Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poważnie chcą cofanie czasu dodać? Do rankingu powinno dodawać tylko i wyłącznie jeśli się tego nie użyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e chyba nie. to w odniesieniu do Forzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzilem za bardzo zmian, ale czym ten Sprint ma niby być?

Bo widzę, że trasa ta sama, tylko teraz znacznie krótsza. To takie "wyścigi na kibel"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej, stworzone pod wyzwania online, tylko problem z nimi taki, że więcej zajmuje sumowanie punktów po przejeździe niż sam przejazd. Ale spokojnie, zupełnie nowe trasy potwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info. o nowym update dopiero w okolicach Paris Games Week pod koniec miesiąca, czyli szykują rzeczywiście coś sporego. Ludzie już typują takie rzeczy jak Driveclub City Pack, Driveclub: Motorstorm i Driveclub Rally Mode :biggrin: Ja stawiam na dużą paczkę ok. 20tu aut głównie z Japonii (Skyline jest niemal pewny), po 2-3 nowe trasy w obecnych lokacjach i jedna zupełnie nowa (Włochy?).

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Driveclub 2 zapowiedzą :P

A tak poważnie, to Rally mogłoby być fajnym dodatkiem, ale nie wiem czy by wypaliło przy tej fizyce jazdy, bo jest stworzona typowo pod asfalt.

Japonii nigdy mało, także im więcej z tego rejonu tym lepiej. Marzy mi się coś z klasyków, jak Supra, RX-7, Skyline R32 oraz R34, itd.

Znając życie skończy się na kolejnym Season Passie i pewnie jednej nowej lokacji, a potem tylko nowe eventy klepane w kółko.

Jestem ciekaw kiedy dadzą możliwość powiększenia klubów (6 czy 8 osób to jednak dużo za mało) oraz multiplayer z prawdziwego zdarzenia, bo to co teraz jest to takie trochę dziwne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nowe eventy nie zmusza mnie do zakupu kolejnego SP.

Ostatnio zacząłem sobie ogrywać grę od początku.

Mnogość eventów powoduje, że gra się jak za pierwszym razem, a same w sobie odbieram tak jakby to było coś nowego.

Muszą dodać nowe państwo plus pakiet fur. A w przyszłości rozwijać je cały rok o kolejne eventy. Wówczas zakupie na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy w ogóle myślą nad wydaniem drugiej części, czy jednak będą rozwijać non-stop tą część.

Bo na chwilę obecną nie słychać, żeby oddelegowano główny team do prac nad drugą częścią, a jakiś mały zespół do klepania tylko eventów i małych DLC.

Ja Season Pass i tak zakupię, bo ta gra daje masę funu, a obecna ilość zawartości jest wręcz przytłaczająca i wystarczy na mnóstwo godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno sie wypowiadali ze nie będzie drugiej części, teraz w planach pewnie GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś podobnie jak ja kupował DriveClub w pełnej wersji w listopadzie zeszłego roku (wersja cyfrowa)? Niedawno odzyskałem konsolę z naprawy i po zalogowaniu się na konto PSN nie mam tej gry w liście pobierań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

We can't spoil the surprise we have lined up for October's ‪#‎DRIVECLUB‬ update coming at the end of the month, but we can give you more info on some frequently asked questions in the mean time...

Multiplayer: Private Lobbies are coming early in November, offering full control over multiplayer events with lots of custom settings included.
Difficulty: To help beginners get into the game, we're developing a braking assist option that will automitcally apply the brakes to help with cornering and learning the braking points. We also have easier and harder difficulty options for Tour mode coming too.
Accolades: More Driver & Club Accolades are on the way, with bigger Fame rewards lined up when you earn them.
Updates & expansions: We have more updates coming but we can't spoil any surprises or share more info just yet. We will be able to soon.
We're still committed to shaping the game around the way you play and the suggestions you share, so please keep sharing your feedback with us!
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z tą promocja skusiłem się na Season Passa. I tak sobie pomału przechodzę kolejne dodatki, aktualnie ukończyłem "Elements" i muszę przyznać, że to co twórcy przygotowali w ostatnim wyścigu to jest jakieś czyste szaleństwo- mam na myśli tę gigantyczną śnieżycę w nocy. No normalnie symulator Millenium Falcona ze Star Warsów :P

Po stokroć większą frajdę sprawiało mi kilkadziesiąt razy powtarzanie przejazdu Venomem niż ten wyścig. Fajnie się to prezentuje, odwzorowanie pogodowe super, ale moim zdaniem zabawy w tym nie ma za grosz- patrzyłem jedynie na mapkę+ wysilałem pamięć aby zobrazować przed sobą tor. Mam nadzieję, że w kolejnych dodatkach nie przesadzają z pogodą w podobny sposób. 

Ale poza tą kwestią zabawa jest mega. Kiedy człowiek ma do dyspozycji nagle całego season passa to tym bardziej zdaje sobie sprawę jaki to ogrom zawartości. Wykonali kawał dobrej roboty z tymi dodatkami  :thanks:

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie zapytanie (jeśli było wcześniej to sorry...)

Posiadam aktywny PS+.

Z PSN zakupuję Pełną wersję PlayStationPLUS DRIVECLUB + Przepustka sezonowa za 84pln.

 

Czy po wygaśnięciu PS+ mogę nadal korzystać z gry?

Czy działa tylko w momencie aktywnej usługi PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz nadal korzystać po wygaśnięciu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będą tylko plastikowe ścigacze dla wyżelowanych pajaców a inne rodzaje motorów to jak najbardziej ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczysz też na jakieś czopery dla niemytych brodaczy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×