Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy jest możliwość zagrania przez sieć z kumplem? Bo chcemy się ścigać tylko we dwóch wybierać własne tory,samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy jest możliwość zagrania przez sieć z kumplem? Bo chcemy się ścigać tylko we dwóch wybierać własne tory,samochody.

Póki co nie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawcie 4 wyzwania na 30 min z kumplem, niech ma słabe wyniki i koniecznie bądźcie ciągle w menu wyzwań jak będzie kończył się czas. Powinno wpaść :)

Ja mam już kilkanaście wygranych z przynajmniej jedną osobą, która też zrobiła jakiś czas i nie wpadło nawet trofeum za jedno wyzwanie, także na pewno jakiś bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego musisz ustawić na 30 min i być ciągle w menu. Zrobiłem to godzinę temu i wpadło, a wcześniej też miałem już ponad 5 wygranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego musisz ustawić na 30 min i być ciągle w menu. Zrobiłem to godzinę temu i wpadło, a wcześniej też miałem już ponad 5 wygranych.

Nie wpada. Próbowałem też zrobić tylko na zaproszenia i nadal nic :) Więcej nie próbuję, bo szkoda czasu, samo wpadnie kiedyśtam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czekałes w menu wyzwań jak się kończyły? Kumpel wczoraj zrobił tak jak napisałem i też mu wpadło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpada. Próbowałem też zrobić tylko na zaproszenia i nadal nic :) Więcej nie próbuję, bo szkoda czasu, samo wpadnie kiedyśtam.

Będziesz dziś około 21? Tez brakuje mi tego trofka to możemy spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czekałes w menu wyzwań jak się kończyły?

Tak. 10 wyzwań, 5 otwartych i 5 na zaproszenie, żadne nie odpaliło nawet trofka za pojedyncze.

 

Będziesz dziś około 21? Tez brakuje mi tego trofka to możemy spróbować?

Teraz będę dopiero w poniedziałek grał w DC. Trofka odpuszczam do fixa, szkoda mi czasu, wolę w tym czasie grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma jeszcze trofka za wyzwania to chętnie dziś je dołożę do kolekcji. Nick w gamertagu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, czy jest różnica w tym czy kupie używaną grę, lub z ps store, chodzi mi o to czy są jakieś dodatki czy coś takiego ?? I czy lepiej wersje cyfrową czy pudełkową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zasugeruję że jak ktoś ma problem z wyzwaniami to może założyć sobie drugie konto i wysłać samemu sobie :P Nawet można wysłać 5 razy to samo wyzwanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wyzerowania profilu w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wyzerowania profilu w grze ?

Wywal save'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które mogło być już poruszane (nawet na pewno było, ale nie zamierzam przeglądać parudziesięciu stron)

Czy ta pozycja w PSStore "Aktualizacja DRIVECLUB - Edycja Playstation Plus" jest możliwa do zakupu na dwie osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które mogło być już poruszane (nawet na pewno było, ale nie zamierzam przeglądać parudziesięciu stron)

Czy ta pozycja w PSStore "Aktualizacja DRIVECLUB - Edycja Playstation Plus" jest możliwa do zakupu na dwie osoby?

nikt Ci też nie zamierza podpowiadać jak wałki robić...
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno odpowiedzieć "tak" lub "nie"? Jest 120 stron, więc nie wiem w jaki sposób mam to znaleźć ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u góry po prawej jest całkiem sprawna wyszukiwarka ;O

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 samochodów,11 ewentów, 5 trofików już 17 grudnia :D

Sezon pas kupiony tak więc tylko czekać ;)

Edytowane przez creatinfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 samochodów,11 ewentów, 5 trofików już 17 grudnia :biggrin:

Sezon pas kupiony tak więc tylko czekać ;)

Orientujesz się, lub ktoś inny orientuje się ile będzie kosztował najbliższy DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak juz jestem w klubie to mogę w każdym momencie go zmienić? Czy trzeba odczekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak juz jestem w klubie to mogę w każdym momencie go zmienić? Czy trzeba odczekać?

 

Możesz w każdej chwili zmienić na inny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przed premierą pisałem, gra zmiażdży graficznie wszystkie do tej gry produkcje wyścigowe włącznie z pcarsami na czele.

Już mi się nawet odechciało odpalać rFactora 2, bo wygląda w porównaniu  z Driveclubem jak g.wno obesrane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to jest cudo. Dzisiaj się za głowę złapałem jak zobaczyłem efekty podczas deszczu. I to wszystko na PS4 ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×