Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mam grę na płycie i wykupie tą edycję za 84 zł a nie posiadam PS+ to przepustka sezonowa będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz Plusa to nie wiem czy w ogóle będziesz mógł kupić tą wersję bo to jest upgrade z darmowej plusowej do pełnej.

Do tego nie będziesz mógł grać online bez Plusa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawiła się gdzieś informacja jak długo ma być ta promocja na Driveclub (84zł za podstawkę + sp) ?? Nie wiem ile mogę zwlekać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była promo chyba około miesiąca, ale tutaj głowy nie daje. Brać jak dają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kończy się plus to będę mógł dalej grać w singla? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tylko wersje "demo" tzn okrojoną wersję PS plus to nie będziesz mógł. Jeżeli kupiłeś pełną wersję , lub rozszerzyłeś tą z ps plus to będziesz mógł normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tylko wersje "demo" tzn okrojoną wersję PS plus to nie będziesz mógł. Jeżeli kupiłeś pełną wersję , lub rozszerzyłeś tą z ps plus to będziesz mógł normalnie grać.

 

Chodzi mi o tą co teraz jest w promocji razem z SP 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będziesz mógł grać normalnie singla.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ps4 i driveclub .... I owszem grafika mega ale pograłem singla, narazie jakoś mnie nie porwała gierka. Jako miłośnik serii GT może ciężko, będzie mi się przestawić. Jak wygląda tryb online? Wciąga?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ps4 i driveclub .... I owszem grafika mega ale pograłem singla, narazie jakoś mnie nie porwała gierka. Jako miłośnik serii GT może ciężko, będzie mi się przestawić. Jak wygląda tryb online? Wciąga?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ogólnie cała gra wciąga. Daj sobie chwilę czasu...też grałem w Gran Turismo przez lata i pod taki niby arcade też było mi trochę ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ps4 i driveclub .... I owszem grafika mega ale pograłem singla, narazie jakoś mnie nie porwała gierka. Jako miłośnik serii GT może ciężko, będzie mi się przestawić. Jak wygląda tryb online? Wciąga?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ogólnie tryb podstawowy kariery jest tylko przystawką, cała zabawa rozpoczyna się w Season Pass gdzie dochodzą zmienne warunki pogodowe i tam są naprawdę mega emocjonujące wyścigi. Nie jestem pewien ale chyba jeszcze jest promocja na SP w PSStore, sprawdź i koniecznie kup, a zobaczysz prawdziwą twarz DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season passa kupuję i tam zawarte są już wszystkie DLC?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ps4 i driveclub .... I owszem grafika mega ale pograłem singla, narazie jakoś mnie nie porwała gierka. Jako miłośnik serii GT może ciężko, będzie mi się przestawić. Jak wygląda tryb online? Wciąga?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ja po sciagnieciu dema ps+ i spędzeniu z nim kilku chwil stwierdziłem ze gierka jest kiepska i wróciłem do forza h2. Ale pojawiło sie promo na psn, kupiłem pelniaka razem z season pass i gra mnie pochłonęła :)

Gra wciąga jak bagno tylko trzeba dać jej szanse...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dziś też kupię, dzięki za rekomendacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 zl to chyba calkiem dobra cena, tez sie zastanawiam czy nie kupic bo 10 lvli do wbicia zostalo, kariera wraz z dwoma darmowymi dodatkami wymaksowana i wole zagrac jakis nowy wyscig a nie meczyc te same, multi mnie nie porwalo. Ktos wie czy beda wychodzic jeszcze dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto oczekuje od tej gry.

To nie jest klon GT czy Forzy, ta gra nawet koło nich nie leżała...

Porównywanie ich jest bez sensu wg mnie.

Jeśli już jakiejś grze jej blisko, to tylko i wyłącznie Project Gotham Racing. Gra opiera się na skillu i idealnych przejazdach każdej trasy. Znajomość na pamięć każdego zakrętu i każdej kępki trawy :)

Tutaj nie tuningujemy sobie aut, żeby na starcie mieć już 10 sekund przewagi. Wiele aut, szczególnie tych najszybszych wymaga treningu. Im bardziej się staramy tym lepszy nasz wynik w tabeli końcowej. A jak po ciężkim trudzie trafisz do pierwszej 10 na świecie, to wiesz że warto było.

Jeśli kogoś kręci bicie czasów znajomych to jest to gra idealna. Ja mam przerwę, gdzieś już tak od drugiego DLC. Czeka na swój moment znowu, a ten wróci.

Ale jak już pisałem, za grę i SP dałem około 300 zł i nie żałuję ani złotówki. Także taka gra z SP za 80 zł to masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wreszcie skusiłem (84zł z SeasonPass to grzech nie kupić).

Pograłem troszkę eventów. Gra przyjemna.

 

Stworzyłem klub i jest nieaktywny.

Rozumiem, że punkty dla klubu zacznę zdobywać dopiero gdy kogoś zwerbuję?

Powysyłałem masę zaproszeń i echo...

Może ktoś by wskoczył do mnie?

Klub: adi007club

PSN: adik007

z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 zl to chyba calkiem dobra cena, tez sie zastanawiam czy nie kupic bo 10 lvli do wbicia zostalo, kariera wraz z dwoma darmowymi dodatkami wymaksowana i wole zagrac jakis nowy wyscig a nie meczyc te same, multi mnie nie porwalo. Ktos wie czy beda wychodzic jeszcze dlc?

Za tą cenę to grzech nie kupić, ja niestety kupiłem gdzieś cały zestaw (gra + season pass) 3 tygodnie wcześniej, gdybym wiedział spokojnie bym poczekał.

Gra warta każdej złotówki, niby tylko jeździmy nie ma tuningu, kariery, ale o to chyba chodzi w grze wyścigowej, mega frajda z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejechaniu kilku wyścigów z darmowej wersji PS+ usunąłem grę z dysku. Później z powodu braku nowości na mojej konsolce znowu dałem DC szanse. Po tygodniu miałem już pełną wersję i SP. Aktualnie to jedna z moich ulubionych gier na PS4. Gra jest świetna. Najlepsze jest to piłowanie tras , okrążenie trwa minute a człowiek męczy te trasy godzinami aby pobić wynik o kilka setnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wreszcie skusiłem (84zł z SeasonPass to grzech nie kupić).

Pograłem troszkę eventów. Gra przyjemna.

Stworzyłem klub i jest nieaktywny.

Rozumiem, że punkty dla klubu zacznę zdobywać dopiero gdy kogoś zwerbuję?

Powysyłałem masę zaproszeń i echo...

Może ktoś by wskoczył do mnie?

Klub: adi007club

PSN: adik007

z góry dzięki :)

Dołączyłem do klubu, na razie gram drugi dzień, więc kotem nie jestem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz :-)

Ja akurat mam teraz taką zmianę, że na granie mam czas tylko w nocy, ale może to i lepiej (żona i dzieci śpią).

Z season passem liczba eventów robi wrażenie.

Dziś w nocy obczaję co i jak.

Panowie na jakiej kamerze gracie?

Ja preferuję z maski.

A do driftu zza auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem season passa i nigdzie go nie mam co jest?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z menu głównego gry wybrałem sklep i tam pobrałem wszystko, co darmowe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×