Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spędziłem przy grze na prawdę sporo czasu ale do czołówki światowej nieco mi brakuje.

Gdy widzę czasy z jakimi inni pokonują trasy to zastanawiam się czy cheatów jakiś nie używają.

Zaliczenie 3 gwiazdek to w 90% robiłem za pierwszym podejściem (te dodatkowe eventy z season passa). Najtrudniejsze są jednak drifty bo ich fizyka jest w tej grze dość losowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyka nie jest losowa, tylko system naliczania punktów w driftach jest zepsuty. W nadchodzącym  październikowym,,wielkim patchu'' mają to poprawić, poza tym z potwierdzonych info. czeka nas jeszcze:

-kolejne zawody do trybu tour

-nowe trasy w sprint mode

-usprawnienia graficzne (mgła? 60fps?)

-prywatne lobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas po cichu liczę na tryb SPLIT. Nawet jakby to się miało odbić na obniżeniu detali. Fun jest w tym przypadku najistotniejszy.

W ten weekend u kumpla graliśmy w starą F1 2012 (na X360) i było na prawdę przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub to dla mnie najlepsza gra wyscigowa dostępna obecnie na konsolach. Ograłem póki co wszystkie tytuły Forza 5, Forza 6, Forza Horizon 2, Project Cars. Driveclub ma to coś, nie mogę przestać grać. Wcześniej tak dobrze wspominam Grę Project Gotham Racing 4.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas mija, wychodzą kolejne wyścigi, a dalej nic nie ma startu do DC jeżeli chodzi o oprawę.

 

https://vid.me/P3wA

 

Jestem bardzo ciekaw o jakich usprawnieniach wizualnych mówi Rushy bo w głowie mi się nie mieści że DC już niedługo będzie wyglądać jeszcze lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik mega. Graficznie ma być jeszcze lepiej? Ooo. Ja mam nadzieję że powstanie Driveclub 2. Bo szkoda byłoby gdyby twórcy nie wydali sequela.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem przy grze na prawdę sporo czasu ale do czołówki światowej nieco mi brakuje.

Gdy widzę czasy z jakimi inni pokonują trasy to zastanawiam się czy cheatów jakiś nie używają.

Zaliczenie 3 gwiazdek to w 90% robiłem za pierwszym podejściem (te dodatkowe eventy z season passa). Najtrudniejsze są jednak drifty bo ich fizyka jest w tej grze dość losowa :)

 

A mi wręcz przeciwnie, drifty na 3 gwiazdki to chwilka moment, ale ja bzika mam na tym punkcie (system dobrze nalicza, nigdy nie miałem problemów. Im szybciej jedziesz tym więcej pkt za drift)... W wyścigach może i czasem łatwo 3 zdobyć, ale w czasówkach za pierwszym razem? Nie wierzę, bo aby dobrze ją przejechać to trzeba znać trasę na pamięć i od razu mieć wyczuty samochód... czasem się męczę po godzinie i zastanawiam się jak światowa czołówka tam mocno czas pobiła, a mi zabrakło 0,1-0,2s 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam zasadę driftowania. Niestety kiepsko w tej grze jest to rozwiązane i każde tego typu zadanie traktowałem na prawdę jako nieprzyjemny obowiązek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też drifty pasują i wszystkie driftowe eventy wchodzą na 3*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie drifty również nie są problemem. Najgorsze są czasówki, kiedy przez godzinę musisz uczyć się trasy na pamięć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w dalszych dlc nie ma Venom Hot Lap 3 ;p

Z 50 prob zeby wczoraj zaliczyc okrazenie w deszczu na bank peklo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie takie coś jak hot lap Venomem. Jeszcze w śnieżycy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ... Nie mówcie żeby wbić 67 trzeba mieć dlc wykupione? bo gwiazdek mi brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro brakuje to jak zamierzasz je zdobyć? Sp byl ostatnio w promocji.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rushy tweetnął, że pojawi się w tym roku dużo nowych trofeów do zdobycia, i żeby zachować sobie nieco gotówki na to co nadchodzi w ,,DUŻYM'' październikowym patchu, także myślę, że season pass 2 to już pewna sprawa :)

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy pojaiw się patch z możliwością wyboru poziomu trudności?

A co to za opcja w menu dotyczącą poziomu przeciwników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad sensem takiego "udoskonalenia"

Opcja idealna dla osób, które chcą sobie zwyczajnie pojeździć i pozaliczać wyzwania (bez nerwów i powtarzania po naście razy), a nie są mistrzami kierownicy/pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja idealna dla osób, które chcą sobie zwyczajnie pojeździć i pozaliczać wyzwania (bez nerwów i powtarzania po naście razy), a nie są mistrzami kierownicy/pada...

W zasadzie to rozumiem tok myślenia... niemniej uważam że gra daje największą frajdę kiedy jest wyzwaniem ... każdy ma swoje podejście do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup, również uważam, że takie podejście, że jakiś produkt ma być dla każdego potrafi być destrukcyjne. Pewne rzeczy powinny trzymać się swojej niszy, inaczej zatracają swój unikatowy chartakter. Frajda z DC bierze się z doskonalenia swoich umiejętności, i urywania dziesiątek tysięcznych sekund w rywalizacji ze znajomymi w tabelach, a jak ktoś chce bezstresowo wygrywać wszystko jak leci, albo pojechać na wirutalną wycieczkę to jest NFS/ The Crew/ Forza z tym śmiesznym przewijaczem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinni nic kombinować z poziomem trudności. jest dobrze a jak się trafi coś bardziej wymagającego to się przynajmniej postarać trzeba. nic nie przebije uczucia po zaliczeniu bandy na ostatnim zakręcie na 8 okrążeniu po 15 minutach jazdy :). przewijanie czasu też uważam za kompletnie psujące wyścigi. w ogóle się takie nie powinny liczyć w klasyfikacjach czasowych itp.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×