamy Driveclub w pigułce. 
Do tego mam wrażenie że przeciwnicy nieźle oszukują, przy wchodzeniu w zakręty na takiej prędkości to mój samochód siedzi na bandzie, oni tymczasem sobie lawirują jak gdyby nigdy nic. To skreśla jakiekolwiek szanse na dobrą zabawę w tej grze, aczkolwiek nie jestem pewien do końca, musiałbym jeszcze trochę poobserwować zachowanie komputerowych kierowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dobrze bawie na razie :D Może i w pełną zainwestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać gra nie dla Ciebie bo grać nie umiesz :P Nawet Venomem da się jeździć bez poślizgów.

 

 

 

Być może nie umiem ;) ale głównie jest to spowodowane tym, że zachowanie aut są zupełnie nierzeczywiste i jak dla mnie nieprzewidywalne- jazda jak na lodowisku. Tak jak kolega dr-yogi-reborn napisał jego 8 letni syn ogarnia grę co wg mnie nie koniecznie oznacza że ujechałby 50 metrów prawdziwym autem nawet na kolonach taty i jakby zamiast kierownicy był pad od PS4. Są gry jak Forza gdzie model jazdy jest naprawdę dobry (moja opinia) i jak DC gdzie jest całkowity Science Fiction a nawet samo Fiction.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest arcade, a nie sci-fi. Porównanie do prowadzenia prawdziwego auta są kompletnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że po prostu więcej hamować musisz i delikatniej z drążkiem pada się obchodzić . Ja  wcześniej w ściganki arcade prawie nie grałem . Tnę tylko w GT6 i PC i powiem że przełożenie pewnych zasad na DC okazało się naturalne. Przed ostrzejszymi zakrętami hamuje a na wyjściach z zakrętów nie cisne gazu do dechy tylko kontroluje gazem trakcję. W sumie bardzo faj ny model prowadzenia ...jak na arcade:) A co do syna to wspomniałem o nim dla tego że mimo wieku jak się skupi i uspokoi to jest w stanie jechać w miarę płynna i stabiną linią :biggrin:

Pozdro i polecam na spokojnie coś jeszcze pojezdzić :) Bedzie git:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że model jazdy nie wszystkich podpasował, szczególnie nowym graczom takim jak ja, co drugą ścianę zaliczałem w tej grze. Głównie dlatego że samochody mają chyba jakieś blokady na kołach i skręcają jak im się chcę, do tego dodać fakt że tor jest zrobiony z lodu betonowego i mamy Driveclub w pigułce.

Do tego mam wrażenie że przeciwnicy nieźle oszukują, przy wchodzeniu w zakręty na takiej prędkości to mój samochód siedzi na bandzie, oni tymczasem sobie lawirują jak gdyby nigdy nic. To skreśla jakiekolwiek szanse na dobrą zabawę w tej grze, aczkolwiek nie jestem pewien do końca, musiałbym jeszcze trochę poobserwować zachowanie komputerowych kierowców.

Miałem podobnie na początku, a czasami nawet teraz wkurzam się na grę dlatego, że ona nie wybacza błędów. To jak jeździmy to nie wina gry. Trening, trening i jeszcze raz trening.

Niby gierka Arcade, a jednak inna niż gry tego typu. W niej gdy coś nie wychodzi to jest to tylko i wyłącznie nasza wina.

Polecam więc trochę się ogarnąć i pograć nieco dłużej. Nie porównywać do gt6, forza i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Uprzedzam że jestem nie w temacie. Wczoraj przeczytałem że DriveClub jest/będzia za darmo dla posiadaczy PS PLUS.

Patrzę w sklepie i mam tylko pełną wersję gry za 169zł. To jak będzie ta gra czy nie będzie ? Bo już sam nie wiem.

 

 

PS: A przepraszam. Widzę teraz takie coś: "Pełna wersja DRIVECLUB na PlaystationPlus.  O to chodzi? 

No ale jak dalej ? jedna opcja za 104zł a druga to testowanie pełnej wersji. Ta darmowa to równierz pełna wersja na zawsze?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Darmowa" to wersja z jednym regionem i kilkunastoma samochodami

Będzie działać tak długo jak masz plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Darmowa" to wersja z jednym regionem i kilkunastoma samochodami

Będzie działać tak długo jak masz plusa.

Ok dzięki, takiej odpowiedzi oczekiwałem.

 

Czyli zorbimy wam grę za darmo ale i tak:  pay to win & pay to more

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub jest akurat typem gry ktòra rozwija skrzydła dopiero przy pełnej wersji i edycja + jest tylko małą namiastką tego co ma do zaoferowania. Jeżeli lubisz wyścigi to kup pełną wersję i będziesz mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zorbimy wam grę za darmo ale i tak:  pay to win & pay to more

wybacz kolego ale głupszej interpretacji dawno nie widziałem... gdzie tam masz pay to win?????

 

a "pay to more" to się tylko domyślać mogę że chodzi Ci o pay FOR more (bo nie ma czasownika "more"). skąd w ogóle wytrzasnąłeś tekst "zrobimy wam grę za darmo"? :). jest to rozszerzone demo albo okrojona pełna wersja, obojętne który opis Ci bardziej pasuje, od samego początku było wiadome jak to będzie wyglądać (poza faktyczną datą wydania) i twoje zdziwienie i oburzenie tym "pay for more" to jest tak jakby oburzyć się że pani w lodziarni chcę kasę za całego loda po tym jak mi dała spróbować pół gałki... w ramach abonamentu lodziarni :).. który i tak muszę płacić żeby móc jeść lody w lodziarni wśród innych miłośników lodów, bez tego tylko na wynos.. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze już spokojnie. Przecież nie przyszedłem tutaj żeby rozpętać burzy. Macie wszyscy racje, no wiadomo. Ale przeglądając różne pozycje czytaj dodatki do Driveclub, może zdarzyć się taka sytuacja że ktoś kto zapłacił będzie miał lepsze auto, lepszy pakiet czegokolwiek.

 

A tak Btw. To rozmawiajcie dalej o tym o czym rozmawialiście. Bez spiny. Każdy może mieć swoje zdanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie spina, po prostu napisałeś bzdurę to Ci ją wyjaśniam. Ktoś kto zapłacił to w przypadku o którym piszesz to jest ktoś kto po prostu kupił grę. A wersja w PS+ to jest takie większe demo, nic więcej. Więc chyba logiczne że jak mam pełną wersję gry to będę miał więcej i lepsze wozy, trasy itp itd niż Ty w demie... :). Ale Pay to Win to jest zupełnie inne pojęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to rozszerzone demo albo okrojona pełna wersja, obojętne który opis Ci bardziej pasuje, od samego początku było wiadome jak to będzie wyglądać (poza faktyczną datą wydania)

Hm, mogę się oczywiście mylić, ale na samym początku to chyba akurat Sony zapowiedziało, że w PS+ będzie Driveclub, dopiero potem, choć dość szybko, zapowiedzieli, że jednak chodzi o demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mogę się oczywiście mylić, ale na samym początku to chyba akurat Sony zapowiedziało, że w PS+ będzie Driveclub, dopiero potem, choć dość szybko, zapowiedzieli, że jednak chodzi o demo.

 

Byla gownoburza o to: Bylo powiedziane napisane ze DC PS+ edt to ma byc "full game minus a few assets" - ok few assets to moze byc dokolwiek w tym miej tras czy aut ale "a few" tez cos sugeruje. Potem ludzie wytykali Rushemu ze na Gafie edytowal swoje posty tak zeby wygladalo ze od poczatku mowili cos innego.

 

Ogolnie nie oceniajac samej gry bo ta ma swoich zwolennikow i zycze im dobrej zabawy (@cwir) ale samo oglaszanie, sciemnianie i start to miala ona kolokwialnie mowiac do pupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągało się długo... 10 min gry i skasowałem...

Edytowane przez Oldboy72
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Wczoraj na czuwaniu przez pół dnia wieczorem zostałk 40minut do końca pobierania patcha (około 1,5gb chyba), No to wyłączyłem co ma się prodkukowac całą noc dossam reszte rano, no i lipa. Odpalam przed chwilą i pobiera od nowa :(  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszła nowa aktualizacja więc może przez to tak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×